Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hehe, Dea 🌻, ja tez myslalam ze odpoczne ;).... i tez lipa :D W sumie to nic nie robie ale i tak wieczorem padam na ... wiadomo :P Dziekuje za pokazanie Waszych pyszczkow :) ... slicznych pyszczkow zreszta :) i takich radosnych :) Ania 🌻 - Tobie rowniez duza 😘 za fotki... qrde Brianka prawie nie poznalam !!! Jak te dzieci rosna, jakos po Ali tego nie widze ;) Rzena 🌻 - skarbie, fajnie ze wpadlas do nas :) Zagladaj czesciej, smutki i zmartwienia szysbciutko rozwiejemy !! Erato 🌻 - zdrowka dla M... qrde, jednak ci faceci uparci, ale przeciez w takim stanie nie moze pracowac ?!! Wykop Go do lekarza !! Rudamaxi 🌻 - buziaczki dla Ciebie i dzieciaczkow ! Wesola 🌻 U nas wreszcie przysla odwilz bo mielismy prawdziwe biale Swieta :) ... nie powiem, ladnie to wygladalo, ale mozna bylo sobie nogi polamamc bo franki maja zasade "samo przyszlo samo pojdzie" i w zasadzie niczym nie sypali :O... glowne drogi jeszcze wygladaly spoko ale na naszej wsi ;) normalna szklanka ... a ze mieszkamy na gorce to fajnie sie do domu dojezdzalo ;) No i z racji tego ze lody puscily to dzisiaj wybralam sie z Ala na poczte, powolutku, spacerkiem, z wielka paka pod pacha, bo chcialam kumpeli paczke wyslac i lipa... nie przyjmuja przesylek zagranicznych, musze na glowna sie wybrac 😠 ... zawsze mowilam ze na koncu swiata mieszkamy :D Zreszta ostatnio mam z poczta i z kurierami na pienku :O... caly czas jeszcze jedna przesylka mi nie dotarla :O ... zastanawiam sie czy nie zrobic zazalenia, w koncu zaplacilam za "expres"... Dobra, M za progiem :), ide obiad zapodac... zycze milego popoludnia !! Moze jeszcze wieczore sie uda na chwilke ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a coz tu takie pustki?co ja mam czytac na poprawe humoru hmmm? ...ani kawy ,ani ciacha :O...smutno mi bedzie😭 u mnie remont nadal,ale juz chyba zblizamy sie do konca...moze sylwestra spedzimy w miare normalnych warunkach.... dzwonilam dzisiaj do siostry i usmialam sie po pachy...wyobrazcie sobie ,ze moja chrzesniaczka zamknela ja na balkonie i dopiero maz jak wrocil z pracy to ja wypuscil:)na tym mrozie stala 4 godziny,dobrze ze meza przed swietami szybciej wypuscil... no nie ma co ukrywac,ale ta Mala chyba to ode mnie podchwycila ,bo ja tez tak zrobilam,tyle ze zamknelam babcie ,w kibelku takim na dworze i tez tam troszke posiedziala zanim ciocia wrocila z pracy i ja wyratowała... no nic musze na jakies zakupy ruszyc ,ale moze jeszce wieczorkiem zajrze...no ,co pomarzyc mi wolno:P...milego dzionka kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo - teraz mam coraz częściej kochanego wnuczka - Maciusia :D trudno przy nim pisać... chłopiec jest grzeczny, ale gadatliwy :D jak jego dziadek. Bawi się sam, lecz co chwilę odkrywa nowe zabawki i ich możliwości.. wówczas mała konferencja, potem pokazówka i sprawdzanie przydatności... na przykład, który samochodzik szybciej jedzie, a który dalej :D Ponieważ w nowym domu jeszcze nie ma kablówki, ani netu... więc trzeba u babci zaliczyć bajeczki. Po każdej bajce muszę wysłuchać komentarz :D Później czas na kolorowe książeczki :D też babcia do tego jest potrzebna. Dziadek trochę mruczy - tak na wesoło... bo zabawki i książki są na podłodze całego pokoju :D ale Maciek powiedział dziadkowi, że potem wszystko poukłada :D To tyle o Maciusiu. :D Teraz o czymś innym: Gen, który Szwed zostawił Kaszubom... czyli Choroba Kaszubów. Ze stu osób chorujących na świecie na rzadką chorobę genetyczną aż ponad jedna trzecia to Kaszubi. Poczytajcie koniecznie. http://wyborcza.pl/1,76842,5035574.html http://www.kurierkartuski.