Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Agnieszko ,ja bardzo rzadko pieke ,zeby nie kusic losu,ale czasami przechodzac obok cukierni nie umiem sie oprzec i cos kupie ...niestety u mnie wszyscy lubimy cos słodkiego... A ta nasza grupka kobiet ,ktore chodza z tymi kijkami to u nas tez atrakcja,bo nawet w regionalnej gazecie bylo ich zdjecie...:PTakze kupuj kijki i jak Ci to sprawia radoche to w droge...a jak M...tez był z Toba... Ja z M ,w tamtym roku jezdziłam wieczorem po obrzadkach na rowerach,ale przyszła zima i niestety juz nam sie nie chciało...chyba jednak trzeba bedzie do tego wrocic,bo tak jakos lepiej sie czlowiek czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie M też się spodobało, we dwoje zawsze raźniej :) my też na rowerach jeździmy, ale szukaliśmy czegoś, co możnaby uprawiać w ten zimowy czas i nie mieszkając w górach;) do kwietnia jeszcze macie moment, coś ładnego i funkcjonalnego znajdziecie :) a ja czasem tylko mam ochotę na słodkie i przeważnie jest to ciasto, bo jakoś ani cukierków ani różnistych batoników nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie znikam,jade po wozek ,ale potem sie odezwe,Rebeko pilnuj domu,a obiadu nie musisz robic,bo mam od wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to gratulacje ,bo nie kazdy maz sie lubi z zona pokazywac publicznie hi,hi....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane... jeśli któraś nie ma słoneczka - to posyłam - łapcie..... Agnieszko, chciałam właśnie napisać, że spacer na kijkach jak najbardziej, ale nie sama.... mąż który chce z żoną dzielić swój wolny czas to ze świecą szukać... a może udało Ci się tak dobrze go wychować ? Tak czy siak - gratuluję. Rebeko - ludzi pozytywnie myślących jest dużo, ale jeszcze więcej jest tych drugich... i pełno jest też niedowiarków sądzących, że to na nic, że to nie pomoże. Mam w domu książkę o pozytywnym myśleniu i wpływie na własną podświadomość - kiedyś jej czytanie bardzo pomogło mi w życiu i teraz, w chwilach zwątpienia, czasem do niej powracam - wciąż jest aktualna i wciąż pomaga mi w życiu. Annapo - koty prawdopodobnie mają siedem żyć - jeśli to prawda, to mój jeszcze długo pożyje. Wiem, że koty są bardzo silne i potrafią wiele przezwyciężyć, wygrzebać się z najtrudniejszych przypadków. Ewanisia, nie przeceniaj własnych sił - praca owszem, ale nie za wszelką cenę... pamiętaj o swoim odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - masz szczescie ze nie lubisz slodyczy :-). Chyba Ci troszke zadzroszcze :-) (ale tylko troszke i tak nieszkodliwie ;-) ) Annapo - domu pilnuje !! Nawet mysz nie przeleci bez mojej wiedzy ;-) ! Kaszubko - dzieki za wirtualne sloneczko... wirtualne, bo obawiam sie ze na nasza dzisiejsza \"bryje\" na polu to nawet Twoje czary nie zadzialaja... i nawet moj optymizm nic tu nie pomoze ;-). Najwazniejsze ze juz do wieczora nigdzie nie musze wychodzic, chyba nawet popoludniowago papieroska sobie daruje :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, M bardzo lubi spędzać ze mną czas, z niego taki przytulas trochę...przynajmniej na razie:P i jakoś ma tak sam z siebie, do niczego nie zmuszam tylko sugeruję, żebyśmy coś porobili. A poza tym to on też mnie wciąga w różne rzeczy np. nauczył mnie na nartach, cały czas próbuje w szachy - tu jestem mniej zdolna :( Może wynika to z tego, że czas mamy dla siebie dopiero wieczorem, czasami dosyć późnym i w WE :) Rebeka, za to nie wyobrażam sobie dnia bez pieczywa, dlatego każda dieta odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto sie tu zrobilo... chyba do domu uciekne... Milego wieczorku mile panie (dla tych, ktore do nas dzisiaj nie zagladnely :-( tez ;-) ) 😘😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czesc,czesc..........