Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ 😍 Rzena 😍 - trzymajcie sie cieplutko, myslami bede z Wami, bede mocno trzymac kciuki zeby sie Wam WSZYSTKO SZYBKO wyprostowalo i zebys mogla jak najszybciej wykop zakopac !!! Nami sie nie martw, wskakuj do nas kiedy tylko masz ochote, zawsze bedzie tu dla Ciebie miejsce :) 😘 dla Ciebie i chlopakow! Dea 🌻 - moja od wczoraj juz tez :P ... Jak Olenki uszka ? A Ty ?lepiej sie dzisiaj czujesz ? Stawiam kawke : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... i do pracy sie zabieram... MILEGO DNIA dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i od razu posyłam moc promykow słonecznych,cieplutkich i wesolutkich:)... widze ,ze cosik nieciekawie nam sie tutaj porobiło,no to moze chociaz te promyki pomoga :)... Rzeno🌻 moze podesle Ci kopare to sprawniej pojdzie Ci to zakopywanie...wpadnij chociaz lapka machnac i poczytac ,czasami to pomaga nawet na wielkie smutki... Rebeko🌻 w skrzynce (chyba biurowej) cosik czeka...niestety tylko wirtualnie,bo w rzeczywistosci juz ani okruszka nie ma:P:(...no chyba ze w oponce na moim brzuszku:):P.. Dea🌻 no mam nadzieje,ze bedzie coraz lepiej...moze to tesknota za tesciowa tak Cie załatwiła:P.. chwilowo nie mam syna na stanie ,wiec musze zrobic pare rzeczy,ktorych z nim nie dam rady,takze niestety ale zmykam znowu...milego dzionka wsiem{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 ja juz lepiej, za przyczyna dluuuugiej podrozy do pracy (2,5 godz - dzis strajki u nas) i mozliwosci czytania ksiazki ;) Uszka Oli, odpukac i przepluc przez lewe ramiono, dobrze. Duza tez zdrowa :) ja tez i M tez :) Rzena 😘 zycie bez problemow nudne by bylo, a jak sa to lepiej sie im stawia czola z usmiechem na gebie. Choc wiem jak trudno czasem usmiechac sie jak los nam rzuca wyzwania :o Glowa do gory, mam nadzieje ze szybko przebrniecie 😘 Zycze dobrego dnia i ide sie zakopac w pracy bo dzis wczesniej wychodze z racji strajku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wiatr i zimno - paskudnie. Mąż jednak jest w ogródku - kończy prace porządkowe i przygotowuje ogródek do zimy. Dostałam pisemko z ZUS - zdecydowali się jednak uznać wszystkie moje dokumenty... emerytura jednak będzie później. Nie chcieli na początku uznać ponad 4 lat... pracowałam wówczas w Rękodziele Artystycznym - tego zakładu już dawno nie ma, w archiwum też nie ma żadnych papierków - jedynie legitymacja ubezpieczeniowa z wpisami zarobków, pieczątki i podpisy - to mój jedyny dokument i na szczęście w końcu to uznano :D Zastanawiałam się dlaczego ostatnio mąż był taki grzeczny :D teraz już wiem... ciekawa jestem co mąż powie, gdy mu pokażę pewne pisemko :D oj, nie będzie zadowolony :D trudno - za głupotę trzeba płacić. Prawdopodobnie jechał rowerem po %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Dea 🌻 - jestes chyba jedyna osaba jaka znam ktora jest zadowolona z dlugiego dojazdu do pracy :D Co to za przyczyna tych strajkow u Was ? Ania 🌻 - mniam :) ! 