Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

na zawolanie!!! oooo, to Rzena sie przeprowadzala? :D no ja zawsze ta dooopa ostatnia sie dowiaduje :D:D:D kto opowie co i jak? kawke japie, ale ja jeszcze sie nie wyrobilam, bo sie ciagle obijam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pracy !! Wrocilam i nawet bylam na miescie,oczywiscie jakby to bylo,gdybym sobie czegos nie kupila,dzis padlo na dresy :D a synowi koszulke. Zrobilam dzieciom wizyte u dentysty i starszemu u okulisty bo za tydzien konczy szkole i za wszystko trzeba bedzie bulic. Rebeko 🌼 a co z tym 18-stym? bo wizyte w szpitalu mam na 26-ego.nic nie kumam. Ruda 🌼 Spoznione ale szczere 👄 dla Wikusi. Kaszubko 🌼 Hi,hi i co wpisalas? Dea 🌼 Niestety ja przez te swieta nie dietkowalam,tyle pysznosci a w niedziele bylismy u kumpla na urodzinach i jeszcze do dietki dorzucilam sledzie :D Anina 🌼 U mnie ciasta poszly w mig...o dziwo w dwa dni. Annapo 🌼 Jak po swietach Kochana?chociaz u Ciebie to i tak bez dnia wolnego.👄 dla wszystkich. Rzena 🌼 No GRATULUJE -wreszcie,teraz czekamy na neta i na fotki. She 🌼 Rybka 🌼 Wesola 🌼 Posylam slonko do Was bo u mnie goraco,na termometrze 17+ mowie wam,cudownie,tylko od czasu do czasu wieje wiatr. No to co? chetne na tarasik zapraszam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, nie kus terasikiem bo mnie wlasnei wkurzono i mam chec zadymic ;) a sledzie nei tuczace sa ;) no rzeczywiscie, pogoda w sam raz na popoludniowy spacer! co do zakupow to ja wzielam pol dnia urlopu w zeszly czwartek i co? W sklepach wszystko juz letnie!!! a ja na plaze sie jeszcze nie wybieram ... Mowie wam, powariowali w tych sklepach 😠 Ale za to kupilam sobie nowy portwel i duzo kosmetykow, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea no to chodz w sumie mozesz tylko popatrzec a ja ci poprawie humor.na plaze to ja juz gotowa,tylko kilka faldek wiecej,ale coz kochanego ciala nigdy nie za wiele :D widzisz jak sobie tlumacze, A czym to sie tak wkurzylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przysłam podpisac liste;) Vikunia dziekuje i przesyła ciociom buziaczki ja tez obzarta i jeszcze mnie cos w gardle drapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w srodek ❤️ Witam w ten pieknie zapowiadajacy sie dzien i posylam slonko do wszystkich. U mnie juz 10 na + . Kawka w termosiku juz gotowa a ja zycze milego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow zaspalam do pracy :-O... ale widze ze kawa juz jest :-) Erato 🌻 - no wlasnie myslalam o Twojej wizycie :-D... widzisz jak to ze mna, wiem ze w ktoryms kosciele dzwonia ale nie wiem w ktorym ;-) Dea 🌻 - mysle ze bedzie najlepiej jak sama Rzena wszystko opowie jak do nas dotrze... Caly czas zapominam zapytac.... zdecydowalas sie w koncu na jakas konkretna diete? Wesola 🌻 A gdzie sie nasza Ania 🌻 podziewa ? Dalej swietuje ;-) ? Goja 🌻 znow pewno zaczela biegac a ze w dodatku dzisiaj sroda... ;-) Zycze milego dnia ! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam Wam posta i widze ze nie poszedl :-O... No nic, jeszcze raz :-D Erato 🌻 - no wlasnie myslalam o Twojej wizycie... hehe, nia mam pamieci do dat :-D Dea 🌻 - mysle ze bedzie najlepiej jak Rzena sama opowie jak juz do nas wroci 😘 ... Caly czas zapominam zapytac.... zdecydowalas sie na jakas konkretna diete ? Wesola 🌻 Rudamaxi 🌻 Zycze milego dnia !