Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A więc jutro będzie mój ulubiony dzień :D powinnam mieć szczęście do wszystkiego :D Annapo - z miseczką więc nie chodź - ale zacznij udawać, ze bolą plecy lub coś innego w tym stylu - licz się z tym, ze w późniejszych miesiącach i po wszystkim i tak nie dasz rady wszystko sama robić - rodzina musi już teraz pomagać.... i z każdym dniem coraz więcej.. a nie mniej. Żądaj tego - nawet nie proś, bo to [tzn pomoc] Ci się słusznie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Annapo👄synuś ma skłonnosci do klopotow ,bo to ze trenuje juz pisalam i dzieciaki w szkole prowokują go by sie sprawdzic na ile sobie z nim poradza ,a że sobie nie radzą to mam jak mam ,ale on sie już nie przejmuje tylko sie odgraża co zrobi jak wroci do szkoły...za całusa prosił by podziekować:D a zkąd ja tyle siły na to wszystko mam? nie wiem ale czuje to w nocy bo zaczyna sie jakas dziwna bezsennosc...a... i zacznij wreszcie sie oszczędzac nie bede pisac w kolo macieju Kaszubka wie co pisze i ma racje bedzie coraz ciężej...posłuchaj kochana...prosze👄 Kaszubko❤️dzieki tak jakos mnie natchneło i poszukałam w szpargałach młodych lat ...po tym filmiku tak mi sie ckliwie zrobiło ...hihi...👄 Rebeka ❤️dziekuje kochana jesteś👄 i 10 punktow dla Coebie za napoje i liste...👄 Wesola👄 Dea❤️wyslij troszke slonka na jutro bo u mnie brzytko i pada... Do miłego...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak za starych, dobrych lat znow na kanapie zasnelam :-P ... mam wrazenie jakby czas sie cofnal :-D ... Poslalalam Wam fotki... paskudne, ale chcialyscie to macie :-P... te ktore nie chcialy tez dostana :-D Teraz pewno znow czeka mnie ciekawa noc :-O... ale Wy spijcie slodko ... ktos musi czuwac zeby spac mogl ktos ;-) :-D DOBRANOC 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na razie tylko stawiam kawę, ciasteczka i wystawiam listę. Później zaglądnę 🌻 Oczywiście życzę miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na razie stawiam tylko kawę, ciasteczka i wykładam listę obecności. Życzę wszystkim miłego dnia 🌻. Później zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe świruje, tak myślałam, że w końcu wklei wpis, który najpierw poszedł w próżnię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 !! Zalapalam sie na kawe i caisteczka to dokladam swiezutkie croissant\'y... wlasnie M przyniosl :-) U nas za oknem znow bialo :-)... w tym roku nawiedzila nas zima stulecia ;-) :-D :-D Goja 🌻 - jak sie wypad na narty udal ? ZYCZE MILEGO DNIA... noski do gory, kochane, WE za pasem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Pracowite dwa dni mam teraz - wczoraj potencjalni kupcy i dzisiaj juz od rana - tylko sie przywitam a pozniej zajrze,liste podpisalam :D Milego Dnia wszystkim 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 nie powiedziałam,ze bedzie dzisiaj ciekawie ;)...napisałam sie jak głupia i moja neostrada przerwała połaczenie ze swiatem brrr...a w dodatku na dworze brzydko wieje i cały czas leci snieg ,a ja juz tesknie za słoneczkiem... nawet nie mam sumienia meza wyrzucic do pracy i siedzi w domu ,a to oczywiscie łaczy sie z moim dostepem do kompa... na szczescie pojechał po pasze takze mam okazje chociaz sie z Wami powitac,co bedzie dalej nie znaju :D... Rebeko...wygladasz slicznie,ten brzusio dodaje Ci uroku na tyle ,ze nawet sie nie widzi tego ze sie nie uczesałaś :) ;) ...o tej porze to chyba sie załapie na obiad?...bom juz głodna,a po moim ciekawym sniadaniu to az sie boje na co bede miała smaka na obiad...:)na sniadanie bowiem jadłam zołty ser \'maczany\' na przemian