Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ 🌻 :) no to ja wam tez powiem - moj tez muzykant :D ale zbieg okolicznosci, moj tez gitarzysta ale ostatnio na \'podciszaczu\' gra. Drogie Panie - a i witam tez przy okazji Magde - ja tylko sie witam i zmykam. Dzisiaj zostalam w domu z dzieckiem bo wczoraj miala male rozwolnienie a potem cala noc pawia puszczala, moja bidulka :( Nie mam pojecia co sie dzieje, bo nie ma ani goraczki i zachowuje sie jak zawsze, wcale na chora nie wyglada.... Kaszubka, ciesze sie ze wszystko dobrze sie powiodlo wczoraj 😘 Rebeka, tylko za bardzo nie bzykaj na tej kawce ;) ja tez bardziej do tych serial monogamist naleze :) i nie potrzeba mi uwagi innych mezczyzn do szczescia ;) narazie, caluje mocno i trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 Ewanisia, mój kiedyś w średniej szkole gral w zespole rocka, a teraz czasem na spotkaniach ze znajomymi, wiesz grill, ognisko jakiś biwak a repertuar bardzo różny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas we wsi jest orkiestra ,ktora przygrywa na roznych uroczystościach i moj ślubny jak mu czas pozwala to gra z nimi ,np marsze pogrzebowe .. A w ogole to my wszyscy bardzo lubimy ( i wychodzi nam nawet fajnie).......granie na nerwach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Ja tolko w terenie byłam na lotnisku w Pruszczu . Teraz rozgrzewam się na razie herbatką brrrrr Kaszubko no widzisz mówiłam że się niepotrzebnie nakręcałaś,teraz pierwsze koty za płoty:)a piesek dalej się drapie umówię ją do lekarza! No to w WE mamy andrzejki co?i adwent a potem święta. Może jakię fajne wróżby macie albo coś w tym rodzaju :))) Ale super mam wiadomość są nagrody półroczne podobno jest już lista .Zastanawiam się co sobie kupić hmmmm moze super staniczek z triumfa bo na to nigdy nie starcza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu poczta dotarła ,oj jakby sie tak na tym pomoscie z mezem ułozyc...mogłoby byc fajnie...Do tego jakas muzyczka ,winko ,ognisk ech...pomazyc....i lekarz nie zabroni... A na mnie czeka mop i brudna podłoga w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, u mnie też jakieś premie się szykują :) ale jeszcze nie myślałam na co przeznaczę, Aniu, ja odwalilam porządki w sobotę z samego rana, zastanawiam się, czy okien by nie umyć póki pogoda dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie granie to tylko na nerwach, ale od wielu lat jest słuchanie i to dość głośne, rozmaitej muzyki - przez to polubiłam techno i często do tej pory tego słucham. Bolero w wersji techno jest super Dea, a dla Ciebie mam dużego buziaka - kiedyś napisałaś, że polityka i religia to temat tabu na naszym topiku - a ja wczoraj wykorzystałam to zdanie do ucięcia rozmowy o polityce, skorzystałam też z rady [ chyba Bez_t] i dość gładko wcisnęłam to między wierszami. Co tyle głów, to nie jedna....wszystkim Wam również należą się potężne, duże buziaczki, dzięki Wam byłam wyluzowana, spokojna i to w dużej mierze przyczyniło się , że wszystko odbyło się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu co to za obraz rozsyłasz bo ja nic nie mam? Aga a ty też w budżetówce pracyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...juz trzy wpisy mi wcielo....wiec napisze inaczej... Annapo-marsze powiadasz....hihi....moj gra Deep Purple i kilka innych zespolow....a jak sie zejda z kumplami ...toja niewytrzymuje momentami... czy ktoras z was wie jak wrzucic cos na you tube ?....pokazalabym wam cos....🌼 a andrzejki spedzam w domu bo moj M ma tak na imie i w sobote przyjezdza moja mama,nie widzialysmy sie rok,zostaje 10 dni i jedzie do polski,ona jest teraz we wloszech,pracuje kobieta bo zostalo jej kilka lat do wczesniejszej emerytury...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie musze z Wami na razie pozegnac,bo obiadek musze zaserwowac a jeszcze na basen z synem i wywiadowke i obora i jak wieczorem nie padne na pysk to zajrze 🖐️ Miłej reszty dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonusna zaraz postaram Ci sie to przeslac sorki ale niebylo mnie -dzien wyplaty....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze cos mi kafe wariuje dzis .....wysyla,niewysyla... Iwonusna-poszly konie po betonie.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze cos mi kafe wariuje dzis .....wysyla,niewysyla... Iwonusna-poszly konie po betonie.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z wami na dobra chwilke zegnam ,bo musze z synem na basen ,potem wywiadowka potem do obory i potem jak jeszcze nie padne na pysk to do Was zajrze 🖐️ milego popołudnia .... Ewanisiu ja taki laik komputerowy takze nie wiem jak cos wrzucic na you tube,ale popytam corki wieczorkiem to moze wtedy cos pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica zdaje relacje : obiad zjedzony, kawa wypita moze sie Ewanisia i 35-tka uspokoja i przestana do grzechu namawiac ;-) :-D. 35 - wlasnie dlatego :-D !! Nic dziwnego, ze Ci sie spac chce jak ty do 2 w nocy po kafe buszujesz ;-)... Dea - usciki dla malutkiej, trzymajcie sie obie cieplutko 😘. A monogamia to fajna rzecz ;-)... Ma swoje plusy :-) Iwa, Agnieszko - ja tez chce premie 😭 !! Niby jest na koniec roku, ale to taka \"kontraktowa\", niby 13-tka... na niespodzianke liczyc za bardzo nie moge :-( :-O Kaszubko - moj M mial taki okres ze jak wracal z pracy do domu to wlaczal sobie (na szczescie przez sluchawki !) 15-20 minut techno... twierdzil ze taka \"rabanka\" swietnie mu oczyszcze mozg ze zbednych mysli nazbieranych przez caly dzien... :-D. Annapo - zagladnij, chocby na ziolowa herbatke przed snem... mam nadzieje ze nie na uspokojenie po wywiadowce :-). A aniolka ... przeciez masz jeszcze 3... takie z rozkami ;-) :-D - glowa do gory 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka -zaspokoilas nasza ciekawosc.....👄-i co dobra kawka....? moj twierdzi ze przez sluchawki to jak z gumka....;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów kafe odbija, Ewanisia - fajne obrazki 🌼 Annapo, u mnie w czwartek zebranie;) ma ktoś ochotę na szatana w filiżance ? pytam , choć nie wiem, czy i tym razem wpis nie zniknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aga-pije red bulla teraz ale jak serwujesz to ja z mleczkiem bez cukru prosze....👄,,,,,juz cos lepiej z kafe nie chwal slonca przed zachodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - kawka super - grzechu warta :-D. ...a bez sluchawek to by mial mnie na glowie... widocznie wolal to niz ze mna zadzierac ;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz nie dziala ....ja naprawde wrzuce kilka na you tube to same zobaczycie....tylko jeszcze nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×