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=110&mode=thread&order=0&thold=0 Tą właśnie chorobę wykryto u Michasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANE!....i do zobaczenia juz w 2011 mam nadzieje,ze w pełnym skladzie... wszystkim zycze miłego wieczoru obojetnie w jakim gronie i gdziekolwiek bedziecie witac ten Nowy Rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dolaczam! Szczesliwego, zdrowego, bezproblemowego 2011!!!! Wzniose malego tosta na nasza czesc dzis wieczorem, na kanapie przed tv ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć żeby nie było, że nie pokazałam się w starym roku;) Kochane życzę Wam aby ten nadchodzący Nowy Rok był co najmniej taki jak ten który się kończy a nawet lepszy:) Pozdrawiam i do "zobaczenia" w Nowym Roku pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️KOCHANE DZIEWCZYNY:D👄 Życzę Wam zabawy do białego rana,najlepszych piosenek,pysznego szampana,choć nie jesteśmy razen w tą SYLWESTROWĄ NOC pamiętajcie też o mnie przez następny rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok już odchodzi i żegna się z nami - zostawia nas na rozdrożach z naszymi wspomnieniami. Zmęczony i przygarbiony staje na moment w drzwiach, jak gdyby chciał nam powiedzieć: - "Co złego to nie ja". Życzmy sobie zdrowia, uśmiechu na twarzy i niech w tym Nowym Roku nam wszystkim dobrze się darzy. Szczęśliwego Nowego Roku oraz Udanego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Rebeka❤️ Dzieki już jest lepiej i z wieloma sprawami daliśmy radę;) Życze Ci aby najlepszy dzień Starego Roku ,był najgorszym dniem w Nowym 2011 Roku👄 Ciekawi nas jak wygląda Wasza choinka jak jest przystrojona jeszcze takiej nie widziałam ,chyba była największa w lesie hihi...:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wpadam Wam pomachac w tym starym roku 🖐️ ... znow nas w domu nie bylo, wrocilismy dopiero przed 20h0 i wlasnie zaczynamy wieczorek tete-a-tete ;) :) ... wiec wybaczcie ze sie nie bede rozpisywac... 😘 😍 😘 😍 😘 Kochane moje, zycze Wam wszystkim szampanskiej zabawy/milego wieczoru, w zaleznosci od tego co tam ktora ma zaplanowane :P ... a w Nowym 2011 roku konskiego zdrowia, 365-ciu radosnych i pogodnych dni, tylko dobrych wiadomosci i kilku spelnionych marzen :) 😘 😍 😘 😍 😘 PS : Rzena, hehe, znasz film "Christmas Vacation" z Chevy Chase'm ? No to nasza choinka prawie jak u Griswoldow :D :D :D :D :D ... dekoracji malo bo mi ja szkoda bylo zaslaniac :)... posle Wam fotki nie tylko choinki ale i z wizyty u dziadkow bo Ala pierogi z babcia lepila i strucle i chleb z dziadkiem piekla :) .... jak tylko do pracy wroce i troche odsapne :P :D BUZIOLE WIELKIE i do zaobaczenia w przyszlym roku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Rebeka🌻moja córka przywitała Nowy Rok w Paryżu-jest tam ze swoim chłopakiem;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola! Juz od nowego roku nas tuczysz? :D:D:D:D a co tam, jeszcze swieta, potem czlowiek bedzie myslal jak zrzucic opony! Dziewczyny, u mnie sloneczko wychodzi niesmialo i chetnie sie podziele pierwszymi w tym roku promyczkami :) Szczesliwego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakaja
