Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie... wieczorem miałam spore chęci i wolny czas, mąż ślicznie chrapał, ale.... buuuu, buuuuu.... to wstrętne kafe nie chciało mnie wpuścić. Jak pech, to pech. Przekazuję Wam wiadomość od Kiciulki: "Witam, sorry, że ostatnio mnie nie było na topiku, ale w pracy urwanie głowy, w domu było sporo roboty, do tego miałam teścia w szpitalu i jakoś się nie składało. Jak tylko trochę się rozluźni, to na pewno znowu będę z Wami. jestem bardzo do tyłu w waszych rozmówkach. Mam nadzieję, że u Was wszystkich jest OK. Pozdrów dziewczyny. kiciulek " Dziś śliczna pogoda, słoneczko zagląda do mieszkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 w sobotnie sloneczne przedpoludnie (jeszcze ;-) ) U mnie sprzatanie w toku :-) wiec tylko Wam pomacham 🖐️ Duza 😘, po 🌻 i i milego dnia zycze wszystkim ! PS : Kiciulek sie znalazl :-), cool !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie nawet słoneczko dzisiaj ,sprzatac ,nie bede ,bo chyba??? w poniedziałek wreszcie beda kuc dziursko ...W kazdym razie przywiezli dzisiaj rusztowanie,wiec chyba cos sie ruszy... Swietnie ,ze Kiculek sie dał znac,znowu bedzie rano kawka i śniadanko :P Rebeko...dzisiaj doczytałam wczorajsze wpisy i szczerze powiem,ze usmiałam sie jak tłumaczyłas Ewanisi o co chodzi Ci z ta niemka...przyznam sie bez bicia ,ze to ja posłałam linka tej piosenki,a biedna Ewanisia wczoraj nie słuchała muzy ,bo M był podlaczony... Acha i nie mysl sobie ,ze sie nie upomnę :)...ja tez chce zobaczyc Twoja buzke z łaciata fryzurka...!!! Ewanisiu....ja przeszukałam cały moj komp i niestety nie widze nigdzie adresu She...A Twoja fotke z gazety dopiero dzis widzialam...cos mi wczoraj jakies humory komp pokazywał...:) Kaszubko...no patrz to złosliwość przedmoiotow martwych... ale moze w przyszły piatek bedzie lepiej... No to na tyle teraz ide troszke poczytac....zycze miłego dzionka i tradycyjnie posyłam po 👄 i 🌻 dla kazdej z Was...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Wdzę żeście zabiegane, albo się relaksujecie. U mnie tak jak powinno być, czyli staruszek w pracy, a ja się byczę :) Bo ja dziś już po pracy, a do południa on się byczył w domu. A teraz w ramach relaksu troszkę coś niecóś wypiorę ręcznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ewanisia🌻dostalam Twoje zdjecie od Rebeki;) Rebeka🌻dzieki za Marillion i U2;)Ty wiesz co ja lubię😘 Annapo🌻 Rybka🌻 wesola Anka🌻 kaszubka🌻 bez torebki🌻 i dla reszty dziewczyn🌻 pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - ja Cie strasznie przepraszam, Ewanisie 🌻 tez, za te pomylke wczoraj :-O... Tak to jest jak sie szybko czyta/pisze :-O... Chyba sie nie gniewacie, co dziewczyny ;-) 😍. Wysylam Ci laciata :-D, widac chcesz sie dzis posmiac ;-) ... no to masz :-D. A do She przesylke od Ewanisi posle. Rybko 🌻 - tez masz sposob na relaksowanie ;-). Bycz sie ile mozesz, w sumie WE-y od tego sa :-D. Kaszubko 🌻 - nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie slonka juz niet :-(... dobrze ze przynajmniej nie pada, bo mi sie pranie na balkonie suszy :-) A teraz zaczynam prawdziwy WE :-)... do niedzieli wieczora SLODKIE NIEROBSTWO :-)... czego i Wam zycze ! Narazie gwiazdeczki 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko to ja też zaczynam WE z gorzką czekoladą przed sobą. Przypuszczam, że odpocznę. Nie ma męża, starszej córki też nie będzie do jutra, a z modszą wtedy nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko no to żeśmy się wstrzeliły w te same sekundy ewanisia dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję ( tyle ile razy dostałam ) za fotkę. U mnie piękne słoneczko teraz świeci, ale był dosłownie mix pogodowy kilka godzin temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - Synchronizacja, panie dziejku :-D Widze ze babski wieczor z corcia w perspektywie ;-) :-). Milego wypoczynku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam przeokropne zajęcie - wgrałam nareszcie swoje zdjęcia z telefonu... teraz je układam, porządkuję - roboty huk, bo to zbiór aż z 3 lat. A pogoda -jak to w marcu - na przemian słońce i ciężkie chmury wróżące deszcz. Jeszcze nie pada i oby nie padało... i tak już jest dość sennie. Moja psinka głupieje, chce wciąż iść na dwór - ma ostatnie dni cieczki... trzeba ją wciąż pilnować , nie chcę żadnych szczeniąt. Teraz parę łyków kawy, papierosy i dalej do roboty... jestem uparta i chcę dziś jakoś te zdjęcia uporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko podeślesz kilka fotek, no nie? My mieliśmy w kompie okolo 1000 zdjęć i coś padło i zdjęcia