Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Wieczorem była dość krótka burza burza, za to w nocy.... było chwilami jasno jak w dzień... teraz dalej jest pochmurno i możliwe, że za chwilę zacznie padać :D Erato ❤️ a więc nie był to jednak zbyt dobry wybór na zamieszkanie... same kłopoty... co teraz zrobicie - będzie szukać nowego miejsca ??? Jak już - to z dala od rodziny.... 🌼 Ja mam zawsze niskie ciśnienie... z tym też są kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja stronka - stawiam kawę , kakao i swieże bułeczki z dżemem truskawkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Erato 🌻 no widze ,ze niezbyt ciekawie :(...mnie sie jednak wydaje ,ze to moze byc zwiazane zcalym stresem \"przeprowadzkowym\" i jeszcze wszystko sie pouklada,bardziej martwi mnie ten bol kregosłupa ,dbaj o siebie!A fotki posle,tylko poczekam az moja corcia zrobi cos aktualniejszego :)...pozdrawiam i trzymam kciuki ,zeby wszystko sie ulozyło.... Kaszubko🌻 tym razem Wesola nie zdazyla ;)...a za sniadanie dzieki..ja dzis bylam w naszym ogodku i tez mialam same smaczne rzeczy i duza dawke witaminek...nawet udalo mi sie zjesc pierwsza truskawke ,a własciwie to poł ,bo podzieliłam sie z mezem :)..widzialam juz tez pierwsze czeresnie i mam nadzieje ,ze zdaze przed szpakami sie nimi poczestowac :0 :D... Rebeko🌻 przynajmiej machnij lapka ,bo wiesz ,ze mnie sie nie wolno denerwowac ;).... dzisiaj ladnie na dworze ,wiec chyba sobie wezme ksiazke i pobujam sie na laweczce....milego dzionka dziewczyny ,a Dei zycze miłego ostatniego dnia w pracy.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... jako marnotrawna ;-) Zaraz tez sie usprawiedliwiam... przez 3 dni Alice dala nam do wiwatu :-O... sloneczko kochane 😍 strasznie marudna byla, nie chciala prawie wogole spac, sama nie polezala ani przez chwilke, caly czas trzeba bylo przy niej byc albo na raczkach trzymac i jak wczoraj M poszedl na spacer to przyznam sie szczerze ze mialam zamiar kilka slow do Was napisac ale ... padlam na kanapce jak zmiete dwadziescia :-P.... Ale teraz juz powoli wszystko wraca do normy, malutka sie uspokoila, ladnie sie bawi, znow sama zasypia i chyba juz kryzys za nami... oby nie zapeszyc ;-). Wrocilismu tez do 5-ciu butelek dziennie bo po dwoch dniach myszka wprawdzie je dalej wiecej na raz :-) ale domaga sie tez czesciej... co jest zreszta logiczne :-). Bylismy przedwczoraj na wazeniu... i po tym okresie kiedy bardzo malo przybierala na wadze znow ruszyla do przodu, wiec mamusia sie cieszy ze nie musi narazie dokarmiac \"sztucznym\" mleczkiem ... jeszcze przez ok 2 tygodnie bedzie wiec miala moje mleczko, nawet jesli jest to troszke uciazliwe i zajmuje to duzo czasu... Jeden usmiech Myszki wszystko wynagradza ! Kaszubko 🌻 - slicznie dziekuje za przesylki 😘. Tez mam klopoty z cisnieniem... tym bardziej ze teraz staram sie ograniczac kawe i \"jade\" glownie na bezkofeinowej... niewiele mi to daje ale pije ja glownie dla przyjemnosci picia kawy :-) Ania 🌻 - no widzisz, kochana, juz Cie nie denerwuje ;-)... postaram sie teraz dbac o Twoje sampopczucie :-). Caluski dla brzuszka 😍 a Ty odpoczywaj, pozniej bedziesz miala dosyc zajec, bo jak widac na zalaczonym obrazku nawet grzeczne maluszki potrafia ostro dac popoalic :-D. A co do wloskow Alice... zaczyna je powolutku tracic (tak jak i mamusia :-( )... musze jej co 2 dni przescieradelko zmieniac bo tyle na mim kudelek ;-)... ale na szczescie na glowce dalej duzo... mam nadzieje do \"lysolk\"a nie dojdziemy :-D no i przede wszystkim ze odziedziczyla wloski po tatusiu a nie po mamusi :-D Dea 🌻 - kochana, nawet kciuki Alice nie pomogly