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po swietach🌻... no qurcze jakos mi te godziny tak uciekaja jak ten zajaczek;P ...ale teraz juz po swietach,takze moze powoli jakos sie to unormuje...co prawda przed nami dosyc napiety czas...niestety kolejny etap remontu sie zbliza ,potem tez nie wesolo,oj samo zycie... Moje dziecie siedzi w domu,z powodu tego gipsu na nodze ,chcialam go po swietach poslac do szkoly,no ale dzwonilam do jego wychowawczyni i zdecydowalismy ze jednak bezpieczniej bedzie jak bedzie w domu ,w sumie straci tylko tydzien nauki ,a na tych korytarzach podczas przerw moglby ulec nowemu wypadkowi... widze ,ze u Was wszystko w normie....ale pare niespodzianek tez jest...;) Rebeko🌻 no przezyłam lekki szok ,ogladajac Twoje fotki,bo myslalam ,ze ktos Ci dziecie podmienil,no ale potem sie uspokoiłam:)...ja na wage juz po swietach weszlam (odwazna jestem:))i niestety nic mi nie ubylo ,ale jeden plus jest ,bo tez nic nie przybylo...takze w sumie nie jest zle... Dea🌻 te Twoje dziewczyny to coraz fajniejsze...a Ola od otatnich fotek to jakas taka doroslejsza mi sie wydaje:P Erato🌻no niestety u mnie sweta nie za bardzo sie roznia od dnia powszedniego,to racja ,ale cosik tam jednak idzie odpoczac,przynajmiej psychicznie...a teraz nawet udalo nam sie pojechac do mamy w pierwszy dzien ,a na drugi przyjechali goscie do nas ,takze bylo milo... Anino🌻 i co znalazłas w koncu jakis nowy przepis?...do nastepnych swiat sie pewno na nowo rozruszasz ,takze nie przejmuj sie :).. Kaszubko🌻u nas tez zimno okropnie...ale zapowiadaja poprawe ,takze musimy sie uzbroic w cierpliwosc i czekac...mam nadzieje,ze nie zrobi sie od razu upal nie do wytrzymania... Rudamaxi🌻 ja to juz w ogole na koncu kolejki z zyczenimi,ale naprawde z calego serca zycze wszystkiego naj ,naj najlepszego ...i posyłam moc 👄... No nic chyba bede konczyc ,bo dzisiaj postanowilam oproznic kosz z praniem...a teraz musze te pomyslec jakims obiedzie,bo po swietach juz nic nie zostalo...:(... no to zycze milego dzionka i postaram sie jutro zajrzec...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów są kłopoty z wejściem - mogę czytać :D ale czy dam radę wysłać wpis ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawe stawiam : (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? ... Ania 🌻 - podziwiam za odwage ;-)... Moze jakas fotke najmlodszego nam podeslesz ...? troszke sie za Nim stesknilam... i nie tylko za Nim ;-)... Kaszubko 🌻 - kafe znow od kilku dni szaleje.... posty sie pojawiaja i znikaja... widac administratorzy to perfekcjonisci ;-), caly czas cos poprawiaja :-P Zycze wszystkim milego dnia ... i prosze o pomachanie chociaz lapka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj zapowiada mi sie dzien bez chwili wytchnienia ,wiec korzystam z tego ze moi panowie na sniadaniu i szybko sie melduje...:) u nas dalej zimno i pochmurno i powoli zaczyna sie to odbijac na humorkach rodzinki ,tez jakos burzowo sie robi:) ale w gospodarce mamy juz wiosne,nasza kwoczka doczekala sie pisklat ,troszke z tym problemow bo siedzi kolo niej krolik i jakos nie umia sie dogadac:(liczylismy ,ze bedzie juz cieplej , to krolik moglby byc na dworze a przy tym zimnie to mi go szkoda na podworko wyrzucac i biedak musi siedziec w klatce...:( no dobra na te chwilke wystarczy ale dzien dlugi i jak dam rade to moze jeszcze zajrze...zycze wsiem moc ciepelka i do zas🖐️ Rebeko🌻 jak tylko dam rade to posle jaka podobizne...chociaz moj maly to tak bardzo sie nie zmienia,co nie znaczy ze sie nie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj zapowiada mi sie dzien bez chwili wytchnienia ,wiec korzystam z tego ze moi panowie na sniadaniu i szybko sie melduje...:) u nas dalej zimno i pochmurno i powoli zaczyna sie to odbijac na humorkach rodzinki ,tez jakos burzowo sie robi:) ale w gospodarce mamy juz wiosne,nasza kwoczka doczekala sie pisklat ,troszke z tym problemow bo siedzi kolo niej krolik i jakos nie umia sie dogadac:(liczylismy ,ze bedzie juz cieplej , to krolik