Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea...chcialam Ci poslac fotki,ale jak poszukasz to moze przy okazji cosik innego znajdziesz...To takie male swinstewko z mojej strony,ale mam nadzieje ,ze po starej znajomosci wybaczysz....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagam, litości, to ptasie mleczko to bym wchłonęła pewnie całe pudełko w mgnienie oka- uwielbiam, ale nie mogę bo do świąt słodycze są dla mnie zakazane- wiem, że wirtualne się nie liczą, ale mnie te wirtualne nie wystarczą, od razu mam ochotę na prawdziwe, a do świąt jeszcze trzy tygodnie zostały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie zalatana tylko czytam i szukam materialow do swojej pracy i po srodowych wizytach lekarskich jestem tak zniesmaczona ze nic mi sie nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem slonka ! Kumpel z drugiego konca miasta przyjechal z nami obiad zjesc wiec nie moglam odmowic :-) … no i jak to zwykle bywa przy takich okazjach, troszke (!) sie przedluzylo :-P Kaszubko – z zamysle Klasa mial sluzyc do odnajdywania znajomych ze szkoly, ale jej \"skutki uboczne\" sa jak najbardziej intrersujace :-). Dzieki za \"ptasie\" :-) Ewanisia – spie dobrze :-) , tylko wrocilam do domku i chcialam Wam dobranoc powiedziec :-) Kiciulek – Widzisz teraz jak to jest !!?? Ty mnie do 30-stu kilo nadwagi doprowadzisz takimi sniadaniami :-) ... ale i tak bede jadla, co mi tam :-D !! A ty po drodze do domu do sklepu wstap :-) !! Jak pisala kiedys Dea ;-) : szkoda zycie na odmawianie sobie dobrych rzeczy ! Rybka – wydaje mi sie ze Twoj M nie chcialby miec w domu \"grzecznej dziewczynki\" ... Ten BHPowiec Ameryki nie odkryl, ja to wiem od dawna :-) A co do kotki (i nie tylko:-) ) : nie kocha sie nie \"za cos\" tylko \"pomimo wszystko\" :-) Dea - nie wiem jaki jest polski tytul ... tutaj wyszedl jako \"Nie czekajac dluzej\" a oryginalny tytul to \"The Bucket List\" wiec nie ma nic wspolnego :-O. Z Jack’iem Nicholson’em i Morgan’em Freeman’em i naprawde Jack przeszedl samego siebie !! Mowisz \"Bourne Ultimatum\"...? Nie znam :-( ... ale poszukam :-) Ania – 30 kwiatkow ?!? Qrde, ja mam slownie 4 a i tak czasami udaje mi sie zapomniec o podlaniu ktoregos :-O. A co do wieczoru... No jasne !!! Jak moglabym opuscic nasza tradycyjna piatkowa imprezke :-). Melduje sie z butelka ... no, kto zgadnie czego ? Rudamaxi – jak tam zdrowko ? She – niektorzy lubia babeczki :-P... moze tez sprobujesz... jakby Ci to moglo zycie uratowac ... :-D :-D A teraz na taras zapraszam... ot, na ploteczki na swierzym powietrzu :-P. A palace panie skorzystaja z okazji :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko nie namawiaj- ćwiczę silną wolę, wytrzymałam tyle to te trzy tygodnie też dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko czekaj na mnie - już ide. Ptasie mleczko - ze sklepiku do domu jest zaledwie [wolnym krokiem] parę minut - jak dostałam ochoty na to mleczko - nie było mocnych [ i nie ma do tej pory] kupowałam od razu ze 30 dkg i zjadałam po drodze... cit, ciut zostawiając tylko moim pieskom [miałam wtedy 2 psy] kiciulek, dalej kuszę czarownym mleczkiem.... pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta dziolcha z Ciebie, Kiciulek :-) !! Ale my Cie i tak zlamiemy :-D !! Jak nie ptasie mleczko to cos innego zadziala :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie wejdźcie na fotogalerię - może narobie Wam ochoty i któraś z Was do mnie przyjedzie... hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja tez uwielbiam ptasie mlaczko, moge to jesc na tony ! Kazdy powrot z Polski to pol bagaznika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja tez uwielbiam ptasie mleczko, moge to jesc na tony ! Kazdy powrot z Polski to pol bagaznika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja mam wolne to nikogo nie ma :-O :-(... Kaszubko - piekne to Twoje miasteczko :-)... bardzo malownicze i wyglada na spokojne... ale to pewno tylko poza sezonem turystycznym ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsezonie tylko trochę głośniejsze - wszelkie imprezy bywaja od pewnego czasu na płazy, jedynie czasem na rynku... na zdjęciach nie ma nowego Pucka - i dobrze, bo stary ładniejszy Wyobrażasz sobie spacery w letnie wieczory brzegiem morza.... cudo.. A jazda scieżką rowerową aż na Hel - cały czas nieopodal zatoki ? Piwo przy stoliku w czasie wystepów na estradzie ma zupełnie inny smak...a ryby kupione od rybaka prosto z kutra.... a spacer po jednym molo, kawa wypita w kawiarence na drugim molo..... tego nie da się opisac ... to trzeba zobaczyc... W ciepły wieczór przyjemnie jest byc na molo... widać światła jadących samochodów na półwyspie.. księżyc odbijający się w wodzie i cudowny plusk fal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - widac ze kochasz morze :-). Ja moglabym tak samo pisac o gorach... :-) Znalazlam polski tytul filmu : \"Choć goni nas czas\" ... ale z tego co widzielam to w Polsce wychodzi koncem marca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - kocham zatokę pucką - morza się boję, jest groźne i głębokie. A zatoczka to coś innego - miła, przyjazna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zagadalam :-) nawet nie zauwazylam kiedy ten czas przelecial :-) Uciekam do domu... i oczywiscie wieczorem melduje sie przed ekranem, jak tylko cos na zab wrzuce !! No to narazie slonka 😘 {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz zmykam z synem na aikido bo mąż znowu nie zdąrzy, a myślałam że popiszę troche z wami.A jutro i pojutrze na uczelni bedę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku z pelnym brzusiem :-D !! Prosze machac lapka jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje,ale brzusio dopiero napelniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebys niestrawnosci nie dostala :-D... nie wiem jak kafe wplywa na przewod pokarmowy... chociez ja juz tez kiedys przy kafe kolacje jadlam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja to nie tylko kolacje ale i sniadania to ostatnio z kafe jadam....Takze jak do teraz zyje to i dzisiaj przezyje...Stawiam koncowke likieru,a dla Ciebie jakies wytrawne winko i liczi na talerzyku... M dzisiaj w domu ,czy w trasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania !! Z winko i litchi masz 😘 !! To moje ulubione owoce. M znow w trasce... nowy jest w firmi to te najgorsze (czyli przeweekendowe) wyjazdy dostaje :-(. A ty tez bez M ? Polecial za pilka biegac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dzis przesylke od kolezanki ze szkoly... 14 marca jest spotkanie z nasza wychowawczynia (jej imieniny) i dziewczyny przygotowaly dla niej maly prezencik... a z racji tego ze ja nie moge na spotkaniu byc to dostalam kopie :-). Zrobie zdjecie to Ci posle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam z niecierpliwoscia...A zdradz co dzisiaj popijasz...A moze dzisiaj bez %..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiode Cie, Ania... ale male "martini"... ;-). Przy WE... ale dzis zostane przy malym ;-) Jak prace ? Zagladaja Ci juz do kibelka :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bez M,a nawet dzisiaj i syn mnie w spokoju zostawil....Oglada cosik w telewizji... Ja juz tak przywyklam do tych piatkowych pogadanek ,ze nawet dzisiaj M sama pognalam ,zeby miec spokoj...:P Troszke niezadowolony byl...Zazdrosny? czy cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×