Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dziewczyny ,ja sie na dzisiaj pozegnam ,zycze miłego wieczor i dobrej nocy 🖐️ ...do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nauczyłam się podkładać do zdjęć muzykę.... spodobało mi się... świetna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M znow mi do pracy uciekl :-(... mowi sie trudno ... Dea 🌻 - 🖐️ dobrze ze jestes :-)... czekamy na relacje ... moze byc fotoreportaz ;-) A macac sie nie dam :-P :-D, nawet Tobie :-)... jeden znajomy chcial sprobowac brzuszka dotknac, bo to podobno szczescie przynosi, to 2 tygodnie ze slicznym siniakiem na ramieniu chodzil :-D :-D :-D Ania - czerwiec to fajny miesiac... ciaplo, ladnie nic tylko na spacerki chodzic :-) Rudamaxi 🌻 - ja sie na soczek pisze... a jakbys jeszcze do tego jeszcze dolozyla jabluszko to juz calkiem ... :-) Kaszubko - lada dzien zaczniesz wlasne teledyski produkowac :-) :-D Jutro rano mam spotkanie z polozna i wizyte kontrolna u Pana Doktora... przydalo by sie wczesniej isc spac... ciekawa jestem co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Chyba pierwsza jestem w takim razie stawiam koło kompa termos z kawa ,herbate owocowa i kanapki z razowego cheba z ziołowym twarozkiem ...prosze sie czestowac,ale zeby nie było Wam za dobrze to wykładam tez liste do podpisu :) ;) Na mnie czeka ogromna gora prania do prasowania i jakos tak za kazdym spojrzeniem wydaje mi sie coraz wieksza,takze musze jak najszybciej zabrac sie do pracy ,bo sie to moze zle skonczyc,tyle ,ze mi sie bardzo nie chce :( Rebeko...jak wrocisz to daj znak jak wypadło spotkanie... Postaram sie zagladac ale teraz pozdrawiam i zycze miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje mile panie Rebeka mówisz i masz prisze soczek marchwiowo-jablkowy > ja mam dzisiaj ciezki dzien bo zadzwonila od niepamietnych czasow moja chrzestna niby przez pomylke i tak znowu zmyslala ze az mnie szlak trafil.Co za baba dzwoni i tylko denerwuje.Tak ryczala przez telefon ze mama z nia rozmawiala na dole a ja na poddaszu slyszalam jej placz ktory ona ma na zawolanie😡A jak powiedziala co myslala to przestala plakac jakby ktos placz nozem odcial od niej;) i zaczela dalsze swoje wywody.Strasznie mi dziala na nerwy😠 a ja sie mecze nad odwolaniem od wyroku i jakos mi cos sie nie klei ok juz nie smece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie melduje ;-) i liste podpisuje :-D Ania 🌻 - mmmm, za takie pyszne kanapki to nawet bym sie przelalama i wprasowaniu pomogla !! A spotkanie OK. Chyba rzeczywiscie zbyt aktywne zycie prowadzilam wczesniej ;-) i te 2 tygodnie odpoczynku dobrze mi zrobily bo wszystko jest w porzadku(to znaczy nic sie dalej nie \"posunelo\" :-) ) Za tydzien mam odstawic lekarstwa i bedziemy spokojnie czekac :-) Dzieki za troske 😘 Rudamaxi 🌻 - thx za soczek ! Odwoluj sie, odwoluj ;-)... jakby co to bede wiedziala do kogo po porade isc :-) A teraz ide sie wypoziomowac...za chwile M wroci to bedzie sie trzeba za obiadek zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,jak to sie dzieje ,ze w tym domu to sie zawsze cos znajdzie do zrobienia uf...:(skonczyłam prasowanie,przy okazji znalazłam guziki do przyszycia i jakies inne