Czy możecie mi powiedzieć czy staro wyglądam mam 36 lat tylko nie wiem co poprawić. Zobaczcie mnie na zdjęciu i proszęo szczerość http://gourl.org/appc Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Witam panie !!!:)👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ w Nowym Roku tuż po balu oprucz szczęścia ,zdrowia szmaju , Życzę Wam Dosiego Ronu i ukochanej osoby przy boku👄 Jeju ale mnie nogi bolą,chyba pierwszy raz tak puźno do domu wróciliśmy,już było jasno a na Starym Rynku chłopacy śpiewali pieśni piłkarskie...hihi...a jakie mam dziurawe rajstopy:Ojeszcze takich nie widzałyście:D jak serwetka ażurowa:D hahaha... Rebeka👄 kojarze film i mam nadzieje że będzie u Was b.długo stała:D i cieszyła wasze oczka.Zazdroszcze Alis...też by pokleila z babcią pieroszki:) i chlebka bym sie nauczyła piec...👄i uściski dla M i córuni.👄!!!:)👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️ Dea 👄 kochana a u mnie deszcz pada:( dzięki za promyczek ,obudzi mnie troszke👄 Wesoła 👄 już z kawy skorzystałam dzieki ,wreszcie mi lepiej,i oczy sie lepiej otwierają;)👄 She🌼dzieki za życzenia👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 U mnie dziś słodkie lenistwo :D nawet myśleć mi się nie chce :D A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego J...jasności umysłu K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codzienności P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry a moze nawt juz Dobry wieczor !!! Swieta,swieta i po swietach-ale,ale, Kochane moje - nawet nie mialam okazji zlozyc Wam Zyczen Noworocznych- przepraszam ale czas mam dopiero dzisiaj dla siebie-chociaz jeszcze nie powiedziane,ze nikt nie przyjdzie, Moje Drogie ❤️ Aby ten rok byl zdecydowanie lepszy od poprzedniego-dla niektorych z Was jak wiecie nie byl za dobry,Zycze Nam wszystkim usmiechu na ustach przez caly nastepny i aby dzieciaczki byly zdrowe -to najwazniejsze - Kaszubko ❤️ sciskam mocno Michasia 👄 Coz mozna bylo by rzec jeszcze -podpisuje sie pod waszymi zyczeniami bo wszystko juz zostalo powiedziane. U mnie imprezka trwala do rana,M w lozeczku bez grama alkoholu,nie moze,za silne tabletki,jeszcze dwa tygodnie zwolnienia ma-sila wyciaglam go w czwartek do szpitala,zrobili przeswietlenie,trzy zlamane,ale nalezy mu sie odszkodowanie od miasta-zobaczymy. Ja powiem Wam szczerze zmeczona jestem,od wigilii az do dzisiaj na nogach,jakiez bylo moje zdziwienie,kiedy wczoraj jedni z gosci przyniesli coc nieco ze soba,uff,mniej dla mnie do zrobienia,ani razu nie zatanczylismy,coz-nadrobimy w tym roku. Annapo ❤️ Szczesliwego konca remontu i spelnnienia marzen 👄 Rebeko ❤️ Wiecej wypoczynku i pociechy z Alice 👄 Kaszubko ❤️ Aby Twoje klopoty i problemy sie wreszcie skonczyly 👄 Dea ❤️ Najwspalniajszych dni w gronie rodziny -dla Ciebie usmiechu na co dzien a dla M ukonczenie doktoratu 👄 Wesola ❤️ Spelnienia marzen,coz wiecej moge Ci zyczyc jak nie wiem co bys chciala? dzieki za pysznosci! 