Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Znalazłam adres do Mikołaja Santa Claus' Office FIN-96930 Napapiiri Rovaniemi Finland Dzieci mogą pisać po polsku i angielsku i oczekiwać na odpowiedź. Jedyne o czym należy pamiętać przy pisaniu listu, to załączenie adresu zwrotnego, by Święty Mikołaj mógł łatwiej nas namierzyć - w końcu ten zapracowany brodacz musi zająć się wszystkimi ludźmi na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe znow przeciazona... Witam wieczorowa pora 😍 Kolacja zjedzona, teraz same przyjemnosci mnie czekaja : winko dopic, moze jakis dobry film...? No i przede wszystkim WE !!! Aspirynke musze chyba wypic na noc bo troszke dzis zmarzlam, a moze wzme ktoras z recepturek Kaszubki 😘...? Zobaczymy co nam TV dzis proponuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllołłł ;))) No Wy to zawsze się naprodukujecie jak mnie nie ma:P Ewanisia oczywiscie,ze sukienka!!! z dekoltem :P ale np.dyskretnie zakrytym jakimś przezroczystem szalem,narzutką czy jakimś innym \"jebotkiem\";) niekoniecznie przed kolanko,ale za to z pęknięciem z boku :)długim:P A jak tak lubisz Eskę W-w to do wrocka przyjedz a nie gdzies tam do Calgary ( ? ze sportem mi siem kojarzy:P ) Kaszubko...wpisz w googlach słowo \"asertywność\"....to naprawdę świetna sprawa:D Albo o robieniu tzw\"kanapek z komunikatów\"...nie wiem dokładnie jak to się nazywa w psychologii,ale chodzi o to,że między słowa pozytywne wkłada się komunikat negatywny. Np. Cieszę się,że zwróciłaś mi na to uwagę /chociaż to nie twoja sprawa / ale rozumiem,ze to z troski o mnie. albo\"Cieszę się,że troszczysz się o mnie i chociaż to nie twoja sprawa,to dzięki,że zwróciłas na to moją uwagę\"...itp. Ty powiesz o co Ci chodzi, a druga strona zapamięta początek i przede wszystkim koniec;) Przykłady moze trochę mętne ale na pewno załapiesz o co chodzi:) Reszcie dziewczyn zyczę miłęgo wieczorki i kolorowych snów...zaraz mnie dziecię wygoni;) Jestem jutro w pracy do południa więc pewnei zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe znow przeciazona... Witam wieczorowa pora 😍 Kolacja zjedzona, teraz same przyjemnosci mnie czekaja : winko dopic, moze jakis dobry film...? No i przede wszystkim WE !!! Aspirynke musze chyba wypic na noc bo troszke dzis zmarzlam, a moze wzme ktoras z recepturek Kaszubki 😘...? Zobaczymy co nam TV dzis proponuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa...i pamiętam słowa mojej Mamy\"Bój się Boga dziewczyno,gdzieś ty była?!\";) kiedy wróciłam później niz zaraz po lekcjach....;) albo jeszcze później ;) Ale wtedy nie dość,ze nie było komórek to i ze stacjonarnymi było kiepsko...miałam wytłumaczenie:P A teraz ja się martwię, i myslę,że do śmierci tak już będę miała;) Chociaż...kiedy poszłam do pracy przy pierwszym dziecku to non stop o nim myslałam...potem coraz mniej a teraz ( dzieci 11 i 15 lat :P ) to martwię się dopiero,kiedy właśnie w czasie powrotu do domu nie ma ich i wiadomości od nich... W dobie kompów i komórek kartki i długopis to za duży wysiłek chyba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko zapomnialam postawic... naprawiam blad ! Y Y Y Y Y Y Y... Bez_Torebki - milego dnia jutro pomimo pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_t, jesteś super! To mi do głowy nawet nie przyszło... no to teraz jestem w 100% gotowa na przyjmowanie gości. Czasem robię z igły widły i niepotrzebnie się uprzedzam - może nie będzie aż tak źłe, do niedzieli juz niedaleko, więc niedługo się przekonam. Dobrze, że ja już nie mam takich kłopotów z małolatami, słucham tylko co opowiadają moje córki i czytam, co Wy piszecie. Mi zostały wspomnienia, które po latach są nawet fajne...ale kiedyś i ja tak miałam - głównie ze starszym