w pascie z łososia i dzemie truskawkowym :)...maz mi sie mało nie zakrztusił,a co ja poradze ,ze tak mi smakuje :) Erato...no jak obiecujesz ,ze potem zajrzysz to my poczekamy ;)... Goja...widze ,ze przyjechałas w jednym kawałku i to cieszy ,ale moze cosik wiecej napiszesz,jak sie podobało? ja z dyscyplin to tylko jazde na rowerze i rolkach uprawiam,ale moj maz kiedys zjezdzał z roznych gorek na nartach i czasami wspomina ciekawe przypadki... Kaszubko...dzieki za ciekawostki,przy tej o prezydentach to mi cosik po plecach przeleciało... Rzeno...tyle co moge to sie oszczedzam,ale wiesz jak to w domu,zawsze cos sie znajdzie do zrobienia...widze ,ze Ty tez dzieki synowi nie narzekasz na nude..dobrze ,ze sie nie przejmuje,a ze robi sie coraz starszy wiec pewnie bedzie coraz lepiej... I sama tez zadbaj o siebie skoro widzisz ,ze to zaczyna sie odbijac na Twoim zdrowiu... Musze isc przeszukac lodowke ,bo coraz losniej burczy mi w brzuchu... Zycze wszystkim paniom udanego dzionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Kochane - dziś jest 13 w piątek - nie wierzę w przesądy, ale jednak.... mam od rana paskudnie buuuuu a przecież mam w domu czarną kotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...u mnie moj czarny kotek tez jakos słabo działa ,chyba ,ze nie zdaje sobie sprawy ,z tego przed czym nas ochronił,a on biedak uwija sie jak moze :D ;) Jedyna pociecha ,ze ten dzien tez przeciez sie niedługo skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, teraz mam trochę więcej czasu :-) Annapo 🌻 cieszę się, ze dobrze się czujesz i że apetyt Ci dopisuje :-D Ja też w ciąży tak miałam, że jadłam ogórka kiszonego i zagryzałam sernikiem :-) Wrócę do Twojego pytania o pana z ćwiczeń. Otóż on był jeden jedyny rodzynek. Bardzo odważny. Wiek ok.45-48 lat więc dlatego stwierdziłyśmy, ze może szuka żony, bo jakiś małolat szukałby na dyskotekach :-D Natomiast moja wczorajsza wyprawa była cudna. Ja dopiero się uczę jeździć na nartach, wczoraj byłam drugi raz i zjeżdżałam sama ze stoku. Co prawda to był malutki stok, bardzo łagodny i niewysoki, ale dla mnie to prawdziwy wyczyn. Wieczorem jak mi się uda, to wyślę zdjęcia. Niestety mam tylko dwa i to w pozycji \"na Rebekę\" hihihi Kaszubko 🌻 jeszcze tylko kilka godzin tego 13, wytrzymaj ❤️ Erato 🌻 kochana, żebyś Ty nie została bez dachu nad głową :-D w takim tempie wszystko sprzedajesz, że się nie obejrzysz, a Twój dom będzie zamieszkiwał kupiec :-) Rebeko 🌻 wyglądasz ślicznie. Brzuszek taki nie za duży, może faktycznie dzidzia zrobi Ci prezent na dzień kobiet :-) Fryzurka ładna. Z tych, co to nie trzeba modelować, bo skoro piszesz, że się nie uczesałaś a wygląda dobrze. Dea 🌻 moje dzieci jak były małe to spały w swoich łóżkach, jak zdarzyło im się w nocy wędrować, to zawsze odprowadzałam do łóżka i kładłam się z wędrowniczkiem. Ale teraz uwielbiają ze mną spać. Ostatni moja córcia wszystkich ściemniała, że ją boli nóżka i musi spać z mamusią więc tatuś poszedł spać na jej łóżku. Wczoraj wieczorem słyszałam jak przymila się do tatusia, a później przyszła do mnie i powiedziała, że będę miała gościa :-D No i spała ze mną. Ruda i She 🌻 macie jeszcze jakieś egzaminy, czy już spokój? Rzena 🌻 u Ciebie 13 był 11 więc mam nadzieję, że dzisiaj spokojnie. Ellisa 🌻 widzę, że wyprawa się udała. Zdjęcia super. Wesoła 🌻 lista czeka do podpisu :-) a przy okazji kawa i ciasteczka. Rybka 🌻 odezwij się kochana. Dawno Cię nie było, mam nadzieję, że wszystko ok. Blaszka i Drench 🌻 a co u Was. Dajcie jakieś znaki :-) Zaraz zmykam do domciu, a wieczorem znowu na ćwiczenia. Już jestem ciekawa czy będzie