Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybko - fajna opowiastka :-). Stawaim kawe \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... moze jej zapach zwabi reszte ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 U mnie tez cieplutko i słoneczko świeci i rzeczywiscie zal w łóżeczku lezec,ale czasami trzeba...niestety przystojniaczek musi zarabiac na chlebek i lezałam sama :( Troszke sie podleczyłam i dzisiaj juz mam dniowke w moich kosteczkach.... Teraz trzeba jakies pranie zrobic...cos poprasowac i o obiadku pomyslec...czyli normalka Nigdzie nie planuje wychodzic,wiec pewnie bede na podgladzie... A tradycyjnie posyłam wszystkim moim drogim paniom po 🌻 i 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...dzieki za kawke...bo moja mi dzisiaj M pomogł wypic ....a poza tym kupiłam inna niz zwykle pijam i chyba slabsza....takze lapie filizanke i ide postawic pranie Rybko...a M juz po "operacji" ? I jak chora latorosl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ...ja zawsze mowie ze co drugi głupi ma szczescie i tym razem na nas padlo...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 mąż w trakcie. Da znać myżlę jak będzie po. Anna🌻 pranie praniem a Ty się oszczędzaj. Bierz witaminki wzmacniające koniecznie. Me dziecię nadal w domu, kaszla bardzo ale już nie gorączkuje. A nudzi się w domu niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - no widzisz, udalo mi sie dzisiaj :-) Ania - jak nie musisz nigdzi wychodzic to siedz w domku... lepiej na zimne dmuchac :-) Jak sie miewa Daria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko....to całuski dla chorej a za M trzymamy kciuki ,zeby wszystko dobrze było...A na nude to moze jakąs ksiazke?....mnie to zawsze pomaga...teraz tez nadrobiłam zaleglosci w czytaniu... Rebeko...Daria nadal w szpitalu:(...ja juz za nia naprawde tesknie,ale przynajmiej moge spokojnie sie kurowac...a jak juz obie bedziemy zdrowe ,to nadrobimy ten stracony czas... Wczoraj kolezanka przynoisla dla niej taka malusia sukieneczke...te male rzeczy teraz takie fajne ,ze trudno oczy odkleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zgadza sie, te ciuszki dla maluszkow to sa naprawde przeslodkie :-)... Dzieci jak laleczki wygladaja... az sie buzka sama smieje :-). Jak sie corci udala sobotnia "randka" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...w sobote od rana u nas troszke padało i myslałam ,ze nic z tej randki nie bedzie...ale sie w koncu wypogodziło :(....a o to czy sie udało ,to chyba core trzeba by zapytac...hi,hi... w kazdym razie chłopak musi pare kilometrow zrobic(pieszo i rowerem),i mysle ,ze chyba ja lubi ,bo inaczej by mu sie nie chciało... miałam okazje go zobaczyc ,bo ja ladnie pod furtke odprowadził...ostatecznie moze być :P Ok...pędzę dalej...jak tylko zetre kurze w jednym miejscu,to obok tez okazuje sie ,ze kurz lezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️... dziś u mnie słońce - mąż przed chwilą pojechał na działke - mam czas dla siebie.... ponieważ wczoraj króciutko była na topiku - to dziś stawiam duże kawy,a do tego waniliowe ptasie mleczko... i zapraszam na tarasik... czas na odpoczynek. Annapo -za wcześnie jeszcze na krzątaninę w domu - powinnaś najpierw porządnie się wykurowac.... Amarylis - u mnie wszystko zawsze pokazuje się dużo później-jedyna pociecha, że mam kwiatki, gdy w innych częściach Polski już zdążyły przekwitnąć. Piwonie zakwitają u mnie dopiero pod koniec czerwca.. .pierwsze truskawki zbieram na początku lipca. ogórki jeszcze później. Rybko - zajrzyj na pocztę. Dla wszystkich 🌼 🌼 🌼 i ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...jak nie ma komu tego zrobić ,to niestety musze sie zwlec z łóżeczka...ale staram sie jeszcze nie przesadzac z tempem prac...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie biegaj tak, troszke kurzu jeszcze nikogo nie zabilo ;-)... lepiej sie oszczedzaj :-) Kaszubko - ptasie mleczko !!! Mniammmmm !!! Te Twoje pozne kwiaty to nagroda ze cierpliwosc i wytrwalosc :-). Uwielbiam piwonie :-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Was na jakis czas pozegnac,ale przypomniało mi sie to ptasie mleczko,wiec przyszlam sie poczestowac i pomachac 🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak na taras wyskoczyc ...? Z kawka i z \"ptasim\" w lapce \\_/\\_/\\_/\\_/ ... ;-) :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje, że taka pustka na topiku???? Też macie kłopoty z wejściem???? ja próbuję od dłuższego czasu - dopiero teraz mi sie udało... A może to wiosna tak na kafe działa... hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat teraz to juz kawy nie postawie...potem nie bedzie mogły spac i bedzie na mnie...takze herbatka na stole ,ale dorzuce kawaleczek ciasta czekoladowego... Ja teraz do pracy na drugi etat hi,hi...ale pozostałym paniom udanego wieczoru zycze i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilę zamknęłam oczy.... i odjechałam na ponad 2 godziny.... W tym czasie zdążyło popadać. Teraz zaś juz wieczór ...coś mi ten dzień głupio przeleciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................................... ..........@..@..@.... ....@..@..@.......... ........@............@....@ .............@.. .......@.... ....(\(\...@...../)/)...... ..@.. ........@....(=':'). .......(':'=)..........@.... ..... ....@...(..(")(")..(")( ")..)...@...... .............@. . ................... @........ ........ .........@............ . @........... . .......................@..... @.................... ............................ .@....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie cuda niewidy czynię, bo moje dziecko kaszla jak najęte. Syropów nie może pić. Zmusiłam ją przed około godzinki temu i zwymiotowała. Normalnie nie wiem co robić. Teraz karmel jej podam ( tak kiedyś mnie leczyła mama )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko natarłam z braku czego innego spirytusem by rozgrzać i .... zrobilam sobie drinka :D Przed chwila rozamawiałam z moim szcęściem, to się trochę ze mnie nabija że tak przeżywam jego zabieg. Ciekawe czy jutro go wypiszą. Cos czuję, że teraz to ja mu zacznę nadskakiwać. kaszubko też po stresie mogę spać bardzo długo. Tak właśnie regeneruje sie organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×