moglby byc na dworze a przy tym zimnie to mi go szkoda na podworko wyrzucac i biedak musi siedziec w klatce...:( no dobra na te chwilke wystarczy ale dzien dlugi i jak dam rade to moze jeszcze zajrze...zycze wsiem moc ciepelka i do zas🖐️ Rebeko🌻 jak tylko dam rade to posle jaka podobizne...chociaz moj maly to tak bardzo sie nie zmienia,co nie znaczy ze sie nie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja strasznie zabiegana jestem, więc tylko pomacham na znak, że o Was myślę i pamiętam ❤️ 👄 Życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Na dobry humorek :D Nauczyć się na pamięć....i stosować 1.Nie myję okien, ponieważ... ...kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił sobie krzywdę. 2.Nie pastuję podłóg, ponieważ... ...boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć. 3.Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ... ...dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałam im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię. 4.Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ... ...wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom. 5.Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... ...lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna. 6.Nie wyrywam chwastów w ogrodzie,ponieważ... ...nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały. 7.Nie chowam porozkładanych rzeczy,ponieważ... ...nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie. 8.Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... ...nie chcę,żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do nich z wizytą. 9.Nie prasuję, ponieważ... ...wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania". 10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ... ...nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i zostać pomarszczonym, zrzędliwym, starym prykiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no i popatrz ,jak sie chce to mozna spokojnie zyc,no nie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Kaszubko!!! 😘 ja na szybko wam macham bo wczoraj mnie nie bylo i pracy sie nazbieralo :o Oli znowy zaropialo ucho i nie chce brac anybiotyku 😠 macie moze jakis sposob jak podawac antybiotyk zeby dziecko go wypilo? 5ml niby malutko, ale zajmuje mi chyba z 10 minut podanie go... Wszystkim duzy 😘 na reszte dnia. Rebeko, szkoda tamtego topiku :o pozdrow ode mnie was piszace, szczegolnie "przylegla" mi do serca Margot i Atam, fajne babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - punkt 8 jest stwozony dla mnie :-D :-D :-D :-D Goja 🌻 - 🖐️ Dea 🌻 - tez mi zal :-( ... ale wiesz, psy szczekaja karawana idzie dalej :-) Przekaze :-) Z lekarstwem hmmm... raczej nie pomoge bo jak dotad nie mamy z tym problemu... Jak podajesz antybiotyk ? Moze sprobuj strzykawka prosto do buzi...? Ala pije codziennie witaminy (oczywiscie musi byc przy tym piosenka "witaminki, witaminki... ") i wogole nie protestuje (tfuuuu, tfuuuu !!) ... i nawet, rzecz (ponoc ;-) ) niespotykana, nie protestuje za bardzo przy czyszczeniu oczu, noska i uszu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, no to masz zuch dziewczyne! Duza Mysz do teraz nie da sobie zakropic oczu, nosa, ucha, w ogole niczym popsikac ani nawet plastra przykleic ... Ola widac tak samo mi rosnie :o Antybiotyk podaje strzykawka, tak. Dzis rano to byla praca na cztery rece, M trzymal jej raczki i tlow a ja ciaglam za brodke i wtryskiwalam pomalutku a i tak zdolala troche wypluc! Ale kolega w pracy doradzil zebym wymieszala troche z paracetamolem truskawkowym, ktory ona bardzo lubi. Zobacze czy da sie ja oszukac ;) aha, nie odpowiedzialam ci co do diety - przystawiam sie na Dukana, bo