Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Późno zaglądam, ale melduję się :D Upał doskwiera... mimo to wrzuciłam parę filmików http://www.youtube.com/watch?v=QeBiQtsvK_E http://www.youtube.com/watch?v=Apx2bcGwHU0 http://www.youtube.com/watch?v=lFZXAhCXwXk Posłuchajcie też i koniecznie akurat ten filmik obejrzyjcie Manijc - "Pck frańtówka" http://www.youtube.com/watch?v=An7dUmluoZk&feature=related Zachwycił mnie również drugi filmik tego autora Teledysk ślubny do piosenki zespołu PIN - "Miłość tak piękna", zrealizowany nad morzem w malowniczej miejscowości Dębki. http://www.youtube.com/watch?v=6kPm8uYzIfA&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatkowa kawa na stole :) : (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o ... Goja 🌻 - mlody organizm szybko sie regeneruje :).... kiedys potrafilam prosto z imprezy na wyklady isc ;), teraz po weselu dochodzilam do siebie przez 3 dni :P Trzymie kciuki za zakup :) Fotki poszly :) Kaszubko 🌻 - nie mam dostepu do youtube z pracy :(... poogladam dopiero wieczorem :) Dzisiajsza noc - koszmar :O... nie bylo normalnie czym oddychac, Ala sie budzila co godzine :(... i dzien znow sie zapowiada upalny... Ale jutro po poludniu jedzimy na grila na wies ;) to moze troche odsapniemy :) Zycze milego dnia... pracujacym w pracy, pracujacym w domu i dopoczywajacym :) Buziole 😘 PS : Rzena na wakacjach ale gdzie Erato !? Pomachaj chociaz lapka, kochana !! Mam nadzieje ze wszystko u Was OK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawe podwojna dzis prosze :o Rebeko, ja juz od tygodnia nie spie poprzez te upalne i wilgotne nocki 😠 nie powiem ci jak sie co ranka czuje :o na szczescie dziewczynki mi spia, Ola nawet w pokoiku w temperaturach od 27 do 30 stopni ... ale u nich w sypialniach okien nie otworze bo wychodza na ulice ... Dzisiaj idziemy z Oluchem na szczepienie, chyba MMR dostanie. Pogoda ladna to i park juz po zaliczymy, tak na pocieszenie ;) Goja, ty nie wyrabiasz bo cie ciebie wszedzie pelno ;) :p fajny wyjazd twoj syn ma, ja tez chce!!!! Aniu, no to ja tez musze pamietac ze jutro wasz roczek! jak to szybko zlecialo, nie? A do Gdanska lecimy 10go. ok spadam kawe sobie zrobic, bo ta od Rebeki juz zimna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam Was w ten dzień upalny. Nie odzywałam się dawno, bo Ala mi chorowała, ale przynajmniej trzy dni spędziłam w domu. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko nie mam tu gadu-gadu, więc proszę na forum - przyślij mi Chmielewska Joanna - Krowa niebiańska, Nawiedzony dom, Przeklęta bariera, Ślepe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wcinam maliny :) (Dea - nie bij !! ;) :D ) swiezutkie, prosto z ogrodka :)... dostalam duza miske to moge sie podzielic :P Zielle 🌻 - co malutkiej bylo ? Ciesze sie juz OK :) Dea 🌻 - super ze Twoje dziewczynki nie sa takie wrazliwe na cieplo, u nas nawet otwarte okna nie pomagaja :O, jak sie kladlam wczoraj o polnocy to na zewnatrz bylo 26C :O...Tak na dobra sprawe to nie wiem od czego sie Ala budzi... zeby (ida trojki), brzuszek (twarde kupki), upal...? A moze wszystko po trochu... Do malin za bardzo kawa nie pasuje ;)... to moze szklaneczka mineralki z limonka ...? : |_|^ |_|^ |_|^ |_|^ |_|^ |_|^ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, padam ze zmęczenia, ale mamy samochód. Poniżej zamieszczam link http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13354150 Musieliśmy pojechać 85 km po niego, oczywiście corsą (tą