dziurki do zaszycia,potem nastepne pranie trzeba było powiesic ,no i te nieszczesna choinke rozebrac,potem postawic obiad i nagle zrobiło sie popołudnie... Rudamaxi...biedna Twoja mama( a własciwie jej ucho )jak Ty słyszałas ,to co dopiero Ona musiała przezywac...na niektorych ludzi nie ma rady,mam nadzieje,ze za czesto Was tak nie uszczesliwa Rebeko...jak tam w poziomie?;)...jak sie juz tak fajnie poprawiło to moze nawet uda Ci sie dociagnąc do marca?...nie znudziło Ci sie jeszcze gotowanie tych obiadkow ? A gdzie reszta pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Melduję, ze jestem... ale jakby nieobecna.... to nowe zajęcie zabiera mi dużo czasu... i jest od wczoraj Patryk :D Szukam w necie odpowiedniej muzyki do zdjęć... i ... no właśnie... chcę porobić takie filmiki... i córkom.... i Wam. Jestem w gorącej wodzie kąpana hihihiihi wszystko chciałabym zrobić od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no wlasnie, trafilas w sedno.... z tymi obiadami to masakra :-O... Tak jak przedtem, 1-2 razy w tygodniu to jeszcze, ale tak codziennie :-O... Jednak wzorowej gospodyni juz ze mnie nie bedzie :-D :-D ale przeciez "nobody's perfect" ;-) :-P Kaszubko 🌻 - fajnie ze masz ciagle jakies zajecia i liczne zainteresowania :-) Moj tata, jak przeszedl na emeryture, to przez pierwsze miesiace nie umial sobie znalezc miejsca... teraz juz jest w porzadku, znalazl sobie zajecia, ale poczatki byly straszne ! Ja tez powoli dostaje szalu od tego bezczynnego siedzenia w domu :-O... ale jeszcze tydzien, moze dwa i zaczne generalne porzadki :-D :-D A taraz juz musze to moje ulubione pomieszczenie w domu odwiedzic :-(... nie ma rady bo za 15 min M bedzie :-), zreszta sama juz glodna jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam hihiihihih jednak ciągnie do tych porządków :D U nas w domu nie ma nudy - każde z nas prawie zawsze ma jakieś zajęcie.. mąż również wciąż sobie coś wynajduje... a wieczorem ważny dla niego jest sport - teraz, gdy znów mamy kablówkę - wybiera same sportowe programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też listę podpisuję. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego jak dużo dzieje się na naszym topiku ostatnio. Kilka dni nie mogłam na bieżąco z Wami przebywać, a teraz już się gubię kto z kim i dlaczego :-D Annapo 🌻 przede wszystkim bardzo się cieszę, że Ty już dobrze się czujesz. Prasowanie możesz mi podrzucić, co prawda mam swoje zaległości, ale ciężarne trzeba odciążać hihihi. Rebeko 🌻 Tobie też chętnie pomogę w obiadku, ale nie wiem czy wytrzymacie z M zanim wrócę z pracy. Ciekawa jestem który termin będzie właściwy, czy ten lutowy czy marcowy, ale jak by nie patrzeć, to i tak już blisko. She 🌻 gratuluję dobrych ocen. Już to kiedyś mówiłam, ale się powtórzę, Ty jednak zdolna bestyjka jesteś :-) Rudamaxi 🌻 cieszę się, że już doszliście do zdrowia. Tobie też gratuluję piątek. Jestem z Ciebie dumna :-) 👄 Kaszubko 🌻 tak wczoraj pomyślałam jak przeczytałam o Twoim nowym wynalazku, że teraz przepadniesz na kilka dni :-D ale chętnie pooglądam Twoje dzieła. Rzena 🌻 nie jestem na bieżąco, jak tam sytuacja w domu, wszyscy już zdrowi? Mam nadzieję, że limit chorób już wykorzystany. A Ty odpoczywasz po ciężkiej funkcji sister of mercy :-D Wesoła 🌻 u mnie też już śladu nie ma po śniegu, za to za oknem krople wody spadają z dachu na parapet i mam wrażenie, że ciągle leje deszcz. Efekty dźwiękowe zarąbiste. Ja już chcę wiosnę!!! Dea 🌻 ja też chciałabym pooglądać aktualne zdjęcia, więc jak już odpoczniesz po podróży to proszę przesłać jakie zdjątko. 