😘 Kaszubko 🌻 - moj tata tez mial podobny problem kiedy na emeryture przechodzil... ciesze sie ze dobrze sie skonczylo :) A co do meza ... hehe, ja tez zawsze nieufna jestem jak M za mily... albo czegos chce, albo cos zbroil ;) Stawiam kawe : > > > > > > > ... i ...... paczki, croissany, buleczki z czekolada, z rodzynkami albo z jablkami :) ... dzisiaj u nas wyzerka :D ... kolega zmienia prace, dzisiaj jego ostatni dzien z nami. MILEGO DNIA dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oj:(...porozdawałam moje sloneczne promyki i dzisiaj od rana tylko chmury mam na niebie:(..no coz moze tym razem ktos mi posle troszke słonka:P... ja juz dzisaj zaliczyłam latanie na mopie,pranie ,zakupy ,poczte itp. takze troszkiem zmeczona i postanowiłam na chwilke, póki podloga nie wyschnie odpoczac w milym towarzystwie... Rebeko🌻 no tym razem to chyba wydrukuje i poszukam po sklepach ,bo takie cos mi sie rzucilo w oczy tyle ,ze to chyba do slodkiego ?:P... Kaszubko🌻no to gratulacje:)a co do M to wiesz ,ja miewam podobnie,zawsze cierpne jak maz wieczorkiem wychodzi... Dea🌻no to Tobie trzeba by zyczyc coby te strajki troszke potrwaly ,jak tak Ci sluza:P... bede znikac ,bo podłoga jakos szybko wyschła,a powoli mi sie domownicy zwala na glowe z odwiecznym pytaniem :Co na obiad?:P...A tu w kuchni cisza :P... zycze wsiem miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam na kawke,stawia ktos? Dziekuje dziewczyny za wsparcie,to jeszcze nie koniec-jeszcze tydzien lub dwa do pogrzebu,jestem rozdarta ale musze funkcjonowac,dzieki waszej pomocy jakos sie odrywam troszeczke,czytam was ale niemam ochoty pisac,caly czas odbieram meile od rodziny i placz-dzis mam wolne,musze sie zrelaksowac,brat zalamany,nie moge mu pomoc,zawsze wspieralismy sie razem ale nie stac nas na telefony teraz a on niema neta.Za sama pogrzebowke i kremacje wyszlo nam 4tys euro,mama miala podstawowe ubezpieczenie,a z PL nic jej sie nie nalezalo,za wszystko placimy my. Nie bede psuc radosci na topiku,wiec wybaczcie,ze raz napisze a raz nie. Rebeko - widzialas moja mame na NK-mloda byla tylko 56 lat,a wczoraj moj Tata mialby urodziny,mama za dwa tygodnie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge i popoludniowa kawke postawic, nie ma sprawy ;) : \/> \/> \/> \/> \/> \/> :) Erato 🌻 - no wlasnie sobie zagladnelem na fotke ... to smutne ze tak mlodzi ludzie odchodza :( To ze raz piszesz a raz nie to mnie osobiscie nie przeszkadza, rozumiem ze nie masz glowy do "glupot"... ale nie pisz ze nie chcesz psuc radosci !! Kochana, przeciez ten topik nie zostal stwozony tylko do radosci, ale rowiez po to zeby sie mozna bylo wygadac, pozlic jak cos na duszy siedzi, wiec niech to nie bedzie przeszkoda w zagladniu do nas !! 😘 Ania 🌻 - slonkiem nie posluze, bo u mnie tez ponuro :O Owocnych polowan zycze ;) ... to ciasto u nas jest, ze tak powiem, "neutralne" : i do slodkiego i do slonego... moze to u Was tez i tylko opakowanie taki stronnicze :P ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ Dzieki Kochana,wiec pije kawke,sprzatam i placze,musze sobie ulzyc a ostatnia fotka Mamusi byla inna,schudla laseczka,smiala sie z siostry,ze teraz bedzie miala branie i biedulka jakby przeczuwala -kupila sobie wszystko co nowe i powiedziala,ze w tym chce byc pochowana,za tydzien tak sie stalo-ulzylo mi to wyrzucenie z siebie,przez tydzien i ja schudlam z nerwow a jej siostra,miala przyrodnia ale to byly papuzki nierozlaczki,tez sie kobiecie nawywracalo-zaginela jej 31-letnia