szybka, choc wiem ze mi bedzie strasznie owocow brakowalo :o 12go czerwca lece do PL na 40tke psiapsioly i te 10kg musza odpasc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry piatkowo! ❤️ Na razie moje Panie kawka a pozniej wiadomosci. Witam rankiem i posylam slonko,u mnie dzis znowu ciepelko,wczoraj bylo 18+ jejku az milo. AAaaa jestem lzejsza o 2 kg. i to nawet przez swieta,:D Milego dnia a ja uciekam do pracy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - no, no , gratuluje :-) Dzieki za kawke :-) Dea 🌻 - moja mama twierdzi ze powinnam do Czestochowy na kolanach isc, w podziece za to ze mam takie grzeczne dziecko :-D ...Dunkan fajny, ale nie wolno jesc kaczki ;-) :-D Ja juz sama nie wiem co mam zrobic :-(... widze ze mi cos to moje "ograniczanie" nie wychodzi :-O, przez Swieta sobie pofolgowalam i ciezko mi do diety wrocic, a tez bym chciala do czerwca kilka kilo zgubic.... Ehhhhh :-( Kaszubko 🌻 - dla Ciebie tez duza 😘 Wczoraj M byl w konsulacie odebrac Ali paszport ... myszka ma swoj pierwszy dokument tozsamosci :-) I troszke optymizmu mi wrocilo bo po 3 tygodniach "strajku glodowego" zaczyna normalnie jesc (tfuuu, tfuuuu !!!) Stracila przez te 3 tygodnie ponad 200g ale mam nadzieje ze szybko to nadrobi :-) Zycze wszystkim milego dnia i posylam slonce tam gdzie go brak... u nas dzisiaj bezchmurne niebo i ponoc caly WE ma byc cieply i sloneczny :-) Ewenement :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 u nas tez ewenement ... ale cicho-sza! :) Erato, zdradz sekret jak mozna stracic 2 kg podczas swiat? ??? Rebeko, wiem ze dukajac kaczki nie wolno :( to to jeszcze przezyje, choc moja ulubiona jest chinska "crispy aromatic", ale owocow to mi strasznie bedzie brakowac, a winogron wcale a wcale nie wolno. Ja przed swietami jechalam na wysoko proteinowej gdzie mozna bylo konsumowac wszystko, ale ograniczac weglowodany do 40gr na dzien. I tez schundac mozna ... Co do Ali, to nie mow tego za bardzo na glos - zlosliwosc Uniwersu, jak cos pochwalisz na glos, to od razu to sie pogarsza :o Ale twoja Mama ma racje, na Jasna Gore, juz!!!! :D:D:D Ok, ide wywiesic pranie w ogrodzie :) dzis u nas +18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mam dziś dobry humorek hihihi z rana padał deszcz - teraz śliczne słoneczko - posyłam je Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko🌻 sprawdz kochana,czy czasem nie poslalas tego deszczu,co go u Was nie ma ,bo u mnie bylo slonko i zniklo a zaczelo kropic...:) Erato🌻 no to ja sie cieszylam ze przez swieta nie przytylam ale widze ,ze Ty lepsza jestes...gratulacje!!!! Rebeko🌻przychylam sie do zdania Dei,nie chwal dnia przed zachodem ....a swoja droga to jak bedziesz szla do tej Czestochowy to moze zachaczysz o opolskie i odwiedzisz stara znajoma hmm? Dea🌻 ja tabletki tez podaje zatuszowane,ale to dziala przez 2,3 podania i potem juz sie dzieci nie daja nabrac i pozostaje przemoc:(:(...no coz zrobic...takiemu maluszkowi nie idzie wytlumaczyc ,ze to dla jego dobra... a tak przy okazji to moja kumpela ma corcie ktora z luboscia gryzie kazda tabletke i to dopiero jest problem ,bo oni wszystko musza pozadnie chowac...kiedys poprosila nawet pediatre o cos gorzkiego myslac ,ze moze to ja zniecheci,ale powiedziala ze mala troszke sie otrzasnela,stwierdziła ,ze to bleeee i poprosila o nastepna....a to byl biseptol,chyba pamietasz jakie to swinstwo... no nic koncze tego posta ,bo krowki rycza....:)milego wieczoru wsiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - toz przeciez mowie TFUUUU, TFUUUUU !!! :-D Ania 🌻 - nic nie mow bo 12.06 mamy wesele w Niewodnikach ;-)... Ide jakas kolacje spalaszowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×