Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

No wiesz...niby wszystko wysprzatane i czysto juz mam, ale taborecik myłam trzy razy....i po wyschnięciu okazał się dalej siwy...To wiesz jak to jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się. Wiem jak było u mnie w domu rodzinnym jak rodzice robili remont. Zawsze jeszcze gdzieś ten kurz wylazł. jeszcze długo potem było brudno, mimo iż się sprzątało. Ale i tak efekt końcowy wynagradza wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No działamy działamy :D:P:P Ale co z rtego będzie okaże się czy dostanę @ czy też nie :) Acha, zaraziłaś mnie tą piosenką Apologize ...:D poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja niedawno wróciłam po męczacym weekendzie w szkole ledwo na ooczy widze zrobili nam pranie mózgu:(a jutro do pracy trzyma za was kciuki nie załamujcie sie ja myśle rozpocząć staranka moze za miesiac lub za dwa wiec narazie choc to mam na luzie i nie mysle za to mam mnostwo inncy spraw ktore zyc mi nie daja miłych snów dziewczynki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mikulina, nie zabardzo moge dziś plotkować - Pan koło mnie robi coś z centralą telefoniczną. Potem na pewno się odezwę, oby tylko szybko skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piątku mam normalny okres, więc teraz nadzieja że uda się do świąt. Bo przy moich długich cyklach kolejne testowanie w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ale przecież wyszła ci druga kreseczka.....To ja już nic nie wiem.... Ja liczę na święta....chciałabym sprawić mężowi i rodzinie prezent pod choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myśle by zajść na świeta choc wyjezdzamy w góry na sylwestra i tak troche boję się o ile bym zaszła ze musiałabym bardzo uważać ogólnie dzis mam dzień kiepski!!!w pracy nerwówa a w szkole jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rihana Ja po rannym zebraniu u szefa mam jak dotąd w miare luźno. Po pracy robimy sufit w pokoju, także znów mam sporo pracy do samego wieczora. Echhh.... Chyba czas na śniadanie, bo głodna jetsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dziś z opóźnieniem zjadłam śniadanie bo tyle pracy z rana miałam, teraz już troszkę lżej. U mnie za oknem ładne słońce się pojawiło. Dziś idę zamówić zlew do kuchni i ogólnie już zaczyna się nerwówka związana z przeprowadzką. Nie wiem jak ja się zabiore z tymi wszystkimi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mikulinko ja już po sniadaniu standardowo w pracy panuje atmosfera cieżka a juz nie wspomnę o szkole nie wiem czy za bardzo mojego dziecka nie skatuje zachodząc w ciążę i przenosząc to wszytsko na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×