corka we Wloszech,prosila bym jej pomogla,dzwonilam do ambasady i znalazlam ja,niestety wpadla w zle towarzystwo i dopiero za 15 lat bedzie mogla ja zobaczyc a ma 7-letniegi syna-nie wiadomo co z nim....ech zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka na stole :) : (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? ... Erato 🌻 - no tak, zycie nas nie rozpieszcza :(... dlatego zawsze mowie ze musimy czasami popiescic sie sami ... Pomysl teraz troszke o sobie, daj sobie czas na zalobe, zadume i przede wszystkim na WYPOCZYNEK !!! Buziam Cie mocno !!! 😘 Ja sie wczoraj wieczorem za prasowanie wzielam i zelazko mi ducha wyzionelo 😠... w rezultacie dzisiaj do pracy jeansy musialam zalozyc :D...bede sie musiala do sklepu pofatygowac :O, bo dlugo bez zelazka nie pociagne :O... Wszystkim zycze milego dnia... i slonko na 4 strony swiata rozsylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Może uda mi się dzisiaj postawić kawkę. Piszę może, bo mam zamiar dużo napisać i nie wiem czy zanim skończę ktoś mnie nie uprzedzi :-D Erato ❤️ ściskam Cię mocno Kochana. To na pewno dla Ciebie bardzo trudny okres, niestety taka jest kolej życia. Chciałam Ci tyle napisać, ale same banały przychodzą mi do głowy, wiem, że teraz żadne słowa nie są w stanie Cię pocieszyć. Jesteśmy wszystkie z Tobą 👄 Rebeko 🌻 dzięki za zdjęcia Ali. Mój Bartek mówił, że chętnie by na nią poczekał aż dorośnie :-D nie mówiłam mu, że jak Ala dorośnie, to on już będzie nieco podstarzały :-D Dea 🌻 mój syn jak miał 8 miesięcy, to pierwszy raz zachorował na zapalenie ucha, miał wtedy przekłuwane. Chorował wiele razy, na początku to ok. 2-3 razy w roku, z czasem coraz rzadziej. Kiedyś pani doktor powiedziała, że w jego przypadku każdy katar powinno się leczyć antybiotykiem. Oczywiście nie robiłam tego, ale uszy były pod specjalną kontrolą. Robiliśmy wiele badań i wszystko było ok. Teraz mam zamiar znowu zrobić badania kontrolne. Kaszubko 🌻 cieszę się, że wszystko poszło po Twojej myśli. Oni nie wiedzieli z kim zadzierają :-D zastanawiając się czy uznać te 4 lata. Co do Twojego męża, to był grzeczny i długo jeszcze będzie grzeczny jak się dowie, że Ty o wszystkim wiesz :-D Jak będzie chciał się w czymś sprzeciwić, to pomachaj mu przed nosem pisemkiem :-D Annapo 🌻 jak tam Twój sprinter? Mam nadzieję, że troszkę uważa na wszelkie przeszkody. Rzena 🌻 zakopuj ten dół, nie wygłupiaj się. Jakbym miała troszkę bliżej do Ciebie, to wpadłabym z łopatą. Ale przytulam Cię i mam nadzieję, że już jest lepiej ❤️ Ja już drugi tydzień pracuję. Jest to taka przejściowa praca, dopóki nie znajdę czegoś innego. Ale może zdarzyć się tak, że będzie mi tu dobrze i zostanę :-) Na razie pracuję od 8 do 13. Zawożę dzieci do szkoły i przeważnie między 8:03 a 8:07 wchodzę z uśmiechem do biura, że odwrócić uwagę mojego szefa od zegara :-D Pracuję u kolegi z którym pracowałam w poprzedniej firmie. Więc zajmuję się tymi samymi sprawami, którymi zajmowałam się wcześniej z tą różnicą, że nie muszę nigdzie jeździć i użerać się z Sz.P.Kierownikiem, który ma problemy jeśli chodzi o stosunki interpersonalne :-D Mam więc więcej czasu dla rodziny i dla siebie. Bardzo mocno zaangażowałam się w sprawy naszego klubu sportowego. W ubiegłą sobotę