jakiś bonus :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje uroczyscie ze ja juz po sesji wlasnie szykuje sie do nowego semestru ktory zapowiada sie interesujaca patrzac na plan wykladow.Siedze i czytam o odontologii rebeka a ja nic nie dostalam ide czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - 13 i damska wódeczka hihihihihi oj, zaszumi w główce :D Ruda - moja poczta jest dzis do kitu - ale jutro może będzie lepiej i zobaczysz Rebekę :D Goja - wytrzymałam - jest już ok :D ale troche nerwów jednak mnie kosztowało. Narty, góry - to nie dla mnie - jednak wole moją zatoczkę i szeroka przestrzeń. Koty posłałam - wiec chyba odgoniły pecha hihiihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Ja już po ćwiczeniach. Bonusa dzisiaj nie było :-D więc mogłyśmy ćwiczyć w pełnym skupieniu. Wysłałam Wam zdjęcia z wczorajszego wypadu na narty. Mam adresy tylko do Kaszubki, Annapo, Rebeki i Erato (nie wiem czy aktualny), ale poprosiłam Kaszubkę o rozesłanie. Kaszubka to taka nasza centrala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie wyrwac spod kontroli :-P... nie wiem ile to potrwa wiec musze sie pospieszyc ... 😘 dla wszystkich za mile slowa... dobrze ze na zdjeciach za bardzo nie widac podkrazonych oczu :-O i popuchnietych rak :-O... Erato 🌻 - znow z Ciebie pszczolka wychodzi ;-) :-D !! Ania 🌻 - u Ciebie sniadanie, rzeczywiscie ciekawe :-D... az ciezko mi to sobie wyobrazic :-D !! Nie jestem pewna czy moj dzisiejszy klasyczny obiad (filety z kurczaka, ziemniaczki i mizeria) zaspokoil by Twoje potrzeby :-D Kaszubko 🌻 - dla Ciebie WIEEEEEELKIE 😘 za te wszystkie przesylki, ktore tak fantastycznie umilaja czas :-) ! No i dziekuje za transfer do Rudej ;-) !! Goja 🌻 - no, i o takie zdjecia wlasnie chodzi :-) Czekam ! Wesola 🌻 - baw sie dobrze, wypij za mnie kielicha ;-) :-D Rudamaxi 🌻 - sorki... nie wiem jak to sie stalo, ale nie mam w domowej skrzynce Twojego @, tylko w pracy... Musze poszukac tabelki Kaszubki z naszymi @ i na przyszlosc bedzie juz OK. A teraz juz przedwalentynkowy wieczor z M :-)... dla mnie piatek 13-tego jest tym razem szczesliwy :-) MILEGO WIECZORU dla wszystkich 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa zdjecia !!! Cudne !! Milo, Goja, Twoja usmiechnieta facjatke zobaczyc :-) Duza 😘 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - Erato już nazywa mnie sekretarzem topikowym hihiihihi Rebeko - nie narzekaj - opuchlizna zaraz zniknie - jeszcze tą chwilkę wytrzymasz. Ponieważ będzie to Wasz pierwszy dzidziuś - pamiętaj o jednej ważnej sprawie - teraz Ty jesteś najważniejsza... dla wszystkich - lecz gdy już dzieciątko będzie, wszystko się zmieni - znajdziesz się na drugim planie. Już teraz zacznij się do tego psychicznie przygotowywać. Pamiętam jak cieszyłam się z przesyłek otrzymywanych od Ciebie... teraz się rewanżuję.... dostaję tego dużo i zaczęłam sama robić... i wciąż się uczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja wrrrrrr nie mam nic wiec jeszcze raz maxii2mm(tu malpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke...powiedziec dobranoc i zyczyc miłego Dnia Zakochanych,nie wiem jaki bede miec przez te dwa dni dostep do kompa,bo szwagierka przywozi jutro dzieci ,a w niedziele mamy cos zaplanowane,zeby nie zapeszac,napisze dopiero po wszystkim o co chodziło...takze jeszcze raz zycze udanych dzionkow i pewnie w poniedziałek sie odezwe i napisze cos wiecej🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda wysłałam do Ciebie. Kaszubka obiecała jutro do wszystkich rozesłać więc pewnie dostaniesz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ❤️ Dziewczyny Ja jestem ale mam za duzo uszu przy sobie :D nie chce sie zdradzac, bo po co ? jak bede mogla to napisze ale na razie wisza nade mna -hmmmm-wiecie o co chodzi,mam gosci i wiecie kogo ;) buuuu!!!! Caluje Was mocno hihi i oblewam kilka rzeczy - musze przyznac ze ten 13 -sty piatek jest dobry jesli chodzi o mnie 🌼 Dziekuje za fotki Rebeko ❤️ wygladasz SUPER jak na ten stan az milo popatrzec-oby tak dalej 🌼 Elisa 👄 Tobie rowniez dziekuje za fotki i zycze Powodzenia na stoku - Ja pochodze z gor i milo mi widziec jak sobie dajesz rade i podziwiam- wszystkiego Naj 🌼 Annapo 👄 OJ Kochana kazda z nas ma chwile ze nie moze sie wyrobic -ale mysle ze dam rade wskoczyc na dluzej,dziekuje i nie daj sie wykorzystac -walcz o swoje hihi,🌼 Kaszubko 👄 Popieram dla mnie i dla MM ten filmik i prezydencie jest Super i ciekawy -faktycznie jak to wytlumaczyc 🌼 Goju 👄 Milych wrazen 🌼 Rudamaxi 👄 Dea 👄 Wiesz ja tak samo mysle ze predzej sie spotkamy tam niz tu,ale nic nie poradzimy,mi nie po drodze na razie -buziaki dla Myszki i dla Was 🌼 Wesola 👄 Rzena 👄 dziekuje za meila- milo sie czyta,Zycze Ci Wszystkiego Dobrego 🌼 - wszystkim kogo pominelam przepraszam ale pisze ukradkiem hihi, staram sie Was widziec i byc na biezaco,buziiaki dla Was - jestem na podgladzie ale nie moge sie pokazywac poki goscie nie pojada.soreczki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi cos znikacie jak sie pojawiam :D Pojawiam sie i znikam ......:D i znikam,i znikam ;) (zart) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam się z Wami, stawiam kawę i zaraz jedziemy na mecz z moim synem. Później na tenisa z córką, a wieczorem wszyscy razem na mecz seniorów w piłkę ręczną, a później spotkanie z przyjaciółmi. Nie wspomnę o sprzątaniu, które nie wiem kiedy wykonam hihihi. Zabraknie mi dzisiaj dnia. Wszystkim życzę miłej walentynkowej soboty. Może jeszcze do Was zaglądnę. 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Goja 🌻 - no no, sportowy dzien przed Wami :-) Bawcie sie dobrze a o porzadkach nie mysl... moze w czasie Waszej nieobecnosci jakies smerfy posprzataja :-P ...? :-D Kszubko 🌻 - te 3 tygodnie jeszcze jakos przetrzymie ;-) :-D Ania 🌻 - to ja tak ukradkiem kciuki zacisne ;-)... Erato 🌻 - dobry interes trzeba oblac :-P :-) !! Zycze milego dnia a to dla Was 😍 : http://www.youtube.com/watch?v=edTMzKB-_QU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Niespodziewanie nastąpiła wymiana wnucząt - Patryk poszedł do domu, a przyszedł Bartek i Martynka..... dziewczynka zostaje również na noc :D i znów bez wcześniejszej zapowiedzi. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Walentynkowe serduszka już są :D Smerfy też: http://www.youtube.com/watch?v=hD5FjB1DuxE&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane Walentynki ❤️ Sobota Hmmm czas leniuchowania,wczoarajsza imprezka twala do poznej nocy a dzis dosyc dlugo spalam ale fajnie -natomiast po poludniu czeka nas parapetowka u corki,wynajeli z chlopakiem mieszkanie i chca oblac oj nastepny dzionek zabawy ale trzeba wykorzystac poki mozna sie bawic nie :D Goju 👄Faktycznie spedzacie dzis dzien czynnie i sportowo-wysmienicie zycze Milej zabawy 🌼 Rebeko 👄 mnie teraz same dobre interesy sie robia tylko tak mi sianko przez palce przelatuje hihi ale damy rade,dzieki za ladny poczatek dnia 🌼 Kaszubko 👄 Tak Kochana masz racje Ja tez chce tak tanczyc :D ta babka jest swietna - dziekuje za te wszystkie przesylki i fotki 🌼 Milego Slonecznego Dnia Zycze wszystkim i mam nadzieje ze dzis ten dzien uplynie w szczesciu i milosci dla wszystkich 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×