Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam dlugo mnie nie było i prosze o wybaczenie,niestety mimo najszczerszych checi nie mialam nigdy czasu ani sposobnosci ,zeby poklikac spokojnie.... duzo spraw do załatwienia poza domem ,a potem czekalo to co zwkle w domu i jeszcze wieczorem do obory ,a potem to juz mi sie nie chciało kompa odpalac... Niki wczoraj wyprawiala 18 razem z kumpela,niby przyjecie na pol ale i tak bylo co robic,ale warto bylo...dostala takie ciekawe prezenty,jeden szczegolnie spodobał sie B...i nie ma sie co dziwic...to byl biustonosz z cukierkow :P... dzisiaj pojechala posprzatac a po poludniu ma nastepna impreze... za tydzien jeszcze wesele i mam nadzieje ,ze potem juz sie troszke uspokoi... widze,ze u Was w miare ok i tak trzymac...a co do piatkow to ja obiema lapkami jestem za powrotem tego milego zwyczaju,ale mysle ze dopiero na jesieni bedziemy miec wiecej czasu... przede mna jeszcze caly czas okres zniw ,takze czasu dalej nie za bardzo a i sil tez,takze wybaczcie jak sie nie bede meldowac...postaram sie w mire mozliwosci przynajmiec pomachac od czasu do czasu.... zycze wsiem wszystkiego naj...powrotu lata i ciepelka i tyle jak na razie🖐️ acha bardzo dzieki Rebeko za fotki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Zastanawiam się co robić :D co chwilę się chmurzy.. nie nastraja mnie to optymistycznie. Annapo - u nas jest ciepło... ale i wiatr i te chmurzyska :D A niech to :D tyle chciałam napisać i uleciało :D zajrzyjcie do mojego Garnka :D fotki są bardziej mówiące niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe; powinnam byla napisac 'Milego week-end'u" ;) ... no ale nadzieja umiera ostatnia :P .... co Wam bede tlumaczyc ;).... przeciez wszystko jasne, no nie ??? :D :D Ania 😍 - nareeeeeeszzcie bo ja juz przez Ciebie niezle pazury poogryzalam ;) :D Podsylam Wam wirtualne 2 dodatkowe pary rak ;) na ten "goracy "dla Was okres !!! Pozdrowienia od nas obojga dla calej rodzinki !!! Kaszubko 🌻 - Ty sie nam w obiezyswiata zmieniasz ;) :D Przez najblizszy tydzien raczej Wam kawy nie postawie, bo na szkolenie ide i w ciagu dnia nie dam rady zagladac. Postaram sie w ktorys wieczor wpasc, ale nie obiecuje, bo niestety wiem czym takie szkolenie pachnie :O.... totalne pranie mozgu po ktorym czlowiek zapomina jak sie nazywa :P i ledwo do domu trafia :O :D Wszystkim milego tygodnia dnia zycze... Rzena juz powinna z wojazy wrocic ;) to frekfencje troche podbije :) ... BUZIAKI 😘 i do przeczytania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pomacham Wam tylko chora jestem,pecherz jak co roku,grypa-do tego corka ma dzis urodziny a ja odwiedziny z urzedu-nic mi sie nie chce,zmeczona jestem tym nocnym lataniem do toalety i ogolnie do ...... :) Pozdrawiam Panie i zycze milego dnia odezwe sie jak mi przejdzie,chociaz troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawke to ja dzis postawie Mile Panie (_)> (_)> (_)>(_)> (_)> (_)>(_)> (_)> (_)> Mialam przedluzony weekend, wczoraj majac urlop, ale sie tak nameczylam :D:D:D wczoraj zablalam dzieciaki + psiapsiole Duzej do muzeum dziecinstwa niezla zabawa! potem na picnic, potem do biblioteki, potem do sklepu kupic arbuza i ulubiony makaron psiapsioly Duzej, nareszcie do domu, zajac dzieci, ugotowac makaron, pokroic arbuza, postawic na stol .... zjadly???? A gdzie 😠 :D:D:D:D:D O 21.30 bylam juz w lozku skonana :D:D:D zdecydowanie nie mam energii na trojke! Erato, zdrowiej! Annapo, oh cholercia! Przegapilam! Sto lat dla twojej doroslej corci!!! Niech nigdy nie zapomina ze w sercu zawsze zostajemy dziecmi Praca, praca dzis gonie zajaca :o do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ponieważ dziś jest 26 lipca i w tym dniu imieniny obchodzą wszystkie Anny i do nich kierowane są te życzenia-może takie tradycyjne. Zdrowia,szczęścia,wiele radości ,spełnienia marzeń,dużo kasy,wiele prezentów imieninowych oraz uśmiechu życzy:Ewa z rodzinka :) Dzis juz lepiej ale nie za dobrze,co prawda mniej w nocy wstawalam ale juz cos,biore augmentin i pomaga. Nie bardzo sie orientuje w ostatnich wpisach ale to nic. :) Rebeko - aj wiem,jakies szkolenie masz,trzymaj sie Kochana,my czekamy. Annapo - oj widze,ze corcia juz baluje u mnie w niedziele a u Ciebie w sobote tak naprawde,wiec czekamy. Dea - masz racje co swojej wypowiedzi ale moje dzicko juz dorosle i ja za bardzo juz wplywu na to niemam,co bedzie to bedzie,to sa istoty juz samomyslace ja urodzilam,wychowalam najlepiej jak potrafilam a reszta juz nalezy do nich. Widzialalm fotki na facebooku,no,no,M w spodnicy,co prawda za duzo nie widac ale za to perelki masz sliczne i wreszcie jakas Twoja fotka,co tak sie ukrywasz przd nami? Kaszubko - moze dzis wejde na garnek,obiadu nie musze robic bo mam od wczoraj,wiec troszke wiecej czasu bedzie :) Wesola - a Ty gdzie sie podziewasz? Wszystkim Annom,rowniez mojej siostrze Wszystkiego Naj ❤️ A teraz czekam na szampana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale doopa ze mnie!!! dla wszystkich naszych An, Anek, Hanek itp : Zdrowia, Pomyslnosci i Spelnienia Marzen 🌻❤️ i smacznego drinka (albo i kilku ;) ) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pięknie za życzenia dziękuje i stawiam kawę mrożoną i pączki z jabłkiem i oczywiście białe morawskie z wodą mineralną :D:D:D:D:D:D:D:D Pogoda imieninowa dopisuje humor również:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Pamiętałam o naszych solenizantkach aż do dzisiaj :D nawet do córki z życzeniami zadzwoniłam dopiero wieczorem. Kochane Anie ❤️ 👄 ❤️ W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym marzy serce. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wszystkim naszym Kochanym Aniom serdeczne życzenia imieninowe. Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja zabiegana jestem, bo już do wyjazdu się szykuję. Mój szef wrócił, powoli się wdraża. Dwa dni przed jego wyjściem z sanatorium zmarła mu mama. Strasznie mi go szkoda, tyle naraz się na niego zwaliło, ale mam nadzieję, że limit nieszczęść się wyczerpał i teraz już będzie tylko lepiej. Życzę Wam wszystkiego dobrego i odezwę się po powrocie. No chyba, że jutro mi sprawnie pójdzie pakowanie, to wieczorkiem zaglądnę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM 31 LAT, KOCHANE STADKO DZIECIACZKÓW... JUŻ NIE TAKICH MALUTKICH BO I WNUSIE JUŻ SIĘ POJAWIŁY:) TROCHĘ WCZEŚNIE SIĘ POJAWIŁY, ALE CZY JA WIEM?...MYŚLĘ, ŻE NAJWIĘKSZYM SZCZĘŚCIEM KOBIETY JEST RODZINKA:) JA ŻEBY SIĘ ZREALIZOWAĆ JAKO MAMA PORZUCIŁAM SZKOŁĘ JUŻ W PODSTAWÓWCE- NIE ŻAŁUJĘ . DZIECI SĄ JUŻ DOROSŁE, WIĘC MOGĘ TERAZ WIĘCEJ CZASU POŚWIĘCIĆ DLA MOJEGO DUŻEGO CHŁOPCA...ZBYNIA - TO MÓJ MĄŻ:) UWIELBIAM GOTOWAĆ DLA CAŁEJ RODZINKI...TYLKO WTEDY CZUJĘ, ŻE ŻYJĘ:) ...GDY MOGĘ DOKARMIAĆ MOJE SŁODKIE GĘBY:) UWIELBIAM SWOJSKIE KLIMATY, ZAPACH SKWIERCZĄCYCH KOTLETÓW NA PATELNI, ROZWRZESZCZANĄ RODZINKĘ W KOMPLECIE, MEGO MĘŻA ... UWIELBIAM TEGO MISIA Z BRZUSZKIEM I PUSZKĄ PIWA :) UWIELBIAM GO BO MNIE NIE BIJE :) ... ACH I NASZ PIESEK ...KIEDYŚ MIELIŚMY MOPSA ZE SCHRONISKA...TERAZ JORKA :)...