Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Bry wieczór;) Czytam i czytam...jestem na 16 stronie...produktywne jesteście baaardzo;) odpowiadam na zaległe pytania: annapo-tak,byłam tu już na jednej z pierwszych stron wieczorowa porą ale wypłoszyłam prawie wszystkie dziewczyny;) Oprócz Ciebie,ale o tym juz nie doczytalam,bo nie zaznaczyłam sobie topiku i nie mogłam Was później znależć:) Rybka-ja jestem z wrocka...psie pole sie kłania:) no i dziekuję za mile przywitanie kiedyś tam...oczywiście przegapiłam i dopiero teraz nadrabiam;) Szepcie...to chyba coś dla Ciebie:) wszystko prosto i przystepnie:) http://maranta.livenet.pl/podstawy_szydelko.htm wracam do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w ogródku i jadłam październikowe truskawki. Są o niebo lepsze od tych letnich, bardziej słodkie. Dostałam parę ładnych kasztanów od chłopczyka, za to, że mógł pogłaskać moją psinkę. Zatrzymam je - może przyniosą mi szczęście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki 😘 krajanko. Jam Krzyki Gaj. To szydekowanie to Twoje? Kolega stwierdził że powinnam chyba płacić żeby mnie zatrudniono. Coś w tym jest ;) pozrówka. Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
A co ja mam powiedziec jak na naszą trójke mam 1000zł zkoda gadac a isama nie wiem co mam robic a komunia za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.......pieniądze szczęścia nie dają, ale jak ich nie ma to też dramat :O oj taka wygrana w totka by nam się przydała ;) może zrzutę zrobimy i każda swoje numery napisze , a pózniej średnią wyciągniemy i wygrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Dobrze by tak był ale jakos nie mam szczęścia w totka a szkoda na dodatek mieszkam w takiej norze ze pożal sie wilgoc i grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Dobranoc bo i moja robótka szydełkowa czeka a może jutro bedzie lepsze jak się obudze[;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy najwyższa wygrana w Totku przeszła mi koło nosa - raz zmieniłam liczby i wtedy akurat była "szóstka", a drugi raz - była przeokropna pogoda i nie chciało mi się wyjść do kolektury- też była "szóstka" . Od tego czasu są "trójki" , parę razy były "czwórki" i na tym koniec. Dziś znów wysłałam - jest wysoka kumulacja. Maleńka - jeszcze będziesz miała lepiej, przecież w końcu musi tak być. Kilka lat temu miałam zaledwie 580 zł na miesiąc na dwie osoby - z wielu rzeczy trzeba było rezygnować. Teraz mąż ma emeryturę i jest już trochę lepiej [ chociaż dużo wydaję na leki dla siebie].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! wykończyłam Was,wykończyłam:D No to teraz napiszę coś o sobie,ale wkupne kiedy indziej,bo jestem w pracy:P mam 39 lat, męża , 2 synów-15 i 11 lat , chomika i rybki:) oprócz kilku rybek jestem jedyną kobieta w domu;) co ma swoje dobre i złe strony:) Rybko...to szydełkowanie nie jest moje, swojego w net nie wrzucałam oprócz kilku rzeczy sprzedanych na Allegro:) w tym zakresie nigdy mistrzynią nie będę,raczej rzemieślnikiem;) a że lubię robotę,która widać w trakcie robienia to i z szydełkowaniem tak jest...nie kordonek tylko grubsze włóczki i proste rzeczy...czapki,szaliki,torebki a nie koronkowe stringi niestety:) Zresztą rozmiar noszę niezgorszy to by za dużo kordonku wyszło:P jeśli chodzi o totka jestem za!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...pytałas o nici...spory wybór jest w necie,nie tylko na allegro(można polować na różne okazje) ale i w internetowych pasmanteriach,które czasem robią różne promocje i wyprzedaże. Czasem nawet z przesyłką wychodzi taniej niż w realu,albo bardzo podobnie.A nachodzić się nie trzeba;) Czasem w tzw.lumpeksach mozna dostac wlóczkę za grosze albo wyszperać swetry w dobrym stanie,nadające się do sprucia...i wydziergać coś dla siebie albo dla dzieci,kiedy jeszcze chcą mamine robótki na sobie nosic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez torebki - dzięki, będę szukac - czasu mam dosyć. Lubię robić duże serwety, takie na 1,5m średnicy i większe. A teraz czas na kapcie z wełny, szaliki, rękawiczki....itd Jeden z zięciów zawsze prosi o skarpety i kamizelki. U nas w ciuchach było jeszcze do niedawna sporo wełny - ale teraz nie można znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie noc Już dogasł dzień, firmament hen Gwiazdami błyska Idzie noc. Licho gra świerszcz Na skrzypcach, Hop, na płot skoczył kot I zeń zerka zielenią ócz Jarzących się jak latarenki. Wyszedł z ram ciemnych chmur Księżyc złoty Promienie starł, poświatę wlał W cienia mroki. Gdy spłyną już tęsknoty zwiewne Niech niebo los obdarzy skrą Radosnych spełnień. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka .......
