Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ja też lubię kosmetyki z la roche i dermedica a także tańsze AA ja niby wiem kiedy mam owulacje ale jak znam życie to zawsze jest na odwrót niż się chce, ale dla mnie najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ślepa, To papa mirabelko miało być. Już cię chciałam Mikulinko pożegnać :D A to przez to, że był pan od pralki. W końcu nie będę musiała jej przesuwać w tą i tamta i nie będzie chciała mi uciec np. do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa :D Idę dzisiaj do koleżanki, będzie mi robiła fłonie ciepłą parafiną :D echhhh a mój mąż w tym czasie przygotuje ściany unigruntem w przedpokoju...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak narazie podpatruje stronke http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html ale ogólnie jest ich mnóstwo mnóstwo. ja w sobote ide na wesele wiec raniutko zrobie test, wydaje mi sie ze nic nie wyjdzie jeszcze ale moj mąz już też nie potrafi wytrzymać, on chciałby już jutro hehe ale nie dams ie skusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj czyli się kochana będziesz relaksować :D Ja zaraz musze lecieć do szewca po buty. A potem na jakieś zakupy. Coś dziś nie w sosie jestem :D Mam ochote na coś super do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
w tych glowach! Jak nie o owulacji to wywody o tempetarurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na diecie i szlag mnie trafia bo nie widze efektów a ogólnie zaczeło mnie wszytsko przerażać że nie dam rady ze szkoła ,pisaniem pracy, strasznie zmęczona jestem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jabym zjadła cioś niezdrowego frytki z keczupem albo kfc mniam mniam palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na serio w jedzenie w macu jest tylko na podrażnienie zoładka...bo najeść się nie można tylko wydac duzo kasy na nic. Ale lody mają dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję, skoro Rihana na diecie...to musimy coś z tym zorbić... Wszystkie po czyms dobrym do jedzonka a potem herbatka FIGURA 1 czy PU-ERH :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki kochane jesteście:)a jabym zjadła sałatkę grecką którą uwielbiam!!!!!!!!!!mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę zieloną herbatke jak ją piłam regularnie i tylko ją to chudłam fajnie że mam w was wsparcie to jest mi łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×