Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko ...nie powiedzialabym ze sa przystojni ale sa bardzo mili i dowcipni ..hihii 🌼 Rebeko ...to moze teraz na tarasik skoczymy ..bom juz glodna a do obiadu daleko ..to moze oszukam zaladek przez chwile..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dodam ze kuchenke mam elektryczna ale tez mi glupio gotowac przy nich ..oni tez pewnie glodni.;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to nie te czasy, aby komunalka dała jakieś mieszkanie..... teraz czeka się i czeka.... i nic. Lata upływają.... mieszkania nie są budowane. Moja Ania dostała mieszkanie tylko przez przypadek..... syna małżeństwo z tego powodu się rozleciało..... Radzę tu zajrzec - to nasze fajne dawne dobranocki http://www.nostalgia.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻lista mojej gminy jest baaaaardzo długa , wedlug nich mam gdzie mieszkać a są ludzie bardziej potrzebujący:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja zawsze szlam po trupach do celu ..i wtedy z mieszkaniami tez bylo krucho ..troche klamalam ale w koncu dostalam ..od tamtej pory zmienilam 6 mieszkan ..wiem ze latwo sie mowi ..ale wtedy tez mi nie przyslugiwalo..bo u rodzicow bylo troche miejsca..a w Anglii natomiast jesli zlozysz podanie to czekasz maximum 8 m-cy ..to akurat tez wiem bo tam pracuje..i w sumie ja dostalam tu mieszkanie po 3-ech m-cach czekania ..w dodatku nowe ..🌼 She- uwazam ze powinniscie zlozyc podanie ..mimo wszystko zycze Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻pewnie że złożę ale nie liczę na to,moja koleżanka czeka juz ponad 3 lata a jest samotną matką i siedzi w małej socjalnej klitce w najgorszej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to jest strasznie dołujące, oboje pracujemy i nie stac nas na nic, czuję sie jak niezaradna życiowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - zloz podanie jak najszybciej i nachodz ich kazdego tygodnia..mow ze juz macie swoja rodzine i tak dalej byc nie moze bo wasz zwiazek sie rozpada ..dzieci czuja sie zle ...z rodzicami jest dobrze ale zawsze lepiej na swoim ...jesli nie bedziesz uparcie do celu .to nic nie bedziecie miec..wiem ze w Polsce jak znajdziesz puste mieszkanie i udowodnisz ze nikt tam nie mieszka to moze Ci przyslugiwac..albo sklam ze rodzice tez chca juz zyc osobno bo dla nich to udreka i chca abyscie sie wyprowadzili...to taka mala sugestia ..zrobisz jak bedziesz chciala ...ja na zawolanie plakalam ..ale udalo sie ..trzymie kciuki ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She- moja bratowa tak chodzila kilka ladnych m-cy az dostala i wyobraz sobie poza kolejnoscia...szla moimi drogami i w koncu ma...nie ma co sie wstydzic ..to decyzje zyciowe ..swoje sie naczerwienisz ale pozniej ....U SIEBIE..🌼 Przywiezli nowy piec za godzinke koniec hurrra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻ale oni mnie wyśmieją, moi rodzice maja 4 pokojowe mieszkanie-łącznie 71 m 2, my zajmujemy dwa, wg gminy to są super warunki Tyle że jak moich rodziców zabraknie to to mieszkanie przejmuje komenda a nas na bruk bo nie mam żadnych praw do niego. Mnie jest głupio prosić, a prawda jest taka że faktycznie nasze małżeństwo przez to cierpi i byliśmy bliscy rozpadowi, moja córka leczy sie psychicznie też z powodow które przez to wynikają ale jak to udokumentować? Nasze panstwo jest chore, nikt tu sie z nikim nie liczy, jestem bezradna i zdana tylko na siebie, tylko zeby zaciskam i nawet nie mam ochoty wracać do tego mieszkania, sprzątac w nim, gotować, teraz to juztraktuję to miejsce jako noclegownia-tym bardziej że dzieci są u dziadka teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
She - nie opowiadaj glupot, jaka niezaradna !!! Glowa do gory i wylaz natychmiast z dolka !! Pamietaj 😘 : Ruch i chalas ciagle w domu, Nic nie zrobisz "po kryjomu"... ;-) Tak to bywa mile panie, Gdy z rodzinka masz mieszkanie :-( Ale She nie abdykuje, Bono slucha i ...studiuje :-) Nie poddawaj sie, badz soba ! Lepsza przyszlosc jest przed Toba !! Ewanisia - ja slyszalam o tych mieszkaniach w Anglii, ze mozna dostac... tu u nas na mieszkanie spoldzielcze czeka sie latami... i tez nie jest powiedziane ze sie dostanie, bo kryteria zmieniaja sie co chwile. Poza tym te mieszkania bardzo czesto sa w takich dzielnicach ze strach sia bac :-O. Jedyne wyjscie : wynajmowac prywatnie albo kupic... No to teraz juz mozemy chyba na taras wyskoczyc ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 miałam przez pewien czas wyłączony komp.....a teraz widzę, że jak zwykle nasza Rebeka ślicznie wyciąga z dołka. Dziewczyno - jesteś kochana ❤️ zawsze znajdziesz odpowiednie słowa i trafiasz do serca. Wszystkie jesteście cudowne, kochane... naj...naj...naj ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - bo sie zaczerwienie ;-) :-D ... To jest jeden z wierszykow ktore kiedys tam \"produkowalam\" (na poczatku naszego topiku) ... A ja sie zaszylam na Twojej stronce (perelka :-) ) i prawie mi sie lezka puscila ;-) Nie pamietalam ze az tyle tych bajek bylo :-D... i takie cudne :-) Uciekam do domu, slonka 😘 Wszystkim zycze milego, rodzinnego wieczoru... to juz moje ostatnie wieczory z utrudnionym dostepem do kompa... :-) Papatki !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 nawet nie zauważyłam kiedy zmieniłaś stopkę :D gapa ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram butelkę białego wina baardzo zimnego macie ochotę ? Do tego oliwki,serki śmierdzące zapraszam :) Miły wieczór za oknami :) Więc chwila relaksu i wypoczynku się należy po dniu roboczym :) A od jutra WE hi,hi,hi ciekawe czy jak zawsze cały tydzień upały, a w WE zimno i deszcz....... Przewrotna ta pogoda ;) kapryśna i zmienna :P Jakie plany na WE ? Ja zamierzam grillować jakby co zapraszam, zawsze coś tam do jedzenia dla gości się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌼 ja stopkę zmieniłam z nudów :D A Rebeka juz dawno nie zmieniała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunelam facetow z pola widzenia i wpadlam na chwilke do Was 😘 Kaszubko - specjalnie nic nie szukam, ale jak mi cos wpadnie w oko... to czemu nie ...? :-D Wesola - w zyciu trzeba zmieniac ;-) zeby sie nie nudzilo. Na serki sie spoznilam :-( (zreszta po kolacji juz mi sie nic nie zmiesci :-P) ale za to na grila sie pisze... nie bede musiala wracac tak od razu do kuchni :-D A teraz juz \"dobranoc\" mowie bo slysze ze moj \"man n°1\" z lazienki wyszedl :-)... 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Stawiam kawke na mily poczatek dnia i posylam slonko dla kazdej z pan oraz buziaka na powitanie 👄 Miejmy nadzieje na nowy lepszy dzien, u mnie nowy piec ..wszystko w normie ..a teraz lece do pracy ..zeby szybciej sie wyrobic .. Milego dnia zycze wszystkim i przypominam ze dzis ostatni dzien pracy ..i zaczynamy Weekend .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×