Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Na kibelek chyba jutro przyjdzie pora...Dzisiaj mi zagladalo 6 -ciu chlopa do sypialni....a ja akurat wtedy byłam u łaciatych...:P Jak pech ,to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ania, juz widze oczami wyobrazni tych robotnikow :-P :-) ! Faktycznie pech :-D ! A co do M ... Czyzby kafe miala skutki uboczne ...? Zawsze mowie ze troszke zazdrosci jeszcze nikomu nie zaszkodzilo ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przez przypadek trafilam na recenzje tego filmu na ktorym wczoraj bylas...dosyc mnie zaciekawil ,ale u mnie wyjscie do kina to wielka sztuka ,bo przewaznie seanse w porze mojego pobytu w "pracy" :OChociaz w niedziele wybieram sie jako osoba towarzyszaca ,z corka na 2 czesc"Step up"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mialam pytac o core ... ona juz ma pewno swoje zajecia wieczorem i glowy nie zawraca ? A ty nie idziesz jako osoba towazyszaca tylko jako starsza siostra :-). Nie znam tego filmu "Step up":-(, ale sobie poszukam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pamietasz "Dirty dancing" to tten film podobny w tematyce...taki bardziej mlodziezowy...ale ja rzeczywiscie czasami za siostre robie....szczegolnie jak Niki ma makijaz a ja nie....:P A teraz wlasnie ona sobie kolo mnie przysiadla i na uszy wlozyla MP3 i glosno mi tu śpiewa :O Chyba liczy ,ze bedzie mogla wylizac kieliszek po likierze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Rebeko żebyś wiedziała ze są zazdrośni. Oni to mogą godzinami siedzieć przy kompie i jest ok. Moj wlaśnie chrapie, cikawe kiedy powie żeby przygasić światlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bedem dzis wrednom i nawet komunikatory włączę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka !!! Cool ze jestes !! I tak trzymac !! Ni mona byc za dobrym... podobno faceci wola te "france" :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rybko!!! Dla Ciebie to jakiegos Piascika trzeba wycignac ?...A moze jednak skusisz sie na kileliszeczek likieru czekoladowego -slodiutki taki i pyszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko przeciez to wylizane to najlepsza rzecz....jakze bym mogla jej dac:P A mnie sie zawsze podobala fruzurka tej aktorki ,nie umiem sobie przypomniec jak sie nazywala...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Ci Ania zdjecia... Jak chcesz tez Rybko to powiedz... nie bede Ci niepotrzebnie zasmiecac skrzynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer Grey... ale tez nie wiedzialam... tez sie czegos dowiedzialam :-) ... bo Patrick'a to chyba kazdy zna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko fajny pomysl napewno wychowawczyni bedzie sie cieszyc...A tak dla scislosci to Ta dziewczyna w golfie na gorze to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Ania ty masz dobre wlasy do takiej fryzury... ja bym wygladala jak przylizana Goplana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na dole... po lewej stronie. To to samo zdjecie ktore Wam poslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,a jak ona sie w tym filmie nazywala? Pamietasz?Bo ja nie! :OA ten film ogladalam kilkanascie razy....chyba mi alkohol te komorki zalał... A ogladalas 2 czesc ? Ja mam nagrana i juz chyba 3 razy zaczynalam ,ale jak do tej pory nie udalo mi sie obejrzec do konca...tam tez fajnie tancza i piosenki tez takie milusie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu, no pewnie ze wybacze to male 'swinstewko' z twojej strony :) miedzy kumpelami trzeba, nie? Rebeko, ten film u nas tez wyszedl, ale ja do kina nie chodze :( nie umie sie zorganizowac. Chyba poczekam az wyjdzie na DVD, bo to o czym ten film mowi to