👄 dla wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Jedzie Ziobro (stary dowcip ) samochodem i potrącił 2 pieszych na przejściu. Przychodzi do sędziego i się pyta, co z tym zrobimy? Sędzia sie zastanowił i odpowiada: Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki - 8 lat za próbę ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem apelacja napisana i tak sie zastanawiam dopisac cos jeszcze czy wystarczy hmmmm,sama juz nie wiem. A i dalej nie znam wyniku z ostatniego mojego egzaminu.A tak wogole dopiero dzisiaj pisalabym pierwszy egzamin;) Dziekuje goja😘 Kaszubko czekam na efekty koncowe:) Rebeka jak czlowiek glodny to zje wszystko i pamietaj śp.Kuroń od razu też nie byl super kucharzem.Tylko nie szalej z tymi porzadkami. Annapo to juz nie ma nikogo tylko ty musialas rozbierac choinke?Po przyjade do ciebie i poustawiam kogo trzeba odpowiednio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie poradzilam sobie i nie wpadlam do Was wczoraj wieczorkiem :( M zorganizowal mi romantyczny wieczorek, kochany, wiec wiem ze mi wybaczycie :) Jeszcze nie mialam mozliwosci doczytac czterech przedostatnich stron, wpadlam do biura dopiero na 12ta ale i tak dyrektor zabral mnie na smaczny obiadek i do biurka przysiadlam \"na stale\" okolo 14tej :) Nawet jezeli nie zaczyna sie zdania od wiec, ale … Wiec, Aniu, Kochana ty nasza!!!! Strasznie, strasznie sie ciesze ze juz ci lepiej!!!! Nareszcie mozesz sie cieszyc ta ciaza!!! A o te robotki domowe to mi sie wydaje ze ty sie sama ubiegasz, Pszczolko!!! ;) Ja nawet jak mi poloza pod nosem to nie zauwazam ;) Ja mam termin na 15go czerwca wiec razem bedziemy letnimi mamami :) Rebeczko, Brzusio masz maly! Zgadzam sie z Kaszubka, wieksze, i to o wiele (na przyklad moj) widzialam. Ale to i lepiej, bo bedzie ci latwiej sie go pozbyc juz po! A odpoczynek dobrze wszystkim sluzy. Ja po tygodniu u \"tesciowej\" czuje wiecej energii, narazie … Za trzy tygodnie nastepny urlopik u moich rodzicow. Chyba juz sobie bede tak przeplatac bo widze ze dobrze na mnie dziala ;) Kaszubko, widze ze present jaki ci sprawiono jest w twoim guscie (chyba nawet to malo powiedziane) i teraz nie masz juz zupelnie granic! Oj szalejesz na tym internecie teraz ;) :D:D:D She i Rudamaxi, gratuluje sukcesow! Good girls!!!! :) Tak trzeba! Nie mam zupelnie pojecia jak Wy to robicie, dom, praca, dzieci, nauka … jestescie dla mnie idealami!!!! Goju, to ty lubisz prasowac??????? No to juz ci podrzucam bo u mnie caly stos lezy juz chyba od tygodni!!! I mam tez problem z dzisiejsza kolacja bo rano nie wyciagnelam nic z zamrazalnika :( ratunkuuuuuuu! To ty mowilas o debiucie narciarskim? Powiedz jak poszlo bo mnie tez to czeka za jakies dwa trzy lata :) Rzenko, jeszcze nidoczytana jestem, cos zdrowko nie tak? Musze Wam powidziec ze tyle co widzialam pochorowanych osob