Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia - oni sa bardziej ciekawscy niz niejedna kobieta !! Tylko nie chca sie do tego przyznac :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu przed chwilka wspomnialam o tym filmie tez mi sie te kawalki podobaja...ale tak zatanczyc to chyba bym nie potrafila....chociaz jakby mnie taki tancerz uczyl...to kto wie?....:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie...
troche starsze 30 latki, potrzeba waszej pomocy, zwierzaki sa glodne i jak poswiecicie 5 min, moze sie udac!! zostaly 2h... blagamy mam duza prosbe! wejdz na www.krakvet.pl/forum zarejestruj się, wejdz w forum na: sklep www krakvet pl i tam jest ankieta: głosowanie na luty ktore schronisko otrzyma pomoc. PROSZĘ,.... zagłosuj na schronisko w GŁOWNIE. jesli to dla Ciebie nie jest duzy problem, prosze, zaglosuj. schronisko w GŁOWNIE jest bardzo biedne i jesli wygra glosowanie dostanie bardzo duza pomoc (duuuuzy zapas jedzenia dla podopiecznych) od krakvetu. psy i koty nie beda juz wiecej glodowac. z gory dzieki jesli pomozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko bardzo plz o fotki. ( ostatnio same spamy mi przychodzą ) I bardzo dziękuję, Ty wiesz za co:D 😘 Aniu ja dziś nic nie piję, Jutro od samego rana do roboty i być może ze do ( około ) 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M w domu :( niby tv oglada ale tak sie rozlozyl na kanapie ze okiem zawsze moze rzucic na mojego laptopa :o No i oczywiscie oburzony ze gin'a pije - a on po piwku. ale w domu nie pije, tylko ja ;) Rebeko, bardzo dobrze robisz, ja tez sie musze zorganizowac i chociaz raz na miesiac pojsc! Ja tonawet nie mam problemu samej do kina isc. Annapo, moja klasa w LO tez babska byla, potem we Wloszech tez :) taki jakis moj los byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko! A czemu Ty jutro chcesz,czy raczej musisz tak dlugo pracowac....Niewolnictwa juz przeciez nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia z tymi francami to się zgadza Aniu kasa potrzebna - to chyba wszytko wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - JUZ SIE ROBI !! POOOOOOSZLO !!! :-D :-D. A w pracy pomysl sobie o Nas to Ci sie humorek poprawi 😘 ! Dea - jak tylko jednym okiem to nie jest zle... narazie trzezwa jestem to za duzych glupot nie pisze... chociaz ....? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko dzięki. Pomyślę, pomyślę :D ale jak wrócę z pracy to będe pytała jak się nazywam :D Ja też chodzilam do babskiej szkoły. Nie zamieszczałam jej na swoim profilu ponieważ to jedna z najgorszych szkół we Wroclawiu. I wtedy nawet nie zeszłam na psy, nie dałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie....:O Mnie dzisiaj tez spotkala niemila niespodzianka....spodziewam sie juz caly miesiac pewnej sumki na koncie,a dzisiaj otrzymalam pismo ,ze przesunieto to gdzies na maj...😠 Ale coz zrobic? Trzeba zyc dalej...mam tylko nadzieje ,ze na koniec kwietnia znowu nie przysla podobnego pisemka....Oni za kazdy moj dzien zwloki od moich pieniedzy odliczaja 10% jak sie nie wyrobie z moim zobowiazaniem ,a sami posla tylko list ,ze kasy nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - ... a, nie bede sie powtarzac... ;-) :-D Ania - zgadza sie :-(. Sprobuj nie zaplacic podatku na czas :-O ! Tu sie ludzie strsznie "pluja" bo jak przychodzi np mandat z radaru automatycznego to najpierw trzeba zaplacic mandat, zabiora punkty a dopiero pozniej ewentualnie mozna udowadnic ze ktos inny siedzial za kierawnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale chyba zaraz pójdę se i polożę się. Coś się moje szczeście przewraza z boku na bok. Słyszy klawiaturkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wcześniej wyborę 112 bo znów burdy na podwórku. Cikawe ile czasu tym razem spędzę przy sluchawce zanim odbiorą łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie będzie trzeba. Ucichły wrzaski Rebeko więć dobranocka 😘. Przykro mi , że muszę Cię opuścić. Nie ma już chyba nikogo :( Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nadal ,ale syn sie kladl i chcialam ,zeby spokojnie zasnal,a to klikanie troszke mu przeszkadza... Rebeko a nie za zimno na tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, ale przyjaciele wpadli na moment i sie zagapilam na syna naszej bylej niani ;) fajne ciacho, 28 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja jestem ale rozmawialam przez telefon....kolezanka dzwonila ze zostanie mama...hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Rybko !! Mimo wszystko milego dnia jutro !! Ania - az poszlam sprawdzic ;-)... u nas jest teraz 10°C... ale silny wiatr... pawno znow kilka dachowek spadnie i trzeba bedzie placic za naprawe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo wykrakalas z tym zalataniem:O Weszlam do kotlowni by rozpalic w piecu a tu woda :(rozgladam sie i co widze leci sobie strumyczkiem zbojlera. UWA MAC kolejny wydatek. Dzwonilam ze sluchawka kolor zmienila i hydraulik przyjdzie albo jutro wieczorem badz w niedziele rano:O Wpadla mi w reke poxilina i zrobilam z niej uzytek,narazie woda nie leci ;) Z nerwow mnie rozbolala glowa.Oj przydal by sie teraz jakis chop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ty sie dalej za mlodszymi ogladasz ? :-D :-D Niapoprawna jestes ;-) !! Ewaniasia - no to e z takiej okazji to sie napije ;-) !! Dea - polewaj tego Shaphir'a :-D ! Rudamaxi !! 🖐️ - po sasiada lec !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, a ty kotlownie w domu masz? to w jakims palacu mieszkasz? a tego hydraulika to ja chyba dzis wykrakalam, ale dobrze chcialam dla She :o Ewanisiu, ano hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko jak plucka juz zaspokojone....?I nie zpomnij zamknac drzwi,bo jakos po nogach ciagnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×