Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Olala - tak łatwo teraz z tego się nie wyplączesz Wesoła ❤️ 👄 Zdobyłaś 500, to teraz dzisiaj aż do nocy pięknie witasz, przyjmujesz i częstujesz nasze dziewczęta :D Wyciągaj szampana - "poloneza czas zacząć" hihihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to balujemy moje kochane :D już nadstawiam YYYYY Jeszcze dziś jedna z nas wykona 15000 wpis - i to już niedługo - wystarczy przekroczyć 501 stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z wieczora :D U mnie jeszcze dzien ale ...lampke rowniez podstawiam.YYYY Wesola - polewaj :D Kaszubko - ciekawe kto sie postara na ta nastepna stronke? ;) Rudamaxi - oj dzieki Kochana ..pewnie ze juz niose,ale kiedy chcesz mi poprasowac jak pewnie masz sama duzo roboty przy malych szkrabach buzka dla dzieci 👄 - dobrze niech babelki leca dodam kilka ziarenek ryzu do szampana a ja lece pod prysznic,piszcie,piszcie niedlugo tez wpadne niewiem na jak dlugo ale wpadne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - ale muszę Wam szampana podesłać - szykuję się do wysłania @ :D Jeszcze niecałe 20 wpisów - to dziś wielki bal hihiihih - dwa rekordy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tu nasza Kaszubka szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz możecie zajrzeć na pocztę - prowiant już wysłałam, dołożyłam również tą kaszubską piosenkę, o której dzisiaj pisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła, a pocztę odebrałaś ??? Dziewczyny się zjawią - trochę cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldije sie :-) Prawie zmrozony Champagne na stole do tego duza miska truskawek :-)... prosze sie czestowac :-) !! Widze ze 500 juz strzelila :-)!! STO LAT dla naszego topiku i dla Ani ... bez ktorej by go nie bylo :-) Ja mialam troszke klopotu zeby M ustabilizowac :-D, ale teraz juz chyba ugrzazl na dobre przy filmie... Ide poczytac coscie naprodukowaly... bo nawet nie widzialam kto jest a kogo jeszcze brakuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi zeszlo ale jestem. Wesola - ryz wytwarza babelki,sprobuj jak bedziesz miala okazje .:D Kaszubko - a coz to;) Rebeko -tak jest ,,zdrowko,, YYY Wszystkiego Dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem!!!!! Wesoła 🌻 gratuluję przekroczenia 500 stronki Kaszubko 🌻 piosenka super, akurat na dzisiejszy wieczór. Przydałby się tłumacz ;-) Ja niestety musiałam poczekać aż mój synek odejdzie od komputera. A córeczka jeszcze nie śpi i uparła się, żebym koniecznie się z nią położyła, ięc nie wiem jak długo tu zabawię. Ale póki co to stawiam pyszne winko. YYYYYYYYYY proszę się częstować. Dla Rebeki filiżanka kakao \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja tez za wszystko dziekuje :-) ... nawet za zapowiedz nieprzespanych nocy :-D Wesola - ty sie nie wyglupiaj tylko pelnij obowiazki :-D Rudamaxi - podeslalabym Ci chetnie moje pranie prasowania ale nie mam sumienia... Ja dzisiaj nie umiem sie dobrze zorganizowac a nawet sobie nie wyobrazam jak to bedzie za 6 miesiecy !!!! ZAGLADA !! :-D :-D Szampan wypity to teraz stawiam na stole dobre winko (Chilijski Cabernet Sauvignon), Whisky, Piwo i Gin z wszelkimi mozliwymi dodatkami... ja zostane przy dodatkach :-) Wasze zdrowie kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - taki jest język kaszubski.... :D no jeszcze kilka wpisów i padnie 15000 - która się załapie ? ten jest 14993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,no to ja na wszelki wypadek otwieram nastepnego szampana i dokładam słodkosci....a co to juz niech sobie kazda wymarzy na własny uzytek....a dla Rebeki nawet kilka liczi sie znajdzie .... Ech....przy tej okazji dzieki wielkie dla kazdej z Was za to ,ze jestescie 👄 ...troszke nam sie dzieło i mam nadzieje,ze i nastepne 500 uda nam sie osiagnac....a teraz puchary w łapki i chlup.... Rebeka oczywiscie dla Ciebie swieze mleko...od mamy Beretki...:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×