w PL to tu nigdy nie widzialam. Nie wiem czy to sprawa zahartowania, czy tez generalnego podejscia lekarzy? Na pewno wina duzych roznic temperatur. Wychodzisz z domu zimno, w autobusach, tramwajach cieplo a w sklepach to juz zupelnie tropikalnie. No I jak tu sie nie rozchorowac? Zycze duzo, duzo zdrowka! Ja przywiozlam sobie buteleczke syropu z malinek i popijam z herbatka tak profilaktycznie :) Erato, wrociliscie juz z NL? Zdawaj relacje!!! Predko myslicie o wyjedzie. Do jakiej dokladnie miejscowosci? Wiesz, Holandia to jedyny kraj w Europie w ktorym jeszcze nie bylam ;) Wesola, Isa, Rybko, dla Was buziaki!!! Drench, witaj na pokladzie! Wiesz, jak bylam w twoim wieku (dokladnie) to tez nie potrafilam odkochac sie od pewnego faceta (teraz wiem jaki to on byl dran, a wtedy byl dla mnie wszystkim). Wszystko potrzebuje czasu, ale co najwazniejsze to milosc do samej siebie! Zycze wyzdrowienia i odnalezienia szczescia w mniejszej miejscowosci! A co u mnie? Wyprawa do Pl byla udana, ale wiecie co? Ciesze sie ze nie mieszkam juz tam bo przeciez nigdy, przenigdy nie moglabym utrzymac jakiejs tam linii!!!! Ach te torty, ciasta, czekoladki!!!!!! A u \"teciowej\" codziennie cos takiego i najmniej w trzech rodzajach na stole stalo!!! Nie dziwie sie ze brzusio mi tak rosnie :) Zdjecie zrobione na szybko wczoraj wieczorem, jak sciagne to przesle. Bylismy tez na usg 3D ale kupa, bo Ktosik zwiniety w klebek I 3D nie wyszlo. Oczywiscie pani doktor policzyla taka sama stawke jak za …. Dzis rano bylam na usg w tutejszym szpitalu, i obydwa potwierdzily prawidlowe rozwijanie sie i brak jakichkolwiek wad. I, na 95% to baba! :) Moj szef sie smieje, ze to na pewno chlop tylko z malym siusiokiem :D:D:D To tyle narazie, wracam do pray bo tyyyyle do zrobienia a czas biegnie :o Buziaki przeogromne dla Kazdej z Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchnaaa 👄 ja jeszcze przed grypą i mam nadzieje ze nie zlapie nie mam na nią czasu ...hihi,a angine wyleczylam homeopatią ,kupuje te maleństwa i pomaga.Ja 2 lata temu miałam 2 anginy pod rząd i juz mialam termin na wyciecie migdalow jak moja szanowna kierowniczka powiedziala\"jasne ze idz na zabieg ...ale nie mam pojecia czy bedziesz miala do czegowracac\" mila co?Ale nie o to mi chodzi...poszlam do apteki i prosilam o pomoc a mila pami podala mi wlasnie homeo...\"Mercurius corrosivus 9 ch\"i mnie uratowalo.Teraz gdy zaczyna mnie drapać w gardle biore je kilka razy dziennie i jakos nie choruje...puk ,puk,odpukac w nie malowane by nie wywolac wilka z lasu:) MM juz dobrze ale maly jakos nie do konca. Rebeka👄 dziekuje i wielki ❤️dla Ciebie👄 Annapo👄juz kilka wersji slyszalam ...jedni mi powiedzieli ze gdy wyzucili wozek to po kilku miesiacach sie trafilo...inni ze po przeprowadźce na nowe \"chyba z tej radości\" tez sie teafiło...no i wlasnie Twoja wersja tez pasuje bo mowia mi ze jak za czesto siorki bede to przejdzie na mnie hi,hi...