ŁADNĄ MA KOKARDKĘ:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Wczorajszym solenizantkom...ANNOM ... życzę szczęścia i miłości zdrowych dzieci i radości,aby zawsze u nas były i się nigdy nie znudziły,kwiatów bukiety WAM przesyłam...a tak późno bo dopiero wróciłam🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i wpadlam na to ,,morawskie,,od Wesolej-zalapalam sie jeszcze? :) Witamy nowe osobki 🖐️ Kawka na stole > a co mi tam w duzych kubasach postawie i zycze Milego slonecznego dnia-u mnie niestety pochmurno,dopiero w niedziele ma byc pieknie,buuu... Spicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochane Wróciłe w sobote,i już jestem poukładana i przyszłam sie przywitać👄 Erato❤️jak to wakacje jak zwykle długie i gorące ,no moze nie tak jak w zeszłym roku ale sie opalalm i opalałam i opalałam a jak był wolny czas to sie opalałm...hihi:D:D Posłałam fotki ale nie z wakacje ,jeszcze nie...nie miałam jeszcze natchnienia by je wrzucić do kompa:D ale zrobie ,napewno... DZIĘKI Erato❤️za (_)?już nawyższy czas by się napić A WSZYSTKIM TAWIAM PORTO I SANGRIĘ :D 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och... zapomniałam napisac co widziałam na plazy...:Pbllleeee gołe facety chodziły po plaży niefajny widok,no ale nasza wina że hiszpańskiego nie znamy to była plaża dla golasów:( i nie chciałam tam zostac hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - Oj skarbie :) takie widoki mialas i cos Ci nie po nosku? to moze tam bylo 70-w zwyz? hihi :) Wesola - No ciesze sie,ze winkiem czestujesz bo juz myslalam,ze musze otwierac butelke :) to co \/\/\/\/\/\/ | | | | | | ciekawa jestem co to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello właśnie skończyłam pakowanie, jeszcze jutro kosmetyki i takie tam duperelki, ale ciuchy wlazły :-) Dobrze, że M nie szaleje z ciuchami, to na jego konto mogłam zabrać sobie odrobinę więcej swoich fatałaszków. Spadam pd prysznic i do łóżeczka, buziaki posyłam i obiecuję przywieźć zapas słońca, żeby dla wszystkich do końca lata wystarczyło. Dobranoc 😴 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam posyłam Wam promyki słonka,bo nareszcie u nas tez na chwilke wyszło za chmur... u mnie nic nowego ,ale obiecałam pomachac no a nie chce byc goloslowna:P... Rzeno🌻 witam w domu!...ciekawe widoki miałas:P:)...pewnie fotek nie zrobilas z wrazenia hmmm:D Goju🌻 udanego urlopu...naladuj maxymalnie baterie... Wszystkim serdecznie dziekuje za zyczenia imieninowe....... no i to chyba na tyle,lece zmierzyc sie z codziennoscia:P posylam moc👄 i milego dzionka zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Wesoła👄Twoje zdrowie :D Erato🌼 no i prawie by sie zgadzało z tą 70-tką jakaś wybredna jestem i jakoś nie apetycznie mi sie robiło:D Annapo👄witaj kochana ciesze sie ze juz jestem ,jak za długo nic nie wiem co u was to mi tęskno.Widoki ,widokami wole młodsze a nie z brzuchami