Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

tez myslalam ze masz 19 lat, albo ze zakladalas profil w tym wieku ale juz minelo kilka lat :P toria owocnego polowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie upolowałam 😭 i kupiłam z braku laku czarny płaszcz Ravela ale to w sklepie a nie w Armanim :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
a ja musze sobie zrobic przerwe od kupowania, bo juz nie mam gdzie tego trzymac:D no i kasy tez by sie przydalo zaoszczedzic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już dziwnie jest z tymi nickami:P. Ja dziś kupiłam kamizelkę i to przypadkiem. Właściwie mam już wszystko czego potrzebuje, teraz poczekam na nowe dostawy:) i pieniądze:D, wtedy zacznę znowu polować. Chyba, że trafię na coś przypadkiem, jak dziś. Przyznaję. Jestem zakupoholiczką:D. Chociaż zakupy nie są i nie będą całym moim światem. W porównaniu do jedzenia są bardzo niewiele znaczącą częścią mojego życia. Mogę przejść obok mojego kochanego sklepu, z bólem serca, ale bez zaglądania. Natomiast gdy poczuję pizze to już jestem załatwiona. :P Nie wiem kiedy mój luby wyśle Ci tą paczkę, dziś czy jutro Teoria (co by imienia tutaj nie używać). Miał to zrobić w poniedziałek, ale otwieramy właśnie firmę, a więc nasze studia plus inne sprawunki dają się nam we znaki. Zero czasu na cokolwiek. A dziś miałam jeszcze rozmowę kwalifikacyjną i musiałam opuścić zajęcia, nad czym może aż tak bardzo nie ubolewam. Mam nadzieję, że łowy udane:D. Oto zdjęcie kamizelki. Dałam za nią dużo, ale jest super. Taka jaką chciałam kupić. Cena 17zł. Miiejsce: Retro. Tam mają drogo, a rzeczy takie sobie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1c6956b7578d4b8.html Na zdjęciu jest jeszcze bransoletka z H&M, srerne korale. Dzisiaj kupiona. A tutaj dam zdjęcia troszkę starszych zdobyczy. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67d69c71d30ab745.html Sweter z H&M 8zł. Miejsce:Będzin. Torebeczka 1 zł. Taka na dokumenty tylko jak idę na spacer. Top Madonna 5 zł. U mnie w mieście. Bransoletka 5 zł z Retro. Koszula bez rękawów esprit, nowa, z metką 10 zł. Też u mnie kupiona. Spodni nie kupuje, bo mam kilka takich miejsc na bazarze, gdzie są super i rurki i spodnie, za małe pieniądze. Albo też kupuję na przecenach za grosze lub zwyczajnie, za pełną kwotę, gdy wpadną mi w oko. PZDR.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
Martyna19- super ta turkusowa torebka-rewelacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie kupiłam :( Licze na sobotnią dostawe. Jak nie, to w poniedziałek tym razem stoję od 8 i nie dam nikomu upatrzonych łaszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a noo boska torebeczka! :) ja kupilam niedawno taka fajna saszetke, jak posprzatam w pokoju i ja znajde to wrzuce zdjecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam wczoraj 2 tuniki jedna to chyba sukienka :) 2 taka cos na styl safari w krate ale...za duza na mnie :( jedna czarna tunike na sylwesrta lub jaka impreze loszule nocna:) 2 bluzki koszulowe pimkie i kookai zaplacilam za to 32 zl:) na wieszakach ze swtrami pustka :) nie moge wrzucuc fotek bo nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ---> prześliczna ta srebrna koszulka !!!! no po prostu cudaaaaaa ;) Kudłata wiewiórka ==> zrzuć fotki na komputer, wejdź na www.fotosik.pl i tam masz przeglądaj , więc wejdź w to poszukaj zdjęcia kliknij 2 razy, potem daj dodaj, potem kontynuuj mimo wszystko a potem wklej pierwszego od góry linka tu na kafeterię, daj enter i już będziemy mogły podziwiać Twoje zdobycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
