Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

witam Ewanisia i Rebeka Czasem Wam wszystkim zazdroszczę - ja już to przeszłam i zostały wspomnienia.....a chciałoby się czasem wrócić do tamtych lat i co nieco przeżyć na nowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - butelka wina wstarczy ;-)... dobry humor jest a rano kac minimalny :-P. Zrobilam sobie \"zaprawe\" przed dzisiejsza imprezka ! Kaszubko 😍 - najwazniejsze ze jest co wspominac. Mowcie teraz glosno jakby co bo odkurzacz wlaczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Kaszubko ja sie ciesze ze to juz wszystko tak jest poukladane w moim zyciu,dzieci duze sniadanko same sobie zrobia wiec ja moge poimprezowac... Rebeka-mowie glosno zebys slyszala zaprawe rowniez zrobie przed dzisiejszym spotkaniem ...dzis opijamy jakas rocznice ...cos mi sie obilo o uszy...toz to grzech by byl tego nieopic ... Kaszubko wirtualnie mozesz pic dzis z nami....Rebeka stawia winko ja cos mocniejszego,jeszcze ktoras upiecze ciasteczka i bedzie gralo.... cos sie niemoge zebrac zeby wyjsc a obiecalam sobie dzis slodkie lenistwo....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - będąc w Waszym wieku miałam już nastolatki i maluśkiego chłopczyka. Jeśli nikt mi nie przeszkodzi [ a nie zapowiada się na to] to wieczorem tez tu zajrzę... dziś mecz w telewizji, to zostaje mi tylko, albo aż , komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! To jest to co lubie : mieszkanie posprzatane, zaczynam prawdziwy WE. Teraz jeszcze na bostwo sie musze zrobic ale to juz sama przyjemnosc ;-) Ewanisiu, Kaszubko i wszystkie przesympatyczne panie 😘 - ja mam dzis imprezke poza domem, i moze zostane na noc bo napewno wypije chocby winko do kolacji wiec za kolko nie siade... Wiec juz teraz stawiam na stol winko i szampana i juz teraz wznosze toast (jedna lampke moge wypic :-P) za Annapo i nasz topik ! Do lazienki uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 🌼, ja nie wiem, jak udaje Wam się tu dostać, mnie nie wpuszczają - wczoraj cały wieczór próbowałam, zabroniłam zblizać się do komputera komukolwiek i nic. A taka impreza mnie ominęła:( Pozdrawiam Was i dla wszystkich😘, ja dziś idę do znajomych kibicować naszym, jak wrócę zajrzę - może dziś się uda.Miłego popołudnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! No co prawda u mnie juz raczej dobry wieczor,ale jako,ze dzis to moj pierwszy wpis wiec bedzie dziedoberek... Usmialam sie dzisiaj serdecznie czytajc imprezowe wpisy naszych dziewczyn i co Wam powiem, to Wam powiem ale ten topik to chyba jeden z moich lepszych pomyslow...tyle mam z niego radochy...Najbardziej mi sie podobalo jak Rabeka tlumaczyla ten zapis o teledysku ,az mnie brzuch rozbolal ze smiechu... Jestescie nie do pobicia..:D Mnie dzisiaj znowu wypadl dzien poza domem,siostra kupila nowy piec i pralke i trzeba jej to bylo pomoc poprzewozic,bo swoja stara pralke dala mamie..A ja w tym czasie umylam u mamy okna i ani sie nie obejrzalam a dzien zlecial.Zreszta teraz o 16 juz robi sie ciemno,to i dzien jakis krotszy..W domu musialam pranie postawic ,posprzatac i Bogu dzieki ze mozna pizze zamowic to przynajmiej na dzis sobie obiad odpuscilam...A teraz na druga zmiane do biura i jak przyjde to chyb wreszcie bede mogla chwilke odpoczac... Watpie czy przy sobocie pojdzie sie tu dostac ,ale bede probowac... Ewanisiu,moje gratulacje odnosnie refleksu,ale jesli sie przebywa z angolami ...Kto z kim przystaje ,takim sie staje...no to ja chyba czasami tez wsrod angoli musze przebywac,albo to jeszcze jakies pozostalosci z poprzedniego wcielenia...:P Jeszcze sie z Wami nie napije ,bo moje laciate bardzo wrazliwe na ten zapach,ale wieczorkiem obowiazkowo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko🌻, Annapo🌻 - witam ! Z \"bostwa\" nic nie wyszlo... :-(, no ale z proznego to i Salomon nie naleje... :-O. Ale nic to, i tak nie mam zamiaru nikogo tam oczarowac... :-P Zegnam Was z wieeelkim zalem, bliska jestem odwolania imprezki ale mi nie wypada, bo to imieninki i juz od dawna zaproszenie bylo wiec... Milego wieczorku zycze wszystkim ! Wypije Wasze zdrowie - obiecuje ! Do juterka ! 😘😘😘😘😘😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ....... i juz jestem...pije piwko na dobry poczatek...ale,ale,piwko chwilke poczeka.. 🌼 Annapo-👄 jakie -Damy-te Twoje laciate;)zle znosza towarzystwo alkoholowe...hihihi..