Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

rebeko zraz idę do pracy, to się dowiem co i jak. amarylis masz i trzeci nick, prawda? Tymczasem pozdrawiam i życzę spokojnego wiosennego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - milego dnia i trzymie kciuki :-). Amarylis 🌻 - a co swietujesz ? Przyznaj sie ;-) :-P Kawa poobiednia sie klania : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ :-D ...\"mocchiato\" dla kazdej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci nick miałam juz dawno nieaktualny.:D :D ..........a świętuje imieniny.......własne:):):).................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był Maciuś ze swoją mamą - mam nieobecność usprawiedliwioną hihiihihihi Córka nauczyła mnie, jak wysyłać zdjęcia z Picassa - miałam fajne zajęcie. Stawiam teraz kawę i czas na papieroska..... Potem sobie Was poczytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - 🌻🌻🌻 Wszystkiego Najlepszego 🌻🌻🌻. Dalej nie wiem czys Ty "G" czy "I" ... ale to wyjdzie w praniu ;-) Kaszubko - lece na taras :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, Amarylis, ale mam fory :-D. Kawe Ci za to postawie :-D... no, niech bedzie ze reszcie tez ;-):-) Kaszubko - a co to jest Picasso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka juz poszła -znów mam trochę czasu dla siebie. Pokazała mi jak robi się kolag ze zdjęciami [ mogę więcej zdjęć ciekawie umieścić na jednej fotce]- to tez w programie Picasa2 . Rebeko to jest program do zdjęć i bardzo prosty w obsłudze. W tym programie widzisz wszystkie zdjęcia, które posiadasz na dyskach, można edytować i dodawać efekty do zdjęć, rozjaśnić lub pociemnić zdjęcia.... jednym zdaniem to Picasa to oprogramowanie umożliwiające błyskawiczne wyszukiwanie, edycję i udostępnianie wszystkich zdjęć znajdujących się na komputerze. Amarylis - wszystkiego naj...naj.....naj.... i duża buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dziś - jeśli mi się uda - wrzucic na jedną fotkę pojedynczo nasze zdjęcia, a później rozesłać do wszystkich. Tym razem pójdzie to z innego mojego adresu pocztowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem! A własciwie to dopiero jestem...nie wiem jak ludzie wytrzymuja codzienne dojazdy do pracy po naszych drogach...ja jade raz na jakis czas i zawsze przyjezdzam wykonczona... Dzisiaj np. chyba w ramach 1 kwietnia,w duzym miescie przez ktore musze przejechac wyłaczono światła a ja na podporzadkowanej 😠...jajko idzie znieśc,gdyby nie to ,ze jeden pan mnie na chama wpuscil to stoje tam do teraz:) Chciałam sobie kupic jakies \"wierzchnie \" odzienie na wiosne,ale nic mi sie nie podobało...za to podobały mi sie połbuty,ale nie było mojego rozmiaru:(,no to za kare kupiłam okulary przeciw słoneczne hi,hi...i skarpetki dla syna i koszulke na wf...i kiełbaske i miesko i chlebek,i kołoczyki ,i ...pasze dla moich krow...i na pasze dałam 400 zl,a za te reszte zaplacilam ok.80 zł... I niech mi teraz mój szef kiedys powie,ze utrzymanie dzieci i zony kosztuje...:) Zamowiłam tez corce taki ozdobny szał na okno... i wlasciwie to wszystko....teraz musze pedzic zrobic obiad i do łaciatych... i chyba z Wami dopiero znowu w piatek dam rade na dłużej posiedziec :(... Acha a moj synek dalej nie mowi,ale ogolnie to chyba sie mu poprawia... Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i zycze chorym duzo zdrowka...a reszcie miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..wrocilam z zakupow ale w domku znowu jestem chwilke.energia mnie rozpiera ale z zalu..... Rybko ..dopiero co wspomnialas o problemach z dziecmi a ja juz mam kolejny...z (corcia) M dostal dzis telefon z zapytaniem czy moze sie pospieszyc w tym m-cu z alimentami ale to nie koniec, mama powiedziala ze maja sie zlozyc na pol na garnitur dla corci bo pisze jakas tam prace i w byle czym nie pojdzie ...i zgadnij jaka byla moja reakcja? ...szlag mnie trafia...czy ja kazdego m-ca musze wydawac nadplanowo bo wszystko sie msci...a moze trzeba placic za tolerancje....oczywiscie garnitur kosztuje okolo 1000zl ...szkoda gadac ,...po prostu mam juz tego dosc..i ciekawa jestem zdrowkaq mojego M ...sami go wykoncza... Rybko ..milej pracy....