to musi byc sila wyzsza ;-)... Dobrze ze tak do tego podchodzisz, napewno nastepny egzamin zdasz spiewajaco... kruszynka 😍 doda Ci skrzydel :-). Mama nadzieje ze Twoi wspolpracownicy zgotuja Ci dzisiaj mily dzien w pracy i ze slowem \"praca\" nie bedzie on mial wiele wspolnego !! No i teraz juz bedziesz mogla wrzucic na luz i Twoje cisnienie pozwoli Ci na naturalny porod... czego z calego serducha zycze !!! Rudamaxi 🌻 - ucz sie ucz, bo nauka to potego klucz ;-)... nie mam watpliwosci ze swietnie sobie na egzaminach poradzisz ! Kciuki w ruchu ! Wesola 🌻 - jakas Ty rozgadana :-) mam nadzieje ze Ci tak zostanie :-) I takimi dobrymi rzeczami czestujesz... bede musiala sie starac zagladac regularnie, bo szkoda by Cie bylo nastepnym razem przegapic ;-) Erato 🌻 - oczywiscie ze trzymie mocno kciuki !! Obys nam za kilka dni mogla przekazac dobre wiadomosci !! Tylko przede wszystkim dbaj o siebie i nie poddawajcie sie humorkom.... wiadomo ze jak finansowo i z praca problemy to o klotnie latwo :-(, ale mysle ze jestescie na tyle kochajaca sie para ze wszystko przetrzymiecie !!! Moc 😘 dla Cebie !! Uciekam glodomorka kochanego nakarmic i idziemy na spacerek... pogoda ;-) taka sliczna :-), ze szkoda w domu siedziec ! Papatki kochane, postaram sie meldowac regularnie... 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja - ostatni raz z pracy :D:D:D dzisiaj przefajowy mam dzien, sloneczko swieci, fajnie cieplo sie robi, w pracy kilka osob zaoferowalo pomoc przy Evelyn na czas porodu, dzisiaj nie dostalam ani jednego maila zwiazanego z praca i w ogole nie mam w co zeby wcisnac :) Jestem bardzo dumna z mojego zastepcy, bo widze ze mamy podobny styl pracy, nie czekac az cos ci spadnie z nieba, i ze jest bardzo bystry. Dwa olbrzymie torty ktore przytaszczylam do biura juz zjedzone, ponoc bedzie jakas oficjalna odprawa dla mnie ok 13.30 :) Achhhhhh, troche bedzie mi pracy brakowac, przedewszystkim bo w domu ciagle remont wiec biuro to dla mnie odpoczynek ;) Erato! Niedlugo zacznie sie sezon a ze jestscie nad morzem na pewno z praca bedzie latwiej - tego wam zycze z calego serca! Ale musze powiedziec, ze jesli nie wypali to wyjezdzajcie, bo cala moja rodzina nic tylko narzeka juz od dwoch lat. Place nie rosna, koszt zycia sie podwoil, coraz mniej pracy, poprostu kryzys. A jak ten interes co mieliscie razem z siostra otwierac? 😘 Rebeko, no tak to niestety jest, jak juz cos z dzieciatkiem osiagniesz i wszystko sie w miare uspokoi i juz sie przyzwyczajasz to, trak, znowu zmiany - nie chce cie straszyc, ale tak juz bedzie dopoki Alice nie wyjdzie z domu ;) Jednego mozesz byc pewna: niepewnosci kazdego dnia!!!!! 😘 ide dalej buszowac i sie obijac 🖐️ p.s. Wesola pewnie sie rozpisala az na dwa dni, dlatego dzisaj jej nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...no bardzo dzieki ,tak myslałam ,ze Alice Cie zajela,ale roznie bywa i dopiero teraz sie uspokoilam.... u mnie niestety burza byla i z bujania nici....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hi,hi,hi,hi co post to o mnie mowa ;) Fajnie :D Zagadka co dzień: Jak dużo napisze Wesoła ? :D:D:D:D:D:D Pisze jak ma wenę a jak nie ma to tylko macha Zrobię Wam kawę i poczęstuje zygmuntówką to nasze nowe warszawskie sztandarowe ciastko wybrane w konkursie :) W-Z- tka zdeklasowana....... Cukiernicy bardzo się starali :) Popołudnie mija na wyścigach pomiędzy słońcem i deszczem tak jakby w berka się bawili:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Wpadlam Wam pomachac ... glownie zeby Ani nie denerwowac ;-) I kawe stawiam : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... Kaszubko 🌻 - fajnego masz chomika, bede sobie musiala konto zalozyc. Pewno nie uwierzysz, ale zanim weszlam na Twojego chomika to pierwsze co mi przeszlo przez mysl to bylo : \"ciekawe czy beda tam tez informacje o ziolach...