bez klimy). Zgadnijcie kto wracał do domu passatem? (tym z klimą) :-P Jutro idziemy do znajomych zobaczyć dzidziusia, muszę jeszcze coś kupić, a w niedzielę mamy zjazd rodzinny. Moi rodzice robią wspólne imieniny na polanie w lesie :-) Mój tata jest myśliwym i mają taką chatkę w lesie z piękną polaną, miejscem na ognisko, grilla itp. Rodzice robią tam imprezki, zawsze zjeżdżają się ciocie, wujkowie i kuzynostwo, jest bardzo wesoło. Rok temu niestety pogoda nam nie dopisała i musieli odwołać, ale ten weekend zapowiada się upalnie. Dwa lata temu robiliśmy rozgrywki w siatkówkę i tak się zaangażowałam , że na drugi dzień miałam mnóstwo takich maleńkich siniaczków na rękach :-D szkoda, że nie będzie mojego syna, pogralibyśmy pewnie w ręczną :-) Teraz zmykam, bo mam jeszcze trochę rzeczy do zrobienia. Życzę Wam spokojnej nocy i miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko dziękuję za zdjęcia. Ala bardzo elegancka i taka śliczna :-) Rodzice również dostojni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻😘 Brianku, samych slonecznych dni w zyciu! Chowaj sie zdrowo i badz grzeczny dla rodzicow, a przedewszystkim dla ukochanej mamusi ;) 😘🌻❤️ Gdziesz ten rok tak szybko przelecial???? Rebeko, malinej zazrdoszcze! ja troszke owocow podjadam, tak dwie trzy truskawki, czeresnie, ale malin tych z sezonu to jeszcze nie jadlam. W przyszlym tygodniu lecimy, nareszcie! Naprawde potrzebuje juz tego urlopu, albo mam jakies przesilenie, albo 7 godzin snu dziennie mi nie wystarcza .... tylko ze w PL nie bede sie opierala smakolykom ... zobaczymy z jaka roznica kg wroce ;) :D :D:D No i dzis pranie i sprzatanie trzeba zaliczyc, zaczac myslec co do walizek za tydzien wlozyc ... eh... i caly ten stres na mojej glowie :o no nic, pozalilam sie troche, teraz mi lepiej :) Zielle, dobrze ze z corka juz lepiej! Dobrego weekendu kobietki! Wiem ze Goja bedzie mila fajny, trzymam kciuki zeby Ania sie nei przemeczyla na imprezie. pa pa 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Witam tak w locie-przepraszam za nieobecnosc ale problemy mi sie spietrzyly i niestety musze im troszke wiecej czasu. Syn sie dzisiaj do nas wprowadza,dwa dni temu mialam problem z sasiadem i wiecie co? normalnie mu przywalilam,moje nerwy puscily,stawial sie do mojego syna.(mlodszego)straszyl go i wreszcie zaczepil.nie wytrzymalam,zadzwonil na policje,ze kobieta go pobila,policjanci sie smiali z niego :D ale niestety poprzez moje dlugoletnie znajomosci i prace w wiadomej instytucji,dostal godzine na opuszczenie mieszkania.Wygralam. Zycze naszym naszym dzieciaczkom SOLENIZANTOM wszystkiego co Naj w zyciu i duzo 👄👄👄 Jak ochlone zw szystkiego to napisze,napewno nie dzis,bo musze pomoc synowi. Aaa Halinko 👄 nie bardzo wiem,czy mialas wczoraj imieniny,czy obchodzisz w lipcu ale nie zaszkodzi poslac Ci moc 👄👄👄 i 🌼🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich i sorki jeszcze raz za nieobecnosc,sila wyzsza. papaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - potworny upał i jeszcze goście... jutro też będą :D Annapo - wycałuj synka ode mnie 👄 niech zdrowo rośnie i niech sprawia jak najwięcej radości. Erato - dziękuję ślicznie za życzenia - imieniny były 1 lipca :D zaś za parę dni znów będę o cały rok młodsza :D :D :D Też mam paskudnych sąsiadów - od rana strasznie hałasują - głośna muzyka, wrzaski, jedni kończą, to zaczynają drudzy - trudno wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na dwa slowa bo niedawno z grila