👄 Rudamaxi👄w imieniu siorki dziekuje!!! Nie drocz sie oj ty,ty...hihi...a kibicowac to mojemu synowi bedziemy w sobote na zawodach👄a co do ciociuni to nie warto sie denerwowac poluz sluchawke na stoliku i niech sobie gaga,gada,gada,az sie zmeczy hihi 👄 Kaszubko❤️gratuluje...stale mnie zaskakujesz :D 👄 Goja👄mały co kilka dni dobrze a potem wraca z gorączką ze szkoły ,na drogi dzien mija ,dzisiaj juz śpi bo miał 37,8 i głowa go bolała:(chetnie bym odpoczeła...:(ale kiedy jak jest chwila to nadrabiam domowe zaległości ...oj mercy ,mercy... Dea[kochana👄moje zdrowie w normi tylko nerka zaczyna sie odzywac a ja nie mam czasu na wizute u neurologa...co do lekarzy masz racje jak płacisz duzo to i leczenie inne wiem to po sobie :(niestety malinki ?soper pomysł dobrze że bywasz u nas wPL :D👄👄👄 ERATO❤️\"D Milusińsiego wieczorku...👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo jeszcze co do tego wózka to ja w grudniu wlaśnie wyżuciłam...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baboniki moje tofane Dea male sprostowanko ja tylko dom,szkola i moje stowarzyszenie i jak narazie bez pracy,ale to sie zmieni bo jutro drugie szkolenie:D rzena ja uwielbiam sie droczyc.No widzisz ile juz punktow zaliczylas pozytywnie teraz tylko patrzec.Pamietaj Pan Bóg ma wiecej niż rozdał.Trzeba wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ i to święta racja - tylko, ze my nie potrafimy tego wykorzystać - nie potrafimy cieszyć się życiem aż do bólu.... zawsze znajdujemy niewidzialne kłody o które się potykamy.... dopiero potem nagle żal nam straconych lat... tych lat, w których zamiast śmiechu - było dużo smutku. Poczytałam wszyściutko.... a teraz czas na odpoczynek. :D 👄 🌼 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie inaczej patrze na to co mnie otacza od 6 lutego tamtego roku:) Chce madrze czerpac co sie da z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Idzie trzech posłów w długich płaszczach. Po czym poznać, że jeden jest z Samoobrony??? Po tym, że ma płaszcz wpuszczony w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorkiem. Rzena 🌻 trzymam kciuki, żeby syn szybko wrócił do zdrowia. Kaszubko i Ruda 🌻 jakie Wy mądre jesteście :-) aż miło poczytać. Szkoda tylko, że teoria często jest dobrze znana, ale czasem trudno wprowadzić ją w życie. Niestety często sami sobie stwarzamy kłopotliwe sytuacje. Dea 🌻 mój debiut narciarski udał się na tyle, że jestem cała, nic mi się nie złamało, ale było trochę ciężko. W ogóle ostatnio jestem bardzo słaba. Dzisiaj byłam na ćwiczeniach i jak wyszłam, to nie miałam siły się przebierać. Jutro rano pojadę oddać krew do badania, zobaczymy co wyjdzie, może znowu jakaś anemia mnie dopadła. Spadam pod prysznic i do łóżeczka. Życzę wszystkim dobrej nocy. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - czasem trzeba śmierci w oczy spojrzeć, aby zrozumieć jak bardzo życie jest cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki...hihi... Rudamaxi👄...teraz juz wszystko wiem i nawet nie probuj zaprzeczac ,...juz lapie po kim WIKUSIA to małampsotnica...hihi..a z resztą to bym chciała byś miala racje,naprawde...i niech ten PAN rozdaje👄:Dmoże wiara czyni cuda...hmmm... Goja👄dzieki i jestem obrej myśli ...może te paskudne wirusy wreszcie dadza za wygraną... papa dziewczynki i dobrej nocki życze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - obawiam sie ze troszke za pozno by ten obiad byl... ale dziekuje za szczere checi !! A co do terminu... Moze tak