Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia - u Ciebie dalej imprezka ? wyszlas na dymka ;-) :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...ja Ci powiem ,ze to zalezy ...a niestety nie wiedziałam ,ze tak to wyglada,ze juz nie ma odwrotu...wiem ,ze jest jakies wyjscie ,ale M tego nie zostawi ,a ja nie chce rozbijac rodziny,a ze tylko czasami jest bardzo zle... Ok teraz juz wszystkim dobrej nocy zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak Aniu ..wiem o czym mowisz ..liczylam na taka odpowiedz ..Dobranoc ..milych snow i do uslyszenia ..buziaki 👄 Rebeko ..ja wypilam jednego drinka i wczesniej piwko ..staram sie nieprzesadzac i niemieszac;):D ..a imprezka trwa...oj tak ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ewanisia wpdla, rzucila dwa slowa i... uciekla ;-) :-D:-D:-D To ja tez uciekam :-) Tak po cichutku zeby nie obudzic zycze wszystkim spokojnych i bajecznych snow 😘 i milego WE... nie wiem czy uda mi sie zagladnac ... ale sprobuje ;-) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ewanisia wpdla, rzucila dwa slowa i... uciekla ;-) :-D:-D:-D To ja tez uciekam :-) Tak po cichutku zeby nie obudzic zycze wszystkim spokojnych i bajecznych snow 😘 i milego WE... nie wiem czy uda mi sie zagladnac ... ale sprobuje ;-) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko :D..u mnie ostatnio jak u Wesolej ..hihii..ale zawiesil mi sie laptop i musialam go zresetowac ...laptopy maja to do siebie ..no wlasnie ... zycze Ci milej spokojnej nocy ..Dobranoc 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 i to miało byc mało do czytania... hihihihi :D Wesoła 🌼 a mnie jest ładnie - słoneczko świeci i jest ciepło... ja więc nie narzekam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyki widzę, ze zaczynamy od narzekania na pogodę, proponuję więc żebyście nie używały słowa pogoda tylko aura, szczególnie jak jest zimno, a jak będzie pięknie, cieplutko i słonecznie, to koniecznie piszczie, ze Pogoda jest piękna:-) mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi U mnie dzisiaj w końcu nie pada i nawet słoneczko wygląda nieśmiało zza chmurek Posyłam wszystkim 👄 i niestety muszę wziąć się do sprzątania wieczorem spotykam się z koleżanką i jeszcze nie wiem jak i kiedy skończy się nasze spotkanie, więc nie wiem czy zaglądnę, ale oczywiście postaram się a teraz zanim wpadnę w wir pracy idę zaparzyć wszystkim kawkę proszę się częstować \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ dla wszystkich wystarczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo dziekuje za kawe,oj przyda sie....Ja tam nie wiem o co chodzi z tym narzekaniem na pogode,no wiem ,ze nie wszystkim sie dogodzi....,ale sie bardzo staram hi,hi :D Dzieci nadal w domu ,wiec kompa w ich rece przkazuje i chyba dopiero jutro sie odezwę,ale zycze Wam wszystkim miłego dzionka....i posyłam🌻 i 👄.... Dzisiaj szczegolnie duzo stresu to chyba u She,wiec pozwolcie ze,dla niej jeszcze jednego posle...mam nadzieje,ze wszystko jakos sie ułozy... No to 🖐️ i do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy kawie. Dziś wereszcie mam wolną sobotę ( nie dałam się koleżance wmanewrować. Próbowała na wszelkie sposoby. Nawet nieomal straszyła szefem ) . Dzieci wyszy na podwórzec, mąz się udał do pracy. A ja przy kompie piję kawkę. Pasę kota na balkonie, piorę i sprzatam na przemian. dużo napisałyście, nie nadrabiam. goja 🌻 rozumienie, czytanie aury to jest zdolność paranormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nigdy was nie nadgonie Jeszcze napisze o klopotach z Viki uszkiem Zaraz po porodzie dzieki Owsiakowi wszystkie dzieci maja przesiewowe badanie sluchu i to badanie na lewe uszko wyszlo a na prawe nie bylo odpowiedzi w drugiej dobie zycia miala powtorne badanie niestety znowu bylo brak odpowiedzi w prawym uszku wiec jezdzilam na kontrole do Kliniki Otolaryngologi poniewaz kolejne powtorne badania przesiewowe powtarzaly sie jak poprzednie rok temu bylismy w szpitalu i w klinice porobili mojej kropce badania z trzech wtedy dwa wyszly jedno nie.Teraz bylismy na kontrolnych badaniach i Badanie otoemisja nie wyszlo a badanie Bery pokazalo ze mala ma 40 db,to nie jest problem bo z tym daje sie normalnie zyc malutka najwyzej jak lewe uszko bedzie miala zakryte to prawym nie uslyszy szmerow ,ale mnie niepokoji fakt ze sluch tak sie pogorszyl.Mala byla ogladana przez dwoch lekarzy bo sprawdzali wziernikiem uszko czy jest