🌼 wrocilam ale to nie koniec ....jeszcze cos szybko w domku zrobie i juz dzis zajrze ...lece na razie pod prysznic ....zmeczona jestem bardzo......do uslyszenia jak wroce to napisze....🌼 ...milych chwil ...bo juz momentami niewiem czy to dzien czy noc...hihihi.....pa....pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku:) Ewanisia...Ty się kobieto nie przemęczaj...odpocznij sobie,tylko nie w wannie w czasie kąpieli;) Mozesz dla relaksu z tymi kijkami połazić ;) ja też o nich słyszałam,ale jakoś wolałabym na zajęcia jakieś zorganizowane chodzić...bo z dyscypliną u mnie kiepsko i jakoś w grupie mi łatwiej;) Dlatego Rebece zazdroszczę;) bo koło mojego bloku jest szkoła a zajęc w niej po południu prawie żadnych...tym bardziej dla dorosłych.A szkoda. dużo zdrowia chorującym życzę a reszcie miłego wieczorku:) JUTRO URLOP stop OD RANA SAMA stop HURRA!!! stop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez t - gratuluję urlopu i cieszę się razem z Tobą... mam cichą nadzieję, że w te dni wolne od pracy częściej będziesz tu zaglądać... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Puk, puk jest tu kto? Łomatko alem padnięta po pracy. Nogi bolą okropnie. Tak też i ja zaraz idę chyba do łóżeczka. Dziś sama :( Mąz w pracy. Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz częściej mówicie o zmęczeniu - pocieszę Was- dziewczyny, niedługo będzie wiosna i od razu wrócą Wam siły. A teraz wirtualnie posyłam Wam trochę energii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..BT-👄...jeszcze tylko tydzien i pozniej juz z gorki wtedy odpoczne...🌼 Rybka-👄....to zmykaj do lozeczka i sie wyspij...ja zaraz tez ide...👄 Kaszubka-👄...u mnie dzis padalo ale mialam wrazenie jakby juz byl poczatek wiosny...🌼 a teraz ide spac ..buziaki pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Jedzie sobie młode małżeństwo samochodem. Przejeżdżają obok "tirówek". Żona pyta: - Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane? - Robią ludziom przyjemności za pieniądze. - A dużo można na tym zarobić - Oj, bardzo dużo, kochanie. - To może i ja bym stanęła? W końcu dopiero co się dorabiamy, auto na spłacie, a czasy takie niepewne... Mąż unosi brwi ze zdziwienia: - No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja też się zgadzam. - A co muszę zrobić? - pyta żona. - Stań tu, ja stanę 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz "stówa" i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, że musisz porozmawiać z menadżerem i przybiegnij do mnie. - Ok. Żona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje się samochód. Żona podchodzi, a kierowca pyta: - Ile? - Stówa. - Ale ja mam tylko siedem dych. - Pan poczeka, muszę porozmawiać z menadżerem. Żona biegnie do męża i pyta: - Józek, ale on mówi, że ma tylko 70. Zrobić to? - Nie kochanie, nie możemy od razu robić zniżek. Powiedz mu, że za 70 to mu weźmiesz do ręki. Żona biegnie z powrotem i mówi, że zrobi ręką za siedem dych. Gość się zgadza, wyciąga interes... oczom żony ukazuje się instrument długi aż do kolan klienta. Żona wytrzeszcza oczy i mówi: - Muszę porozmawiać z menadżerem. Biegnie zdyszana do męża i woła: - Józek, nie bądź świnia, pożycz mu te trzy dychy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Dzien dobry kobiety i milego dnia zycze ....ja znowu w przerwie na sniadanie i juz zmykam .... Kaszubko- ......buziaki na powitanie dla Ciebie i kazdej z osobna ......... a teraz juz uciekam......pa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! 