👄 -Rebeko,no to zdrowko za ANNAPO gdyby nie ona nie poznalybysmy sie tu wszystkie ...lampeczki w gore mile panie...za nas i za nasze spotkanie...🌼....milej udanej imprezki.. Kaszubko🌼widze ze jednak sie skusilas na imprezke,to do wieczorka... Agnieszka 🌼..daj znac jaki wynik...?a wogole z kim graja?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam 36 lat niestety samotna-czy ja wiem czy niestety- tak jakoś mi dobrze w sumie, choć nieraz smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebować to potrzebuję :D ale wiecie jak to jest na stałe w domu brrrrrrrrrr żeby mi mówił co mam robić, brrrrr...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W księgarni klient pyta sprzedawczynię: - Czy jest książka \"Mężczyzna, władca kobiet\"? - Baśnie i fantastyka na drugim stoisku. Jaka jest najcieńsza książka na świecie? - \"Co Mężczyźni Wiedzą o Kobietach\" Jaka jest najgrubsza książka na świecie? - “Co Mężczyźni Myślą, że Wiedzą o Kobietach” :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię żeby się facet nie przydał , ale jestem sama z własnego wyboru-nieraz fakt smutno samej, ale wolę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: Analiza Chemiczna Obiekt: Kobieta Symbol: Ko Odkryta przez: Adama Masa Atomowa: Przeciętnie można się spodziewać 59, ale znane są izotopy wahające się od 50 do 80. Występowanie: Nadwyżka ilości w obszarach miejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd,wlasnie to znalazlam... Właściwości chemiczne: a) Charakteryzuje się ogromnym powinowactwem ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyna (Pb) oraz szlachetnymi i polszlachetnymi kamieniami i minerałami. b) Zdolna do absorbowania ogromnych ilości drogich substancji. c) Potrafi nagle eksplodować pozostawiona sama z mężczyzną. d) Nierozpuszczalna w płynach, jednak jej aktywność gwałtownie wzrasta przy nasyceniu etanolem (alkoholem). e) Wytwarza ciśnienie przy odpowiednim stosowaniu. Własności fizyczne: a) Zazwyczaj pokryta zewnętrzną kolorowaną powłoką. b) Wrze bez powodu i zamarza bez przyczyny. c) Roztapia się, jeśli ją odpowiednio traktować. d) Gorzka, gdy używana niewłaściwie. e) Zależnie od okoliczności, oscyluje pomiędzy postacią czystego kruszcu a pospolitej rudy. Zastosowania: a) Zdobnicze, szczególnie w sportowych samochodach. b) Najlepszy ze znanych reduktorów pieniędzy. c) Potrafi pomóc w relaksie. Testy: a) Czysty egzemplarz, odkryty w jego naturalnym stanie, różowieje. b) Zielenieje umieszczona obok cenniejszego okazu. c) Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. d) Posiadanie więcej niż jednego stałego egzemplarza jest niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZŁE!!!!!!!! ale się uśmiałam zajrzyj na www.femmes.republika.pl tam na dowcipy i mężczyźni w pytaniach i odpowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy mężczyzna rozmawia z kobietą... Co mówi Co myśli Chce mi się spać. Chce mi się spać. Jestem zmęczony. Jestem zmęczony. Chcesz pójść do kina? Kiedy pójdziemy do łóżka? Może byś do mnie wpadła? Kiedy pójdziemy do łóżka? Może pójdziemy razem do restauracji? Kiedy pójdziemy do łóżka? Mogę do ciebie zadzwonić? Kiedy pójdziemy do łóżka? Zatańczymy? Kiedy pójdziemy do łóżka? Nudzi mi się. A może poszlibyśmy do łóżka? Kocham cię. A może poszlibyśmy do łóżka? Ja też cię kocham. No skoro już to powiedziałem, to może wreszcie poszlibyśmy do łóżka? Ładna sukienka. Niezły biust. Jesteś spięta. Zrobię ci masaż. Chcę cię popieścić. Tak, niezła fryzura. Przedtem było lepiej. Tak, niezła fryzura. I za to zapłaciłaś 150 PLN. (W czasie zakupów) Ta jest niezła. Weź wreszcie którąś z tych cholernych sukienek i wracajmy wreszcie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ty chyba nie wtajemniczona to wyjasniam ja posiadam gospodarke tzn utrzymuje sie z rodzina z produkcji mleka i dlatego czasami pisze cos o aciatych...A one naprawde staja sie nerwowe jak czuja alkochol,wiec ja wypije dopiiero wieczorkiem jak juz bede po robocie... Witam nowa pania i zapraszam do czestego odwiedzania...A ze dobrze bez chlopa to zrozumiale...Ale ja raczej wyznaje zasade z chlopem zle ,a bez jeszcze gorzej...:P Dobra teraz musze sie przebrac i odrobic swoja panszczyzne Macie wszystkie pozdrowienia od mojego M 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×