\" I nie pomylilam sie :-) Dea 🌻 - 🌻 oficjalnie witam Cie w gronie pan na urlopie macierzynskim 🌻 :-) Mnie mala codzinnie czyms zaskakuje :-) ... i jak sobie pomysle ze tak bedzie przez ladnych kilkanascie najblizszych latek... to az mi sie gebusia smieje :-) Wesola 🌻 - ciekawe czy tylko w W-wie mozna ta zygmuntowke kupic ...? Chetnie bym sprobowala... jak mowisz ze lepsza od WZ-tki ... :-) U nas dzisiaj znow deszcz :-(... wiec spacer nie wchodzi w gre, niestety :-(... A jutro jedziemy na mieszkanie rodzicow : przewierzyc i wyciagnac listy ze skrzynki... bede bez neta... ale moze wieczorem do Was zagladne. MILEGO WEEK-END\'U kochane 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zgadłaś Rebeko ❤️ weszłam do Chomika, aby zdobyć książki o ziołach [tych starszych, o wiele mądrzejszych i ciekawszych, nie można dostać nawet w bibliotece - chociaż ostatnio zaczęły pokazywać się na Allegro] i.... już zostałam :D Piosenki dla dzieci zaczęłam wrzucać, gdy dowiedziałam się, że Maciuś lubi je słuchać... a jak przy tym tańczy hihihihi. Adres Chomika dałam ze względu na te dziecinne piosenki... można je odsłuchać - nie mając własnego konta - cześć tych piosenek mam u siebie w kompie :D Jakoś dziś nie potrafię złapać wolnej chwili dla siebie... co chwilę ktoś przychodzi lub dzwoni... chyba zabiorę się krzyżówki hihihihi Jeszcze jest wiatr - mogę tylko sobie pomarzyć o wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalszy ciąg zdjęć - te są z ogródków sąsiadów... jest co oglądać hihihi http://www.garnek.pl/kama13/5542696 Byłam również nad zatoką - ale najpierw muszę zdjęcia doprowadzić do ładu i zdecydować, jakie dać na Garnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co godzine sprawdzam neta narazie wiem ze zaliczenia wszystkie mam i jeden egzamin na 5 na dwa wyniki jeszcze czekam. I dostałam zaproszenie od Kierownika katedry na studia doktoranckie do niego,ja mu na to ze nie mam odpowiedniej sredniej a on mi na to zebym odczekala cos opublikowala np.swoja prace ze studiow magisterskich o DNA badz swoja prace magisterska i zebym przyszla do niego. Ale przez ten rok mam sie pokazywac by nie stracic z nim kontaktu i tak wymyslilismy ze chyba pojde jeszcze na jedne studia podyplomowe;) Mam do wyboru albo rekonstrukcje wypadkow badz ekspertyze dokumentow. Wychodze z zalozenia ze \" TAKIM\" osobom sie nie odmawia zaproszenia;) Po ostatnim egzaminie nasza paczka zrobiliśmy maly obchód po knajpkach w rynku i nie tylko;) I drogie ciocie pragne sie pochwalic ze moje starsze dziecie drugi raz z rzedu zdobyło srebrny medal na Ogólnopolskim turnieju tanca towarzyskiego.Kolejny turniej 31 w Świdnicy i 6-go w Dobroszycach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochane, a co tu tak pusto :-(... Pachnaca kawa kusze :-) !!! Kaszubko 🌻 - zalozylam sobie klonto na chomiku , bo jak chcialam pobrac piosenki to mi nie pozwalalo :-(... ale teraz juz jest ok :-) Ladne fotki... ciesza oko :-) : zielen uspokaja a woda to przedsmak wakacji :-).... Rudamaxi 🌻 - gratulacje... dla Ciebie i dla Konradka ! Nie ma co, zdolna rodzinke tworzycie :-) Ty jestes na wychowawczym ? Jak masz mozliwoc to korzystaj i rob nastepne studia, taka okazja juz sie nie powtorzy ! Wczoraj spedzilismy caly dzien \"u rodzicow\" ... bez rodzicow : bylo slicznie i cieplo (ok 28°C) wiec troche pospacerowalismy nad jeziorem, na obiad bylismy w pizzeri, pozniej lody :-)... ogolnie fajny dzionek spedzilismy :-)... a wieczorem nie chcialo mi sie juz kompa wlaczac. Dzisiaj wieczorem musze sie juz koniecznie zajac podatkami ( nie lubie :-O ;-) ) i deklaracja i przygotowaniem kontraktu pracy dla mamy... bo zaczyna u nas prace od 1 czerwca :-) Zmykam obiad dokonczyc i moze na spacer sie uda wyjsc... zapowiadali mam burze na popoludnie ale narazie jest niezle ... Papatki kochane !