😘 i (kwiat] dla kazdej z osobna ! Na kawe sie wpraszam do kogos, bo nam automat zabrali :-O a nowy dopiero jutro bedzie... nie wiem w jakim stanie doczekam przerwy obiadowej :-O... Ewanisia - zwolnij troche, dziewczyno, wrzuc na luz... roboty jeszcze nikt nie przerobil ! Trzeba pracowac zeby zyc, ale absolutnie nie zyc zeby pracowac ! BT - moze znajdziesz troche wiecej czasu dla nas, co ? No i na obiecane ... wiadomo co... czekamy ! Rybcia - szkoda ze bez meza bo na bolace nogi swietnie robi masaz... a wiem z autopsii ze maz do tego najlepszy ;-) Milego dnia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kaszubko dzięki za kawał;)):D Niby mam urlop i powinnam robić to, co mi sprawia przyjemność,czyli np posiedzieć w necie do oporu;) ale zrobiłam juz zakupy,pozmywałam,podlałam wszystkie kwiatki,zaraz wstawiam pranie i \"chodzi \" za mną mycie okien;)) A to znaczy,że sa baaardzo brudne( taki dziwny piasek mamy na podwórku...2 dni deszczu i masakra na oknach ) bo na ogół to się takimi pierdołami nie przejmuję;) Kiedyś, kiedy net był w domu reglamentowany;) bo był modem to zawsze tego czasu w necie było mi mało...artykuły z pierwszej strony kafeterii sobie kopiowałam do plików,żeby potem off-line poczytać;) Tu wielkie dzięki za \"chomika\" chyba w pracy pościagam i podrukuję-koszty właśnie;) Teraz zajrzę na allegro,kafeterię , poczytam co mam poczytać,czasem sobie pogram na kurniku,doładuję telefon czy zrobię przelewy i tyle.Net już nie jest dla mnie niedostępną nowością;)...kiedys WSZYSTKO wydawało mi się interesujące a czas spędzony w necie nie był czasem zmarnowanym;) Od piątku będę już sama w pracy( mojego zmiennika zwolniono ) więc jak sobie dobrze pracę zorganizuję to może i na net trochę czasu się znajdzie;) A dzisiaj ,tak między tym gotowaniem a sprzątaniem;)....to chyba zafundowałabym sobie \"dzień piękności\' ,czyli kąpiel z pachnidłami,jakieś maseczki,balsamy malowanie paznokci i takie tam duperele...to co,że w samo południe?;)) Później to mi jakoś nie wypada po domu na golasa biegać...dzieci wracają;) Na razie stawiam więc kawę orzechową dla wszystkich...ciasteczka niech ktoś inny podrzuci bo u mnie się nigdy z dnia na dzień nie uchowają;)) Rybko,wysylam Ci maila z ofertą pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT - zycie mi ta kawa ratujesz :-) :-D. Ciastek nie mam... ale chyba mozemy po cichu liczyc na Annapo : u niej czesto cos sie trafia :-). A "dzien pieknosci" jak sama nazwa wskazuje powinno sie robic w dzien ;-), wiec zadnych wyrzutow sumienia nie miej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ok Rebeka...ale jakoś mi ciężko od kompa odejść...nawet do wanny;)) Co nałóg to nałóg;) :P A wg kalendarza świąt nietypowych to dziś jest....DZIEŃ PIKANTNYCH PRZYPRAW;)) Może Annapo wpadnie z jakimiś ciasteczkami z papryką?;)) :D P.S.Kaszubko we Wrocku w sumie wiosna, bo 10 na plusie, zero śniegu, słonko świeci...a ze 2 dni temu widziałam na niebie gęsi i nie wiem...czy odlatywały dopiero czy wracały bo im się snieg w Afryce nie podobał?;):D Ale chciałąbym bardzo,zeby Pani zima zawitała do nas choć na chwilę, taka z prawdziwym śniegiem i mrozem, bo inaczej znowu nas będą gnebić choróbska,gryzonie i robale;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj doła chwyciłam