Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Zlapala mnie burza,zmoklam jak cholera.:D a teraz lece szybko wystawic bukszpan na deszcz,bo mam go troszke schowanego pod domem i deszcz nie siega... Kaszubko-ja ostatnio pije rumianek bo cos mi posmakowal i miete 🌼 Kobietki na tarasik zapraszam ..u mnie male zadaszenie,wiec nie zmokniemy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów upał - ponad 32 st w tej chwili... wdomu nieco chłodniej. Ewanisio - już lecę...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ugrzezlam na stronce od Kaszubki 😘 ... poczytalam troche o ziolach i nie tylko ;-) :-)... i jeszcze tam wroce bo dorzucilam stronke do ulubionych :-) Ewanisia - jak mowisz ze zadaszone to moge isc ;-)... u nas znow burza :-O... mam tylko nadzieje ze przejdzie zanim pojade do domu ... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestalo padac na chwile i poszlam powyrywac chwasty .a tu znowu niespodzianka ..zrobilam tylko z jednej strony domu ..musze poczekac i na nowo ..i za niedlugo M juz bedzie..zrobilam na dzis barszczyk i pite ..niechce mi sie nic juz wiecej .a co. -nie lubie jak jest taka pogoda .brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - tez nie lubie ;-) ... U nas wlasnie sie troche przejasnilo wiec uciekam :-P... moze mnie nie zlapie deszcz po drodze :-) MILEGO WIECZORU KOCHANE 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie za chwilę przyjedzie wnuczka - tym razem Ola - znów na rowerze. Takie odwiedziny są zawsze fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze parę minutek i już zobaczę dziewczynkę.... w tym upale jazda rowerem.... chyba chłodzi ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Ja juz spac nie moge a nawet juz bylam w miescie ..za oknem ponuro i deszczowo ..Milego dnia zycze 🌼 She 👄 a kawka? moze kubeczek? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 😘 She, zwalilas mnie tym Dzien Dobry Bardzo :D:D:D:D jedno slowo wiecej a poprawia humor! Jak u ciebie? Humor swietny? Ewanisiu, no wiesz co, klopoty z kregoslupem masz a od roboty nie uciekasz! Wyrywanie chwastow, przeciez to morderstwo dla krzyza!!!! Oj kochana uwazaj, bo chwasty zawsze rosnac beda a kregoslup masz tylko jeden! Najlepiej kup ten srodek co wszystkie chwasty wypala, co prawda nic tam nie bedzie roslo, ale mniej wysilku dla twych pleckow! Uwazaj na siebie! My wszystko w biegu dzis bedziemy robic, zaraz po racy musze gonic do pralni chemicznej po odbior, potem musimy jechac do slepu I kupic podlogi… wprowadzamy sie do domu bez podlog! Hihihi, bedzie ubaw, postanowilam sie nie przejmowac, bedziemy zyc przez pierwsze tygodnie jak na camping\'u :D:D:D Ja Moccacino dzisiaj stawiam, czylu Cappuccino z odrobinka cacao, mniam! I dla wszystkich po kolei Drogich Pan duze 😘 na dobry dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki ❤️ Rebeko 👄 ale przypomnialas mi czasy tym nagraniem,ja musialam jechac rano z M bo potrzebuje dzis auto ..to ze mam urlop to nic nie znaczy ja jeszcze mam prywatna prace i akurat na dzis .a bez auta nieda rady sie ruszyc .jeszcze zakupy i te sprawy ..wiadomo piatek ..tylko odeszlo mi pilnowanie malej bo przyjechal syn do sasiadow i ma sie kto nia teraz zajac ..ale przyznam ze na raczke mi to ..wiadomo przy rocznym dziecku trzeba sie nachodzic i troszke nadzwigac....hihii..a tu prosze ,,ranna pszczolka,,ciekawe skojarzenie:D🌼 Dea 👄od roboty uciekalam ale chwasty wyzsze juz niz kwiaty ..a ze moj dom jest stoi jako pierwszy na skrzyzowaniu ulic,wiec troche glupio to wyglada ..wiesz jak to z ludzmi jak wiedza ze tu Polacy mieszkaja to az kipia z ciekawosci ..a wiadomo jak Cie widza,tak Cie pisza ..i tak nie zrobilam wszystkiego bo deszcz padal naokraglo ..a ja jedyna mam posadzone kwiaty .reszta poszla na latwizne i wylozyli kamyki z kilkoma donicami ...sama chcialam to teraz mam co robic... -wracajac do waszej przeprowadzki to nic takiego pomeczysz sie troszke bez podlog ..my na poczatku zalozylismy tylko wykladziny a pozniej dopiero doskonalismy mieszkanie ..bedzie dobrze ..gdybym, mieszkala blizej to z mila checia bym Ci pomogla ale trzymam kciuki ..pamietaj Swoj sen z pierwszej nocy na nowym mieszkaniu ..Pozdrawiam i buziaki dla Myszki ..