jest troszke filozofia mojego zycia - sa pewne rzeczy ktorych nie chcialabym 'przegapic'!!! :) A Bourne Ultimatum to 3cia czesc, 1wsza to Bourne Identity, 2ga to Bourne Supremacy, z Matt'em Damon'onem. Rybko, tak trzeba!!!! I jak mowia "grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne maja niebo na ziemi"! Po co nam czekac :p ja stawiam moje ulubione, tj. gin bombay saphire i sok zurawinowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam i rowniez melduje sie....hihihi...ja tez znalazlam zajecie dla swoich mezczyzn bo inaczej niemozna...czasami slyszalam ze duzo czasu poswiecam na topiki ale za kazdym razem gdy wypowiedzialam ...juz nigdy wiecej nic niepowiem na temat moich kolezaneki o tym,o czym rozmawiamy..na drugi dzien zawsze slyszalam ..i co tam na tych Twoich topikach? ...smieszne ..nie ale zarazem ..ciekawe....ahhh ci Mezczyzni..:D Rebeka ..juz zgralam ten film o ktorym pisalas ..ale jeszcze nieznalazlam czasu zeby go obejrzec ;) 👄 Annapo..Step Up ..ogladaly moje dzieci...byli zadowoleni..powiem Ci ze widzialam poczatek ale zbytnio mnie nie zaciekawil...za to najmilej wspominam druga czesc ..a wlasciwie inna odmiane Dirty Dancing...widzialyscie? 🌼 Rybko ..no co Ty ...stawiam kieliszeczek czegos mocniejszego ...albo drineczka..co wolisz? 🌼..nieprzejmuj sie tymi -francami-..;) ZARTUJE..🌼 ...cos mi dlugo szlo to pisanie..ale ja juz po drineczku..hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę, że imprezka się rozkręca, ale ja zajrzałam tylko na chwilę, bo mój M czeka...:D Życzę Wam miłej zabawy i nie siedźcie za długo, bo się nie wyśpicie. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko !!!!Chyba sobie bede musiala sprawic okularki....bo nie poznalam ,ale teraz rzeczywiscie widze ze to TY...wybacz hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w filme nazywala sie Baby :) Rebeko, ja tez zdjecie poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, Ewanisia, Kiciulek !!! Yupi !!! Ale sie impreza zapowiada !! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to nie bylo u Was zadnego chlopaka? U mnie w ogolniaku w klasie bylo 2,jeden zostal ksiedzem,a drugi jest tzw.klawiszem w wiezieniu...Ciekawe nie hi,hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulku🖐️ Dea🖐️ dzieki za wybaczenie :P A Twoj M na piwku ,czy w domku? Ewanisiu🖐️.....moj M tez sie dopytuje co u Was slychac...No to mu czasami powiem co nieco... Dzieki dziewczyny....Ona rzeczywiscie Baby ....oj skleroza hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulek ..rowniez Witaj i milego wieczoru zycze i (my) 🌼 ..................................................................................... .http://youtube.com/watch?v=0LrvX2B4tTM ...a to dla was moje ulubione kawalki z tego filmu..... ........................................................................................http://youtube.com/watch?v=OYiRFZVm9YA&feature=related ...milego wieczoru wszystkim.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja tez czesto nie chodzilam. Ale teraz kiedy spedzam minimum 2-3 wieczory sama to obiecalam sobie ze minimum raz na miesiac pojde. Czasami z M, czasami z kolezanka, czasami z ludzmi z pracy... A co do Bourne'a to juz zalapalam co to jest ... ale nie ogladalam, choc mam w domu... Nie kus tym Ginem bo jeszcze dam sie skusic :-P :-D ! Zdjecia leca ! Ewanisia - ja czasami slysze od M "I co tam slychac Rebeka?"... ale za duzo sie odemnie nie dowie :-P :-D Kiciulek - to niech troszke poczeka !! Ania - to byl "babiniec"... Liceum pedagogiczne kierunek wychowanie przedszkolne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu..tak to juz jest z Naszymi Facetami ...jak Baby nie? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×