posrodku ... ? M wzial sobie wolne od 28 lutego ... :-P Rudamaxi - swiete slowa... zawsze powtarzam ze tonacy to i mrozonki sie chwyci ;-) :-D Dea 🌻 - no to na 95% BABY GORA ;-) :-D !!! Pozwolono Ci zabrac Myszke na badanie ? Szkoda ze 3D nie wyszlo :-( ale NAJWAZNIEJSZA WIADOMOSC to to, ze wszystko jest w porzadku... chyba nic tak jak te slowa nie podnosi humoru i nie dodaje energii :-) !! A moj brzusio moze i maly wyglada na zdjeciach (w przeciwienstwie do czterech liter ;-) ale i tak przeszkadza ... A tak prawde mowiac, to nie narzekam bo, po pierwsze, chyba znasz moje podejscie do zbednych kilogramow ;-) a po drugie chyba cale 10 kilo poszlo w brzusio wiec powinnam po porodzie bez problemu wrocic do mojej wczesniejszej .. NADwagi :-D :-D Rzena 🌻 - jak sie czegos bardzo chce ... ;-) :-) Od dzisiaj bedziesz miala klub kibicow !! RZENA, RZENA, RZENA ...!!!! :-D Kaszubko - ciagnie, ciagnie :-D... zwlaszcza do takich porzadkow na ktore nigdy nie ma czasu albo ochoty (albo jednego i drugiego ;-) ) Widzialam ze przyszly od Ciebie przesylki (dziekuje bo wspaniale umilaja czas 😘 :-) ) ale dzisiaj juz nie bede ogladac bo juz mi M nad uchem brzeczy :-O ze za dlugo przy kompie siedze ... no, jak dla niego 15 minut to dlugo... :-O A teraz juz czas do lozia ... prawdzie spedzilam pol popoludnia i prawie caly wieczor na spaniu :-), ale moze mi sie uda mimo to zasnac ... jak M ladnie utuli :-P DOBRANOC kochane !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak jeszcze rok temu glupi sasiad potrafil mnie niezle wypropadzic plotami na moj temat z rownowagi.Dzisiaj mam go w dupie bo wiem ze najwazniejsze to zyc z wlasnym sumieniem.Zyje wedlug takiego zyciorysu jaki zawsze chcialabym napisac i podpisac sie pod nim.Jestem wierzaca i praktykujaca choc do gorliwosci to mi bardzo daleko.Przekonalam sie nie raz ze Bog dodaje mi sily tym ze uwierzylam w niego i ze jest razem ze mna i w dzien i w nocy.Kiedy zadzieralam nosa jego palec skierowany byl w moja strone,ale to dobrze bo dzieki temu wiele sie nauczylam i wiem juz czego nie nalezy robic.Najpierw wypadek ,teraz niedawna sytuacja z torbiela w glowie bylo ciezko ale wiara,modlitwa do Pana Boga daly mi wiare w to ze bedzie dla mnie laskawy i moja wiara mnie nie zawiodla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny😍 Dziękuję za miłe słowa co do mojej osoby, i od razu przepraszam że ponarzekam Wam trochę;) Otóż wczoraj podpisałam ten mój upragniony kredyt na mieszkanie (odbiór prawdopodobnie w grudniu) ale czuje się oszukana przez pośredniczkę:( Pisaliśmy najpierw na 30 lat ale potem dowiadywałam sie w innym oddziale banku PKO SA czy możemy wziąć na 25 lat (odsetek o 100 tys mniej) i powiedzieli mi że możemy. Nasza pośredniczka tez powiedziała ze postara sie to załatwić, potem zadzwoniła i powiedziała ze zmieniło sie troche i nie mozemy wziać kredytu na 102% wartosci mieszkania tylko na 100%-ok jakoś to przezyliśmy ale nie wspomniała ze na 25 lat nie dadzą nam- czyli zataiła to bo podejrzewała że wtedy jeszcze mogę zmienic zdanie i wybrać inny oddział. No i dopiero wczoraj przed podpisaniem umowy to powiedziała- kurcze, zeby nie to ze juz zbliża sie wpłata transzy do investora to