Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Hej dziewczyny.....długi się nie odzywałam, a tu proszę takie zmiany:-) Mirabelka, jak zapewne czytałaś ja byłam u gina w piątek i nic nie zobaczył, ale okresu u mnie nadal nie widać, a od 24 sierpnia jednak troszkę minęło. Ide wiec jutro po pracy na beta hcg, mam nadzieję, że bedzie wszystko ok. Pierwszy test robiłam 7 dni po ewentualnym zapłaodnieniu, więc teraz z perspektywy czasu patrząc nie dziwnię się ze nic nie wykazał. A lekarz dał mi cień nadzieji mówiąc, iż jeśli ciąża jest np 2 tygodniowa to oin jej nie zobaczy. Więc postanowiłam-idę jutro na betę! Trzymajcie kciuki:-))) Mirabelka moze ty też jednak spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampa za ciebie trzymam kciuki a ja jednak poczekam jeszcze, w sumie to mi się nie spieszy tak wczesnej ciąży to i lekarz przecież nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko jaka teściowa??Czy taka która raz na rok widzimy..;))BRRRRRRRRRRRRRRR jest obok w pokoju a ja takie rzeczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin przepisał duphaston, biorę go po 3 tabletki dziennie, ale mimo wszystko kazał mi przyj ść za dwa tygodnie. Wiesz, ja już się nie moge doczekać, bo o niczym innym nie mogę myśleć. Wiec dlatego zdecydowałam się na ten test krwi. A co do testu moczu, to ja nie jestem jakoś do nich przekonana...wyczytałam gdzieś w necie, iż stężenie w moczu hcg może być niskie nawet do kilku pierwszych tygodni ciąży, więc nie zawsze jest on wiarygodny, zaś test krwi to od razu wykarze całą prawdę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiiiiiiiiiiiik
Hello Dziewczynki Mam pytanko czy może wiecie ile trzeba mieć przerwy miedzy odstawieniem pigułek antykoncepcyjnych a zajściem w ciąże ??bo usłyszałam wiele wersji ;) dziękuje jeżeli ktoś odpisze ja też planuje na CZERWIEC-LIPIEC 2008 bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. postanowiłam ze dolacze sie do was- bo jesli wszystko dobrze pojdzie to moj dzidzius pojawi sie w czerwcu. Aktualnie jestem prawie w 7 m-cu ciazy.Dokładnie 6 tydzien i 5 dni:).Staralismy sie z mezem od kwietnia 07.Pierwsza ciaze mialam pozamaciczna. Po trzech m-cach zaszłam ponownie tym razem juz w prawidłowa ciaze:)Wczoraj byłam na usg gdzie zobaczyłam mojego fasolka z bijacym serduszkiem. Bardzo chetnie przyłacze sie do was i podziele doświadczeniami:) Ciesze sie ze znalazłam w koncu takie forum(czerwcowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paola:-) To ja chętenie się dowiem od ciebie parę rzeczy:-) Prosze powiedz mi po jakim czasie od zapłodnienia zrobiłas test a po jakim czasie zrobiłas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga lampo. Wiem co przezywasz bo do niedawna takze zyłam w takiej obawie. Mimo ze zrobilam dwa testy domowe i byly pozytywne to i tak nie uwiezylam. Pozniej zrobilam hcg z krwi i mimo iz wynik mialam 517 to w dalszym ciagu sie nie cieszylam. A to wszytko za sprawa moich przykrych doswiadczen z ciaza pozamaciczna. 15.10 hcg mialam 4000 i wczoraj zobaczylam na usg fasolka wtedy uwierzylam. ten czas oczekiwania to okropienstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test domowy zrobiłam w dzien miesiaczki ktorej nie otrzymalam. Nastepny dwa dni pozniej. Oba byly pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że wkońcu ci się udało:-) Mój Gin powiedział, iż dopóki on na usg nie zobaczy pęcherzyka, to ciąży nie stwierdzi, więc nie kazał mi robić testu krwi, ale ja już się doczekac nie mogę. A test domowy kiedy robiłaś, bo ja zrobiłam 7 dni po zapłodnieniu, więc to chyba było za wcześnie....a teraz nie chce go powtarzać...wolę zrobić betę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w dniu spodziewanej miesiączki....u mnie z tym był problem, bo nigdy nie miałam regularnych cykli. No ale, wszystko będzie wiadomo sądzę, że już w czwartek:-) To na kiedy masz dokładnie termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytam twoja wczesniejsza wypowiedz i powiem ci ze ja pobieglam do lekarza 6 dni po nie otrzymaniu okresu. Tez nic nie widział- cala noc przeplakałam bo myslalam ze to pozamaciczna. Ale udało sie. Przede wszystkim mysl optymistycznie. Co ma byc to bedzie w koncu pojawi fasolek i u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w sumie to nie mam chyba co panikować, gdyż my z meżusiem dopiero od końca września się staramy o dzidziusia, ale ja jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym wiedzieć już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz ktorego zmieniam niestety nie załozył mi karty ciazy ani nie udzielil zadnej informacji. Z internetu wyliczyłam ze ok. 12.06.2008 zmianiam lekarza nie dosyc ze jest drogi to jeszcze taki niesympatyczny. Płace 120za wizyte 100 za usg i za wymazy 90-tragedia.ale mam na zdjeciu fasolka wiec wiem ze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz uzbrojc sie w cierpliwosc ale ja cie rozumiem bo mialam to samo. Szczegolnie po tej pozamacicznej opozniała mi sie m-czka i ja juz myslalam ze zaszłam w ciaze-chec posiadania dzidzusia w moim przypadku byla ogromna. A w tym m-cu przezylam szok bo akurat sie nie spodziewałam ani nie mialam zadnych przeczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, to faktycznie strasznie drogo. Ale ja bym też poświęciła wszystko aby tylko wiedzieć co sie dzieję z moim dzidziusiem:-) Paola, przepraszam ze pytam, bo wiem, ze to są dla ciebie zapewne nieprzyjemne wspomnienia, ale w jaki sp[osób dowiedziałaś się że jesteś w ciąży pozamacicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, i znowu jest nas wiecej i wiecej. witaj paola, gratuluję fasolki!!! Mirabelka, napewno jesteś w ciąży, wierze w to..wiem to :-) ja poczkeasm jeszcze parę dni i zrobie test bo nie mogę się doczekac, moja siostra pierwszy test robiła jakoś parę dni przed spodziewana miesiaczką i najpier nie było kreseczki, wiec go wyrzuciła, ale po jakims czasie coś ją wzięło i spojrzała jeszcze raz i była blada kreseczka. u mnie nic nowego, pogoda straszna, zimno chocby śnieg miał spaść zaraz... zmykam do swoich spraw pozdraiwam wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamica bardzo mnie cieszy to co napisałaś o swojej siostrze, bo to oznacza że ja też mam szanse. Robie test w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🌼 Witaj Mirableciu, Kamciu :) Mirabelka, mogę się założyć, że korciło Cię żeby powiedzieć mężowi....Czy może jednak nie...? Ja to od razu musiałabym powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina korciło mnie bardzo ,ale jakoś daję radę. Jeszcze trochę i się wszystko wyjaśni, nie chcę mu robić złudnej nadziei, wystarczy że ja się męczę z tą myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię...ja od jakiegoś czasu jeśli robię test, to też w tajemnicy przed mężęm chociaż raz się nie udało i widziałam jego rozczarowany wyraz twarzy. Chcę mu tego oszczędzić. I za każdym razem jak widzę te piekielną jedną kreskę, to myślę żeby ten test wywalić i mąż nie widział. Śmieszne....ale wiem jak mu zależy na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie ten ostatni test zachowałam, bo jeśli okaże się że na prawdę jestem w ciąży, to oczywiście opowiem mu całą historię :) Czasem wydaje mi sie że jestem, a czasem że nie - zupełny mętlik w głowie. Jedynym objawem mogłyby być tylko powiększone piersi, ale nic a nic mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra testy dwa ma do dzisiaj....liczy na to, że kreseczki tak szybko nie zbledną chce mieć pamiątkę :):) Bo takich testów, z tamiki wynikami się nie wyrzuca Mirabelciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak bardzo chciałabym zobaczyc te dwie kreseczki na teście...? Chyba wolałabym, żeby jakas wróżka mi powiedziała...KASIA NIE STRESUJ SIĘ, BO TO BEDZIE....ble ble ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×