🌼 Amarylis ...Wszystkiego Najlepszego 🌼 Annapo ..dziekuje Ci bardzo bylam na poczcie i o dziwo mam jedna Anie ..reszta chyba niechce mi sie odswierzyc...🌼 Kaszubko ..Tobie rowniez dziekuje za fotke i piekne roze ...aha i z niecierpliwoscia czekam na przesylke ..🌼 Rebeko ...w googlach jak dasz wiecej masz picassa .jest to dobre bo od razu Ci uklada jak chcesz ..tylko troszke posiedzisz nad tym ale zgadzam sie z Kaszubka ...nawet korekte oczu mozesz robic..ok to tyle..🌼 Dea ..usprawiedliwiona hihi 🌼 ok a teraz koncze zupke i uciekam pa Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu ..a dziekuje bardzo ...🌼 ..mysle zeby zrobic sobie trwala ale moze ziolowa co wy na to? sama zrobie ...czy ktos z was juz mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ekonomiczna babeczka z Ciebie :-) Kaszubko, Ewanisiu - dzieki za infos... rzuce okiem przy okazji, ale powiem wam szczerze ze mnie takie rzeczy nie ciesza :-O... jakas dziwna jestem :-P.Ogladac owszem, bardzo mi sie takie \"cudenka\" podobaja, ale bawic mi sie z tym nie chce ;-) Ewanisia - to tylko taka moja mala refleksja, zadne wytykanie wiec mysle ze sie nie pogniewasz ...? Jasne ze mozna kupic garnitur za 1000zl... jak sie je ma. Ale jak sie nie ma, to wydaje mi sie ze na \"jednorazowy wystep\" to troszke przesada... Tez lubie kupowac dobre rzeczy ale nie podoba mi sie kiedy ktos (tym bardziej kosztem innych) chce zyc ponad stan... Bez urazy :-). Trzymajcie sie cieplutko i Ty i M 😘 Wesola - ja sie juz nie poczestuje bo do domu uciekam :-) ... jak chcesz to mozemy sobie razem pobiegac :-D Milego wieczoru kochane 😍... nic nie obiecuje ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Przepraszam ze ostatnio nie dawalam znaku życia ale nie mam na nic czasu, normalnie nie wiem co jest grane Kaszubko🌻dziękuje za zdjecia i te wcześniejsze Twoje i te dzisiejsze😘 Rebeka🌻toco mi przeslalaś nie dało sie otworzyc więc wywalilam;) ewanisia🌻no to sie Ci porobiło, mam kumpla co płaci alimentyna syna z pierwszego małżenstwa, i mimo że ma juz druga rodzinę i stara sie na bierzącoplacic to mamuśka zawsze znajdzie sposób by jeszcze cos od niego wycyckać-jak np daje syna na wakacje to tylko w jednej koszulce i jednych spodniach i w podartych butach;) Annapo🌻ja kupiłam sobie buty na wiosnę ale im dłuzej je nosze tym bardziej mi sie wpijają-mam wysokie podbicie i kurde zaczęły mnie cisnąć, ale dopieropo drugim dniu,nie wiemczy wytrzymam je rozejść:P amarylis🌻WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji imienin🌻 wesoła anka🌻ja Ciebie moge na Redsa jabłkowego zaprosić bo akurat spijam;) rybka🌻mnie też podoba sie toco masz napisane w stopce;) bez torebki🌻u mnie w pracy też prima aprilisowo bo dzisiaj mielismy dzień bez dyrektora-wczoraj odeszla na emeryture stara dyrektorka a nowa dopiero od jutra rządzi-dzisiaj była samowolka;) Dea Erw🌻moi rodzice kupili sobie laptopa jakis miesiac temu i caly czas im sie cos tam psuje, albo po prostu nie potrafią sie nim obslugiwać:P No to zdrówko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, mam kilka gatunków piwonii, ale najbardziej lubię ciemnoczerwona - ona najpiękniej pachnie... i ostatnio ładnie się rozrasta. Gdy przychodzę do ogródka zawsze mam zwyczaj wąchać przeróżne kwiaty i zioła. Jedna róża pachnie jak jabłka... melisa jak cytryna... kocimiętka ma zapach cytrynowo-miętowy, tymianek - to wiadomo, jedna z mięt pachnie jak guma do żucia, do tego uroczy zapach lawendy, oregano... hyzop i szałwia pachną gorzkawo korzennie.... mogłabym o tym pisać i pisać. Warzywa i krzewy owocowe równiez mają swoiste zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem dopiero co skonczylam doczytywac! Jak zwykle ruch tu wielki :) Amarylis, witaj 🌻 i Wszystkiego