Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka - mojego wyślę Ci wirtualnie hihihi. Zazdroszczę Ci - bo jakie będzie przywitanie gorące po powrocie męża... to jest najlepsze i najbardziej później zapamiętane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to nieżle się wkurzyłaś rozumiem.To taki solidny okszantus się jej należy że mamusie denerwuje i wiem że to wcale nie jest śmieszne.Ale popatrz na to inaczej że nic jej się nie stało o.!!!!!!! Kaszybko wiedziałam ze coż poradzisz:)))) Mam takie pytanko bo moja psinka strasznie się coś drapie ale robaczków żadnych nie ma rozdrapuje sobię do rany skórę na grzbiecie może w jakimś ziółku ją wykąpać bo ma podrażnioną skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, nie pozostaje jak przylulic sie do poduchy :( a butelke na ciepla wode masz? Bo to fajnie ogrzewa :) Ewanisia, na milosc bosha, jak juz spodnie to nie bezowe! Pomysl sobie tylko jak ci cos kapnie i bedziesz poplamiona i jeszcze bardziej zzenowana - spodnie czarne z ladna koronkowa bluzka (ale nie biala). Ale ja tak jak dziewczyny, stawiam na kiecke - mala czarna, albo jakas fajna pensil skirt - one o tyle sa fajne ze maja bardzo seksowna do kolanka dlugosc i pasuja do kazdej sylwetki! Ja co prawda mam ten sam problem kupienia czegos na impreze biurowa, ale postanowilam ze pokaze im nogi :) zazwyczaj nosze spodnie (tzn, garnitur) to ich zaskocze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, nie pozostaje jak przylulic sie do poduchy :( a butelke na ciepla wode masz? Bo to fajnie ogrzewa :) Ewanisia, na milosc bosha, jak juz spodnie to nie bezowe! Pomysl sobie tylko jak ci cos kapnie i bedziesz poplamiona i jeszcze bardziej zzenowana - spodnie czarne z ladna koronkowa bluzka (ale nie biala). Ale ja tak jak dziewczyny, stawiam na kiecke - mala czarna, albo jakas fajna pensil skirt - one o tyle sa fajne ze maja bardzo seksowna do kolanka dlugosc i pasuja do kazdej sylwetki! Ja co prawda mam ten sam problem kupienia czegos na impreze biurowa, ale postanowilam ze pokaze im nogi :) zazwyczaj nosze spodnie (tzn, garnitur) to ich zaskocze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, nie pozostaje jak przylulic sie do poduchy :( a butelke na ciepla wode masz? Bo to fajnie ogrzewa :) Ewanisia, na milosc bosha, jak juz spodnie to nie bezowe! Pomysl sobie tylko jak ci cos kapnie i bedziesz poplamiona i jeszcze bardziej zzenowana - spodnie czarne z ladna koronkowa bluzka (ale nie biala). Ale ja tak jak dziewczyny, stawiam na kiecke - mala czarna, albo jakas fajna pensil skirt - one o tyle sa fajne ze maja bardzo seksowna do kolanka dlugosc i pasuja do kazdej sylwetki! Ja co prawda mam ten sam problem kupienia czegos na impreze biurowa, ale postanowilam ze pokaze im nogi :) zazwyczaj nosze spodnie (tzn, garnitur) to ich zaskocze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, nie pozostaje jak przylulic sie do poduchy :( a butelke na ciepla wode masz? Bo to fajnie ogrzewa :) Ewanisia, na milosc bosha, jak juz spodnie to nie bezowe! Pomysl sobie tylko jak ci cos kapnie i bedziesz poplamiona i jeszcze bardziej zzenowana - spodnie czarne z ladna koronkowa bluzka (ale nie biala). Ale ja tak jak dziewczyny, stawiam na kiecke - mala czarna, albo jakas fajna pensil skirt - one o tyle sa fajne ze maja bardzo seksowna do kolanka dlugosc i pasuja do kazdej sylwetki! Ja co prawda mam ten sam problem kupienia czegos na impreze biurowa, ale postanowilam ze pokaze im nogi :) zazwyczaj nosze spodnie (tzn, garnitur) to ich zaskocze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wcina wpisy i niemoge sie tu dostac...ok....postanowione bedzie sukienka przed wyjsciem zrobie fotke i wam przesle ...jury oceni...hihi...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - butelka mowisz ? Hm... no coz, na bezrybiu ... :-D. A ty masz co pokazywac wiec pokazuj ! Raz mozna zaszalec ! ... odezwala sie ta co nie pokaze :-D Ewanisia - trzymie za slowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jasne ze pokaze, a co :p :D:D:D a teraz spadam do domciu za sprzatanie sie brac ... a jest tego masa :( :( :( Ewanisia, czekamy na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przysle ale jak bede szla najpierw musze rozejrzec sie za sukienka...👄...prosze,prosze widze ze jury sie kompletuje...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anka 🌻 - biedaczko, nie doczekalas sie wczoraj na winko :-O! Ale nie \"wytrabilam\" calego, dzis sie mozesz poczestowac : Y Y Y Y Y Dea - no to milego sprzatanka ! I milego WE - ty tym razem chyba pierwsza zaczynasz weekend... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cholerne kafe , Ewanisia - czekamy na pokaz:) Wesoła Aniu Rebeka widziałam w markecie tilapię ale jeszcze nie próbowałam:( to co poobiednia kawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka -to ja tez ale lampke bo winko mi szkodzi dostaje plamy -ale jedna wypije👄slucham radia eska W-w i jest fajnie u nas zawsze fajnie graja,tylko to radio tez swiruje....milego We kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo-przewodniczaco jury,35-👄mowisz i masz,butami to ja moglabym was wszystkie obdarowac tego kupuje duzo i leza w szafie🌼 35-to tez sie pochwalisz kreacja zreszta jak kazda chyba nie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - z nieba mi spadasz z ta kawka ! Mam tak nudna robote dzis ze zasypiam :-(. 