👄 Rzena ❤️ Aby i Twoje klopoty dobiegly konca a abys w tym roku czesciej do nas zagladala -buziaki dla rodzinki 👄 She ❤️ I tak jak mowisz,abys czesciej sie pokazywala u nas i spelnienia marzen 👄 Dziekuje wszystkim za przesylki,zyczenia i meile oraz zdjecia. Szczesliwego Nowego Roku 2011 zyczy cala moja rodzinka -usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane w Nowym Roku 🖐️ Ja również dołączam się do życzeń. Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, planów, zamierzeń na cały 2011 rok 👄 Ja wczoraj miałam gości, więc było trochę pracy, zaraz zrobię sobie mały kącik urody i piękności i idę spać. Muszę odespać i odpocząć porządnie. Pozdrawiam i całuję, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ❤️❤️❤️ Widzisz! Ja jak zwykle zapominalaska jestem. Tobie zycze Kochanie wiecej odpoczynku-bo ciagle w locie jestes!!!:D Hmm.maly kacik pieknosci,dlaczego nie.🌼 Jesli jeszcze o kims zapomnialam moc 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz zarobic rozsadne pieniadze to proponuje pobawic sie w ta gre koszt uczestnictwa to zaledwie 1zl za ktory zaplacimy wysylajac sms a mozna zarobic pare zlotych. Nie jest to dla ludzi ktorzy chca zarobic odrazu setki zlotych ale zawsze cos a przy tym ze troche zarobimy mozna sie niezle pobawic Polecam Oto link: http://puzz.org.pl/?p=nuag4KSQKmi7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Podobno "jaki nowy rok, taki caly rok"... jesli to prawda to ja sie akurat z tego ciesze, bo widze ze tu od rana gwarno :) ... a ze ja sie dzisiaj caly dzien byczylam ;) to tez nie mam nic przeciwko temu zeby mi caly rok tak uplynal ;)... ale na to chyba nie ma szans :P :D Ale za to widze ze Wesola 🌻 przez caly rok bedzie nas na pokuszenie wodzic ?!? I dobrze, cudze nie tuczy ;) :D :D She 🌻 - moze za rok Ty tez sie wybierzesz ;) ...? Mam nadzieje ze corka nie bedzie zawiedziona :P... bo juz kolejny rok z kolei nie ma u nas zadnej oficjalnej imprezy, tylko na Polach Elizejskich ludzie sie zbieraja i szampana (i nie tylko ;) ) pija... No dobra, knajpy, dyskoteki i kabarety pekaja w szwach i tam zabawa na calego ale wladze zadnej imprezy masowej nie organizuja :( ... Normalnie jak ogladam obrazki z calego swiata to mi wstyd :O ; wszedzie zabawa, pokazy sztucznych ogni a we Francji NIC, ZERO, NUL, NIHIL ... :( Kaszubko 🌻 - czy to oznacza ze Michas jest w szpitalu ?!?! :( Oj, strasznie zal maluszka 😍, ale szczescie ze od razy to wykryli i ze moga od razu rozpoczac leczenie i jest pod dobra opieka ! Duza 😘 dla Niego !!! Ania 🌻 -hehe, tez sie usmialam :D ... sprytna dziewuszka z Darii :D Mam nadzieje ze mnie taka przygoda ominie ;) :D Rzena 🌻 - to sie nazywa "zabawa do bialego rana" :D Pozdrow Twoich facetow i moze w tym roku o Paryz zahaczycie ...? ;) Dea 🌻 - dzieki za szczere checi, ale slonko do nas nie dolecialo ;) ... ale nic to, mialam pretekst zeby na kanapie leniuchowac :D Erato 🌻 - jasne ze nadrobicie :), jeszcze nie jedna imprezka przed Wami :) Goja 🌻 - wypoczywaj, bo to u Ciebie raczej niespotykane zjawisko ... oze Ci sie uda przez caly rok znajdowac czas na wypoczynek :) A skoro mowa o wypoczynku ;) ... zegnam sie cieplo i raz jeszcze : 🌻 SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!! 