drozne i nic nie zauwazyli,ale ja mam nadzieje ze po silnym katarze alergicznym jaki niunia przechodzila moglo dojsc do zatkania jakiegos kanalika i wlasnie przez to mogly nie wyjsc badania bo impulsy nie dochodzily do slimaka w uszku i nie bylo odpowiedzi w mózgu. No to tyle. Jeszcze troche i skoncze pisac swoja prace,ufff ciezko mi sie pisze ale dobrze ze mam dzieci to moge na nie zwalic ze ciagle mnie odrywaja od pisania a wnocy wiecie jak sie pisze;) Kupilam swojej ksiezniczce dzisiaj kapelusz i juz jest wystrojona na wesele ja czekam na sukienke,kupie torebke i juz tez mam wszystko ,nawet moja osoba towarzyszaca umowila mnie u fryzjera i stylistki by mnie pomalowala:D jeszcze tylko Konradkowi wymyslilam pomaranczowa koszule i mam teraz problem by takowa dostac:) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 🌼 - ale medycyna zrobiła postępy... warto o tym wiedzieć. Już wieczór... dzień szybko minął -robiłam porządki na pulpicie kompa - tyle tam się różności nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Naszej Klasie dostałam prezent od Piotrka - jestem "Super mama" ... mała rzecz, a cieszy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorem Przed jakimiś 20 min wróciłam z córami z wieczornego spaceru. Jest naprawdę pięknie. Cieplutko i samochodów mniej. Odwiedziłyśmy strony naszego dawnego mijsca zamieszkania. Starsza córka tam się urodziła, młodsza nie zna tego miejsca. Ja tem też spędziłam swe dzieciństwo. Jest to jakieś 3 km stąd. Jeszcze nawet bliżej centrum niż teraz. Ruda🌻 faktycznie, medycyna może dużo obecnie. kaszubko 🌻 a ja wysłałam supercorkę moim dziewczynkom i mężowi buziaczka. Czas na EB. To była kiedyś reklama piwa. JUz go nie ma, chyba Piast go wchłonął. No więc czas na Piasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 jak niedzielnie to niedzielnie..... :D "Serce" Pytałeś czemu w oczach moich blask Świat pełen słońca lśnień i prawd Dlaczego pieśń rozbrzmiewa I radośnie dźwięczy śpiewa W nas promienny czas Dlaczego miłość otuliła świat Ptak piosnki nuci pachnie kwiat Jest jedno małe słowo Co zmieniło w baśń tęczową świat Znasz słowo to Serce to najpiękniejsze słowo świata Serce to w życiu najcudniejszy skarb Serce - miłości hymn co w słońce wzlata To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar Serce płonący wiecznie w piersiach ogień Serce to najcudniejszy w życiu skarb Serce to czyjeś imię takie drogie To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł Serce to najpiękniejsze słowo świata Serce to w życiu najcudniejszy skarb Serce - miłości hymn co w słońce wzlata To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar Serce płonący wiecznie w piersiach ogień Serce to najcudniejszy w życiu skarb Serce to czyjeś imię takie drogie To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zaczęła niedziela :( moja modsza pociecha leży chora. Dzis rano biegunka i wymioty. Teraz bardzo marudzi że ją wszystko boli. Zatruła się chyba czymś. Wczoraj byłyśmy na pizzy, ale ją wszystkie jadłyśmy i nas nie rusza. Mała kupiła jakieś świństwo w spraju o smaku jabłkowym i pryskała tym do ust. Zjadła tego 2 opakowania. I to chyba jest winowajcą. A jutro ze starszą do lekarza idę. Pojawiła się jej na dłoni jakaś chrzęstna narośl. No i mamy niedzielę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 i 🌻 dla kazdej z ososbna... Tylko tyle bo idziemy teraz \"w miasto\" ;-) Milego niedzielnego wieczoru 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście już pojechali.... byłam na strasznie długim spacerze.... molo, przystań jachtowa i ścieżka rowerową wzdłuż zatoki w kierunku Gdyni.... Dzis można było zobaczyć z mola cały półwysep.... łabedzie i kaczki też były i pływały sobie po zatoce. Psotka - mądrala - pół drogi spędziła na moich kolanach... Piotrek zrobił mi fajne zdjęcie - potem Wam je prześlę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ❤️ tylko sie witam i posylam dla wszystkich 👄👄👄 u mnie dni pelne odpoczynku i gosci ..Pozdrawiam i milego wieczoru zycze ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 👄 jak po komuni? 🌼 Rybko 👄 trzymam kciuki ..bedzie dobrze 🌼 Kaszubko 👄 fotki super ..buziaki dla Maciusia 🌼 Wesola Aniu 👄 macham do Ciebie wieczornie ..🌼 Rebeko 👄 widze ze milo spedzasz czas ..i dobrze tak trzymaj ..🌼 Annapo 👄 jak u Ciebie po niedzieli? 🌼 Amarylis 👄 Goja 👄 Dea 👄 Rudamaxi 👄 buziaki dla dzieci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×