Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

35-mialabym kilka odpowiedzi na to -fajne musza byc z Toba imprezki-zgadnij co?...bedzie wchodzilo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty 35 - Marylin Monroe nie znasz ?! Tez blondynka z takimi lokami jak Twoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, powoli - Marlin Monroe ma piosenke \"Diamonds\" i w teledysku (czy w tamtych czasach byly to juz teledyski ?) faceci leza u jej stop i podaja na wyscigi naszyjniki diamentowe... co jeden to wiekszy i piekniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewanisi ... no... nie wiem :-D, moze ona tez diamenty lubi ? To co Ewanisia, lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewanisia to byl komentaz do wpisu 35-tki na temat powalenia na kolana i centrum zainteresowania meskiego. Nie ma tu zadnego podtekstu, tylko tak to sobie wyobrazilam... Chyba sie naprawde lekko wstawilam, bo mnie sie wydaje ze pisze jasno a Wy mnie nie rozumiecie ... :-O. Ale tak zmarzlam dzis na tym motorku ze musialam sie rozgrzac. Wybralam winko zamiast aspiryny... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - hihihi, ty niebezpieczna kobitka jestes :-D !! Tylko jakich glupot nie rob !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja... ale i tak nie chce. Ty mi nie podpowiadaj bo jeszcze mojego kierowce do domu zaprosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nim to nielatwa sprawa, bo zonaty... A poza tym nie w moim typie, bo ciemny blondyn a ja brunetow wole... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskrecja w pracy !? No cos ty ! Juz i tak jest wesolo, bo zawsze on mnie odwozi... ale mieszka najblizej to co ja na to poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towazystwo sie wykruszylo... To ja tez chyba pojde spac😴... bo co mi zostalo :-( Dobrej nocki ! 😘😍 A jutro wypijemy za 2 miesiace naszego topiku i jego zalozycielke ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha...no niezle tu imprezowano:D mam nadzieje,ze kac Was dzisiaj z daleka omija,czego szczerze życzę;) Wzięłam do pracy robótkę,ale nie lubię się tak w nią wpatrywać,jak na ekranie nic nie śmiga (zawsze robię,kiedy oglądam coś w tv ) a jakoś nie mogę sobie poradzić z odtworzeniem filmu z pendriva...sierota ze mnie:D Trochę techniki i kobieta się gubi;) a chłopakom nie chcę przeszkadzać,bo w koncu na akord pracuja to co im będę d... zawracać jakimiś instalacjami. Książkę mam fajną to poczytam...i tak ta moja praca w soboty wygląda:D A winka dobrego to bym sie napiła, oj napiła....;) Aby do wieczora;) Miłego wekendu wszystkim, szczególnie Kaszubce...nie daj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bez_T , chyba dziś tak szybko nasze balowiczki się nie odezwą, siedziały dość długo....było co czytać.... Wgrywam sobie kolędy do komputera, niby jeszcze dużo dni do świąt, ale czas za szybko ucieka, a teraz mogę to robić spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - szybko, nie szybko...? Ja juz jestem. I to nawet po wizycie na poczcie, polecony musialam odebrac a tylko do poludnia poczta otwarta wiec musialam sie zerwac \"skoro swit\" :-). Bez_Torebki 🌻 - dzieki, nawet nie jest najgorzej, coz to za kac po butelce wina :-P... Twoja praca fajna, szkoda ze nie mozesz tego w domu robic... :-O. Teraz za sprzatanko sie wezme, ale jeszcze przed wyjsciem z domu do Was zagladne.. Milego dnia zycze wszystkim ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzien dobry wszystkim ....ale sie zdenerwowalam tyle pisalam i caly wpis mi wcielo....👄 milego dnia babeczki BezTorebki-a co tak dlubiesz tam.... Rebeka -dopiero wiem o co Ci chodzilo..nie,nie,nie...to odpowiedz...hihihi...ale refleks....zalapalam na drugi dzien...ja juz angol...;) Kaszubko-milego dnia👄 35-najwczesniej sie zmylas-to gdzies Ty-👄 a tak wogole to jak sie czujecie-ja dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj Rebeko zajrzyj ...jak nic Ci nie jest po butelce to ile wiecej potrzebujesz?......hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×