wrocilismy(bylo super :), ... a chcialam koniecznie naszemu kochanemu rodzyneczkowi w dniu pierwszych urodzin zyczenia radosnego dziecinstwa zlozyc i buziaka przeslac 😘 ! Dla Ciebie Aneczko tez 🌻 ...za fantastycznego synka :) Spadam pod prysznic .... napisze wiecej jak bede miec dluzsza chwilke :) ... narazie buziam wszystkie !! DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też niedawno wróciłam, zaraz do łóżeczka, bo jutro nie będzie wylegiwania. Erato 🌻 jesteś niesamowita, nieźle rozprawiłaś się z sąsiadem i dobrze mu tak. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze i szybko się ułożyło. Kaszubko 🌻 spóźnione ale serdeczne życzenia imieninowe 👄 Annapo 🌻 a mnie coś się ubzdurało, że Ty urodziłaś 4-go lipca. Ode mnie również gorące życzenia urodzinowe dla synusia, dużo zdrówka 👄 Życzę Wam dobrej nocy i miłej niedzieli Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane Witam,co prawda juz w nocy ale wlasnie teraz mam chwilke dla siebie,hmmmm,jak cudownie byc wyluzowana i bez zadnych problemow. Nie,nie,sluchajcie....najpierw mala poprawka z sasiadem. Sasiad rzucil sie do syna,pozniej aby wybielic sobie oczy,zaczal niz z tad ni z owad mnie przepraszac,ogolnie niewiedzialam dlaczego,ale po przyjsciu syna do domu dowiedzialam sie wszystkiego.Byla rozmowa pomiedzy mlodymi na podworku,(przedzial wiekowy 18-27 lat) a poniewaz jestesmy na emigracji,niema przedzialow wiekowych,co kraj to obyczaj. Do rozmow dolaczyl sasiad,ktory slynie z brania roznych uzywek,po kilku zdaniach syn zazartowal adekwatnie do tematu,ze sasiad ma 63 lata a zachowuje sie na 15...hmmm,same widzicie,wiec wrzasnal na niego i probowal potrzasnac,ten na niego skoczyl ale sasiedzi starszego uspokoili tlumaczac,ze zle zrobil bo rozmowa byla luzna. Ok. Sasiad chcial porozmawiac ze mna i tak zaczela sie klotnia o wszystko-wiecie takie za przeproszeniem wypominanie ...i nagle podniosl na mnie reke ale sie zawachal,MM wszystko slyszal przez telefon,juz byl wsciekly,dlatego aby uniknac dalszych nieprzyjemnych przypadkow MUSIALAM wziac sprawy w swoje rece-czasami szybciej robie bo musze....kopnelam go w krocze i najnormalniej szcelilam mu w pysk az padl....tlumacze dalej,musialam..nie zaluje,nie pozwole aby ktokolwiek ruszal moje dzieci ani tykal mnie,tym bardziej jakis niezrownowazony polglupek,a rozwscieczyly mnie jego slowa,ze mam s.......c do P.bo nie jestem zadna krolowa,ktora tu rzadzi. I po sprawie ale i tak MM musial wtracic swoje trzy grosze,krotka szybka wymiana zdan i po sprawie. Uffff!!!! A teraz druga sprawa.Dzisiaj MM nie wytrzymal,ze nie widuje sie corka i zaprosil ja do nas z nowym narzeczonym,wierzcie mi,czulam sie tak,jakbym juz to wszystko przerabial. Nie odzywalam sie cala impreze ale w pewnym momecie nie wytrzymalam i powiedzialam krotko i wyraznie do obydojga,jesli jeszcze raz uslysze,ze M cierpi przez zaufanie corki,to ja juz dzis umywam rece a na moje zaufanie musza teraz bardzo dlugo pracowac.To z przykroscia musialam powiedziec,aby zapamietala. Nie wierze w to za bardzo ale musze tolerowac,to w koncu jego dziecko,ja powiedzialam jej,ze dla mnie BYLA corka ale juz nie jest-niestety prawda jaest bolesna a ja nie umiem klamac ani oszukiwac w oczy,kiedy wiem,ze to prawda,twierdzi,ze zrozumialam,dla mnie to jak groch o sciane.Nie zycze jej zle ale nie lubie jak ktos kopie pode mna dolki i ze mna nie wygra,bo ja mam to juz w d....! rozstalismy sie w spokoju,oczywiscie nakrecila M na swojego bylego M i moj bardzo zdenerwowany