🌻 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatnia kartka kalendarza mam nadzieje ze zerwałyście wszstkie złe nastroje, zapomniałyście o złych dniach, przekresliłyscie niewarte pamięci złe chwile i weszłyscie z usmiechem i nowymi marzeniami w Nowy Rok Oby ten rok był udany pod kazdym wzgledem czeg sobie i wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie wykonczylam moje Himalaje prasowania :O... i Himalaje wykonczyly mnie :D wiec pod kolderke spadam, bo jutro pobudka dwie godziny wczesniej niz przez odstatnie 12 dni :(... Postaram sie wpasc jutro chociaz na kawe... jak sie spod tony mail odkopie i jak sie zorietuje jakie przywitanie mi szef zaserwuje w tym Nowym Roku :P Po 😘 i po 🌻 dla wszystkich !!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Chyba juz doszłam do siebie,spałam i spałam...aż mnie to spanie zmęczyło poszłam o 19-00 do mamy i siorki się odprężyć ,a tam wszyscy "zmęczeni" hihi...bal wszystkim dał się we znaki:D no ale ważne że była udana zabawa:D Kaszubko👄kalendarz zkopiowany i w kopertach przekazałam(jeszcze nie wszystkim)znajomym:d bardzi mi się podoba i jak tak by można żyć według alfabetu było by conajmniej WSPANIALE:D...uściski i buziaki dla całej rodzinki👄 Wesoła👄życzę abyś zawsze tu była i nas budziła:D👄szczęścia i miłości w rodzinie pogodnegi nieba i wszystkiego co ze słowem"wesoła"się kojarzy:D:D:D👄 Erato❤️ dziekuje kochana mam nadzieje że wszystko złe odejdzie w cień pierwszy krok już za kami,pochwale sie sie ze dzisiaj MM kupil mi samochod i we wtorek go odbieram.Za buziaki dzieki👄dla Twojej rodzinki 👄 Annapo👄jak malutki nadal pomaga tak fajnie z tym pędzlem wyglądał:D;)👄 Goje👄gorąco pozdrawiam i najpiekniejszych dni w Nowym Roku życzę👄hmm ale fajnie jak goście są;) Rebeka❤️Kochana aż tak dosłownie nigdy nie było zawsze w nocy wracaliśmy z balów,a w tym roku...szok przeszliśmy samych siebie:D ale jestem zadowolona.Miał być wyjazd do Wa-wy,ale coś tam nie wyszło i w dzień wylwestra jeszcze się wkręcilismy na białą sale:D...byś widziała mnie z rana biegiem do galerii po sukienke i buciki(na płaskim oczywiście,oc nie było łatwo )to jeszcze do fryzjera i załatwić dziecku "gzieś impreze"...jeszcze fajerwerki,bo MM pracował,oj nabiegalam się :D ale sie opłacało:D Chłopaki bardzo dziękują i Was obie 👄całują a M ściskają....kto wie może jakiś wikendzik w Paryżu;)kilka ich będzie:D Dea👄podeślij jeszcze troszke słoneczka proszę bo jak nie deszcze to śnieg pada ,teraz troche przestało i mam nadzieje że Twoje słonko doleci👄 Ruda 👄❤️ stęskniłam się za Tobą jak zabawa udała się???;)Mam nadzieje i powodzenia w Nowym Roku życze by wzystki się ustabilizowało i zawsze Twoje na wieszku było:D a ja czekam i czekam...hihi...ciekawe czy pomiętasz na co ja mogę czekać od Ciebie hihi...👄👄👄👄👄 She👄Powodzenia i zadowolenia z pracy i kojącej ciszy w domciu życzę👄:D Ok. naklikała co chcoałam jeszcze raz za wszystko dziekuje i żegnam się miło i czule ...czas na prysznic i lulu...jeszcze jutro mam wolne;) 👄papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dzis ostatni dzien laby, jutro juz do pracy :o choc musze powiedziec ze Ola ladnie sie spisywala i mamy nie odzwyczaila od wczesnoporannego wstawania ;) i tego nocnego niestety tez nie ... ale troszke wypoczeta sie czuje, jednak co to znaczy nie byc w pospiechu i stresie dojezdzania do pracy! Dzis mamy "swiateczny" objad z przyjaciolmi, mialo byc przed ich wyjazdem do Wloch ale najpierw dziewczynki byly