jak runcajsy:P.U Ciebie też jest tak zimno jak u mnie?...hihi...w pracy sie ze mnie śmieją ze sie do kraju nie nadaje,"paniusia sie wygrzała na słonku i w pochmurne dni marudzi i grymasi" jejciu ja w pracy po korytarzach chodze w polarze. słoneczka mi brakuje!!!:( Goja👄szerokiej drogi 👄:D ja też pozabierałam więcej szmatek i tak mi zabrakło :) lubie jak mi brakuje ,w tedy M sie lituje i mi coś tam dokupi hihi...ja nie cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Troszkę humoru :D nie pokazujcie tego tekstu swoim facetom :D :D :D Kilka powodów, dla których lepiej jest mieć psa niż żonę. 1. Im później wracasz do domu, tym bardziej pies cieszy się z twojego powrotu. 2. Pies nawet nie zwróci uwagi, jeżeli nazwiesz go imieniem innego psa. 3. Pies lubi, kiedy zostawiasz swoje skarpetki na podłodze. 4. Rodzice psa nie przychodzą do was w odwiedziny. 5. Na psa nigdy nie musisz czekać - zawsze jest gotowy do wyjścia. 6. Pies uważa, że jesteś całkiem zabawny gdy jesteś pijany. 7. Pies lubi polowania i łowienie ryb. 8. Pies nigdy nie obudzi cię w nocy z pytaniem, czy jak umrze to weźmiesz sobie nowego psa. 9. Jeśli pies wyczuje od ciebie zapach innego psa, nie wkurzy się a tylko go to zaciekawi. 11. Gdy pies odejdzie, nie zabierze Ci połowy twoich rzeczy. Aby przetestować tę teorię zamknij żonę i psa na godzinę w garażu. Potem otwórz i zobacz, kto się bardziej ucieszy na Twój widok ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam sie przywitac niedzielnie i kawke postawic-tak na wszelki wypadek,gdyby ktos byl chetny jednak :) > Annapo ❤️ Zloz Kochana Corci Najserdeczniejsze Zyczenia Urodzinowe z okazji 18-tych Urodzin - niech z usmiechem na ustach odgania wszystkie troski a na Twarzy gosci tylko usmiech radosci i milosci.Wszystkiego Najlepszego 100 Lat :),przepraszam,ze dopiero dzisiaj ale wczoraj nie moglam. Milego dzionka Kochane - ja wstalam wczesnie bo robie golabki z mlodej kapusty,dawno nie robilam -chetnych zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik32
Cześć dziewczyny. Wczoraj skończyłam 32 lata. Staram się o drugie dziecko od miesiąca. Może juz jestem w ciąży. Robiłam sobie testy owulacyjne. Wychodziły mi dni płodne. Dzis jestem wg kalendarzyka po owulacji a test nadal pokazuje mi owulację. Dziwne. A może juz jestem w ciąży dlatego cały czas wskazuje na obecność jajeczka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik32
Gdzie jesteście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Melduje sie marnotrawna ;) ... znow na posterunku :P :D Narazie tylko kawe Wam postawie : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ... postaram sie po poludniu troche poczytac i popisac.... MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słońce z trudem przez chmury się nieśmiało przebija, więc posyłam Wam to słońce :) A i kawę postawię z ciachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po week-endzie Annapo ❤️🌼❤️ Wszystkiego Njlepszego Kochana spelnienia marzen i moc usciskow od mojej rodzinki ❤️ Same imprezki u Ciebie widze :) zdrowka Aniu przede wszystkim 🌼 Rebeko 🖐️ Wesola 🖐️ Kaszubko 🖐️ Rzena 🖐️ Lece do lekarza po recepte i musze sie umowic na spotkanie bo przyszly juz wyniki z serca -po kolei wszystko sie wyjasnia. Do uslyszonka pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×