i dobrze mi w nim...pokłociłąm sie z M ...i nawet nie mam nastroju ,zeby popisac z Wami...jak mi przejdzie to napisze wiecej Ale kazdej zWas zycze udanego dnia... Ciasteczek na ostro tez nie posiadam ,ale mam czekoladke z orzechami i prosze sie czestowac... Bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, u mnie słońce i taki drażniący ale ciepły wiatr :) Bez T, jak ja Ci zazdroszczę dnia piękności, wiele razy sobie obiecuję zrobić coś takiego w WE, ale rzadko mi się udaje. Musiałabym rodzinę wyeksmitować gdzieś i nie patrzeć np. na stertę prasowania albo czegoś innego do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Agnieszka u mnie sterta prasowania to codziennosc;) nie jestem dobrą gospodynią domowa;) w tym momencie myślę o Rybce,która lubi( szok!!! ) prasować i o 35, która ogólnie chyba jest dobrze zorganizowana...ale nieonecna:( Siedzę przy kompie i biegam do kuchni i w okolice;) dałam sobie czas do 12...pozniej znikam ;) Annapo...dołki sa fajne,kiedy się z nich wychodzi, wcześniej nie bardzo;) Czy Wy się czasem nie widzicie kilka godzin dzienie,czy non stop jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię gotować, sprzątać też mogę...ale prasowanie doprowadza mnie do szału i zawsze sobie obiecuję, że będę prasować na bieżąco i oczywiście kończy się tylko na dobrych chęciach :( Aniu, zdarza się 🌼 a może Ty sobie zrób dzień piękności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T,niestety my jestesmy cały czas skazani na siebie i jedynie jak sie jedzie gdzies w sprawach urzedowych,to od siebie mozna odpoczac... Ja juz do tego przywykłam i na ogol nie narzekam ,ale tak jak dzis to schodzimy sobie z drogi... Agnieszko,wiesz przy moim stanie to raczej rąbanie drzewa by mi pomoglo,bo przynajmiej bym nerwy rozładowała... Ale juz sie wdrapuje na gore,poczytam sobie ,zjem tej czekolady i moze będzie dobrze ,w koncu nie bedzie mi tu chlop dnia zatrowal,no,nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - dobra klotnia czasami nie jest zla, pozwala oczyscic atmosfere :-). A z dolka wychodz szybciutko, kostka czekolady podobno moze zastapic dobry seks :-P. Ja osobiscie wole seks ;-)... kalorie ubywaja a nie przybywaja :-D :-D. Agnieszko - mamy dokladnie odwrotne upodobania, bo ja moge , sprzatac i prasowac ... ale gotowanie doprowadza mnie do szalu ;-) :-D ! Moze do kina sie wybiore wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Annapo...zadrzyj nos do góry i heja;))) Ja akurat bałam się wspólnej pracy, bo gdyby nasze 'ciche dni" wypadły na czas pracy to hmmm.. wszyscy by zaraz o tym wiedzieli...ale czasem mamy tak mało czasu dla siebie w pracy,że i naszych kłótni nie widać;)) A Tobie współczuję...wg mnie z NIKIM,nawet świętym nie da sie wytrzymać 24h/dobe ale moze mam złe doświadczenia;) Na 40 urodziny...za 2 tygodnie buuu...;))) chyba sobie kupię coś o asertywności;)) Kaszubko...znajdziesz moze coś ciekawego na chomiku w ramach prezentu?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T - nie wiem co lubisz czytać, może podasz jakiegoś autora....adresy chomików mam i to tylko kwestia wyszukania....jeśli znam nazwisko pisarza to znacznie lepiej idzie wyszukać, bo z tematyką gorzej, nie zawsze orientuję co dany pisarz pisze Chciałam trochę się rozpisać, ale dzwoniła siostra - zaraz u mnie będzie... A temat macie fajny - od paru lat jestem 24 godz na dobę z mężem i czasem dosłownie mogę zwariować... a myślałam, że go znam na 100%... los płata figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×