synem Córki kilka lat spędziły w internacie, a młodszy syn był bardziej niekonfliktowy. Dziś o godz 22 zaczyna się na TVN pokaz domina [ Domino Day 2007] - lubie na to patrzeć. Miłego wieczoru wszystkim. Kotka znów mi miauczy - ze tez musi to mieć co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - moze lampeczke winka? Ja tez prezentach staram sie myslec wczesniej... ale na mysleniu sie zazwyczaj konczy :-( ...kupuje w ostatniej chwili :-O. I co roku mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, wychodzi z Ciebie nadopiekuńczość, ale nie martw się , większość matek tak reaguje [ tyle, że niektóre do tego sie nie przyznają]. Trochę spasuj, bo może to za bardzo i Tobie i dzieciom utrudnić życie. Tzn żeby Twoja troska o nie nie była za widoczna przed kolegami i koleżankami Twoich dzieci. Troska o dzieci i tak pozostaje do końca życia - moje już są dorosłe, a ja wciąż myślę o nich i gdybym mogła, to roztoczyłabym nad nimi niewidzialną ochronę przed złem. Że tez musimy aż tak mocno kochać....a tak w ogóle to przyganiał kocioł garnkowi - bo tez zaliczam sie do nadopiekuńczych matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moi tak bardzo się kochali, że nie zawsze mieli coś z tej miłości dla nas. Oni za sobą świata nie widzieli. Rzadko spotyka sie taką miłość trwającą tyle lat niezmiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke,ale właśnie zauwazyłam ,ze nasz klubik skończył dziś dwa miesiace i czuje sie w obowiazku to zauważyć...Stawiam szampana i pod kołderke,bo syn nie umie zasnąć....Takze do jutra 🖐️ Dobranoc dziewczyny,spokojnej i miłej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kobietki jestem juz na to winko...🌼 ale widze ze macie inne tematy a juz po kilku drinkach...hihi 35-wyluzuj troszke,nadopiekuncza -Mamo-daj dzieciom troszke luzu... Kaszubko-buziaki Annapo-...no to milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - no to sie cos dzis nie spieszylas! Co, juz samochod sprzedajesz ? HIhihi !! Ja tu siedze po cichutku i sie nie wtracam, bo coz ja moge o dzieciach i opiekunczosci powiedziec ... :-(. A ja juz lekko wsawiona jestem, ale co mi tam - jutro spie do poludnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-nie Rebeka nie sprzedaje ale jak co tydzien jestek po kilku drinkach a zespol mi przygrywa....hihi...widze ze Ty rowniez we wspanialym humorze ...no i znowu tance...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki zespol ? To gdzie ty teraz jestes ? Mnie nic nie przygrywa, tylko zmywarka szumi w kuchni... Ja tez chce tance !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Rebeka -cofnij sie i zobacz ze ja juz jestem od godz 16.32....hihi..(zawiana)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M gra na gitarze razem z kolega ...a ja slucham,chociarz juz to znam ...mozemy razem potanczyc... u nas mowilo sie ze jak ktos zamierza ze dwa dni poimprezowac to -tanczy-....hihihi..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po tym winku tak polecialo ?! :-D Qrde, jeszcze sie okaze ze to ja Cie do alkoholu namawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka -nie chyba nie...a moze zaraz zobaczymy..a oni teraz u mnie rozmawiaja o tesciowych ,ktora,czyja,jaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - ciagle na diecie ? To ty powalisz wszystkich panow na kolana na tym Sylwestrze ! Jednego mozesz! Lap Y !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowe to temat-rzeka, nie licz na tance. Choc duzo przesady w tych wszystkich kawalach o tesciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-tak temat bez konca ale moja mama jest z tych drugich -to nasza zasluga-dzieci,caly czas procentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×