stracone. Nie dało się odzyskać. A trzeba było na bieżąco zgrywać na płyty. Teraz oczywiście to robimy :D Lecę wziąć prysznic. Sprzątałam dziś w pracy i mam tonę kurzu na głowie. A sprzatanie polega na zamiataniu dośc dużej powierzchni. szefowi nie śpieszy się z naprawą odkurzacza. W końcu to nie on wdycha. Na szczęście już nie jest zimno to się przynajmniej nie zaczadzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ ..uwierzycie jak wam powiem ze wstalam godzine temu? ale poszlam spac o osmej ..hihii...no to potanczylismy z M do rana ... ..hahaha ..posmialam sie sama z tego dzisiaj ..posylam kazdej 👄 i jestem na podgladzie ..taka jakas jeszcze nierozbudzona ale to nic.. Rebeko 👄 niema sprawy 🌼 Kiciulek 👄 cieszymy sie ze jestes 🌼 She 👄 to poslij cos do mnie bo ja naprawde niewiem o co chodzi z tym adresem...👄 Kaszubko 👄 chyba poslesz nam zdjecia..🌼 Annapo 👄 a juz wczoraj ze to ja nic niekumam ..hihi..🌼 Wesola Aniu 👄 BT 👄 Rybko 👄 ..ale laba co? 🌼 Rudamaxi 👄 gdzie Cie wcielo? 🌼 Dea 👄 niewidzialam nawet czy bylas? buziaki 🌼 ...to co ktos sie pisze na wieczorowego drineczka? i tarasik weekendowy? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..moze glupio to zabrzmi ..ale mam za duzo pan o imieniu Ania i niebardzo rozrozniam ktora to ktora...sorki ale wiecie ze zmienilam niedawno komputer i niemam wszystkich danych....to moze mi sie odswiezycie tz;. fotki z opisem ...z gory dzieki....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia to się Anki u Ciebie rozmanażają czy jak? :D Widzisz to pomarańczowe tam. Ale te bezczelne wpisy to moja zasługa. Z niewłaściwymi ludźmi przystawałam i tak prymitywnie się mszczą ( tzn jeden ludź ) rudą błazenadą. Boże, jak mało szcunku trzeba mieć w stosunku do samego siebie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ...nic sie nieprzejmuj ...te pomaranczki znamy i nieciezko sie domyslec....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - pol kamienia mi spadlo z serca ;-) :-D... duga polowa to Ania ;-) :-D Rybko - ludzie ktorych nie stac nawet na wrazanie wylasnych opnii pod czarnym nickiem nie sa warci zadnego zainteresowania a juz najmniej nerwow :-) Ucciekam spac, bo dzis nocka krotka bedzie :-) Dobranoc slonka i milych snow zycze 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobranoc 🌼 ..dopiero kafe mnie wpuscilo ...znowu psikus ..ale i tak juz pozno..zycze wszystkim milych snow..🌼 Rebeko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane babeczki Ślicznie tu u mnie dziś, słonecznie i ciepło. Przynajmniej u mnie na balkonie. Miłej niedzieli życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... u mnie też ładnie, słonecznie.... Stawiam kawę..... i zamarzyły mi się świeżutkie truskawki... ale te dopiero będę mieć pod koniec czerwca [ z własnego ogródka]. Wciąż porządkuję zdjęcia, a ponieważ zaczyna mnie to nudzić... więc idzie to powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...................podczytuję sobie was troszkę.......i mam pytanie .....czy macie jeszcze wolne bilety? Chętna bym była ;);)...... Pozdrawiam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko 🌻 ja to bym zjadła czereśni. Takich wielkich, nabrzmialych sokiem, bordowych . amarylis 🖐️ a chodź. Dostatek miejsca tu. I pisz, nie tylko podczytuj. Skąd klikasz? Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - mam nadzieję, że wszystkie dziewczęta wyliczyłaś, gdyż tylko tam coś wysłałam...zajrzyjcie na swoje poczty. Rybko - ja wolę czekoladę z rodzynkami i ją dostawiam..... może być? I wyślę Tobie pocztą dużo truskawek i czereśni..... Amarilis - miejsca u nas dużo, dużo.... napisz coś więcej o sobie i pisz, pisz jak najwięcej - my też lubimy czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za zaproszenie.....zresztą tak niesmiało miałam nadzieję .....że mnie przyjmiecie:D A więc;):D..........jestem...tzn. mieszkam niedaleko Poznania..to po to ,żeby okreslic moje miejsce na ziemi.....kiedys pracowałam na panstwowym....teraz u siebie>>>>>>z mężem oczywiscie..Mam dwie córki (13 i 19 lat).......oraz owczarka niemieckiego długowłosego......... no,to na razie tyle,........o mnie:D reszta wyjdzie w praniu. Acha...pisuję w innych miejscach,i nawet mam wrażenie;) że niektóre z Was już znam:D............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarylis no pękam z ciekawości. Kogo? Pisujesz oczywiście pod innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko 🌻 dziękuję za zdjęcia. Tobie też coś podeślę. Dziś robiłam córce sesję zdjęciową, żeby umieściła kilka na naszej kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×