Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry dzień A kiedy wstaje, dzień, budzą się jak Ty, Nadzieje, które wciąż mają dobre sny, Zielone oczy przecierają, I przeciągają się jak kot. Czy w złotym łóżku śpisz, czy pod mostem gdzieś, Na ławce w parku, czy w puchu białych rzęs, Te same budzą Cię nadzieje I zaraz w ucho szepcą Ci... Dzisiaj będzie dobry dzień, Dzisiaj będzie dobry dzień, Przestań już się jeżyć, Przeżyj ten dobry dzień. Dzisiaj będzie dobry dzień, Dzisiaj będzie dobry dzień, Wysuń nos spod kołdry, dzień dobry, To głos nadziei Twej. I dzień zaczyna się, ale co za pech, Ryżową szczotką spraw ciągle pieści Cię, I myślisz sobie – oj nadziejo, Już ja wygarnę Ci przed snem, A gdy nastaje noc, wściekasz się już mniej, Nadzieje smacznie śpią, jak tu budzić je? Nadzieje przecież wcześnie wstają, Skoro świt, już brzmi ich głos... Dzisiaj będzie dobry dzień, Dzisiaj będzie dobry dzień, Przestań już się jeżyć, Przeżyj ten dobry dzień. Dzisiaj będzie dobry dzień, Dzisiaj będzie dobry dzień, Wysuń nos spod kołdry, dzień dobry, To głos nadziei Twej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSY A FACECI I psy i faceci zabierają za dużo miejsca na łóżku. I psy i faceci mają nieuzasadnione obawy przed odkurzaniem. I psy i faceci znaczą swoje terytorium. I psy i faceci są kiepscy w zadawaniu pytań. I psy i faceci nie mówią ci co ich trapi. I psy i faceci są dziwnie zafascynowani kobiecym kroczem. I psy i faceci nie zmywają naczyń. I psy i faceci pierdzą bezwstydnie. I psy i faceci nic nie zauważają kiedy wracasz od fryzjera. I psy i faceci lubią dominować. I psy i faceci nie ufają listonoszowi. I psy i faceci nie rozumieją co widzisz w kotach. ZA TO: Psy nie mają problemu z okazywaniem sympatii publicznie. Psy tęsknią jak cię nie ma. Psy czują się winne jak zrobią coś złego. Psy nie krytykują twoich znajomych. Psy nie boją się twojej inteligencji. Psy można wytrenować. Najgorsze co możesz złapać od psa to pchły. Psy rozumieją co znaczy \'nie\'. Psy w średnim wieku nie porzucą cię dla młodszej właścicielki. Psy nie wściekają się kiedy zarabiasz więcej niż one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim śpiochom:), Kaszubko🌼 pewnie, że będzie dobry :), a wizyta o której ? Ja dzisiaj przedzimowe prace w ogródku - rośliny muszę zabezpieczyć, a potem na spacer do lasu z psiakami i powrót na grzane winko, miłego dnia dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Magnum. Agnieszka, skarbie, oficjalna wizyta na zacząć się gdzieś po godz 13. Wyobraź sobie , że zaczyna mnie to bawić, jestem coraz bardziej ciekawa i powodu tej wizyty i tego jak to się rozegra. To ona ma gorzej, gdyż po tylu latach do nas przyjeżdża.... Wczoraj nieoczekiwanie, o jeden dzień wcześniej przyjechał mój chłopak z Trójmiasta - lubię takie niespodzianki - dostałam znów dużo buziaków i już wiem, że w Wigilię też będzie u mnie i jeśli tylko będę chciała, to weźmie też ze sobą swojego pieska - łobuziak wie jak trafiać mi do serca.... Same radości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie! Witajcie śpiochy! już myślałam ,że sama na tym świecie zostałam! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, tak źle nie jest, tyle tylko, że nasze dziewczyny sobotę i niedzielę rezerwują głównie dla swych rodzin i mniej czasu poświęcają topikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak fakt.... ja żyję w inny m świecie to mogę sobie pozwolić, chyba że jakaś koleżanka do mnie wpadnie ale może gdzieś pójdę albo ktoś do mnie przyjdzie...:p pogoda pod psem -typowo barowa...trzeba przemyśleć , chociaz po tygodniu pracy nie chce mi sie nigdzie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś i tak tu będę co jakiś czas zaglądać - jedynie będę niedostępna w czasie tej oficjalnej wizyty mojej szwagierki - nie martw sie na zapas, sama tu nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ....🖐️ ........🖐️ wstalam ale dzis leniuchuje,zostaje w domku....mam kilka komedi polskich wiec sie posmieje.... kobietki wszystkie 🌼dla was,ktos musi warte trzymac...hihi... Kaszubko-👄 jestesmy z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×