Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia - Cala przyjemnosc po mojeje stronie ;-) :-) ! A po salatce juz ani sladu (dzis z ementalem, szynka i pieczarkami :-) ) i wcale mi zoladka nie zapelnila :-O... cos czuje ze wieczorem po pizze podjade :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 Kaszubko 🌻 moja lepetyna tez jakas pusta dzisiaj. Wczoraj wzielam chorobowe bo straszna migrena mnie powalila. Dzis juz troszke lepiej a od popoludnia kiedy odkrylam te nasze miesieczne nieszczescie, to juz glowa w ogole nie boli. Chyba cos sie moje hormony na mnie uwziely :o Rybko 🌻 tekst przepiekny! Bede do niego czesto zerkala. Sluchaj naszych uzdrowicielek, na pewno malej sie polepszy! Duze 😘 dla niej She 🌻 suknia sexy!!! Naprawde chcesz core w swiat tak puszczac? Oj zeby ktos jej nie ukradl!!!! Amarylis 🌻 bardzo milo cie zobaczyc! No i jeszcze jedna blondyna :) Rebeko 🌻 no to dzisiaj ty zasuwasz :p ja zmuszam sie do poluzowania troszke, choc szef mine na to robi, ale stres mnie ostatnio powalil i ja nie chce zle skonczyc Ewanisiu 🌻 wiesz, moj laptop sam sie naprawil … tzn, ja mialam tylko problem z adresem IP, ktory ciagle znikal. Ale jakos teraz dziala i trzymam kciuki oby tak tylko dalej. Wg mnie powinnas oddac pod gwarancja - wiem ze dluzej to potrwa ale moze calkiem go trzeba wymienic? Annapo 🌻 sufit juz wstawiony? I jak ty sie czujesz kochana? Wszystkim po duzym 😘 i narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wpadam z tacą świeżo parzonej kawy i pysznymi drożdżówkami z budyniem śmietankowym :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no bo juz sie martwilam ;-) :-). Ja tez juz poluzowalam :-P, 4 godziny zapiep...nia jak maly helikopterek wystarczy :-D... teraz juz na luzie, ale jak sie wszystko wali na leb na szyje to nie ma wyjscia, nie :-) Wesola - mmmm, drozdzowki :-) ! I jak tu dbac o linie !! No ale w sumie zeby o cos dbac trzeba to miec ;-)... wiec sobie nie odmowie :-P :-D Faktycznie Ania sie dzis nie pojawila :-(...? BT chyba zgubila nasz trop :-(...? Kiciulek dalej zapracowana :-( ...? Ale i tak jestescie WSZYSTKIE cudowne 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie nikt znowu nie pomyślał i nie przeslał dalej:P Musze sobie jakąś nowa pocztę załozyć żeby można bylo podać do ogólnej wiadomości;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) ... jakby sie ktos mial ochote dosiasc do winka to zapraszam :-) She - nie mam Twojego @ w pracy a zdjec nie mam w domu... Jutro zaraz z rana naprawie blad... bije sie w piers ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura,udało mi sie wejść na kafe.... :D :D :D She - zaraz wejde na pocztę i wyślę do Ciebie... bedziesz mieć zdjęcie jeszcze dzisiaj. Rebeko - to mogę teraz napić się winka ....hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - z mila checia Ci naleje : Y. Wzniesmy toast za nastepne 7 miesiecy ...i nastepne... i nastepne... :-). W milym towazystwie czas szybko mija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, to pijmy..... warto za to pić.... Mąż s synem już skopali ziemię na działce - teraz tylko trzeba wytyczyc zagonki, zaplanowac, gdzie co posiać i czekać, aż będzie odpowiednia pora na sianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna sie intensywny okres w ogrodkach :-). Bedziesz maial sporo zjecia w ogrodku ... Moj tata w Polsce w zeszlym tygodniu posadzil prawie sad :-D : 28 drzewek owocowych i 15 krzewow :-D... Z pare lat beda zbiory ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to juz nie ja tam robię... ja teraz jestem tylko głową... osobą, która myśli... zarządza.... dobrze, gdy mąż zawiezie mnie na działkę... a dalej to juz wszystko on sam... wiele rzeczy juz, albo jeszcze nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciez dyrektorką ... hhihiihihi i to rządzenie jakoś mi wychodzi... zwłaszcza, gdy na niektóre niedociągnięcia przymykam oczy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - czasami nawet dwoje oczu ;-) ? Perfekcja nie istnieje ;-) Rudamaxi - co tak skromnie ? Jak tam po wizycie w Zakladzie ? Byly \"pawie\" ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeka ...hihii...wpadlam sie przywitac i zarazem powiedziec Dobranoc...a widze ze Ty juz sama ...;)..trudno ale niemoge dzis z Toba posiedziec ...a szkoda...wiec zycze Ci dobrej i milej nocy 🌼 Kaszubko..Dobranoc...🌼 Rudamaxi ..🌼 ..milej i spokojnej nocy wszystkim ...do juterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny sorki, nie czytam. Wpadłam tylko rzec dobranoc Moje szczęście już w domu, i mówi że mu nic nie jest. Ciekawe, bo rękę na chuście musi nosić :D i zwolniania ma całe mnóstwo, musi na opatrunki jeździć. Ne omieszkam i napiszę co mnie dzis spotkało. Zanim wyszłam do pracy wróciła ze szkoły córka. Powiedziała, że ma obniżoną ocenę ze sprawowania. Może pamięacie pisałam wcześniej, że córka z jeszcze jedną dziewczynką się poprztykaly i matka tamtej zadzwonia z pogróżkami, a ja sprawę opowiedziałam ich wychowawczyni. Mądra pani wychowawczyni rozwiązała problem - obnizyła sprawowanie. Toć to woła o pomstę. Jutro idziemy do pani dyrektor. JUż nie będę z panią wychowawczynią rozmawiać. I dzieci mają szanować nauczycieli??? W pracy z nerwów rozbolała mnie gowa i żołądek tymczasem ,uciekam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zagapilam sie na film ;-) ... Ewanisia - nie szkodzi, tez nie siedze tylko zagladam :-) Rybko - nie denerwuj sie, sprawe jutro wyjasnisz, a przeciez M w domu ... to szbciutko Ci humorek poprawi ;-) :-D Dobranoc wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... u mnie pada deszczyk, pada... i to od samego ranka... a może i wcześniej. Stawiam na maluśkim stoliczku dużo kawy..... Rybko, trzymam kciuki, aby udało Ci się pomyslnie załatwić sprawę u dyrektora . Wszystkim zyczę miłego dnia... i jak najmniej deszczu. 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 😍 Dzieki za kawe Kaszubko, w zamian promyki slonka posylam... narazie u mnie bezchmurne niebo, ale nie wiem jak dlugo wiec korzystajmy ;-) :-). Milego dnia wszystkim milym paniom zycze i po 🌻 i 😘 przesylam. Zdjecia kartkek od Kiciulka dostalam :-)... bardzo ladne i wymaga to napewno wiele pracy. Taka \"osobista\" kartka napewno bardziej cieszy niz nawet najpiekniejszaze sklepu. Kiciulek - wracaj do nas 😘 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Kaszubko...dziekuje za kawke i posylam do Ciebie slonko ...u mnie pieknie i cieplo..🌼 Rybko ...bedzie dobrze ..ja tez trzymam kciuki..🌼 Dea ...masz racje ..za tydzien go oddam na gwarancje...🌼 ..milego dzionka zycze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×