Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

hihihi, Annapo, u nas wieje niesamowicie, ponoc jutro w PL maja byc huragany.... ??? Rebeko, chyba poznala, ale od razu do niej nie poleciala. Cosik tam pamietala. Mam zdjecie z imprezki z zeszlego tyg. Z grzywka!! Przesle wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - Sorki zapomnialam :-D Teraz juz zamnkniete :-D A ja znow zaczynam rechotac przed ekranem :-D !! Jakby ktos pod drzwiami podsluchiwal to by powiedzial "wariatka!" :-D :-D Dea - cool !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..z przezornosci ja tez zamknelam drzwi..zeby przeciagu niebylo... zdrowko kobiety Rudamaxi ..Witaj ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...ja Cie bardzo przepraszam ,nie chcialam nic wykrakac....ale bardzo ladnie sobie poradzilas...trzymam kciuki ,zeby wytrzymalo do wizyty hydraulika...Czasami taki chlop to dobra rzecz :P Szczegolnie jak ma zlote raczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - wole nie wnikac do czego te "zlote raczki" potrzebne : do naprawy czy do ... Dea - napewno pamieta. Jak nie straci z Nia kontaktu to nie zapomni i bedzie pamietac te najwczesniejsze lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....a u Was tez podsluchuja pod drzwiami...bo u mnie to czasami mam wrazenie ,ze tak....Otworz znienacka i sprawdz....moze ktos fajny sie trafi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko oczywiscie ,ze do naprawiania popsutych rzeczy...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyba nie podsluchuja al ide sprawdzic ;-)... jak mowisz ze moge miec mila niespodzianke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi polejcie musze sie odstresowac A dzisiaj Trzebnice wymieniali w wiadomosciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja slyszalam ,o tych wichurach ale na razie to tylko pada i mam nadzieje ,ze do jutra przestanie w koncu ,przeciez przy wichurze to te moje robotniki z rusztowania mi pospadaja.... Oni jutro maja wyplate i nawet jestem ciekawa w jakim beda stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda....to polewam ode mnie masz likier czekoladowy..tylko uprzedzam,ze dosyc mocna zaraza mi wyszla i po drugim malusienkim kieliszeczku ,jakosik tak ciezko palcami stuknac w odpowiedni kwadracik na klawiaturze...przynajmiej mnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjanci chcieli zatrzymac do rutynowej kontroli goscia ,gosc sie nie zatrzymal potracil policjanta i ten wyladowal w szpitalu ,zaczeli strzelac do goscia i z postrzelonymi nogami tez wyladowal w szpitalu.A czemu nie chcial sie zatrzymac? 2 promile alkoholu we krwi i nie posada wogole praw jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jak wyplata to nie trzeba juz wichury.. i tak beda "zawiani" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ....jak moje zlote raczki jutro wytrzezwieja to podesle tylko zmierz srednice rurki ,ktora cieknie zeby nie musial dwa razy jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi wszystko jedno lejcie co macie moze mnie wszystko przestanie bolec:P U mnie wszystko dookola zonate a jak nie to jakies takie ze wole sie z poxilina bawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za offa poświęć 5 min swojego życia dla ZWIERZĄT! głosowanie tylko dziś do godz. 0.00! cytuję Pro Equo: Do końca głosowania na Krakvecie została już tylko godzina! Proszę o Wasze wsparcie na żarełko dla psów. JEDEN GŁOS MOŻE ZMIENIĆ WYNIK. Jak to się robi? A tak 1. wchodzisz na stronęwww.krakvet.pl 2. wciskasz link Forum 3. wciskasz link Rejestracja 4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat” 5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”; 6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link; 7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości” 8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło; 9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości 10. wciskasz „Forumwww.krakvet.pl Strona Główna” 11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep" 12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-luty 2008” 13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Sandra Koćmiel Pro Equo i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi tylko mi jeszcze nie mow ,ze polozyli tych ludzi w tym samym szpitalu? Rebeko ,oni na jutro maja zaplanowana sciane do otynkowania ,ale jak beda zawiani bez wichury,to im nie pozwole wlazic na rusztowanie...pospadaja i co ja potem zrobie...sama dokoncze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi nam tez z bojlera cieklo ,a okazalo sie ,ze zawor bezpieczenstwa padl...Kurtka wodna na odleglosc tego nawet zlote raczki mojego M nie pomoga...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - no to bojler to taka wieksza "rurka" :-D Ania - ale wyplate to chyba po pracy dostaja ? Moz jeszcze z ta sciana zdaza przed :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko od nich wyplata to u mnie w torebce przebywa...Ich szef wczoraj nas prosil by zaplacic juz czesc kasy, bo ktos go wystawil do wiatru i nie ma na wyplate...Ale oni tego nie wiedza....a ja dzisiaj bede spala w towarzystwie sporej sumki...hi,hi...Chociaz kilka godzin jestem bogata Hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe duuuuuuzo grubsza rurka leza w jednym szpitalu,bo u nas tylko jeden szpital chyba ide spac bo mi sie powieki osuwają no to dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no dokonczysz tych co pospadaja :D no ale z ta wyplata to tez sie trafilo! Nie trzeba im placic dopoki nie skoncza :) Ruda, ja gin'em leje. Rebeko trzymasz jeszcze ta szklanke? przepraszam, znowu sie zagapilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zawsze to te pare godzin :-). W takim wypadku to od Ciebie zalezy kiedy ich "zawieje" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz wzosze taki maly toascik,zebysmy sie spotkaly na tym topiku w nastepnym 29 lutym....to chyba bedzie 2012... A moja kolezanka i sasiadka ma dzisiaj 4 lub 5 rocznice slubu...No to za nia tez wypije,a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×