Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

rybka🌻gdyby nie ta odległosć co nas dzieli poszlybyśmy sie odstresować-tak porządnie;)ale może za rok to nadrobimy;Ppozdrawiam dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepcie 👄 synuś oki :) weekend na szczęście wolny od pracy zawodowej, ale pracy w domu też dużo. Muszę odpocząć, bo w ostatnim czasie mam ogrom obowiązków służbowych. No ale nie marudzę, bo po części to na własne życzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - "na kłopoty jest Bednarski"- daj jemu swoje smutne myśli....i głowa do góry! Pomyśl sobie- raz się żyje i zjedz Twoje ulubione ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka 🌻 glowa do gory:D bedzie lepiej jeszcze:) jade dalej za kuriera porobic;) a 35-ka jaka brunetka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze w odpowiednim czasie weszłam,babeczki hmm pycha,sama nie robię ,ale byłam na zakupach i kupiłam takie pyszne ciacho makarena i niestety zjadłam już kawałeczek...Ale co tam przy takiej pogodzie coś na poprawę humorku się należy.... Nie pracujcie za ciężko!!!Jeszcze kilka godzin i niektórym szczęśliwcom zaczyna się wolne...A ja sobie mogę pomarzyć i też fajnie. Rybko nawet nie myśl ,zeby się poddawać jakiejś beznadzieji.... Może zaaplikuj sobie coś na poprawę humorku....U mnie na dworze też szaro,buro i nie chce się żyć ,ale takie dni też muszą być,zeby można było docenić potem te lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak patrzę ,że tylko ja się piszę z dużej literki,czy to jakiś błąd,bo nie wiem czy się poprawić??? Dopiero 2 miesiąc mam internet i nie znam się jeszcze za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja się uczę największej sztuki życia: Uśmiechać się zawsze i wszędzie I bez rozpaczy znosić bóle, I nie żałować tego co przeszło, I nie bać się tego co będzie! Poznałam smak głodu I bezsennych nocy (to było dawno) I wiem jak kłuje zimno Gdy w kłębek chciałbyś skulony, I wiem co znaczy lać łzy niemocy W niejeden dzień jasny , Niejedną noc ciemną I nauczyłam się popędzać myślami Czas, co bezlitośnie lubi się dłużyć. I wiem jak ciężko trzeba walczyć z sobą, Aby nie upaść i nie dać się znużyć Nie kończącą zda się drogą. I dalej uczę się najcięższej sztuki życia Uśmiechać się zawsze i wszędzie Bez rozpaczy znosić bóle, Nie żałować tego co przeszło I nie bać się tego co będzie. Ktoś po klawiszach palcami wodzi O struny skrzypiec czyjaś ręka trąca Jakaś melodia z dala nadchodzi - Chcę ją spamiętać, lecz tony się mącą - Śni mi się w nocy nasze pianino - Czarne i lśniące stoi pod ścianą - I na mnie czeka, gdy dni szare miną Wrócę do niego - gdy wolna zostanę... Na razie śnię tylko i rymy układam Czasem - choć rzadko - łzy leje I bajki sobie opowiadam, I do snów moich się śmieję Buduję przyszłość promienną, jasną Podkłady.(?) daję z dobroci I wtedy cela przestaje być ciemną Przez kraty słońce ją złoci - A w słonecznej jasnej strudze W blasku prawdziwych urojeń Dusza się kąpie jak w strudze I lżej oddycha serce moje Przez gwiazdy, księżyc i słońca promienie Przez wszystkie blaski istniejące Zasyłam w dom mój pozdrowienia I moje serce tęskniące Przez drzewa, krzewy i przez wiatru tchnienie Przez wszystko co kwitnie i rośnie Zasyłam w dom mój pozdrowienia I moje sny o wiośnie Przez świeżą zieleń, przez błękit nieba Poprzez gry kolorów tęczowych lśnienie Zasyłam w dom mój pozdrowienia W tonach żałobnej piosenki. Spodobały mi się te wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, ja tez blondyna :) ale i rozne kolory na glowie tez mialam, od marchewkowego do ciemnego brazu. I musze powiedziec ze najwiecej admiratorow mialam w rudej wersji :) A co do tych zmywajacych sie plynow, to sie zmywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez szaleje na naszej klasie;) i ciagle sie zastanawiam czy kogos zaprosic do znajomosci czy nie:P ale z mojej klasy ogolniakowej nikogo:( za to z rownoleglej sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie pada, mąż ściąga z ogródka marchew, pietruszkę i buraczki, ma pomagiera - syna. Annapo - to masz internet tak długo, jak ja. Miałabym szybciej, gdyby nie to, że Netia lekceważy ludzi - czekałam 1,5 miesiąca na przedstawiciela i nie doczekałam się. Przypadkiem dowiedziałam się, że Plus ma dobre oferty - i o dziwo już w ciągu 1 godziny miałam wszystko podłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko te wiesze to jak takie światełka w tunelu ,cieplej się robi na serduchu... o tym jak dołączyłam do uzytkowników internetu,to można by napisać epopeję,nawet radio włączyłam do walki i wreszcie po wielu bólach się udało...Trwało to 9 miesięcy ,śmiejemy się z rodzinką ,że nasz internet to jak dziecko ...Ale nie żałuje tej walki ,bo znowu się przekonałam , ze jednak warto walczyć,bez tego w dzisiejszym świecie czasami niewiele się osiągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do moich żywicielek,bo wszyskie jakieś takie zajęte to ja też nie będę leniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - napisz jak udało ci się wywalczyć internet, bo muszę przekonać kuzynkę, że nawet tam gdzie ona mieszka się da!!! Mają sprzęcicho za grubą kasę i stoi nie wykorzystywane i się kurzy...\"bes sęsu\" ;-p Mieszkają w środku lasu, dość daleko od większego miasta, gdzie nawet normalnego telefonu nie da się podłączyć , tylko jakiś na radio...Ale skoro tel.komórkowe tam działają to chyba internet też by się dało... Kaszubko - piękne i nastrojowe wiersze - kto jest autorem? Ja lubię Staffa sobie poczytać, jak mnie najdzie. Dea Erw - rude mają wzięcie - to fakt! Pracuję z babeczką po 40-tce, ruda, czesze się w kiteczkę i wygląda jak dziewczynka - normalnie zwraca na siebie uwagę samym kolorem!A co za temperament! i coś bardzo na czasie : O JESIENI, JESIENI... Niech się wszystko odnowi, odmieni... O jesieni, jesieni, jesieni... Niech się nocą do głębi przezroczą nowe gwiazdy urodzą czy stoczą niech się spełni, co się nie odstanie, choćby krzywda, choćby ból bez miary, niesłychane dla serca ofiary, gniew czy miłość, życie czy skonanie, niech się tylko coś prędko odmieni. O, jesieni!... jesieni!... jesieni!... Ja chcę burzy,żeby we mnie z siłą, znowu serce gorzało i biło, żeby życie uniosło mnie całą i jak trzcinę w objęciu łamało! Nie trzymajcie, nie wchodźcie mi w drogę, już się tyle rozprysło wędzideł... Ja chcę szczęścia i bólu, i skrzydeł i tak dłużej nie mogę, nie mogę!! Niech się wszystko odnowi, odmieni!... O jesieni!... jesieni!... jesieni!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarta nad ranem Godzina z nocy na dzień. Godzina z boku na bok. Godzina dla trzydziestoletnich. Godzina uprzątnięta pod kogutów pianie. Godzina, kiedy ziemia zapiera nas. Godzina, kiedy wieje od wygasłych gwiazd. Godzina a-czy-po-nas-nic-nie-pozostanie. Godzina pusta. Głucha, czcza. Dno wszystkich innych godzin. Nikomu nie jest dobrze o czwartej nad ranem. Jeśli mrówkom jest dobrze o czwartej nad ranem - pogratulujmy mrówkom. I niech przyjdzie piąta, o ile mamy dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrapina - nie znam autorów tych wierszy, dużo czytam i gdy natrafiam na jakiś wierszyk , który akurat mi się podoba, to szybko go przepisuję i - jak zwykle wpisanie autora zostawiam na później - a potem o tym zapominam. Posyłam link do Plusa - tam jest o internecie - jeśli Twoja kuzynka ma zasięg na komórkę z Plusa , to może mieć i ten internet- on też jest na kartę telefoniczną. Dostałam maluśki modem, kartę tel i płytkę . Potem mój 15toletni wnuk w krótkim czasie przy pomocy