Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ja jestem na socjologii pisze o dyskryminacji kobiet w reklamie praowej i telewizyjnej mam juz praktycznie 1rozdział i wstęp zostały mi jesczez 2 teoretyczne i metodologia ale jakoś ciężko mi się zmobilozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tak naprawdę nie mam za bardzo na to czasu a i z książkami ciężko a ty kochana studiujesz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kierunek pokrewny. Dopiero ustalamy tematyke do końca stycznia mam napisać 1 rozdział. Tematyka to seksualność wśród młodzieży, nie mogę narazie wymyślić tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny masz temat a pewnie studiujesz pedagogike albo psychologie skoro taki temat ja bym poszła na twoim miejscu może w zmiany jakie zaszły jeśli chodzi o seksualność młodzieży teraz a kiedyś a na którym jesteś roku?ja na 2 sumu czyli ostatni już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 rok. Studiuję pracę socjalną. Właśnie tak myślałam o przemianach, albo o tym jak młodzież reaguje i jak na nią wpływa uświadamianie przez szkołe (wiedza o rodzinie) i rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety do pracy musze chodzić elegancko ubrana, a na co dzień to różnie, czasem na elegancko, czasem na sportowo, czasem poprostu na luzie. Ja tez uwielbiam duże torebki:-) tylko nigdy nie mogę w nich znaleźć kluczy itp:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to studuiujemy to samo-bo ja mam socjologie o specjalności praca socjalna:)a gdzie studiujesz ?to bardzo dobry kierunek podobno wszyscy taK MÓWIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ LUBIĘ duże torebki ja najczęściej mam problem z telefonem zawsze gdzie go schowam i nigdy nie mogę go odnależść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to gdzie studiuję, to już zachowam dla siebie :) nie wiem dlaczego, czasem wolę nie przyznawać gdzie studiuję :) Ponoć dobry i podobno jest praca. Coś o tym wiem, szczególnie, że jeszcze naprawdę jest jeszcze mało osób z tytułem magistra w ośrodkach pomocy, większość jest jeszcze po studium zawodowym. Dopiero teraz jest ich coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie po szkole policealnej
pracowników służ społecznych?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ja co prawda trafiłam przypadkowo na tą specjalność i raczej nie planuje w tym pracować bo wsiąkłam w inną dziedzinę i raczej pozostanę jej wierna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny bardzo serdecznie. mam pytanko czy w 7 tygodniu ciazy odwazyły byscie sie wyjechac w gory na weekend?Czytałam wiele na ten temat i opinie sa podzielone. tak wiec nie moge sie zdecydowac. A jutro mam wyjazd. Z lekarzem mam trudny kontakt w najblizszym czasie mam zamiar go zmienic. Na wizyte niestety nie zdazyłam pojsc poza tym on bierze olbrzymie pieniadze a nie udziela mi zadnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paola..Wiesz co, rok temu byłam na urlopie z siostrą i szwagrem w górach. Moja siostra była w 8 tyg. i wędrowała po górach...tak ale bez przesady. Wszystko było okej. Ale to zależy od ciebie-jak się czujesz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopiero co się uspokoiło. Mam chwilkę niewielką bo zaraz fo domciu i po farby. Kafelki mam zielone, kuchnia jest tam teraz też zielona, ale ja chce inną. Jaką farbę kupić żeby pokryła ten istniejący kolor. No i jaki kolor bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popdpytam moze panią w sklepie o jakieś dobre farby, moze też coś doradzi. Chciałabym jasną kuchnię. Ona nie jest aż taka duża, więc optycznie bym ją chciała powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelki mają ciemny kolor zieleni, fugi są brązowe, więc kawa z mlekiem by pasowała, ale też podoba mi się jasny turkusik, a jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka kolor ciemny ciezko jest pokryc jasniejszym , jesli moge Ci cos doradzic to pierwsza warstwe wymaluj najzwyklejsza biała farba (po co wydawac kase) ona rozjasni troche sciane a nastepnie kup dobrej jakosci farbe kolorowa ktora elegancko pokryje sciane -polecam Dulux czasami jedna warstwa juz wystarcza dla super efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini kafelki są ciemnozielone, ściany raczej seledynowe, nie aż tak ciemne, zapytam pani w sklepie i może zrobie jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fajna babeczko.Bardzo milo mi cie poznac. Mi sie prawdopodobnie udało na czerwiec. A lipiec poczekajmy jeszcze troszke...A ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×