ale jutro wybije mu to z glowy,wiem. Dora na tym koniec tego tematu bo juz odbiegam. Przyznam sie,ze jak na dwie butelki ,,rudej,, to ja sie czuje wysmienicie ale bardziej stawiam na nerwy ostatnich wydarzen. Oki,teraz z innej beczki,jeszcze raz naszym Kochanym dzieciaczkom moz 👄👄👄 od ciotki,ktorej jeszcze nie znaja ale mysle,ze poznaja. Duzo pociechy dla naszych wspanialych Mam,dziekuje za fotki,az zazdrosze,ze nie bylam- ale po zjechaniu tutaj dopadly mnie wszystkie niedokonczone sprawy. A teraz uwaga,moja sprawa byla tego typu,ze mielismy z tad wyjechac-dziewczyny ja sie tu mecze,ciagne to wszystko ale bez zadnego entuzjazmu,dni leca a ja cigle to samo-ja tak nie potrafie,za duzo problemow ale na razie utknelismy,bez wyjscia,no chyba,ze cud..... Posylam wszystkim moc 👄 i przepraszam,ze nie wymieniam ale wiecie,ze to dla kazdej z was. Wyzalilam sie,to teraz spokojnie moge zadzwonic do syna i zapytac kiedy wroci,bo z checia polozylabym sie spac a tak slucham ..Son of Alerik,, posluchajcie tego ,piekny utwor. I jeszcze raz dla Kaszubki Wszystkiego co Naj i mlodniej nam Kobieto-jestesmy przeciez mlode ...🌼 Do uslyszenia Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... oj padam na pyszczek,dopiero terazx mam wszystko umyte ,pochowane i w dodatku ,rano jeszcze w oborze zaliczylam szychte ,a wczoraj zanim zasnelam slyszalam jak zegar 3 wybijal... w sumie jednak bylo bardzo fajnie i jestem zadowolona...wiecej moze kiedys,bo teraz Maly drzenmie i musze chociaz na chwilke nogi wyprostowac o kregoslupie nie wspomne Kaszubko ...ode mnie tez spoznione ale z serca plynace najlepsze zyczenia ... Goju...masz racje kobitko!Brian dopiero dzisiaj ma urodziny,ale obchodzil wczoraj,bo nie bylo innego terminu w kosciele i nawet dobrze...bo nie dosyc ,ze nie bylo gapiow a w dodatku mam cosik tez z niedzieli dla siebie... a teraz zmykam na lozko...pa milego dzionka wsiem ojej ...zapomnialam :serdecznie dziekujemy za wszystkie zyczenia 👄 i jeszcze torcika zostawiam... Goju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz urlopowo Duzo czas spedzam z dziecmi na ogrodzie, dzieki czemu juz bialoscia nie daje po oczach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po weekendzie....Witam wszystkie z gorącą kawką! Za oknem zachmurzone niebo, a ja w białej spódniczce do pracy przyszłam...Chyba przeczytałam złą prognozę pogody :/ Rebeka - moja córcia chorowała na gardło, ale teraz już wszystko dobrze, wczoraj nawet kąpała się w basenie :) Kaszubka - jeszcze raz dziękuję za książki. Pozdrawiam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja też dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 No to widze ze namieszalam :O... bo to ja napisalam ze Brianek ma urodziny w sobote :P... No i o immienniczce mojej tesciowej zapomnialam :(... Doopa ze mnie i tyle :D Kaszubko 😍 - 🌻 duzo zdrowka zycze, radosci i przede wszystkim spokoju 🌻 Ania 🌻 - dzieki za torta :), jak znajdziez chwilke to napisz jak solenizant przezyl ten wazny dzien :) U was tez sie daje maluchowi do wybotu rozne zeczy ? Ja kompletnie zapomnialam ;)... i rezultacie nie wiem do czego Ala bedzie miala ciagotki ; :D Goja 🌻 - super autko :) i M sie bardzo spodobal :) Ciesze sie ze pozostaliscie w "klanie WV-owcow" ;) :) i mam nadzieje ze sie Wam bedzie dobrze sprawowal :) Erato 🌻 - ja zawsze wiedzielam ze z Ciebie prawdziwa "baba z jajami" ;) i nie dasz sobie w kasze dmuchac :) No i widze ze znow sie w Was Jas Wedrowniczek odezwal ;)... hehe, wy