Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka🌻Marillion z Fishem to mam całą płytotekę;) z Hogartem mniej bo tylko chyba ich trzy pierwsze płyty Annapo🌻ja nawet przeszłam na mniejszy etat by móc poświęcić więcej czasu dzieciom, ale za to kasa będzie mniejsza-no trudno coś za coś:( ale myślę że kobiety które mają dzieci w wieku szkolnym nie powinny pracować 8 godzin tylko co najwyżej 6 i brac udział w dorastaniu ich pociech bo można stracić cos bardzo ważnego... Kaszubko🌻myśle że Ty jestem dobrym wzorem do naśladowania-jako matka i babcia-tylko pozazdroscić:) Zastanawiam sie czy to ja źle robie czy po prostu mam pecha ze to mnie sie przytrafiają takie problemy:( Małe dzieci mały kłopot, duze dzieci.... itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 cześć dziewczyny 😘 Jestem wprawdzie jeszcz nierzytomna ale obecna. Po mało przespanej nocce, z tytulu wypitej późno kawie, odsypiałam dziś po powrocie z pracy. Teraz idę kawę se zapodać. ciekawe o której dziś zasnę :D Ale jutro przeciez wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki po poludniu ❤️ ..ufff..wrocilismy do domku po calym dniu spacerowania po centrum handlowym...ale przyznam ze dzis czulam sie jak w Niemczech..hihi..fajnie bylo i troszke pieniazkow wydanych...ale za to lodowka pelna i wszyscy zadowoleni... Posylam dla kazdej z pan 👄 i po 🌼 Annapo...a masz jeszcze ta kawke w termosie .:D bo jeszcze niepilam...🌼 She ...to teraz masz wiecej czasu ,,🌼 Kaszubko ...no,no ...lubie go ...🌼 Rebeko ...masz racje ..ja tez wole jak niema tloku ..🌼 Rybko ...skoro jutro wolne to dlaczego nie kawka...:D ..a co tam znalazlas w tej lodowce? 🌼 milego wieczoru zycze ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek ze swoją ferajną już pojechał..... jestem zmęczona, ale szczęśliwa - jak zwykle po jego odwiedzinach..... bawiłam się z Miką - to ogromne psisko potrafi byc bardzo delikatne... She, bo zacznę się jeszcze rumienić..... jestem tylko zwykłą normalną facetką. Dla wszystkich po 🌼 i po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Moje drogie panie oswiadczam z reka na sercu ,ze o Was mysle,ale chwilowo przenosze sie do łóżka...musze jakos pogonic to chorobsko ,a juz inne srodki nie daja rady...jak łóżko nie pomoze to bedzie trzeba do dochtora... Po powrocie do lepszego zdrowka ...na pewno sie odezwe...milego dzionka i tradycyjnie po 🌻 i 👄 dla kazdej z Was Rebeko jak opuszcze posciel na dluzej to posle to od Ewanisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam niedzielnie, słonecznie.........kawa na stole.......do kawy......lody!!!!!!!! Słyszałam,że lody pomagaja w diecie odchudzajacej....i tego się będę trzymać:D Na jutro zaplanowałam fryzjera.aż sie boje;).ostatnio nie miałam szczęścia.....ide do nowego... Relacja jutro. Trzymajcie sie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe panie Anna 🌻 więc zdrówka życzę. kaszubko🌻 zwykła - niezwykła ewanisiu🌻 ostatnio już od kilku dni odwiedzam ją o północy :D Nie dalej jak tej nocy ze szwagierką jadłyśmy kolację tuż po pólnocy.Ja ostatnio stronię od zakupów i centrów. Bardzo mnie to męczy. she🌻 i bardzo słusznie. Mniej pieniązków ale dzieci szczęśliwsze, a to najważniejsze. Właśnie zaczyna mi się szpital w domu. Moje młodsze dziecko leży chore z gorączką. Natomiat mąż będzie miał ciętą jutro rękę. Niby mały zabieg a ja się oczeń martwię. Też życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..Witam kobietki ❤️ .. Rybko...musze powiedziec ze wczoraj z M tez w nocy buszowalismy w lodowce :D ..i buziaki dla dzieci...a jak dzis sie czujesz?..🌼 Annapo...ja cos wrzuce zaraz na topik ..niewysylaj do Rebeki hihi...a dla Ciebie 👄 i 🌼..wypoczywaj i dochodz szybko do siebie..🌼 Amarylis...tez tak mysle ..po fryzjerze do nas....i fotka...🌼 ...a teraz drogie panie jeden filmik ..gdzie moj M prezentuje swoje zdolnosci....milego sluchania ...i zycze wspanialego dnia.... ....http://youtube.com/watch?v=w0ZySjHzPmw 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje śliczne.... U mnie dziś od rana słoneczko... Zajrzę wieczorkiem....teraz dalszy ciąg słodkiego lenistwa. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mnie wywaliło..........ciekawe dlaczego dopiero po wpisie. Drugi raz nie mam zdrowia tego pisac......... Pozdrawiam wieczorkiem.......... Dzis pierwszy raz po zimie posiedziałm w ogrodzie......... z przyjemnością:)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis, ja zostałam w domu, ale mąż z synem dziś walczyli w ogródku... wrócili zmęczeni - nie tyle pracą, ale świeżym powietrzem... do tego też musi organizm się przyzwyczaic. Ja w ogródku wyląduję, gdy już będzie gdzieś 20 st ciepła... wcześniej nie mam co ryzykować. Z tego co mi opowiadali - jeszcze nawet narcyze nie szykują się do kwitnięcia - wszystko jest w tym roku później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebe
Witam wieczorem 😍 !! My dzis caly dzien poza domem , bylismy u mamy i wlasnie przed chwila wrocilismy :-) Aura ( ;-) ) nam dzis nie sprzyjala, bo wybralismy sie na spacer nad jezioro... i deszcz nas przegonil :-O. Kaszubko 🌻 – Cohen to ma glos :-). A do ogrodka juz niedlugo wyjdziesz... jeszcze troszke cierpliwosci :-) She 🌻 - dla mnia prawdziwy Marillion to z Fish’em... A pozniej to juz... nie zeby “nie” ale “nie za bardzo” ;-) :-D. A pytania nawet nie zadawaj i nie zastanawiaj sie niepotrzebnie, jasne ze to pech :-). Trzymaj sie ! Rybko 🌻 – tez lubie moja lodowke :-D. Caluski dla corci i trzymie kciuki za M ! To te opilki w rece ? Ewanisia 🌻 - podziwiam ! Widac ze lubisz lazikowac po sklepach :-) Dla mnie zakupy to koniecznosc... A muzyczka fajna... lubie rock’a… i M utalentowany :-) Ania – dwa Jaski do lozka i jutro bedziesz mogla tanczyc ;-). Duzo zdrowka zycze 😘 Amarylis 🌻 – poslij mi te diete z lodami ;-)... czuje ze do niej potrafilabym sie zmobilizowac :-D :-D. No i czekamy na zdjecie ! Wesola 🌻 – jak zwykle zalatana :-D, ale dobrze ze choc w biegu wpadniesz :-). Slodkich snow zycze wszystkim i do jutra ! 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe panie a nie czas to na kawę? Moje dziecię nadal leży. Dziś jest tak cieplo, że ubrałam cienką sukienkę bez rękawów. Wprawdzie nigdzie nie wychodzę narazie. Do pracy jak zwykle i trzeba będzie się ciepło ubrać. A zaznaczam że nie pracuję w chodni. Rebeko🌻 bardzo miłe że pamiętasz, tak to to paskudne żelaztwo. amarylis🌻 denerwujące jak post nie pojawia się. Ale sobi kopjuj na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lodówki to ja też ją lubię :P A ostatnio jak byłam u gina to ten zadał pytanie : Pani je z lodówki czy z talerza ? Hi,hi,hi,hi,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła 🌻 u nas wg prognoz internetowych powinien padać desz a też piekne sloneczko. strasznie tu pusto na topiku. Już opalacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Dobrze zrobiłam z tym łóżeczkiem,bo coraz mi lepiej...takze powitam sie tylko i zmykam dalej sie kurować... Ewanisiu...dzieki za wybawienie z kłopotu...Co prawda wysłalam do Rebeki ta przesyłke,ale watpie czy doszło w odpowiedniej formie ,bo przysłano mi cosik po angielsku odnosnie tego...wczoraj nie byłam w stanie tego rozszyfrowac ,a dzisiaj juz tego nie ma ,musiały dzieciaki skasować:( A dla M gratulacje,fajnie sie tego słucha .... Rebeko...jak pogoda ładna to nie musisz ja aura zastepowac ;P...ale w razie brzydkiej jak najbardziej hi,hi...jestem bardzo zobowiazana... Rybko...no dla dzieciaczka i M po 👄 ,a Tobie duuuzo cierpliwosci,zebys przetrzymała jakos ten trudny okres... Kaszubko ...ja ogrodek zostawiłam pod opieka tesciowej,tylko korzystam z tego co urosnie,a tak sie nie mieszam,bo sama nie lubie zeby mi sie ktos do mojej pracy mieszal...a razem z nia na takim małym teranie raczej nie umiałybyśmy sie dogadać...jej to chyba tez odpowiada,bo nie malezy do osob ,ktore robia cos czego nie chca... Wesoła...dobrze ,ze wpadasz ...zawsze lepszy humork razem z Twoim nickiem na nasz topik wpada... Ok...teraz pedze do łózeczka dalej grzać stare kości hi,hi... O zapomniałabym...tradycyjnie posyłam po 👄 i 🌻 dla kazdej z Was....miłego dzionka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku 😍 !! Podobno lepiej pozno niz wcale ... :-) Rybko 🌻 - na kawe sie spoznilam ? To stawiam nowa :-) Wesola 🌻 - no zaspalam ;-)... ale zwinna dziolcha ze mnie :-P wiec i tak zdazylam :-D, tylko lepiej na mnie dzisiaj nie patrrzec bo nie zdazylam sie uczesac :-D Ania 🌻 - jakie stare ?!?! Toc my wszystkie mlodki jeszcze jestesmy :-)... tyle ze ja dzis rano ze skrzywiona glowa wstalam ... i tak mi zostalo... qrde, gdzies mnie zawialo... chyba M na jakis masaz dzisiaj namowie :-P. 😘 Milego dnia zycze wszystkim ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko nie dam się prosić, wypiję trzecią chętnie. Częstuję białą czekoladą z bakaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... no i kawę się załapałam.... lepiej już być nie może... 🌼 miałam z rana małe załamanie - ciężko czasem robic dobrą minę do złej gry... trudno wciąż udawać przed wszystkimi, że mam dobry humor, że wszystko jest ok.... Poryczałam się, wyrzuciłam z siebie co leży mi na wątrobie - mąż wysłuchał - przytulił, dał buziaka... i życie toczy się dalej. Całe życie byłam w ciągłym ruchu, a teraz klops - wszystko toczy się inaczej... bywają dni, że zaczynam się buntować.... Jak się nie ma co się lubi, trzeba polubić to, co się ma.... Dobrze, że Was mam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×