Najlepszego!!! Dla wszystkich 😘 na dobra nocke, ja jeszcze gary musze pozmywac :o Ruda 😘 na polepszenie. A jesz ty kobieto dobrze? Cos dlugo chorujesz, wiec moze musisz wzmocnic organizm dobrym odzywianiem sie. Trzymaj sie kochana i buziaczki dla pociech! Acha, laptop jest ok, cos sie pokielbasilo z moim IP. Trzeba bylo wszystkie inne kompy powylaczac z sieci, i zalozyc nowy IP. Odpukac, ale narazie dziala teraz juz naprawde ide 🖐️ kolorowych zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za zyczenia.........dziś niestety lekka niedyspozycja ..............ból głowy...ale to chyba pogoda;) Kawa na stole...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... witaj Amarylis - dzięki za kawę... pogoda u mnie też jest do kitu. Jeszcze nie zdążyłam nawet się ubrać - dziś włączenie kompa było na pierwszym miejscu.... hihihihihihi Amarylis - ja do biszkoptu daję 4 jajka, a mąkę ziemniaczaną mieszam pół na pół ze zwykłą, proszku też daję dużo mniej - bo 1 łyżeczkę na szklankę mąki... ale widziałam juz podobne przepisy do Twojego... tylko nigdy ichnie zastosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie 😍... Prawie 2.5 godziny dzis do pracy dzis jechalam a specjalnie wyszlam z domu wczesniej bo chcialam dzis przyjsc i wyjsc wczesniej z pracy :-O. W rezultacie zgrzytam zebami az echo idzie (dobrze ze tego nie slyszycie ;-) ) i moj humor do najlepszych nie nalezy... ale mam nadzieje ze powolutku jakos sie rozkrece :-). She 🌻 - Jestes usprawiedliwiona... przynajmniej w moich oczach :-D. To \"cos\" to byl filmik od Ewanisi... mowi sie trudno i zyje sie dalej :-). Kaszubko 🌻 -WIELKIE dzieki za fotki... kwiaty sa przesliczne, od razu wiosennie sie zrobilo :-) Rudamaxi 🌻 - wracaj szybciutko do zdrowia 😘 Dea 🌻 - to jest bol :-O, chory facet w domu gorszy od dziecka. Duzo cierpliwosci zycze :-) Anarylis 🌻 - kawa pewno juz zimna ale i tak wypije :-) Ja wczoraj wieczor na telefonie \"przewisialam\"... Brat mojego taty jest ciezko chory (Parkinson) i jego stan bardzo sie ostatnio pogorszyl :-(, wiec tata napewno poleci do Polski...szukam mu wlasnie biletu na koniec tygodnia... Wszystkim fantastycznym babeczkom milego dnia zycze i... bede Was przynajmniej czytac... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! pada deszcz...smutno na dworze...ale dzieki Wam ja mam dobry humorek...za to posyłam tradycyjnie dla kazdej po 👄 i 🌻 Amarylis ...❤️ i 🌻 i najserdeczniejsze zyczenia z okazji imienin ...👄 a to jeszcze jeden za spoznienie... Kaszubko...ja to tak jak Rebeka ,bardzo lubie ogladac ,ale sama to chyba nie umiałabym sie zmusic do takiej pracy...mam nadzieje,ze jeszcze kiedys poslesz takie topikowe zdjecia ...a co do ogrodka,to chyle nisko głowe,przy Twoim ogrodzie to moj wstyd nawet tak nazwac...tyle ,ze ja nie lubie grzebania w ziemi...wole 6 h burakow okopac,niz garsc ziemi dotknac... Ewanisiu...sorki,ale czy tej corci M nie idzie przemowic,zeby cos tanszego sobie kupiła?...wcale sie nie dziwie ,ze M ma kłopoty zdrowotne,ciezko w takiej sytuacji tak postapic zeby wszyscy byli zadowoleni...👄 dla Ciebie i dużo wyrozumiałosci... A co do trwałej,to tylko tyle Ci powiem ,ze moja szwagierka ,ktora jest fryzjerka,nigdy mi nie polecala trwałej na farbowane wlosy... She...zostało Ci tego Redsa,bo tez lubie...moze poczestujesz?... Ja juz 2 sezon męczę jedne buty i cos mi sie zdaje ,ze jak w koncu je rozchodze to przestaną być modne:) Rudamaxi...olbrzymie ilosci zdrowka dla Ciebie i głowa do gory,przeciez kiedyś wszystko sie kończy... Dea...no to jak laptop w formie,to w piatek chorego M do łóżeczka a Ty z nami na karniaki...:PDużo cierpliwosci,bo chory chłop to jednak nic przyjemnego... Rebeko...🌻 na poprawę humoru...a czym jechałas hulajnogą? :P No dobra teraz ide pomykac po domku...ale bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - pewno hulajnoga bylo by szybciej :-D :-D Smacznego zycze.... wracam za godzinke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×