Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

- no to jeszcze Wam postawie -hmmmmmm coooo? - oczy w slup- zartuje - ale ubaw mam jakbym sie sera najadla:D:D:D -nie,nie herbatka popoludniowa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo mleko szalonych krów ???? - daj mi troszkę Twojego humoru.... zrobiłabym sobie zapasik na zaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale tak daleko nie mam do tej kuchni ,a tu tyle sie nawpisywało... Wesoła.... bardzo dzieki za truskaweczki,ja ostatnio w sumie bardzo owocowo sie odzywiam,takze truskawki w sam raz...nawet osttnio doszłam do wniosku,ze Ten na gorze to mi te ciaze zaplanował duzo wczesniej i przez mojego anioła przekazał ,ze mam szykowac zapasy mrozonych owocow i innych przetworow ,bo teraz chyba bym majatek wydała na te kompoty ...a tak tylko "czyszcze" zamrażalkę hi,hi...i odzywiam sie ekologicznie hi,hi... Kaszubko...ja pomyslałam kiedys ,ze moze kupie sobie jakas wycieczke w Paryzu w okolicy mojego terminu,moze jakbym tam rodziła to tez by mi dali jakie miłe znieczulonko,ale teraz to widze,ze chyba blizej bedzie do kuzynki do Koszalina :) Erato...ja zamiast kubeczka ,to poprosze tego makaronu z serem uwielbiam,a czasami nawet makaron ze smietana uf...pysznosci...a ja juz nie bardzo mieszcze sie w moje wyjsciowe spodnie...chociaz wage mam nizsza niz przed ciaza ,tylko jakos tak te kilogramy w jednym miejscu sie skumulowałay hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła zostało ci może trochę tych truskawek ? bo ja bym z bitą śmietaną poprosiła :D oj coś czuję że mnie rozłoży...:O tyle tych wirusów krąży chyba i na mnie przyszła pora 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drench - na te wirusy, co mają Ciebie rozłożyć.... malinowy sok z miodem :D Annapo - a może to dzieło Twojego instynktu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka- tak się składa że mam i sok i miód ale troszeczkę poczekam bo przed chwilką wciagłam naleśnika z dżemem i obawiam się byłoby mi za słodko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nie pisze bo my nadal z Konradem na antybiotyku niunia jedzie juz tylko na syropach Dostalam negatywna odpowiedz z Sadu Duchownego bede sie odwolywac Jutro ide na szkolenie,Rudasek idzie do pracy!!!!!! w piatek i w sobote zalatwilam sobie przedterminy czyli 5 egzaminow i 2 zaliczenia:O Obym dala rade moze was troszke poczytam ale nie obiecuje;)Bo nauki full a jutro dzien mi odpada bo szkolenie a ja jeszcze zaplanowalam farbowanie wlosow i musze sobie zrobic paznokcie bo sa w oplakanym stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko jakby nie patrzec ,to jakas siła wyzsza :D... Chciałam z Wami poklikac a tu sobie moja tesciowa na klachy przyszła no i troche nam zeszło...:)na szczescie idzie teraz do \"biura\"wiec ja znowu moge do Was dołaczyć :) Drench...jestem za sokiem malinowym jak proponuje Kaszubka,tez stosuje tyle ze taką wersje wzmocniona...po prostu zamiast samego soku ,do herbaty wlewam kiliszeczek likieru z malin i pod kołderke...na pierwsze objawy choroby do tej pory zawsze pomagało.. Ruda...oj tej choroby nie zazdroszcze ,ale nowej pracy troszke tak :)...całuski dla dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, zostawic Was na chwilke i juz tyle do nadrabiania :-)... ale to mnie tylko cieszy :-) Kaszubko - slicznie dziekuje za przerobki i fotki ... dzis juz M nie pokaze, bo niestety do pracy pojechal :-( ale jutro napewno... Piekne to Twoje miasto... jak tak ogladam te zdjecia to pcha mi sie na usta : \" cudze chwalicie, swego nie znacie...\" A moja malutka, od kiedy ja sie zrobilam mniej ruchawa ;-), tanczy teraz prawie 24 godziny na dobe :-)... i muzyka sie jej podoba :-) Ania 🌻 - jak to mil Cie widziec znow na pelny etat :-) 😘 !!! \"Pozegnanie z miseczka\" (nie mylic z Afryka) to najlepsza widomosc dnia :-)... a moze i tygodnia !! Uwierz mi, slonce, jakbym mogla to bym sie podzielila tym anestezjologiem... tutaj na szczescie jest to regula... oczywiscie mozna i bez, ale ja tam wole miec taka furtke bezpieczenstwa :-P... Nie ma u Was wogole takiej mozliwosci ? Nawet na specjalne zyczenie albo w wyjatkowej sytuacji ? I tak jak Kaszubka : czekam na zdjecie :-) Erato 🌻 - przy wlaczaniu telefonu ustawilam sobie napis \"Usmiechnij sie, jutro bedzie lepiej\" :-)... Oczywiscie bede trzymala kciuki, mysle ze Twoi synowie sobie dobrze poradza... napewno troszke skorzystaja z \"wolnosci\" ;-) ... ale mysle ze mimo wszystko beda sie starali nie zawiesc zaufania. Ale rozumiem ze troche obaw mozesz miec. A balkon mamy rzeczywiscie polokragly przy podwojnym oknie ... posle Ci zdjatko jak to wyglada z zewnatrz. A \"Gwiezdne Wrota\" to jeden z ulubionych seriali M... i sila rzeczy ja tez czasami ogladam :-) Wesola - ale Ty masz dzisiaj pare, kobieto :-D Skad ja teraz truskawki wezme :-D :-D ... bade sie musiala obejsc smakiem :-O :-D Rzena 🌻 Rudamaxi 🌻 - Ty yez dostaniesz kopa w tylaczek ;-)... napewno bedzie dobrze. I powodzenia w pracy ! Drench 🌻 - glosno i stanowczo wirusom mowimy \"NIE\" !! :-D :-D Oj panienki, tak sie bawic nie bedziemy :-D, nia macie zadnej litosci :-D ... Skad ja teraz truskawki wezme :-D :-D ... albo kluski na parze :-D :-D... bade sie musiala obejsc smakiem :-O :-D... Ide w kuchni pobuszowac, bo mi strasznego smaka narobilyscie ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka tylko spokojnie z tym kopniaczkiem bo ja zanemizowana wiec latwo mnie przewrocic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...jak bede nastepnym razem u mojego pana doktorka to musze sie dopytac o te znieczulenia ,bo mozliwe ze od mojego ostatniego pobytu cosik sie zmieniło...w koncu cuda sie zdarzaja,no nie...a jak juz jestes w kuchni to przysmycz tez cos dla mnie ,bo tez jakies burczenie słyszę...:) a co do fotki to tak jak Kaszubka musisz uzbroic sie w cierpliwosc...,domyslam sie ze zalezy Wam bardziej na fotco Brzuszka niz mojej buzki :) ale ja Was przetrzymam i posle całosc...hi,hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda...witaj na te Twoja anemie to ja wyprobowałam sok z czerwonych burakow,nie jest co prawda smaczny ale skuteczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....powiedzmy ,ze wierze hi,hi...W sumie buzia troche mi sie zmieniła ,a na brzuszku jeszcze tak bardzo nie ma co podziwiac ,tyle ze przestał byc płaski :( Rebeko...Jestes dzisiaj "słomiana" wdowa,dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moja mamcia to szefofa kuchni wiec codziennie mi mamcia serwuje soczek marchewkowo-buraczany z naszych warzywek:) Dzisiaj dostalam full wypasik bo jeszcze do tego dodala mi jabluszko Tylko wieczorny przydzial mi nie zabardzo smakuje czyli od rana przekrojony burak ponacinany i obsypany cukrem wieczorem spijam sok jaki sie pojawil.Ale da sie przezyc.Tyle ze sikam troche czerwonawo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja SZEFOFA sie obruszyla i mowi ze ona juz nie SZEFOFA tylko rencistka:D Ale jak dla mnie to szefowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ...no to dobrze ,ze masz taka madra szefową,teraz tylko musisz sie stosowac do jej polecen i zobaczysz ,ze bedzie dobrze...takie naturalne leki sa najlepsze,a ze czasem nie bardzo smaczne ,coz juz to tak jest ,ze nie ma nic darmo... Rebeko...musisz cos dobrego pałaszowac ,bo dlugo Cie nie ma :D...no ale jak sie je za dwoje to troszke to trwa no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj cały dzionek na nogach i teraz juz chyba musze umoscic sie przed telewizorkiem w pozycji na Rebeke....w takim razie miłego wieczoru,dobrej nocy i do jutra ....🖐️ dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ty mi tu nie sciemniaj moszeczeniem sie przed TV tylko fotke wrzucaj na skrzynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak gazety rozpisywały się, gdy w Polsce urodziły się pierwsze pięcioraczki :D A tu aż osiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - nie wolno mi sie przemeczac, wiec potraktuje Cie ulgowo ;-) :-D. A co do tych osmioraczkow... niby wielka radosc ale jakos nie wyobrazam sobie !!! To przeciez juz nie zmiana tylko istna rewolucja w zyciu :-) !! Kaszubko - pamietam te piecioraczki :-)... Ania - przede wszystkim musialam sobie cos \"wyczarowac\" bo nawet zadnego \"gotowca\" w lodowce nie mialam... okazalo sie ze z tych dzisiejszych propozycji najbardziej osiagalne byly nalesniki (Drench - dzieki za podpowiedz ;-) ) Slomiana jestem :-(... ale nie samotna :-) A jesli chodzi o to Twoje zdjecie, jak mowi Kaszubka : i brzuszek i buzka ;-) :-)... bo sie troszke za Toba stesknilysmy :-). Odpoczywaj teraz spokojnie 😘 ajutro Ci za to dobra pizze postawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka dokladnie ja tez osemki sobie nie wyobrazam.teraz oby dobrze sie rozwijaly i by rodzina dostala pomoc jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej No to buziaki dla tych które trzymały kciuki bo się przydały;) Wyobraźcie sobie , że babeczka postawiła mi z poprawki 4!!!:D a wcześniej mówiła ,że zalicza tylko na 3 chyba ,że student wybitny będzie i zabłyśnie:P ( tu już się przechwalam) ale jestem dumna z siebie;) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - za te truskawki to... Ci sie klaps nalezy ;-)...a nalesniki prawie takie jak moje byly :-) Rudamaxi - mysle ze tym dzieciom niczego nie zabraknie ... ale ja juz sobie tam wole sama radzic :-P... Musze jeszcze raz dokladnie film z USG obejrzec ;-)... chyba sie moj Pan Doktor nie pomylil :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×