Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

My kupujemy, a oni zajadają - tez dobry układ :D Zapraszam na tarasik - są ciemne chmurzyska, ale i słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ,najgorsze jest to,ze moj maz moze zjesc tone słodyczy ,zalac to beczka piwa i nie przytyje ani grama ,a ja zjem kawałek galaretki i juz wskzowka do gory... coz nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie :( :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - pomyśl inaczej - rozumu im od tego i tak nie przybywa..... dalej są małymi niegrzecznymi chłopcami.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - skad ja to znam ;-). Choc mojemu M sie ostatni cos jakby slad miesnia piwnego pojawil ;-) :-D Kaszubko - 30 stronek to (do wyboru ;-) ) trzy dobre piatkowe imprezy :-), albo ponad miesiac :-O zmniejszonego ruchu na topiku... Obawiam sie ze tym razem, z powodu wakacji bedzie to drugie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko na podgladzie i dlatego takie przerwy miedzy moimi wypowiedziami ,a teraz to chyba sie bede musiała odmeldowac do jutra....zycze miłego wieczoru i mysle ,ze jutro uda nam sie podgonic wieczorkiem licznik stronek naszego topiku...:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zmywam ;-)... Moze cos pokombinuje ze zdjeciami... moze odkryje w sobie nowa pasje ...? :-D MILEGO WIECZORU KOCHANE 😘 🖐️ PS : Ciekawa jestem jak Rybka poradzila sobie z robotnikami ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 - i tak trzymac :-D !! Mnie wieczor przeciekl przez palce nawet nie wiem kiedy :-P :-) 😘 DOBRANOC 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to samo kafe wpisuje co chce. Miłao być po Czsesku pozdrowienie. Przepraszam, paskudnie wyszło Napiszę po prostu Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻myśleli że chcesz brzydko napisać:P Powiedz mi czym interesuje sie Twoje młodsze dziecię, bo starsza to już wiem ze lubi malować, rysować i ogólnie dusza artystyczna:) wesoła anka🌻nie ma to jak wiadro dobrej kawy:) Rebeka🌻fajnie masz, na spacerki pod wieżę chodzisz;) Annapo🌻ja nadal nie mogę z podziwu wyjsć ze Ty tak ciężko pracujesz i nie użalasz sie nad sobą, ja juz dawno bym nie wytrzymala,za leniwa jestem;) kaszubka🌻czy wiesz moze skąd mogę wziać pigwę i kiedy? Bo marzy mi sie nalewka;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wczoraj mnie zmulo od samego rana bo chyba sie zatrulam. Bylismy na urodzinach kolegi w restauracji etiopskiej (?) I cos sie mojemu zoladeczkowi to nie spodobalo… a po poludniu zlapala mnie migrena :( No to teraz pomarudzilam, juz sie lepiej czuje :) no i tez piatek :D:D:D nawet jesli sloneczka nie mamy to i tak buzia mi sie usmiecha (tylko po lewej stronie, bo po prawej to cos dretwa jestem) Ja czerwona hebratke stawiam dzisiaj! Rybko, to moze tak: A H O J ! wszystkim duze 😘 na dobry piatkowy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie wek-end\'owo 😍 !! Wesola 🌻 - z taawa to jestes ( prawie ;-) ) niezawodna :-) Rybko 🌻 - kafeteria niedouczona, nie zna jezykow obcych :-D She 🌻 - dobrze ze ktos do nas od czasu do czasu przyjedzie, bo samym sie nam juz nie chce... starosc nie radosc :-P Ale jak przyjedziesz to obiecuje ze kawke pod wieza wypijemy ;-) Dea (kwiat] - jestes usprawiedliwiona ;-) ..ale nie rob tego wiecej :-D Po duzym 😘 posylam dla kazdej z osobna i na taras zapraszam : slonce sie przez chmury dzielnie przedziera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻nie prędko się zobaczymy bo ja muszę najpierw Polskę objechać w wzdłuż i w szerz, a jak będę na emeryturze(hmm..to też nie jest pewne) to dopiero będę podróżować po świecie;) Dea erw🌻to ja z zieloną herbatą dołączam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo...! No to jakby kolejny tydzien za nami i tak trzymac...:).... Dea...a nie jestes czasem z pod znaku Lwa(sorki ,ale nie pamietam),bo własnie dzisiaj czytałam horoskop i tam pisza ,ze Lwy maja uwazac co jedza,bo groza im zatrucia :(.. Rybko...a nie wystarczyło ich troszke postraszyc....musiałas od razu zabijac...:)... She...wiesz ja tez Cie podziwiam,i nie powiedziałabym zebys była leniwa,tyle ,ze ja bardziej \"siłom\" pracuje a Ty \"siłami umysłu\" :).. Wesoła...a masz tam jakis czerpak do tego wiaderka,albo chociaz rurke,bo nie bardzo tak pic prosto z wiadra :0 Rebeko..U mnnie tez sloneczko pobuje takich sztuczek i coraz lepiej mu idzie...jak tam po samotnym wieczorze - wyspana ,czy nie bardzo? Maz mi autko naprawia i tym sposobem bede dzisiaj w domu,a przy okazji moze zajrze do Was czesciej :)...na razie miłego dzionka i po 🌻 wsiem posyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She...ja tylko przypominam ,ze tez w Polsce mieszkam i jak juz bedziesz ja tak zwiedzac to moze kiedys i o mnie zachaczysz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer100
hej zazdroszcze wyjazdu mi jeszcze zostały 2 tygodnie do ukochanego wyjazdu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - cierpliwosc jest podobno cnota ;-)... poczekam :-) Ania 🌻 - wyspana :-) ... A jutro sie wyspie jeszcze lepiej :-) Glodomory mnie na obiad ciagna... wiec chyba dam sie porwac :-P... Wracam za godzinke, moze jeszcze razem poobiednia kawe wypijemy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...ja team nie wiem jak Ty to sobie wyobrazasz...no chyba ze bedziesz spała w ciagu dnia ,bo dzisiaj piatek i licze ,ze troszke pogadamy...:)... A teraz zycze smacznego, u mnie dzisiaj bardzo prosty obiad: swoje ziemniaki ze swoim zsiadłym mlekiem,koperkiem ,cebulką i boczkiem...juz dawno nie było ,wiec mimo ze skromnie powinno smakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeak72
Zdarzylam na kawe ? To stawiam : \_/\_/\_/\_/\_/... Ania - no jasne ze zagladne na chwilke wieczorem :-), mam nadzieje ze mnie faceci puszcza do kompa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mowialam ze nie powinno sie spieszyc ... :-D :-D Kawka po raz drugi : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻a jak Cię nie puszczą to się sama puść:D annapo🌻ja na prawdę jestem straszny leniuch, tylko patrzę co by robić żeby nic nie robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 🌻 nie napiszę Ci nic więcej czym się interesują bo chyba wiem co Ci po głowie chodzi :P do każdej napisze potm , czas goni pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×