zrezygnowalibyśmy z tej propozycji. A im dłuższy okres kredytowania tym wiecej odsetek do spłacenia, a bank chce jak najwięcej wyciągnać od budzetu państwa bo to kredyt z dopłatami z budzetu. Hmm, zamiast sie cieszyć, poddołowana jestem:( Może jak zaczne mieszkać na swoim to bedzie mi lepiej:P ale czy my zdarzymy to spłacić? Będę miała 65 lat a moja córka 46 :D trudno mi sobie to wyobrazić:P Pocieszcie mnie dziewczyny i podnieście na duchu bo mi bardzo źle:( Powiedzcie że dobrze zrobiłam i że dam sobie radę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszecie😭 czyli .... :P ale i tak się cieszę, ze na swoim będę, a jakby coś to zawsze można sprzedać i wrócić do poprzedniej wersji;) Ja tak łatwo się nie poddaję.... o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam kobietki 👄 She 🌻 nie możesz w ten sposób myśleć, tzn. ile będziesz miała lat jak spłacisz kredyt itp. Najważniejsze, że dzięki niemu spełnisz swoje marzenie, kupisz mieszkanie i będzie się Wam dobrze mieszkało w nim. A to, że dasz sobie radę, to jestem przekonana na 150%. Kto jak kto, ale Ty na pewno. A teraz stawiam kawę i zabieram się do pracy. Miłego dnia kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 😘❤️ Bedzie dobrze! Poradzisz sobie, Wy sobie poradzicie! 65 to jeszcze mlody wiek, ja tez skoncze placic moj kredyt w wieku 64-65, no i 65 to moj wiek emerytalny jesli czegos w miedzyczasie nie zmienia. Mam intencje byc energetyczna i mloda i przedewszystkim bez kredytowa emerytka!!! Niestety, trudno jest znalezc uczciwych posrednikow, a samemu rozeznac sie w labityncie spraw bankowych jest dla mnie wrecz nieosiagalne. My mielismy male szczescie z naszym posrednikiem, ale tak w sumie to oni wszyscy pracuja zeby jak najwiecej zarobic, czyli jesli ten produkt dawal jej wieksze zarobki, no to nic Wam nie mowila o innych produktach. To sa osoby zerujace na cudzej niewiedzy, ale nie przejmuj sie, jesli Wy macie splatnosc kredytowa to sobie poradzicie a mieszkanie na swoim ulatwi Wam choc troszke zapomniec o finansach! Ja w to wierze bo u mnie wlasnie tak jest :) A dlaczego dopiero w grudniu odebranie kluczy? czy to jeszcze nie wybudowane? Moja obawa bylo by bardziej ze nie wybuduja a nie to ze bede splacac o 5 lat wiecej. macie jakies zabezpieczenie wrazie czego firma budowlana upadnie? Niewesole teraz czasy sa .... Rudamaxi, tak trzeba! Sasiad, sasiadka czy inni ludzie nie sa waznymi osobami w naszych zyciach, nie potrzebujemy sie przed nimi tlumaczyc naszymi wyborami zyciowymi. A wiara (w cokolwiek) wg mnie to jest prawdziwe lekarstwo, moze czynic cuda bo stwarza w nas duzo pozytywnej energi. Podoba mi sie bardzo twoj styl myslenia i nawet jesli jeszcze nie pracujesz to i tak cie podziwiam kobieto, bo tys ciagle w ruchu i angazujesz sie w mase spraw! 😘 Rebeczko, zwazylam sie dzis rano ... :o 5 kg do przodu, musze teraz uwazac zeby do koncz zostac w przedziale do 12 kg najwiecej, bo przeciez ja tez musze wrocic do mojej przedciazowej nad- wagi! A jednak instynkt sprzatania masz ;) ciekawe czy ja tez tym razem dotane :D:D:D 😘 Wszystkim Paniom duze 😘 na rozpoczecie dnia! A gdzie cieple smaczne buleczki? kto postawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×