naprawde nie potraficie na tyleczkach spokojnie posiedziec :D Dea 🌻 - tak sobie mysle ze masz tak piekny wynik w diecie :) ze mozesz w sumie przejsc do III fazy, a tam juz wszystko wolno :)... wyobrazam jak Ci owoce beda smakowac :) Rudamaxi 🌻 Ziele 🌻 - dzieki za kawke :) My w sobote bylismy na grilu "na wsi" :)... brat kumpla M z pracy ma kilkunasto-hektarowe gospodarstwo... juz Wam chyba kiedys o nim pisalam bo juz kilka razy bylismy u Niego na grilu : Ala byla zachwycona, bo byly konie, kozy, owce, troche drobiu a nawet dziki i jelonek :) ... nie umialam jej od tego calego inwentarza oderwac:) grala w noge z psami :D (duch Mistrzostw Swiata nad nami lata :P), brudna byla jak nieboskie stworzenie :D i dopiero sen ja w drodze powrotnej pokonal :D A My objedlismy sie samych dobrych rzeczy :) ... zyc nie umierac :D Wracam do pracy .... zycze wsztstkim MILEGO TYGODNIA ... byle do nastepnego week-end'u !! ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko, duuuuzo duuuzo spoznionych buziakow ode mnie ❤️ i wszystkiego najlepszego, czego tylko to twoje wielkie dobre serduszko sobie zazyczy!!! ❤️ Aniu, no to ja tak z rozbiegu zyczonka zlozylam ;) Fajnie ze imprezka udana! Rebeko, my tez zapomnielismy o wrozbie na roczek i talenty Oli nam sa nieznane ;) Evelyn natomiast wybrala pienazka, mam nadzieje ze to beda ciagotki do oszczedzania lecz cos mi mowi ze to raczej do wydawania bedzie :o A z ta III faza to bardzo dobry pomysl! Tak zrobie, a po powrocie wroce na II :) ja tez do pracy spadam, cztery dni ciezkiej roboty przede mna ;) Kawka i torcik (urodziny kolegi) postawione 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam poobiednia kawe : (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o .... No i nowa stronke czas zawczac ;)... Wesola, wylaz spod palmy !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzisiaj zaliczam lekarzy najpierw ja u okulisty i wynik taki ze bede miec okulary potem Konrad na kosultacji i musi isc na trzy tygodnie do sanatorium mam dosccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej pojawiam się wieczorami :D do południa jakieś zakupy, potem [gdy już robi się bardzo gorąco] jakaś drzemka... i później wypad do ogródka... tam cisza i świergot ptaków... odgłosy pociągów i samochodów dochodzą przygłuszone. Jeszcze są truskawki... zajadam się nimi codziennie, natomiast czereśnie zniknęły w żołądeczkach szpaków - na drzewach zostały tylko szypułki i pestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Kochane ❤️ Uffff,skonczone,myslalam,ze obrobimy sie juz wczoraj ale mylilam sie,za to teraz mam spokoj. Zaraz spadam pod prysznic bo jutro musze juz wstac o 5.30,brrrr. Aniu 🌼 Ciesze sie bardzo,ze imprezka sie udala,teraz juz spokojnie czas zleci,wiesz? u mnie ta tradycja zostala podtrzymana,pierwszy syn na roczek wzial najpierw krzyz ale zaraz go odlozyl i niestety polecial do mlotka,chyba jakis budowniczy mial byc,chociaz ma juz 19 lat i nic a nic z tym zwiazane.Natomiast drugi bez zastanowienia wzial pieniadze.:D Rebeko 🌼 Dziekuje za mile slowa,no wiesz jak smialabym watpic w moja sile,to akurat mam hihi....dzieki za fotki ale juz dzis nie dam rady ich obejrzec.A wracajac do wedrowek,po prostu tesknimy za Italia,co ja poradze. Ziele 🌼Jak na urlopie? Wesola 🌼 Jak humorek? Ruda 🌼 Wiesz moj starszy nosi od malego bardzo silne szkla i wcale mu sie nie poprawilo -pomimo iz dwa razy zgubil i dluzszy czas chodzil bez,zycze powodzenia i buziaki dla dzieci. Dea 🌼 Poproszilas juz moze Evelin o fotki-ja nie zartuje,ja strasznie ciekawa jestem jak wygladasz.Kiedy lecisz na urlopik? Kaszubko 🌼 Jak lato przebiega u Ciebie,wiem,ze truskaweczek juz pojadlas,ja w tym roku o dziwo tez. Macham Wam Kochane i moc 👄👄👄 dla naszych pociech. Do juterka,papapaaaaa... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Kochane ❤️ Uffff,skonczone,myslalam,ze obrobimy sie juz wczoraj ale mylilam sie,za to teraz mam spokoj. Zaraz spadam pod prysznic bo jutro musze juz wstac o 5.30,brrrr. Aniu 🌼 Ciesze sie bardzo,ze imprezka sie udala,teraz juz spokojnie czas zleci,wiesz? u mnie ta tradycja zostala podtrzymana,pierwszy syn na roczek wzial najpierw krzyz ale zaraz go odlozyl i niestety polecial do mlotka,chyba jakis budowniczy mial byc,chociaz ma juz 19 lat i nic a nic z tym zwiazane.Natomiast drugi bez zastanowienia wzial pieniadze.:D Rebeko 🌼 Dziekuje za mile slowa,no wiesz jak smialabym watpic w moja sile,to akurat mam hihi....dzieki za fotki ale juz dzis nie dam rady ich obejrzec.A wracajac do wedrowek,po prostu tesknimy za Italia,co ja poradze. Ziele 🌼Jak na urlopie? Wesola 🌼 Jak humorek? Ruda 🌼 Wiesz moj starszy nosi od malego bardzo silne szkla i wcale mu sie nie poprawilo -pomimo iz dwa razy zgubil i dluzszy czas chodzil bez,zycze powodzenia i buziaki dla dzieci. Dea 🌼 Poproszilas juz moze Evelin o fotki-ja nie zartuje,ja strasznie ciekawa jestem jak wygladasz.Kiedy lecisz na urlopik? Kaszubko 🌼 Jak lato przebiega u Ciebie,wiem,ze truskaweczek juz pojadlas,ja w tym roku o dziwo tez. Macham Wam Kochane i moc 👄👄👄 dla naszych pociech. Do juterka,papapaaaaa... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z kawka. ❤️ Witam rankiem,zaraz zmykam,bo dzis musze mlodszego na praktyki zawiezc,rowe sie zepsul,kursy od rana a tak mi sie nie chcialo dzisiaj wsatc,wczoraj ogladalam do 2-ej w nocy ,,Gwiezdne Wrota,, i tak zasnelam z komputerem..... Zycze wszystkim milego dnia i do uslyszonka po poludniu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje erato za kawke przyda sie niunia ma katar i kaszle , teraz kaszel meczy ja juz 20 minut i placze bo chce spac syro i ciepla herbata nie dzialaja:( U mnie zaczyna padac wiec dzisij poszaleje z zelazkiem.Mam wrazene jakby cale osiedle podrzucalo mi swoje pranie do prasowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rudamaxi - hehe, ja wczoraj wieczorem z prasowaniem walczylam :O, tez mi sie nazbieralo bo podczas tych upalow jakos nie mialam serca do zelazka ;)... Erato 🌻 - te "Gwiezdne wrota" to film czy serial ? Film uwielbiam, do serialu juz jakos nie mam serca :P Dzieki za kawke :) Kaszubko 🌻 - szpak tez czlowiek ;) :D Mam dzisiaj troszke pracy, prosze o trzymanie kciukow , bo taka troche "delikatna" interwencja... Buzole i promyki slonka na dobry dzien !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy z tym prasowaniem tak grupowo ... ? chyba i ja sie dolacze, bo ten "raz-do-roku" chyba musi sie stac teraz, poprasuje M koszulki to babcia bedzie widziala jak o niego dbam i mniej sie bedzie nade mna znecala :p Erato, hihihi, ja od Wesolej sie enigmatycznoscia zarazilam ;) ok, poprosze poprosze o jakies fotki :) Rebeko, sciskam kciukasy! a teraz praca .... ble acha, Kaszubko, u mnie w ogrodzie tez jest czeresn i tez wszystkie owoce laduja w brzuszkach ptaszkow ;) i jest taki jeden co przedziwnie spiewa, wczoraj pod wieczor to az mnie rozsmieszal! Fajny jest moj ogrod bo glosno od ptakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×