Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dziędoberek! Witam wszystkie panie ,ja dopiero teraz mam zdziebko czasu dla siebie. Cały czas przygotowuję sie pilnie do przyjazdu naszych miłych gości i już mi ręce opadają a cały czas coś się jeszcze znajdzie do zrobienia. Ale teraz już powiedziałam dość ,niech się dzieje wola Boża. Widzę ,ze zbliżamy się do setki,trzeba by jakąś imprezkę zaplanować,no nie?Szczerze powiem ,ze ja już tez taki nałogowiec topikowy,ale poza naszym topikiem to jedynie jeszcze na jakieś kulinaria wchodzę ,brak czasu:O Wczoraj zrobiłam nawet sałatkę polecaną przez kaferowiczkę.Była taka smaczna ,ze o ostatnie łyżki to prawie się nie pobiliśmy.Lubię czasami zrobić coś nowego. Moja siostrzyczka dostała nowe mieszkanko,a ,ze jest w ciąży to będę miała przyjemność ją przeprowadzić,cieszę sie już na tę robotę :(,ale po to się ma rodzinę ,żeby sobie pomagać! Posiedzę tu troszkę,bo jak już przyjadą goście to mogę mieć mniej czasu,częstuję bardzo dobrą ,świeżo zaparzoną kawusią .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,powiedz mi kochana czy jak sie te zioła posłodzi to one tracą na wartości,bo ja jakoś nie potrafię ani rumianku wypić bez cukru !:( A jak tam dzieciątko córki ? Są już w domu ,czy dalej w szpitalu ? Nie narzekajcie tak na pogodę ,bo mi przykro! U nas już drugi dzień leci takie coś z nieba co tylko powoduje błotko i zimno do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko 5 dorosłych i duży pies w tym jedna dziewczyna ,której w ogole nie znamy i w dodatku mówiąca tylko po niemiecku.A ja niestety tego języka nie panimaju :( A najgorsze to to ,ze moja teściowa to przy gosciach robi się słodka jak cukiereczek ,a ja nie lubię takiego zakłamania. Przyjadą na ok.tydzien i nie wiem jak to wytrzymam...:Ja ich b.lubię ale nie potrafię zniesc tego włażenia w tyłek...(sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZEPT WIRTUALNOSCI🌼kawka pyszna wlasnie stawiam druga,koniec pracy na dzis ITA3🌼 AGNIESZKA🌼 REBEKA72🌼 TRZYDZIESTKAPIATKA🌼 KASZUBKA🌼i gratulacje dla siostry IWA6868🌼ciesze sie ze wszystko wraca do normy BEZ_TOREBKI🌼powodzonka w pracy RYBKA69🌼szybkiego powrotu do rzeczywistosci DEA ERW🌼to kiedy TY wypoczywasz ANNAPO🌼to razem pijemy kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia dzieki za 🌻 i posylam duzego👄,a do tej kawy by się coś przydało ,ale po rannym ważeniu to chyba będzie można sobie tylko w wyobraźni zaserwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, bądź sobą, ludzie wyczuwają takie nieszczere zachowanie,troche pracy będziesz miała, ale może zrobisz im takie wczasy połączone z pracą w gospodarstwie, słyszałam, że to teraz w modzie:) Ewanisia, Ty szczęściaro - już koniec pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna-po Cukier nie odgrywa żadnej roli w leczeniu ziołami! Prawie każdy napar lub odwar można słodzić, tylko, że osłodzenie może popsuć smak naparu, ale nie zmniejszy i nie zmieni siły jego działania. Jabłko jest również środkiem przeciwgorączkowym. Leczy miód, ale powinien być dodany do herbatki, gdy ona już będzie nadawać się do picia tzn niezbyt gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety narazie zmykam musze zalatwic auto zastepcze bo jakas pani skasowala moje wjechala na mnie na rondzie a taki spokojny dzionek sie zapowiadal odezwe sie jak wroce ANNAPO🌼 AGNIESZK_A🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kobitki, wlasnie troszke czasu mi zeszlo na telefon z bankiem ... i kawa mi wystygla! Agnieszko, ja latte b.lubie ale ostatnio pije tylko z sojowym mlekiem, masz takowe? :) ewanisia, no wlasnie nie pamietam kiedy to ostatni raz wypoczywalam :o powiedzcie mi prosze jak wy to robicie? Praca, dom, dzieci, maz, i jeszcze czas na warkoczyki i paznokcie macie? Maciie moja najwieksza admiracje!!!! 35tka, no musialam przeciez sprawdzic jakie moj luki ma przed wyslaniem na nauke do ciebie ;) ale on nie skorpion, tylko blizniak Kaszubko, dzieki studnio wiedzy! 