🌼 Zaraz jade do miasta pozniej do pracy i wracam do domku ..mozemy jeszcze wyskoczyc na tarsik przed moim wyjsciem ...kto chetny zapraszam.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ dziś troche później, gdyż wgrywałam nowy program antywirusowy. znów nie słońca - jestem w jednym ziewaniu..... :D Stawiam następne kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, a właściwie siąpi..... ale pranie zdążyło wyschnąc na dworzu :D Nie potrafię sobie znaleźc żadnego zajęcia - nawet myślec mi się nie chce - dziś okropny ze mnie leń :D A Wy bidulki ciężko pracujecie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - hihi, nie wszystkie :-P... Wprawdzie do poludnia popracowalam uczciwie ;-) ale dopiero przed momentem z obiadu wrocilam ... i tylko czekam do 17 zeby do domu uciec :-D. Mozna powiedziec ze zaczelam juz WE ;-) :-D Ewanisia - nie zdazylam na taras... ale jak wrocisz to jeszcze powinnysmy zdazyc ;-) Dea 🌻 - pobiegasz dzisiaj za mnie, bo ja jakos na nic nie mam ochoty... A szczerze mowiac to ja lubie takie \"goraczkowe\" dni, kiedy czekaja wyzwania i odrenalinka podniesiona :-P. Zycze powodzenia i trafnych \"zakupowych\" decyzji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - taras czeka i papieros i mocna kawa i ..... ja.....:D Ewanisia, Dea również wpadnijcie..... chociaz na chwilkę :D W radiu "Kaszebe" wciąż lecą komunikaty jak wyjechac z półwyspu bezpiecznie, jak ominąc korki..... niestety - deszcz sprawił, że wczasowicze w szybkim pędzie uciekają do domu..... a że jadą za szybko - to i karetki co chwilę pędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wrocilam z pracy i zaczynam weekend ..znajomi sie chyba na mnie obrazili ..zobaczymy dzisiaj ..postanowilam nie siedziec cicho i wygarnac im troszeczke..mianowicie przychodza do nas co tydzien ..znikomo przynosza co nieco na imprezki ..a ja wczoraj powiedzialam dosc .jak chcecie przychodzic to niestety ale ja was nie bede utrzymywac ..jedzenie,picie i jeszcze do tego zawsze maja koncowke paczki z papierosami...a co? zarabiamy wszyscy na tych samych warunkach,wiec dlaczego my mamy byc w plecy ...czas pokaze ..mi byloby glupio tak wpadac ...a niech sie nawet obraza ..skonczylo sie .dobre... Kaszubko 👄 nic sie nie martw,ja tez mam czasmi ,,dzien leniuszka,,a jeszcze do tego dochodzi pogoda..jutro bedzie lepsze.🌼 Rebeko 👄 ja jestem,wiec mozemy sie kulnac na tarasik .hihi..za niedlugo wyjezdzam po M ..w tym tygodniu wystarczy pracy 🌼 Dea 👄 owocnej i przyjemnej przeprowadzki .🌼 a gdzie reszta pan sie podziewa? moze skusza sie na tarasik? Zapraszamy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - 👄 ja pisalalam to na raty,wiec bylas szybsza..hihii...wiecie co zapomnialam wam napisac co sie u mnie wydarzylo ostatnio...jakis glupi malolacik podpalil szkole w miescie ..pozar gasili dzsien i noc ..teraz to miejsce wyglada jak pobojowisko ..wlasciwie nie ma tam nic ..a byla ladna,miala trzy sale komputerowe i wszystko odnowione ..teraz okolo 1000 dzieci nie ma szkoly ...i widzicie jak to jest...