zorganizowaliśmy festyn rodzinny. Cały dzień spędziliśmy na hali z dzieciakami. Rodzice bardzo chętnie nam pomogli w przygotowaniach. Było ciasto, napoje, turniej najstarszych zawodników klubu oldboy's :-) pokaz karate i dużo konkurencji sportowych. Ja odniosłam sukces w rzutach karnych (kopach :-D) strzeliłam super gola, tylko, że w bramce nie było bramkarza :-D ale niektóre panie nie trafiały. Natomiast rzut karny piłką ręczną okazał się nie lada problemem. Tam już był zawodnik w bramce i nie dało się go pokonać. Przy trzecim podejściu chłopcy mi podpowiedzieli, żebym rzucała w lewy róg, a ja zapytałam: ale mój, czy jego? No i chłopcy nic mi już nie odpowiedzieli. Mój syn śmiał się ze mnie, że siary narobiłam, ale w końcu jestem blondynką :-D Na następny raz się postaram bardziej. Dzisiaj mam luzik, mój szefunio pojechał na spotkanie, więc mogę sobie poklikać do Was. Wieczorami jestem już taka śpiąca i padnięta, że nie mam siły. Czasem włączę komputer, poczytam co u Was słychać i już nie mam siły na pisanie. Jutro mamy mecz na wyjeździe, więc ok. 14 wyruszamy w drogę. Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego dnia. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Rebeka postawiła kawę :-D, to ja dokładam serniczek z brzoskwiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zycie .... ale jak go nie kochac? Erato ❤️ placz, wyplacz sie kochana, moze troszke latwiej bedzie ci ten bol znosic. tu masz numer na tanie telefony za 0.5 p/minute na Europe - 0844 200 5005 Ja zawsze go uzywam jak dzwonie do Wloch i PL. Co do slonka to u nas bylo ale sie i zbylo. Dzis wieczorem mamy sztuczne ognie ale jak mokro bedzie to nie wiem czy mi sie bedzie chcialo wychodzic :p A i nocke mielismy tragiczna, zrobilo sie tak cieplo u nas (okolo 18 stopni wieczorem) ze dom byl tak nagrzany w nocy i nikt nie mogl spac :o Wiec ja na bardzo mocnym paliwie dzis musze jezdzic ;) Szatan czarny dziewuszki: \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> Rebeko, u nas strajki metra sa co cztery tygodnie, przy pierwszym wszystko stanelo, ale za drugim razem pol metra jezdzilo, no i za trzecim tez juz lepiej, tylko ze dlugie postoje robia. A strajkuja, bo zwiazki maca ludziom w glowie, nie chca negocjowac. Po prostu walka o wladze. Nastepny ma byc 29 listopada, fajny poniedzialek bedzie ;) Rebeko, przypomnij mi jaki macie samochod, golfa? ile ma lat? czas juz dla mnie rozgladac sie za autkiem, bo na wiosne bede kupowac. narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, serniczek, mniam, mniam :) Goja - nie obrazila bym sie za takiego ziecia :) Alez mi przyjemnosc sprawiaja w Twoich ustach slowa " mam wiecej czasu dla rodziny i dla siebie" :) !!! Wiesz ze prowizorka ma twarde zycie :P ... moze rzeczywiscie w tej pracy miejsce zagrzejesz :) ...? Dea - golfa. Staruszek juz 10 lat ma ale sluzy bez zarzutu :).... tfuuuu, tfuuuu, dopukac, mam nadzieje ze jeszcze troche posluzy :) Ale wydaje mi sie ze dla Was, z dwojka dzieci, golf moze byc troche za maly (dla nas jest limit-limit) ... predzej pasat :) ... tu juz Goja moze rada posluzyc ;) Szoda Erato ze we Francji nie mieszkasz :(... ja na cala Europe dzwonie na numery stale po taryfie lokalnej a na komorki za 0.09E :) Nie ma u Was ofert w stylu "internet+TV+telefon" ? U nas, takim wypadku, cala europa juz wogole za darmo jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O kurczaki niebo zasnute ołowianymi chmurzyskami:( Dobrze,że kawa i sernik są na poprawę humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato🌻 przychylam sie do tego ,co juz dziewczyny napisały,potrzebujesz czasu na zalobe i chociaz teraz napewno Ci ciezko uwierz ,ze bedzie lepiej ale na to wszystko potrzebny jest czas...sciskam Cie mocno👄 Goju🌻 jak tak fajnie w tej nowej pracy to moze rzeczywiscie postaraj sie coby zostac tam na dłuzej,bo jak widze nie tylko Ty zadowolona ale i rodzinka odzyskała mame...a za to zaciecie sportowe to podziwiam ,ja z innej gliny ulepionam ,bo kocham domek i jakby szło to w ogole nie musiałabym z niego wychodzic:)a ramach zajec sportowych to teraz uprawiam cala mase skłonow,dzwiganie ciezarow itp atrakcji,ktore zapewnia mi moja najmłodsza pociecha :P... Rebeko🌻 ciasto juz zrobiłam i teraz chłodzi sie w lodowce,a przy okazji spaceru kupiłam wszystko co potrzebne i jutro bede probowac,co mi wyjdzie...:Pnie iwem tylko czy na moja forme tej masy nie bedzie za duzo,ale zobaczymy... na razie przepis znalazł miejsce w moim zeszycie pod nazwa Omlet Rebeki:P....a jak potrzebujesz zelazko to ja mam takie zapasowe,kiedys w prezencie dostałam ,moge przesłac:P... Dea🌻ja wszystkimi łapkami tez polecam cosik z VW,bo to dosyc solidne auta i nie za duzo pala,proste w obsludze,w dodatku czesci tez nie sa za drogie a poza tym nawet starsze dobrze sie sprawuja,nasz golf po roznych drogach musi biedaczysko jezdzic i czasami ze sporym obłozeniem i naprawde nie zawiodłam sie na nim ani razu,ma bardzo dobry skret kol,co jest pomocne na malych parkingach ...no mowie naprawde fajne autko...co prawda,tak jak Rebeka pisze przy dwojce dzieci moze lepszy bylby passat ,ale u nas troje i tez idzie...a passata tez mielismy wiec tez moge polecic....a i jeszcze w dodatku nie sa za drogie w porownaniu z innymi markami...no dobra koniec :P ja juz dzisiaj posprzatałam takze jak mi sie uda to moze zajrze wieczorkiem...wczoraj jakos mnie cos natchnelo i kupiłam butelke wina,no to moge poczestowac:p...wiecie ,ze moja rodzinka przezyła w zwiazku z tym nie lada szok:):),bo to chyba 3 taki przypadek,ze ja kupuje wino:P...ale u mnie po czerwonym zawsze mam bole glowy i dlatego nie kupuje... no nic ide obiadek dokonczyc....dzisiaj zupa brokułowa i ryz zapiekany z jabłkami,jak ktos chetny to zapraszam ... milego dzionka wsiem... a jeszcze taki maly dowcip...Babka miła 9 synow i wszystkim dala na imie Jozek.Sasiadka sie ja pyta czemu tak ,a ona ze to wygodne ,bo np jak wola na obiad to wola :Jozek obiad i wszyscy przychodza itp....na to sasiadka :no moze i wygodne ,ale jak pani chce cos od ktoregos konkretnego to co wtedy?...a ta jej na to;A wtedy to wołam po nazwisku :):):) i tym optymistycznym akcentem juz naprawde sie pozegnam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 piszę w ciemno, bo nie wiem, czy wpis dojdzie... co chwilę pokazuje mi się informacja: Błąd Wietrzysko u mnie i deszcz... słowem: jesień :D Wszyściutko przeczytałam - co tu jeszcze dodać... podpisuję się pod tym co już napisałyście do Erato 