Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam serdecznie 😍 !! Wesola 🌻 - doceniam ze sie starasz :-) fajna z Ciebie babka :-) A kawe to dobrze ze w termosie stawiasz, bo chyba bys musiala juz 3 raz robic swieza :-D. Ja tez dopiero co spod kolderki wyszlam :-) :-P... no ale w sumie po to ma czlowiek wolne zeby robic to na co mam ochote, nie ? Ja mam narazie ochote na leniuchowanie i sen, wiec sobie nie odmawiam, a co !!! :-D :-D Wykladam na stolik liste obecnosci ... i uciekam wreszcie pod prysznic bo mnie jeszcze M w pidzamie zastanie :-D :-D 😘 MILEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista zarzucili wiec przybywam i liste podpisuje;) Wczoraj bylam u hematologa mowila coby nie panikowac ze lekarstwami powinnismy szybko wszystko wyregulowac,aleee.... No wlasnie jak wszystko ok to po kiedgo sprawdzala mi wszystkie wezly chlonne? Ale one sa stwierdzila ok.Zlecila kolejne wyniki dzisiaj rano sie dalam skluc ale wyniki dopiero za tydzien:O I nic mi sie nie kce a najbardzij to mi sie nie chcialo leciec z ranca do laboratorium,ale krew do badania oddana i wyniki o zgrozo za tydzien ,potem na 15.30 musze odprowadzic Konradka bo dzisiaj chodzi po kolendzie wiec w szkole jest tylko do 14 bo go zwolnie,a potem biegiem do laryngologa na 15.40 o 16.20 zebranie w szkole a po mszy wieczornej mam zebranie AK i musze isc bo trzeba zrobic sprawozdanie z ubieglego roku.I jak sobie o tym wszystkim pomysle to jedyne co mi sie chce to wskoczyc pod koldre i zapasc w sen zimowy . No juz nie marudze i ide poczytac jakies madrosci Buziaczki dla was i gilu gilu po brzusiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Podpisuję grzecznie listę :D wciąż bym spała.... chyba zapadam w sem zimowy hiihihihi aby do wiosny :D Moja poczta dziś odmówiła mi posłuszeństwa - podobno wyczerpałam limit dobowego wysyłania :D Nie ma mrozu, ale dzionek taki pochmurny brrrrr akurat w sam raz dobry na spanie.... ja wciąż o spaniu, ale nawet kaw mi nie chce pomóc :D Ruda - jesteś pod specjalnym nadzorem - lekarze będą co chwilę się upewniać, czy wszystko jest ok :D Rebeko - śpij, póki możesz - już niedługo będzie bardzo Ci tego snu brakować :D Wesoła - to mamy z pocztą podobne problemy hihiihihi :D strajkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualna poczta też strajkuje,jakby mało było tej normalnej........ A u mnie piękne słońce :) Nowym rokiem nowym krokiem hi,hi,hi,hi.......... Może tak zacząć inaczej chodzić ;) np.tyłem do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyłem do przodu hmmmm ciekawe :D Czasem nie warto widzieć i pamiętać, co się zostawia.. no prawie, gdyby chciało się coś zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - no wlasnie : zeby sie taka dalo nadespac na zapas ... marzenie scietej glowy :-D Rudamaxi 🌻 - Widze ze intensywny tryb zycie prowadzisz :-) A z tymi Twoimi badaniami to jak mowi Kaszubka, lekarze po prostu sprawdzaja czy wszystko jest OK, wiec jak mowia ze jest w porzadku to... trzeba im wierzyc :-) Wesola - podesli troche slonca, bo u mnie szaro :-(... a w dodatku w nocy popadalo i caly snieg zmylo :-(... a tak bylo ladnie z tymi pobielonymi trawnikami ... Narazie Was zostawiam... zjedlismy obiadek i jedziemy dalej \"na lowy\"... trzymajcie kciuki, moze dzisiaj sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was gorąco. Ja chętnie przyłączę się do Was i razem z Wami zapadnę w zimowy sen :-D Nie cierpię zimna, szarości i krótkich dni. Zaraz idę do domu, a tam czeka mnie prasowanie i chyba pierwszy raz zrobię to z przyjemnością. Jak pomyślę sobie o ciepełku bijącym od żelazka, to mi się cieplej na duszy robi :-) więc jak któraś z Was ma zaległości w prasowaniu, to proszę podrzucić. Muszę jeszcze zrobić listę zakupów, bo w weekend będę miała gości. Ale póki co to nie mam pomysłów co przygotować, może macie jakieś fajne pomysły - fajne, niedrogie i szybkie do przygotowania :-D Buźka dla wszystkich 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciutko podpisuje liste zanim ja zdejmiecie ;) Dzisiaj na zwolnionych obiegach jestem, nocka troszke zarwana i to nie przez imprezowanie ! 