W Warszawie polecam ogroooomny lumpeks przy rondzie Wiatraczna :) Wraz z końcem tygodnia ceny maleją, wybór również, ale nadal można coś fajnego upolować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja wczoraj znowu bylam na ciuszkach i znalazlam bluzeczke3/4 niebieska z tally weijl cale 1.50zl zaplacilam:Ddo tego golf czarny zwykly z h&m,czarny sweterek taki dluzszy(do polowy pupy)na dole sciagany sciagaczem tez z H&M i bialy sweterek w serek ale nie wiem jaka firma i niebieska bluzeczke 3/4 w lodke ale tez nie wiem jaka firma i zaplacilam za to......................7.95:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozśmieszyła mnie ta
co nie moze znaleźć lumpeksu w Krakowie :D Ja mieszkam w Warszawie i tutaj co 200 metrów jest sklep z używaną odzieżą, również w centrum, na reprezentatywnych ulicach. Zrób trochę wysiłku i przejdź się po mieście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccccccccc
martynko mam pytanie, bo widzialam ze Ty z zaglebia jestes. Znasz moze jakies fajne lumpeksy w Sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmellova ---> w Krakowie nie możesz dobrego Armaniego znaleźć ?????????????? no proszę Cię :P :P :P tam tego masa , ostatnio byłam przelotem i jakbym chciała do każdego wejść to 2 dni jak nic stracone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie wróciłam. kupiłam: czerwone rybaczki cos a`la dzinsy biodrówki kolor bezowy lniane spodnie Sisley 2 sweterki jeden szaro-granatowy drugi rózowy 2 sukienki jedna czarna obcisła 2 taka letnia na ramiaczkach,długa bialo czarne kwiaty pomaranczowa koszulowa bluzke dla mamy bluzke bezowa haftowana w brazowe kwiaty i lniane niebiesko-turkusowe spodnie zapłaciłam 17.25 za to wszystko wydaje mi sie ze o czyms zapomniałam ale juz sie pierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tez wlasnie wrocilam :) Kupilam fajny popielaty sweterek h&m za 7 zl :D Dorwalam tez fajne spodnie Lee (14zl), ale nie zdecydowalam sie ich kupic, bo byly jak na moj gust troche za obcisle :( Ale i tak jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, znam, nie wiem czy fajnie, ale na pewno je lubię. Idąc Modejrzowską (czyli głównym deptakiem, w pierwszej uliczce po prawej stronie (tak jakbyś chciała skręcić do Plazy), przy targu i domu handlowym, niemalże na samym rogu (również po prawej stronie ulicy) jest ciuch z jak to oni sobie napisali ekskluzywną odzieżą używaną. Czy jest ona taka ekskluzywna? Nie. Bardzo tania również nie. Ale za to naprawdę dobrej jakości i fajnych firm. Do drugiego, trzeba iść dalej Modrzejowską, w górę (oczywiście w kierunku od dworca, do Heliosa), a znajduje się on pomiędzy flerynką, czy inną tego typu cukiernią (nie pamiętam już), a Inglotem, w zagłębieniu w którym są Pink Shop i sklep z jakimś badziewiem za parę złotych. Trzeci, trochę mniej fajny, jest naprzeciwko Heliosa, w tym oszklonym budynku. Ubrania takie sobie, ale za to widziałam tam wczoraj 2 pary nowych kozaków. Zdarzają się fajne dodatki. I to na tyle z tych, które znam w Sosnowcu. Poszukam jeszcze, a jak znajdę, to dam znać. English Fasion jest daremny, a dwa inne były zawsze zamknięte, gdy tam byłam. W Będzinie jest jeden fajny i dwa większe, w tym jeden ogromny, w których też można coś ciekawego znaleźć. To tyle:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! no wiec nauczylam sie (chyba) obslugiwac fotosika i wkleje Wam link to mojej dzisiejszej zdobyczy : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a4b10caf1af9192.html szary sweterek h&m oraz do tych z ostatnich dni: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b743fc125218592e.html marynarka z Vero Mody w dosc odwaznym kolorze ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6b02d917570495f.html tunika ze srebrna nitka P.S. Zdjecia robione byly z bliska, dlatego ciuchy wydaja sie duze, ale sa to rozmiary 36-38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
a ja mialam takie plany i co? prawie 40C od paru dni, najblizsze 2 tyg w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×