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - sporo piosenek mam w kompie - podaj w @ tytuły - to Ci prześlę, jeśli akurat właśnie te będą u mnie. Ciąg dalszy zdjęć - najładniejsze dopiero wrzucę hihiihhi jeszcze nie wiem które wybrać. :D http://www.garnek.pl/kama13/5554051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krotkiej przerwie ..... bardzo mi przykro ze Was tak zostawilam bez opieki;) ,ale cosik kiepsko ostatnio sie czuje :(....cisnienie mi na dol poszlo i jakos tak nie za bardzo moge ustac na nogach...własciwie wiekszosc czasu przeleze....wczoraj nawet nie poszlam na msze ,bo balam sie ,ze nie dojde.... dzisiaj małzonek wyciagnal mnie na podworko i czeresnie,moze trwalo to z 15 min. a jak juz sie doczłapalam do sypialni to przespałam 3 godz....nie podoba mi sie ten stan i chyba wybiore sie do mojego pana doktora... w dodatku zrobila mi sie dziura w jedynce i musiałam isc do dentysty:(.... takze wybaczcie ,ale na razie sie nie rozpisuje wiecej...jak tylko poczuje sie lepiej to postaram sie nadrobic zaleglosci ..... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🌻....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie mamuska ;-) :-D Alice pojadla i dosypia nocke :-) a mnie jakos nie chce mi sie juz spac :-) wiec zapraszam na poranna kawe ... no i oczywiscie sniadanie tez jest : dzisiaj nie ma croissant\'ow :-( ale sa grzanki z konfitura i soczek :-) Kaszubko 🌻 - dziekuje Ci ale juz sobie \"pozbieralam\" piosenki :-) .. i nie tylko ;-). Ania 🌻 - najgorsza jest koncowka :-(... ale powiem Ci ze jak pod koniec nie moglam sie juz doczekac kiedy mala \"wyjdzie\" tak pozniej byly momenty ze marzylam o tym zeby znow wrocila do brzuska :-D Zycze milego dnia 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl z ta lista, Kaszubko 🌻, widac wyrazne rozluznienie dyscypliny, wiec moze jutro bedzie lepiej :-) Ale widze ze Rybka 🌻 sie pojawila :-)... no i Wesola 🌻, ale najwyrazniej dzisiaj nie ma natchnienia ;-) Mam tylko nadzieje ze u naszych przyszlych mam wszystko w porzadku... dziewczyny, meldujcie sie, prosze, bo tak przy koncowce to juz po jednym dniu nieobecnosci zaczynam miec podejrzenia ;-)... Juz sie nie moge doczekac \"lysolka\" Ani 😍 i Malej Dea 😍 !!! :-) Moje dziecie mnie dzisiaj zaskoczylo... doslownie caly dzien przespala !!! Nie wiem czy do kupy pozbieralo by sie z 5 godzin aktywnosci (wliczajac w to jedzenie ) choc robilam co moglam zeby ja czyms zajac... az sie boje jak bedzie noc :-O A moze po prostu mam drugiego meteopate w domu ...? M tez caly dzien ziewal :-D Zmykam do lazienki... zyczac DOBREJ NOCY 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Ja już chyba muszę zmienić przydomek z bruneta na marnotrawną :-D Nic takiego specjalnego się u mnie działo, po prostu zaczęłam poruszać się bez kul i nadrabiam :-D Zmęczenie mnie przytłacza, ale nie mogę nic poradzić na moje podejście do życia. Gdyby dzieci już miały wakacje, to zabrałabym je na wieś, ale niestety mogę tylko o tym pomarzyć. Kaszubko 🌻 dzięki za wszystkie piękne zdjęcia. Teraz trudno Cię zastać w domu :-) podróżujesz pewnie na całego. Zresztą jak widać na załączonych obrazkach :-D Annapo 🌻 ja myślę, że to Twoje zmęczenie i senność jest zupełnie normalne. Wypoczywaj