😠 ale przez Mysz, bo marudzila na bol brzusia i M co chyba ma grype :o Jakos dotarlam do roboty, i staram sie jak najbardziej obijac, ale duzo do roboty i to na dodatek takiej co musze myslec, a moja glowa nie jest dzis w stanie... Ruda, zwolnij obroty troszke ;) okej, pomarudzilam to teraz macham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W sobotę mam 5 egzaminów,jeden po drugim ale jakos nie mogę tego wszystkiego się nauczyć, może w koncu pierwsza poprawka będzie bo jak mówią uczeń bez dwói to jak żołnierz bez karabinu:P A jeśli chodzi o mieszkanie, to już wybrane, wniosek o kredyt tez już złożony, teraz czekam na decyzję:) Bo przecież jeszcze nie wiadomo czy bank udzieli kredytu no nie? Pozdrawiam Was mocno, cały czas jestem z Wami tylko tak troche obok;) pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - trzymam kciuki - będzie dobrze i z nauką i z kredytem - ja w to wierzę. ❤️ Mojego lenia i śpiącego pana lepiej mi nie zabierajcie hihiihhi dobrze Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :-) Nie wiem czy moge zamknac liste na dzisiaj bo jeszcze kilku osob brakuje ;-)... Jeszcze spac nie ide wiec jeszcze troche poczekam i dam wszystkim szanse :-D Goja 🌻 - ja Ci w kuchni niestety nie pomoge ale prosze : wez odemnie prasowanie !!! Mam zaleglosci z 3 tygodni :-O Dea 🌻 - dzisiaj wczesniej do lozeczka uciekaj !! Duza 😘 dla Myszki !! She 🌻 - nawet jak obok to tez nam milo :-) Trzymie kciuki za wszystko ! Cos glodna jestem... no tak, przeciez kolacji nie jadlam :-O... musze to szybciutko nadrobic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - jutro znów wystawimy listę - i będziemy czekać :D Ja już po kolacji - mąż szykuje się do spania... zwierzaczki są przy mnie - kotka się myje, a Psotka bacznie wszystko obserwuje. Śpiącego pana któraś zabrała... teraz spać mi się nie chce, ale rano.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - Pan Spiacy do mnie chyba zawital, bo cos zaczynam ziewac :-D...ale nie bede go przeganiac ... Zamykam liste i ... DOBRANOC dla wszystkich 😘 !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
Dzień dobry :) Słońca brak więc nie posyłam...... Ale kawę przytargałam ;) zapraszam :) Kto ma listę ? Zimno dalej... Może jakiegoś grzańca wieczorkiem wypijemy ? A teraz kubek kawy na przebudzenie i można dalej ruszyć w świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No,ja mam nadzieje,ze mimo moich brakow na liscie to nie zostałam skreslona hi,hi....Moze tak podpisze na zas kilka razy :)... Własnie sie wybieram do mojego pana doktora,a ze mam troszke czasu to postanowiłam zajrzec co u Was...widze ,ze wszystko ok,wiec spokojnie moge Was znowu na troszke zostawic bez opieki :).. U mnie po jednym dniu poprawy znowu dwa dni z miseczka ale pocieszam sie cały czas ,ze tera to juz naprawde powinno byc z gorki :(.. Chyba czas sie zbierac ,jak wroce to postaram sie przekazac opinie pana doktora,na razie miłego dzionka 🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w pochmurny dzień ❤️ Ale słoneczko dostarczyła już Annapo 👄 bo zjawiła się na topiku 🌼 Czekam na relacje z pobytu u lekarza. Wesoła 👄 ci panowie nas bardzo lubią hihiihihi ale długo ich u siebie nie zatrzymuj.... bo zacznę za nimi tęsknic :D Erato 👄 czekam na wiadomość... zaczynam się denerwować. Dla wszystkich 👄 🌼 i dostawiam bułeczki z sezamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z lista ;-) ... 🖐️ U nas slonce niesmialo przbija sie zza chmur wiec jak tylko wystawi pyszczysko na dobre to do Was posle :-) Wesola 🌻 - kawa zaliczona :-)... A nastepnym razem juz listy nie zabiore tylko zostawie na stole, bo cos mi sie ostatnio te pobudki spozniaja :-P Ania 🌻 - Ty jestes usprawiedliwiona ;-)... Czekam niecierpliwie i mocno zaciskam kciuki 😘 !!! Kaszszubko 🌻 - jak zostaly jeszcze buleczki to poprosze... na baaaardzo spoznione sniadanie :-D Wszystkim paniom zycze milego, pododnego i radosnego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zglodniala ale wlasnie wrocilam z tajlandzkim makaronem ;) U nas znowu mrozno i bezslonecznie :( Wszystkim po duzym 😘 Annapo, czekam niecierpliwie na relacje!!! She, trzymam kciuki i wierze ze dwuji nie zlapiesz, bos ty zdolna malpka ;) trzymam tez kciukasy za sprawy mieszkalno-finansowe!!! "tesciowa" zarejestrowala mnie juz w Invicta w Gdansku na 27go, ale dzieki za namiary kliniki! 😘 Rebeko, wyslalam ci cos na wannadoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do uwierzenia ale \"zmeczylam\" moje zalegle prasowanie z 3 tygodni :-) !!! Dea 🌻 - slicznie Ci dziekuje 😘 !!! Kaszubko 🌻 - znow kusisz, kochana ;-), a ja wlasnie do 10kg na plus dobilam :-O... no ale w obliczu \"ptasiego\" to nic nie jest istotne :-). Widac ze wystepy sie Maciusiowi podobaly ... duza 😘 dla Niego !! A teraz bede sie powoli zbierac... mamy dzisiaj \"rendez-vous\" z malutka ;-)... 3-cie USG :-) Nic nie obiecuje ale moze uda mi sie jeszcze zaladnac wieczorkiem ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×