płyty wszystko mi podłączył. Moja córka mieszkająca na wsi, ponad 0,5 roku szukała dostępu do internetu, Netia i TPSA odpadły na przedbiegu, wreszcie udało jej się drogą radiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja \"lecę\" na blue connect dzieki temu moge sobie do Was pisac z kazdego zakątka:) dobranoc ide swietowac z mezem wolny wieczor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż mowi ze era wlasnie ma najlepszy zasieg:D sprawdzone przez niego:) ja bym wierzyla bo my sie naprawde duzo \"szlajamy\";) dobranoc raz jeszcze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka - dzięki za linka. W tym jednak sęk, że oni mają problem z zasięgiem z Plusa (za daleko antena, a mieszkają w dołku) z tego też powodu oboje mają komórki w Erze - dobry zasięg. Blue Connect jest realny, ale wg nich za drogi :-/ Dobranoc mówię ja - Jarząbkowa Wiesława :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrapina - jeśli Ellisy mąż mówi, że Era jest najlepsza to już nie ma co podejmować tego tematu - faceci na tych sprawach dobrze się znają. Powolutku sen zaczyna namawiać mnie na zakończenie wieczoru, z nim nie wygram..... Dziewczynki -- dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie mogę iść spać ,gotuje na jutro grochowkę bo przez weekend mnie prawie nie będzie-mam uczelnię:) Nie wiem jak wytrzymam bo chyba złapałam od synka wiruska i źle się czuję, ale zawalić ćwiczeń z matmy finansowej nie mogę,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrapino dopiero niedawno zdąrzyłam się wyrobić z obowiązkami.Chyba już śpisz ,ale najwyżej jutro przeczytasz. Starania o łącze zaczęliśmy od tp,i na początku wszystko było ok.Kazali nam się dowiadywać za 2 tygodnie .Po którymś razię ich odwlekania ,grzecznie poprosiłam ,żeby powiedzieli w czym problem...Niby wszystko ok,a internetu jak nie było tak nie ma .Okazało się,że ktoś kto przyjmował nasze zlecenie delikatnie mówiąc zapomnial,no więc przyjęli kolejne i znowu proszę się pytać za 2 tygodnie.I tak mijały kolejne tygodnie...Potem udaliśmy sie do sklepu tp.i tam chłopak obiecał,ze on porozumie się z monterami i proszę się pytać za 2 tygodnie...W między czasie kurier doręczył zestaw instalacyjny,więc myśleliśmy ,ze wreszcie się coś ruszy,atu nic...Znowu odwiedziliśmy chłopaka od monterów i on w wielkiej tajemnicy powiedział,ze na naszej lini jest jakieś urządzenie przez które internet nie przechodzi...Zaczęliśmy starania w Netii,ale oni działają na łączach tp.Więc po kolejnych staraniach znowu nic..W końcu koleżanka ,ktora miała podobne problemy skontaktowała się z monterem bezpośrednio i potem już jakoś to poszło..Do radia też w między czasie dzwoniliśmy,ale pani rzecznik tp,stwierdziła,ze przecież możemy skorzystac z ich innych propozycji tzn ograniczony dostęp do kilku godzin z tym ,ze w momencie korzystania z internetu nie ma szans na korzystanie z telefonu... Nie wiem chyba Ci to niewiele pomoże,ale chyba najlepiej poszukać kogoś z okolicy i popytać jak uzyskali łacze. Co do rudych,to ja akurat jestem naturalnie ruda ,ale jak już pisałam lata się już farbuję....A największe \"wzięcie \" miałam jako blondynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She,zostaw te grochówe dzieciatka dokończa jutro ,a Ty szybciutko do łóżeczka z gripexem,aspirynką lub czymś podobnym....Miłych snó,jutro dosyć ciężki dzień ,ale na razie jeszcze może by tak wykorzystać małżonka,siedzi chłopak i się marnuje....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):) ja całe życie blondyna i na wzięcie nie narzekam ;) raz bardziej raz miej jasna :) a internet mam z TP i też nie narzekam :) i to tyle babki:) kolorowych snów :) a ja sobie białe winko piję :) i też mi dobrze jakby co zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×