chore, potem ich syn (a moj chrzesniak), i tak zeszlo. Wiec dzis sie troche nagotujemy, tzn M bo to on specjalista od pieczenia jest, hihihi. Piernik pyszny juz jest, Evelyn mi pomagala, prawie wszystko ona robila i mieszala :), wiec wam do porannej kawki dostawie. W razie czego Wesola zajeta :p \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> Dziewczyny ale fajne balowania mialyscie! No ja wlasnie komentowalam z M ze jednak takie prawdziwe bale sylwestrowe to w PL sie tylko robi :) My wypilismy 2 butelki szampana ..... bezalkoholowego! :D:D:D tak bylismy zmeczeni ze nie mielismy ochoty dodawac do tego jeszcze i bol glowy :D:D:D i polnoc tez przywitalismy na bialej sali, ale naszej, 2m na 1,60m :) Ruda, tobie tez wszystkiego co tylko najlepsze w nowym roku! Jak Viki i badania? co wychodzi? zdrowka i buziaki dla niej i was! She, powiedz corce ze w 2011 sylwestra ma w Londynie spedzic! Tez slyszalam ze impreza, a raczej jej brak, bardzo rozczarowujace jak na takie miasto jak Paryz. Kaszubko, u Michasia wykryli ta chorobe ale od kogo on ja przejal? Kto z rodzicow ma? Jakie sa/moga byc objawy? Bardzo dobrze ze teraz te badania sa obowiazkowe! A wam zycze zeby to byla jak najdelikatniejsza forma tej choroby i zaby Michasiowi nie przeszkadzala w normalnym rozwoju! ide sie moimi zajac, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) właśnie wstałam ,czy ktoś już kawusie zrobił??? Ooo...Dea👄dzieki bardzo:) i jeszcze ciasto od córoni:d cudowny "poranek"hihi...masz racje kochana nie ma to jak dobry wypoczynek i spokojny sen:)....życze udanego obiadku i miłych pogawendek👄 Dziewczynkimusicie triszke poleniuchować jakie to przyjemne:D pozdrawiam i 👄-ki dla WSZYSTKICH👄miłego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Oho widzę,że już wszystko zrobione: nowa strona jest,kawa i piernik też,to mi wypada tylko humor dołożyć do kmpletu ;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam sie wieczorem ... u nas jak tylko koniec swiat to d razu na nowo wyciagamy tapety,pedzle itp, ja naprawde nie wiem w co rece włozyc ,takze wybaczcie ,ale jeszcze troszke mnie nie bedzie....a wieczorem to jak tylko widze sypialnie to nawet na stojąco bym spała... zycze Wam wszystkim udanych dni ...bbbbbbbbb cccdddddddddsa a to zaszyfrowane caluski od Małego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - nie miałam przez wiele godzin netu... czas później umiliły mi starsze wnuczki :D Dea - mało wiem o tej chorobie - głównie z netu. To choroba genetyczna atakująca maleńkie dzieci na Kaszubach. Jeden gen jest uszkodzony... dlatego dziecko nie może być nigdy głodne, gdyż wówczas w szybkim tempie spada cukier. Cukier również spada nawet w czasie błahego przeziębienia... biegunki i właściwie każdej osłabiającej choroby. Aby doszło do choroby - oboje rodziców musi być nosicielami tego popsutego genu. Nie oznacza to jednak, że każde z dzieci kobiety i mężczyzny obciążonych tym wadliwym genem przyjdzie na świat chore. Od wczoraj nocuje u mnie Baśka... postaram się wejść rano na topik, bo później jakoś nie będzie czasu na siedzenie w necie :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry cześć i czołem ;) Stawiam kawę i słodkości tylko,żeby nie było,że tuczę dla chętnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×