ale dużo piszecie :) ale to dobrze :) parę słów o mnie mam 34 lata , męża ,3-letnią córunię i jestem z woj mazowieckiego :) jak przezcytałam jakimi kwotami mies dysponujecie to poczułam się jak milionerka w dodatku narzekająca że niema kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówki dla wszystkich, podczytuję was od czasu do czasu, choć nie zawsze mam siłę klikać, ostatnio mam dużo pracy, a nawet bardzo bardzo dużo. Jutro wybieram się do znajomej fryzjerki ma mi trochę poodżywiać włosy no i próbuję podgonić pracę, coby jutro nie było nawałek. Qrka, mam nawet wyrzuty sumienia, że się trochę pobyczę, to chyba nienormalne ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Witam 👄 właśnie wysłałam syna do szkoły a młodszy siedzi bajki na mini mini ogląda i krzyczy jak się skonczy normalnie dramat ma hehe a ja ide kawe zaparzyc bo któraś chętna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️..........Spicie...nie będę budzić...niech jeszcze sen nie opuszcza Was...😴 Wypije kubek gorącej kawy na rozgrzanie, posłucham chwilkę muzyki....i niestety albo stety wezmę się za papierzyska :) Bez torebki, dziekuję za linka :) Zapewne sie przyda. Jutro kupię szydełko i jakieś sznureczki do niego :D Pierwsze kroki musza nastąpić, by mogła zacząć dziergać cosik :P:P Dziś mam parapetówkę u koleżanki...ale nie mam chęci jechać. Muszę załatwić wizyte u tego psychologa, bo mały jest juz po badaniach. Oprócz tego jutro nie mam dla siebie samochodu, a bardzo potrzebuję. Kilka spraw do załatwienia. W sobote juz mam uczelnię....Musze jakieś żarcie facetom na weekend przygotować... Może zajmę się tymi papierzyskami...nie będę się zajmować rozmyślaniem jak coś załatwić. Samo przyjdzie :) Miłego dnia babki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
witacie Ja już kawę kończę .Poczytałam Was trochę za dużo smutaskiów się nam tu nazbierało gdzie wasz optymizm.:)))) Niestety dzisiaj dalej pracuje w terenie .Zaraz jadę do Pasłęka i Iławy .A co do pensji państwowej to jest trochę wyższa niz 1200 .Wiem bo pracuje w Urzędzie. 1200 to STANOWCZO ZA MAŁO SZUKAJ DALEJ BO SZKODA twojego czasu cennego trzeba się cenić i głowa do góry . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć właściwie nie mam o czym pisać chyba że o pogodzie - jest paskudna, zimno wietrznie. Czy to już ta wredna jesień? A gdzież ta POLSKA JESIEŃ? Przy takiej pogodzie to i mój nikły optymizm zwiał. Nie mam ochoty na randkę za 1200 :( ale taka ....... ech, każdy ma to na co sobie zasłużył. Trzeba bylo mi się więcej uczyć. No cóż jednak nie dane mi było. W pewny7m momencie życie powiedziało \"stop, nigdzie wyżej nie pójdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻 zapowiada się fajny dzień ...najpierw fryzjer potem pobuszuje po sklepach a co do totolotka to pewnego dnia kilka lat wstecz trafiłam piątkę i mam swoją wymarzona kuchnie ;)i gram od czasu do czasu z mizernym skutkiem u mnie dziś deszczowo ...kończę kawkę i zmykam do fryzjera ... miłego dnia dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestkapiątka 🖐️ vitaj vitaj i czasem wnieś coś optymistycznego. Kilka słów od siebie. I dla moich starych znajomych: chanal 😘 she😘 ellisa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczynki w deszczowy dzień. Nawet "trójki" wczoraj w totku nie złapałam, ale mówi się trudno. Rybka - nie poddawaj się, szukaj dalej, uda Ci się, jeszcze będziesz mieć swój dobry dzień. Marzenia se spełniają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka....znam ten ból. Pracowałam w biurze za tyle (to była harówka)....Zmieniłam na trochę wyższy pułap....ale jeszcze większy zapieprz....teraz nie jest żle (zawsze może byc przecież lepiej). Jednak płaca jest adekwatna do pracy. I mozliwość awansu. Dzis wiem, że nie warto za te 1200 zł pracować, chyba , że jesteś w potrzasku i musisz bo coś tam...Ale jeśli nie, szukaj...znajdziesz 🌻 powodzenia :) Osóbka 🌻 to masz fajowo. fryzjer zawsze poprawia humor(chyba, żę zawali robote ;) ) A i buszowanie po sklepach sama przyjemność ...Zatem udanego dnia życzęe :) 35-tka :) Czasami oprócz czytania też napisz :) Będzie nam miło 👄 Kaszubka ❤️....marzenia są po to by się spełniały...szybciej czy póżniej....ale nadzieję miec trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...chyba tak ich przyzwyczaiłam ;) ale nie powiem, bo potrafi zrobic obiad dla siebie i syna. Tylko przynajmniej pózniej nie słyszę wymówek typu: Twoja uczelnia tylko ważna...A My ? bez obiadu w sobote i niedzielę...A tak mam spokój :) Co do pieniędzy...wiem, że warto sie rozwijać, pracować bo siedzenie nie jest dobre. Jednak jak się człowiek załapie na te 1000-1200 to już staje sie to normą, że tak ma być. Przecież za te pieniądze to można w każdej chwili znależć pracę. Gdybym była zmuszona sytuacja finansową , to owszem. Sama nie wyobrażam sobie siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Witam również nowo przybyłe 🌻 Znalazłam trochę czasu i nadrabiam zaległości w czytaniu :) dużo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szepcie 👄 Syn ma stwierdzoną migrenę z aurą wzrokową :( Biedak męczy się strasznie, a na migrenę leczenia brak :( U mnie duuuuużo zmian, szczególnie tych zawodowych. Zobaczymy co czas pokaże czy zmiany na lepsze czy gorsze. Widzę, że u Ciebie też zmiany - powrót koleżanki :) Czy po jej powrocie Twoje stanowisko nie będzie zagrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×