👄 ooo - widzę, że napisałam podobnie jak Annapo :D Dziś piątek - wskoczę wieczorem... a teraz czeka na mnie zupa ogórkowa mniam... to dzieło męża - fajny kucharz z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ania, "Omlet Rebeki" :).... podoba mi sie :D :D :D :D Napisz jak sie rodzince spodoba :) Dziekuje za propozycje ;)... zalazko juz kupilam :)... wyskoczylam w przerwie obiadowej, moze przez jakis czas bede miala wieksza motywacje do prasowania :P... jak nowe to cieszy, pozniej juz powszednieje :D Wesola - zaraz pisze skarge do UPS-u... ;) :D Kaszubko - pamietaj zeby sobie za wczesnie defragmentacji nie wlaczyc ;) :) No widziesz jak masz dobrze... ogorkowa :) mniam :) Ja juz bym sie zgodzila zeny M troche od czasu do czasu pomarudzil jakby mi takie dobe rzeczy gotowal :D Postaram sie wieczorem zagladnac... tradycyjnie planuje domek troche ogarnac, ale M dzisaj pozniej do pracy jedzie to moze troche wczesniej sie z robota uwine ;) ... i na winko od Ani zalapie ;)... Narazie kochane 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie,jak milo Was miec Kochane,telefony u mnie sie nie urywaja,siostra dzwoni-co jak zalatwic w PL. brat nic nie moze zrobic bez urny,ach.....ale jest juz zgoda z ambasady na przewoz,teraz tylko tlumacza na jezyk polski i siostra za tydzien w sobote jedzie,...prawdopodobnie nam sie cos nalezy za mame ale zupelnie zielona jestem,do emerytury i wczesniejszej renty jej brakowalo,nie placila zadnych skladek w PL przez ostatnie dwa lata,nic niewiem,moze wy cos wiecie-szwagierka cos tam znalazla ale niemam bladego pojecia. Dea - a ten numer to tylko na stacjonarne nie? ja szukam czegos na komorki,brata nie stac na stacjonarny bo jak juz wczesniej pisalam ma 7-letnia corke,ktora urodzila sie z trzema paluszkami i co toku ma operacje,12 tys zl,czesc pokrywa panstwo a reszte my,o necie na razie moze zapomniec-zreszta musimy cos zrobic z mamy mieszkaniem,niewiem czy dalej takie jest prawo,ze dzieci po rodzicach przejmuja,myslimy o wykupie,ale to znowu koszty. Rebeko - Ja mam wykupiony taki program Voip-stunt,place 5F, i dzwonie do europy w wiekszosci za darmo ale na stacjonarne.Ot caly problem. Annapo,Goja,Kaszubko,Wesola,Rzena,Rudamaxi,i wszystkie razem dzieki Wam,ze jestescie. Mowicie,musze odpoczac,nie ma szans,musze pooddawac dlugi,same bilety mnie wyszly 1000F,a reszta,mieszkanie,auto,moje miesieczne splaty,moge zapomniec.Za pogrzeb mamy zrzucamy sie we trojke,chyba,ze brat cos zalatwi na siebie,nie wiem,bo jest na bezrobociu,na rodzine z Italii,gdzie mama pracowala nie mozemy liczyc,wyplaca dopiero pod koniec tego m-ca nalezne pieniadze,ale to nawet w 1/3 nie zrekompensuje kosztow. Jak to sie mowi zycie...a przed wyjazdem bylam z M w banku i pytalismy o skladki w razie smierci-Full-170F-za wszystko,zwykle 30F,w sumie nic nie obejmuje,bezsens. Zaraz musze jechac bo M dzis mial maly uszczerbek w pracy-kiprowal i urwala sie klapa od zaladunku,znowu koszty,nie z jego winy ale firma obciaza,dzien pracy w plecy,jeszcze obiadek bo dzieci sie stesknily za normalnym jedzeniem,same gotowizny ale widze,ze daja sobie rade-starszy juz moze byc tata,zajal sie wszystkim. Ok-ja sie zegnam z Wami na dzis,do uslyszenia i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem... winko