kochana ile się da. No i w miarę możliwości informuj nas czy czasem się nie wybierasz zobaczyć co tam na porodówce słychać :-D Rebeko 🌻 piękna córcia Ci rośnie. Nie mogę oderwać wzroku jak oglądam zdjęcia. Niedługo skończy 3 miesiące, ale ten czas szybko leci. Rudamaxi 🌻 gratulacje kochana dla Ciebie i Konradka. Podziwiam Cię, że tak doskonale sobie z wszystkim dajesz radę. Chociaż z drugiej strony jak si ma mądrą głowę, to nie innej opcji :-) no i oczywiście dzieci zdolne :-D Erato 🌻 trzymam kciuki, żeby wszystko wreszcie ułożyło się po Waszej myśli. Jestem pewna, że będzie dobrze i to już niedługo. Kto jak kto, ale Ty na pewno dasz radę ;-) Dea 🌻 widzę, że miałaś bardzo miły ostatni dzień w pracy. Przypomnij mi proszę swój termin porodu. Nie było Cię prze weekend na topiku i zastanawiam się czy czasem od razu z pracy nie pojechałaś rodzić :-D Rybko 🌻 miło Cię widzieć. Jesteś oszczędna w słowach jak Wesoła :-D Wesoła 🌻 właście to przepraszam za powyższe, bo ostatnio to się rozgadałaś :-D :-D no oczywiście nie licząc dzisiejszego poranka :-) Buziaki dla wszystkich 👄 zmykam do łóżeczka. Kolorowych snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na posterunku :-) ... czas nowy dzien zaczac :-) Kaszubki jeszcze nie ma to ja wystawiam liste obecnosci ;-)... prosze sie podpisywac, bo dzisiaj bede wymagac usprawiedliwienia od rodzicow :-D Nasz \"Speedy-Gonzales\" Goja sie pojawiala a gdzie reszta ? Ania, Dea, Rzena, She, Amarylis, Ruda, Erato i cala reszta... DO RAPORTU !!! :-D Nocka przeszla jak zwykle (moja perelka spala slicznie od 21h30 do 6h00 :-) ) wiec chyba odsypiala wczoraj wczesniejsze dni... Teraz pojadla i jeszcze drzemie ;-) a mamusia przy sniadanku pyszna kawe pije ... dla Was tez przygotowalam wiec prosze sie czestowac. Zaraz troche do obiadu przygotuje i moze jeszcze przed poludniem na spacer pojdziemy :-) podobno nareszcie ma sie wypogodzic na dobre :-) ZYCZE MILEGO DNIA 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ już jestem hihihihi pada od wielu godzin - nie chciało mi się wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To i ja dziś też podpiszę listę. Jestem, bo mam 2 dni wolnego. Cód się stał? Nie, wypchnęły mnie bom zakichana zakaszlana i chrypiąca na całego. Chciały się mnie pozbyć koleżanki. A od chyba piątku u mnie remoncik. Nie jeden się przeżyło ten też przejdzie. Podczas mojej nieobecności tu, u mnie dużo i mało się wydzrzyło. Kaszubko 🌻 tu też leje ale od około 4 nad ranem. Musiałam wstać okno zamknąć. Rebeko 🌻 poproszę filiżankę z mlekiem bez cukru . Dziękuję Pozdrawiam przyszle mamuśki i całą bandę. Być może wpadnę jeszcze a teraz lecę kontynuować gotowanie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ A już myślałam, że będę pierwsza. U mnie też pada, więc wstać się nie chciało. Rybko 🌻 życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Rebeko 🌻 deszcze przeszły od Ciebie do nas :-) ale wczoraj tak przygrzało, że ten dzisiejszy deszcz nawet mnie nie denerwuje :-) no chyba, że się przeciągnie za długo. Wszystkim życzę miłego dnia, łapię kawę i idę grać z moją córcią w jakąś grę planszową. Dzisiaj wrzucam na luz :-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - u mnie pada trochę dłużej, bo od pierwszej w nocy :D Myśleć mi się nie chce - deszcz usypia 🌼 teraz trochę przestało padać - Psotka wyskoczyła na dwór i wróciła do domu w szybkim tempie.... ale załatwiła się - biedulka bardzo nie lubi wody. Goja - ja podobnie postępowałam - zawsze zmęczona, zabiegana... właściwie to odpoczywałam robiąc zakupy lub wychodząc z na dwór z psami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×