😘 Glowa wiecej od braku snu boli i moze tez za male sniadanko zjadlam :o Rebeka, dzisiaj czwartek, nareszcie prawdziwe sushi!!! to restauracja najlepsza w Londynie i mam ja pod biurem :) troszke droga ale dwa razy na miesiac dam sie wyciagnac :) Jeszcze tylko 15 minut i lece z kapiaca slinka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko dzięki,podniosłaś mnie na duchu i może teraz więcej będę mogla tych ziólek pić.A jak małzonek,zdrowszy,czy dalej \"zakichany\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluśki bobasek będzie jeszcze w szpitalu conajmniej do soboty, Maciuś wraca do zdrowia, już ma ochotę na jedzenie, gorączka spadła. Siostra przed chwilą dzwoniła - ma tą swoją wymarzoną wnuczkę, waży 2,800 i obie tzn dziecko i jej mama są zdrowe, odbyło się bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj łobuz zastosował swoistą kurację: najpierw gorąca herbata z wkladką, a potem zioła... dziś juz czuje się o wiele lepiej. [ zioła tylko dlatego, abym nie była na niego zła ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea , niestety tylko zwykłe :(, też dziś na obiad idę, ale nie na sushi tylko do wloskiej, Anna, ja nie słodzę wcale i chyba nic słodkiego bym nie wypiła, Kaszubko - to całkiem niezła panna, imię wybrane ? Ewanisia, mam nadzieje, że Ty cała jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - nie to co myslisz ;-) :-D - to w pracy... Wlaczylam testy przed wyjsciem (przygotowania do poniedzialkowaj interwencji) i okazalo sie ze cos jest nie tak... Wlasnie powoli staram sie dojsc co, zeby dzis przed wyjsciem znow wlaczyc... Widocznie cos zrobilam tak jak Dea : z zamknietymi oczami (albo raczej z oczami utkwionymi w Kafe :-D). Annapo 🌻 - fajnie ze jastes bo ta100-na stronka bez Ciebie to by nie mogla przeciez \"peknac\" 😘 !Od dzis postanowilam nie narzekac na pogode tylko na \"aure\", \"klimat\"albo \"temperature\" ;-) Ja bardzo lubie gosci, i co i raz to kogos mamy (zwlaszcza przez wakacje) - ostatnio byla moja przyjaciolka z Niemiec z mezem i synem (12 lat) na 2 tygodnie. A hipokryzji tez nie znosze... ja wale prosto z mostu - co w sercu to na jezyku... czasem \"niestety\" :-P. Do kawy dokladam \"tiramissu\" -pyyyyszne ! I wirtualne wiec nie tuczy ! Dea - smacznego !!! Ta slinka to i mnie cieknie !!! No ale ja tak gora raz w tygodniu bo za kazdym razem minimum 25€ u nich zostawiam :-( Kaszubko - super, nastepny fajny maly czlowieczek 😍. To juz drugie narodziny na tym topiku (troche inne, niz te pierwsze :-P, no ale...). A poniewaz ma troche Twoich genow wiec, na pewno bedzie niesamowita osobka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa6868
No właśnie przestańmy marudzić na tą pogodę bo teraz trzeba się do tego przyzwyczaić. RYBKA POSŁUCHAJ Kaszubki ziółka na wzmocnienie i bez marudzenia pojutrze już WE. Kaszubko ja też gratuluje siostrze.Takie maleństwo jest słodkie .Najważniejsze żeby było zdrowe. Rebeka 😘 za to że zawsze tu jesteś:) ellisa🌻 agnieszka🌼 Anapo🌻 a co dzisiaj na obiad:) bo ja mam ogórkową ale w domu będę dopiero za 40 min:( Dea 🌼 masz racje małe dzieci mały kłopot........ ewanisia🌼witam bo chyba jeszcze tego nie zrobiłam:) 35🌼tobie też dzieki:) bez 🌼 szept🌼 wesoła anka🌼ty to masz dobrze jeszcze sama? Ja już po mału kończę miłogo popołudnia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na \"czarno\" iwonusna 😘! Tu i tak zostaniesz \"Iwa\"... przynajmniej dla mnie ! Testy wlaczylam, moze sie skoncza zanim bede wychodzic ... Dea - ten "japoniec" cos ci sie przedluza, nie czekam na Ciebie ide zapalic sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Rebeko, szkoda! Wrocilam godzinke temu ale tak mi sie napchala glowa, ze juz nic nie rozumiem, nie slysze i trudno mi sie skoncentrowac :o zjadlam troche wasabi ale nic nie pomoglo i nadal zatoki takie zapchane, czuje sie jak nakacowana :o no i palenie z tej tez racji odchodzi :( Iwo, dla mnie tez bedziesz zawsze Iwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no nie, choc malo braklo :-O! Mam nadzieje ze pomimo przeziebienia na wiezorna imprezke wpadniesz ? Tak samo jak i reszta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wychodze na kolacyjke z kumpelami i jednym kumplem ale gejem, czyli tez kumpela ;) - moje drugie najulubiensze danie, pizza! Przypuszczam, ze juz wieczorkiem nie wpadne, bo pozno do domciu wroce :( :( :( Bawcie sie dobrze beze mnie 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to milego wieczoru Dea ! Uciekam do domku, postaram sie zagladnac... zreszta obiecalam dzis postawic ;-) to jakby co to napoje w barku i czesc w lodowce - prosze sie czestowac ! 😘🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie proszę, czy lepiej żyć złudzeniami, czy wiedzieć że się coś straciło? Ja chyba wolałabym złudzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykazania szczęśliwego człowieka 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? tzn czy jest ktoś chętny na Piaścika z soczkiem. Albo może bez, bo to kupny. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×