Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea - juz mi reka juz zcierpla, ale ja wyrwale bydle jestem :-D. Polewaj ! I zrob temu "ciachu" zdjecie i wstaw do komputera jako wallpaper :-D, bo sie z Toba dzisiaj nie napije :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - patrz, a ja nawet nie zajarzylam ze dzis 29.02 ... To my mamy dzis tez rocznice... Pierwsza noc na nowym mieszkaniu.... no nie to byl 28.02 bo rok nie byl "przestepczy" :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko, Ania !! Za wszystkie fantastyczne babeczki ktore sie przez ten topik "przewinely"😘😍... i te ktore jeszcze do nas dolacza ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ...na szczescie oni nie wiedza ,ze ja mam te kase ,bo na pewno dlugo by u mnie nie byla... Rudamaxi dobrej nocy!!!I tak jak myslalam...z tym szpitalem...samo zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos dlugosci miesiaca lutego... Kiedy pisalismy wypowiedzenie wynajmu mieszkania napisalismy "ostatni dzien miesiaca lutego czyli 30.02" :-). A jak przyszla odpowiedz ze odbior kluczy bedzie 28.02 to sie oburzylismy ze przeciez powinno byc do konca miesiaca :-D... I dopiero po kilku minutach zaskoczylismy :-D. Smialismy sie z tego z M przez ladnych kilka tygodni :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak dalej pojdzie to ja nie tylko w literki nie trafie ,ale nawet klawiature bede szukac....ale za Twoja rocznice tez wypije... No to chlup...! Alkohol to nasz wrog ,wiec trzeba go w morde lac... No my mordek nie mamy ale w takim razie lejmy go w dziubki.... ooooooooooooo moje M wrocilo...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Rudamaxi 😘 ! Niech Ci sie przystojny, samotny sasiad przysni :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ooooo, czyzby ta zazdrosc ;-) ? Moze myslal ze tak Go wyganialas bo mialas jakies plany ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko to dobrze ,ze sie nie uparliscie czekac na tego 30.02...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Rebeko, no nie napijesz sie dzis ze mna... cos nie moge na miejscu usiedziec ;) nie pohulam dzis za duzo, ide do loza, moze i mnie sie przysni jakis przystojny i samotny :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ..Dobranoc ..🌼 Rebeko...zdrowko..🌼.. Annapo..🌼 ...i znowu pech ...moj syn przegrywal film odemnie...cos sie zepsulo w tamtym komputerze i odczytuje tylko CD ..niechce mi sie go oddawac do naprawy bo bede miala syncia na swoim ..co oznacza mniej czasu dla mnie...ale z drugiej strony chce zlikwidowac ubezpieczenie wiec cos musze zrobic.... kobietki sorki ale jestem dzis kelnerujaca kobietka i robie drineczki...hihi..sama chcialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko chyba im tak wyszlo tym razem...!No jutro powie ,ze jeszcze w piatek wrocil... :P Poszedl do lozeczka ....nareszcie piszemy dalej....taki przetrenowany to niech sobie pospi hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka Dea...myslalam ze juz Cie niema...ale Ty bylas ...[usta ] dla Ciebie sorki ...i zycze Ci milych snow ...niezapomnij opowiedziec o snie.....Dobranoc....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dobrze ze mnie cos "tknelo" i zgladnelam do sluzbowej skrzynki ... musze zrobic transfer do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko on wie ,ze ja kazdy piatek z dziewczynami z kafe spedzam...dzici donosza:O Dea no to dobrej nocki i snow takich ,zeby jeszcze po przebudzeniu fajnie sie je wspominalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no to bysmy sobie poczekali :-D. Zdrowko !! Dea - Juz uciekasz ;-( ? No coz,jak musisz to nie bede zatrzymywac :-(. Niech Ci sie przysni... chociez nie musi...masz przeciez zywe "ciacho" pod lokciem :-D. DOBRANOC !!! Ewanisia - nie ma sprawy, wazne ze chciaz "z doskoku" jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam dziewczyny fajowych rozmowek! Ja juz padnieta jestem, pracowity i chorobliwy tydzien mialam :( Jutro goscie popoludniu a w niedziele zaciagam ciezarna kolezanke na wystawe Baby Show :) 😘 kochane i pa pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko sorki,ale ja po Twoim ostatnim wpisie tez zajrzalam i widze ze Dea przeslala zdjecia a do mnie na stara skrzynke i nie umiem otworzyc....mozesz podeslac...chociaz jedno i nawet nie musi byc dzisiaj ...ja poczekam...Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ....wybacz ,ale juz nie trzeba poradzilam sobie i moge obejrzec z tamtej skrzynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko a ja zaraz za Toba do skrzynki..i co widze!!! jestem znowu mile zaskoczona...Dea ...jestes naprawde Dobra Matka i swietnie wygladacie razem ..musze Ci powiedziec ze mlodniejesz z kazdym dniem ...buziaki dla was ....szczerze wam powiem ze lubie was dziewczyny.... ...oh ..rozpisuje sie za szczerze ale popijam drineczka w dalszym ciagu...dzis mam dzien zupelnego relaxu.....🌼...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz mnie w tylek kopnac za kare ,ze Ci podaremnie glowe zawracam ....na kolanach blaaaagam o wybaczenie.... A na przeprosiny ...moze dorzuce pare tych pysznych owocow tylko nie wiem jak to z tym martini podpasuje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dzielna kobitka z Ciebie ! Radzisz sobie jak szef :-) !! A zdjecia super !! Grzywka pasuje, cukiereczek jak cukiereczek !! Tylko jakby nam jeszcze Dea powiedziala co to za zebranie mamusiek bylo ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ja Cie kochana widze....ale tez Ci pomacham....🖐️ Jak ja jutro poczytam co dzisaj napisalam to chyba sama z siebie bede miala ucieche.... No to co dziewczyny na druga nozke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...Dea pisala ,ze jakies urodziny 2 latka ...cosik mi tak placze sie po glowie ,ze to z tej imprezki fotki obiecala chyba tydzien temu....Ale glowy nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jak masz gdzies oliwki pod reka to poprosze do tego martini ;-)... To wprawdzie nie bardzo owoce ale akurat mi sie skonczyly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moj syn sie teraz zastanawia czy powinien obchodzic polski Dzien Matki czy angielski...ciekawe ma pytania i co ja odpowiedziec....hmmm... ...odpowiedzialam ..ze dla mnie kazdym Dniem Matki jest dzien ktory moge spedzic z nim....hmmmm ...poszedl zadowolony spac.... czasami takie rozmowy prowadzimy ze az sie zastanawiam nad madroscia tych pokolen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ..na druga nozke...lllllaaaaaallll!!!!!! kreci mi sie lekko w glowie....oliwke rowniez prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dzieki za wyjasnienie. Mozliwe ze pislala... widzisz, starosc nie radosc :-D, pamiec juz nie ta :-D Ewnisia - chyba zdajesz sobie sprawe ze Twoi synowie sa wyjatakmi :-)... niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×