35 🌻 - ladnemu we wszystkim ladnie :-) Ewanisia - a prosze bardzo, lampeczke, do wiecej nie zmuszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Rebeko, u mnie już pustawo - część jak widzę urwała się wcześniej do domu, a jak wrócę posprzątać by się przydało i prasowanie też uroslo - dzisiaj pobawię się w dom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko zeby po tej jednej lampeczce nas nie pociaglo....chyba ze ..to ja jeszcze jedna prosze,jezeli jest jeszcze,posmakowalo a tak sie bronilam,plamki jutro zeskrobie. a, Wy panie przodujace jak idzie...hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj! Na reszcie dopuszczono mnie na chwilke do kompa.... Mowię Wam dziewczyny jakie te cudze dzieciątka urocze!!!! Sama słodycz,maciupeńkie usteczka ,rączki,nóżki itd.Az samemu człowiek by chciał takie ,ale jak juz sie wie ,ze to wszystko urośnie i czasami bywa niegrzeczne to apetyt maleje... A ja chyba sobie spokojnie poczekam na wnuczeta,byle nie za krotko...:P Ewanisiu ja tez jestem za sukienka,a przy Twojej figurze to chyba nie powinnas miec kłopotu ze znalezieniem czegos fajnego.Ja tez lubie najbardziej spodnie ,ale na imprezki raczej sukienki,albo spódniczki z tym ,ze wole dłuższe wersje. Dea ciesze sie ,ze wreszcie doszły i dzieki za komplementy,ale na zywo to niestety zaraz poznac ktora z nas mama,chociaz kiedys w kinie moją córkę widziała kolezanka i na drgi dzien pytała sie jej czy ma starsza siostrę .To chyba nie jest tak żle ze mną...:P Moje dzieciaki jak gdzies ida i sie nie zamelduja to ja zawsze mam najgorsze przed oczami i jak im wytłumaczyłam ,ze się o nie zamartwiam to teraz przynajmiej sie jednym słowem odezwa np,mamo wszystko ok...Inaczej mogą zapomniec ,ze gdzies wyjda...i za kazdym razem im o tym przypominam ...Czasami corka się buntuje ,albo mi przerzuca ,ze jestem nadopiekuńcza,ale ja nie popuszczam...Ona nie musi mi sie spowiadac ,ale ja musze wiedziec ze jej nic nie jest... ale sie rozpisałam Sorry... Pozdrowienia dla wszystkich.Moja latorośl dopadła perkusję i daje mi właśnie koncert...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - a prosze, na wieczor nowa butelke otworze :-D. Annapo - a rozpisuj sie, rozpisuj, fajnie sie czyta ! A dzieciaczki sa naprawde fajne... Moi rodzice to za wnukiem juz od kilkulat krzycza :-O, moze cos wykrzycza... Tak mi sie nie chce tu siedziec... :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, zostawiam Cię i zajrzę wieczorkiem na winko i z winkiem;) Annapo, a które gra na perkusji ? Do zobaczenia wieczorkiem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-tak pisz bedziemy mialy o czym czytac,tak dzieciaczki fajne sa takie male jeszcze nie wiedza co je czeka na tym swiecie,a co do tych komorek to masz racje mnie tez trafia jak dzwonie do dzieci i nikt nieodbiera ...to sie pytam pozniej ,na co ja masz do odbierania rozmow czy sluchania mp3...no i Annapo sukienka zwyciezyla....👄 🌼 Rebeka widze ze sie sponiewieram dzis troszeczke....hohi...patrz juz zawiana....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wpis wejdzie - nie lubie robic "echa" Iwa, z pieskiem idź do weterynarza skoro to nie pchełki. On może mieć alergię na jakieś jedzenie lub coś innego; może to być tez choroba skóry dostanie jakieś leki... wapno też - to zawsze dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dziekuje za propozycje, wirtualnie to mozesz, inaczej nie bo moj M jest niezastapiony :-D. A przywitanie bedzie super ;-) , tylko gdzie tam jeszcze do tego :-O ... Pojechalabym juz do domu, a tu musze czekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annpo
Agnieszko w sumie to perkusja jest mojego małzonka ,ale córka sie tez troszke uczy na niej grać,a wiadomo jak wyglądają początki.A jeszcze perkusja to taki dosyć głośny instrument,a szczególnie jak jej nie wychodzi i nerwy na bębnach rozładowuje ... Czemu te laptopy takie drogie,u mnie teraz kolejka na głowie i kazdy muuuuusi miec komputer.Syn chce grac,M chce pooglądac traktory a ja muuusze widziec co moje koleżanki napisały i nie rozumiem dlaczego ja to zawsze jakoś na końcu wchodzę...:( Rebeko ,a Twoi rodzice to na Ciebie tak krzycza....No to chyba jednak licho....A jak nie chce Ci sie siedziec to musisz wstac hi,hi, przepraszam...A poważnie to chyba juz mogłabys zacząc ten WE ,no nie? w końcu ile idzie pracowac...Pozdrów kierowce i powiedz mu ,ze ma na Ciebie uważać... Kaszubko🌻 Ała oni mnie przeganiają ,no to na razie 🖐️ .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście za mało zjadłam na obiad i teraz jadam literki ,ale to naprawde ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×