oczywiscie stoi przygotowane ,takze zapraszm.... ja dopiero teraz,ale doslownie 10 minut temu moj maluch raczył zasnac,a i chlopak od Niki dzisiaj troszke dluzej z nami posiedzial,posmialismy sie ale Niki w koncu pognala...:( Erato🌻nawet sobie nie chce wyobrazac jak ja bym sobie poradziła w takiej sytuacji...pewnie mialabym non stop migrene:jakby Ci malo zycie dopiekło to jeszcze i ten wypadek M...qurcze trzymaj sie mimo wszystko i pamietaj nawet po najgorszej burzy w koncu slonce wychodzi... Rebeko🌻winko jest i mam nadzieje,ze Twoje mieszkanie juz ogarniete,takze w pelni sobie na lampke zasłuzyłas:P no nic ide sobie lozeczko posłac i bede zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko juz prawie ;) Jeszcz tylko podloga w kuchni ale to moze poczekac... Wlazlam przed chwila na inny temat i sie zasiedzialam :P... dlatego dopiero teraz jestem... i zaraz lampke nadstawiam : Y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie nie wylogowalam ;) Ania - no i co kupilas w koncu te skarpetki ;) ? Erato 😘 - ja wiem ze pieniadze (a raczej ich brak :O) to powazny problem ... ale MUSISZ troche puscic na luz, bo dlugo nie pociagniesz ! Prosze Cie, zrob sobie chociaz pol dnia dla siebie, kapiel, ksiazka, sen ... pozniej od razu z podwojna werwa za zalatwianie wszystkich spraw bedziesz sie mogla zabrac ! Sciskam Cie mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to był ostatni moment Rebeko:P...bo juz chciałam kompa wylaczyc,ale teraz nie ma ze boli i troszke posiedze:P a skarpetek jeszcze nie kupilam ,jakos wypadlo mi z glowy....:P ale znalazlam na alegro nowe po 5 zl i inne po 27 zl za pare...musze kiedys do sklepu zajrzec moze tez beda ,bo ja jednak wole pomacac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Czy mogę poczytać i przyłączyć się do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos po tym winku ciezko mi idzie to trafianie w te kwadraciki na klawiaturze i dlatego tak powoli sie zglosilam ,ale jestem,jestem:P a tak a propo to nie wiem czy Ci bedzie smakowało ,bo ja sie nie znam na tych trunkach,ale leje...a Ty najwyzej wylej ,albo dracene poczestuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no to zdrowko :) Musze sie Wam pochwalic ;) ... Ala nam sie rozgadala na dobre :) Buzia sie je nie zamyka :P i nawet mozna juz powoli zrozumiec co mowi :D Pojawiaja sie nam zdania :)... i tylko zastanawiam sie jak to bedzie jak do ogrodka pojdzie... ciekawe czy z mowa stanie w miejscu czy wrecz przeciwnie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotko prosze bardzo,i przy okazji kieliszek podstaw bo czestuje bialym winkiem...a moze tez kilka slow o sobie dorzucisz,zeby bylo o czym poklikac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotka - dolaczaj :) Dzisiaj Ania nam winko serwuje :) ... Ania, niewazne jakie, wazne ze od serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R: no to gratulacje i wyrazy wspolczucia jednoczesnie:):)bo czsami taka niezamykajaca buzka dziecka tez potrafi dac popalic:P...ale u Was po raz pierwszy to chyba tylko sama radocha ? ten ogrodek to juz niedlugo,no nie?...bedziesz ja tam calkiem sama zostawiac od razu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×