🌼 -dobra a teraz juz czekam na was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, Kaszubko - no to ja sie teraz zagapilam :-(... piatkowe popoludnie to i czujnosc u mnie spadla :-D Ewanisia - jak dobrzy znajomi to zrozumia, a jak nie to ... ich strata. Chyba tez bym sobie nie pozwolila na takie rzeczy ... A teraz juz do domu uciekam ... zagladne wieczorem z pizza :-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - miałam kiedys podobnych znajomych..... do pewnego czasu.... raz wspomniałam, aby spotkania były składkowe, bo mam za mało kasy.... znajomośc szybko się urwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz dotarlam... ale widze ze tloku tu nie ma... no coz, wakacje, rodzinka, wypoczynek... W takim razie wracam do mojej pizzy ;-) i... chyba wieczor przy ksiazce :-) Duza 😘 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo !!! Witam w sobotnie, sloneczne przedpoludnie (jeszcze przedpoludnie ;-) ) Wpadlam kawke wypic w Waszym towazystwie i zaraz wracam do dalszych zajec : jak to w sobote sprzatanko, pranko... pozniej obiad, zakupy i ... wypoczynek :-) Wszystkim milym paniom zycze milego i radosnego dnia !!! 😘 PS: Zdaje sie ze lada dzien Ania wroci... a moze i nasze pozostale "zguby" sie pokaza ...? Chociaz lapka pomachac ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w sobotni dzionek 🌼 Od rana walczę z moim żołądkiem - piję ziółka :D Rebeko ❤️ też wydaje mi się, że Annapo lada dzień się pokaże..... a Rybka chyba odpoczywa.... Goja po cichutku sie wycofała.... Powiedz "Dzień dobry" Jeśli nadchodzi wieczór i nudzisz się, Jeśli zamgli się czy deszcz spadnie, Jeśli opadną martwe liście, Jeśli będzie ci źle, Jeśli nie będziesz za dziesiątą granicą, Daleko od mego domu, mych drzwi, Wejdź za próg, przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry".. Jeśli żyjesz niekiedy zdała od słońca, W moim sercu dzieją się cuda I śmiechu jest ile dusza zapragnie, Dla tego, komu go nie dostaje. Przyjaźń lepsza jest niż wszystkie banki, Droższa niż sztabka złota... Nie zapomnij mi powiedzieć "dzień dobry". Zadzwoń czasem do mnie, Wystarczy usłyszeć głos... Zawsze ktoś jest dla kogoś. Nie wszyscy są egoistami, Zawsze jest ktoś dla tego komu smutno, Tak wielu ludzi spotykasz na swych drogach... Przyjdź, jeśli chcesz, Przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Wczorajszy wieczor zakonczyl sie o 4-ej rano ..znajomi przyszli i o dziwo nikt sie nieobrazil,wrecz przeciwnie kazdy cos przyniosl a ja oprocz tego dostalam w prezencie butelke ,,SHERIDAN,S ,, prosze sie czestowac jesli ktos ma ochote ..M oczywiscie dla oka przeprosil wczesniej wszystkich za moje zachowanie tlumaczac mnie ,,dniami kobiecymi,, ale to wyszlo pozniej w rozmowie ...jakos wybrnal ale ja stalam przy swoim.. Kolega przyszedl ze swoja dziewczyna z ktora jest dopiero od niedawna ..wczesniej nam mowil ze ona jest z dobrego domu i niektorych rzeczy nietoleruje ...ale jak sie dziewczyna rozruszala po kilku szybkich drinkach to zaczela sie przystawiac do mojego M ..ale numer wiecie jaki mialam ubaw ..moj M nie wiedzial jak ma sie zachowywac ..a ona na koniec podeszla do niego i sie pyta ..spotkamy sie jeszcze?.. ja o dziwo nader spokojna mysle sobie poczekam i popatrze a on pozniej mowi do mnie ze niepoznaje mnie z mojego zachowania ..normalnie to ja inna jestem a taka dziewczyna juz u mnie ma przechlapane ..a tu prosze cichutko siedzialam i czekalam na rozwoj wydarzen ...drugie spotkanie bedzie inaczej wygladalo ..czas pokaze ..ciekawa jestem jak sie kolega czuje z nowa pania ..hihii..🌼 Kaszubko 👄 ja tez mysle ze juz niedlugo Annapo sie zjawi ..wczoraj sciagnelam sobie picassa zeby troszke zrobic porzadek w fotkach ..i wreszcie zgralam fotki z dzieci urlopu we Wloszech ..postaram sie cos wrzucic na ,,garnek,, Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 widzialam Cie wczoraj ..i mialam ochote z Toba posiedziec przy tej pizzy ale za duzo gapiow mialam nad soba, a nie chcialam pokazywac na ktorym topiku jestem ..milego sprzatanka i zakupow ..🌼 -pozwolilam sobie cos skopiowac z innego topiku bo jest to bardzo mile...zycze wszystkim milego dnia ..🌼 ..http://www.zosia.piasta.pl/usmiechnij-sie.ht m ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×