Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania - ja juz na trzecia pije :-D... cos mi sie wydaje ze dzis dlugo nie pociagne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu....Ja bym powiedziala ze oba....taka przepadzita jestem hi,hi:P A kiedy jest u Was dzien Matki? O ! a olowek ja nie lubie ,ale jak poczekacie chwilke to skocze do sklepu i przywioze.... No nie ,nie przywize ,bo przeciez pilam... Ale przy nastepnej okazji nie zapomne i zaopatrze barek i w oliwki....tyle ze jakie,bo chyba sa jakies kolory...nie znam bo nie uzywam! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - to kup i zielone i czarne... bedzie "dla kezdego cos dobrego" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas do lozek bo jakies bzdury pisze...tam wyzej to oczywiscie ja oliwek nie uzywam,bo mi nie smakuja....Dobranoc kochane....Bo niedlugo sie ze wstydu spale...o a moze by tak M jeszce obudzic....a moze jednak lepiej sobie pospie...co sie chlop bedzie w nocy gimnastykowal... 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...Dzien Matki jest w niedziele...spij slodko Aniu ...Dobranoc ...👄 Rebeka..a lubisz kawior...bo ja np; nieprzepadam za oliwkami ale kawior od czasu przekasze... aha..a zasmakowalas juz zabie udka ..bo moj M mial przyjemnosc i bardzo zachwala a ja jestem ciekawa tego smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - wprawdzie zadnych bzdur nie wypisujesz ale chyba czas pod kolderka uciec ! A tym ze noc to sie nie przejmuj - budz Go bo troche gimnastyki przed snem dobrze robi !! DOBRANOC 😘 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu..najlepiej spontanicznie...ja juz mysle o tym ze bedzie dzis fajnie.....ah czasami zberezniczka jestem..... widzisz ja tez glupoty dzis juz mowie ..ale to nic ..co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - kawior lubie, oliwki UWIELBIAM, a udek nie jadlam... az wstyd po tylu latach u "zabojadow" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..to tak jak zemna..tyle czasu tu jestem a piwa Ale niepilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nam sie wykruszyly ...to wypijmy ich zdrowko za dobre sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z Toba "malucha" wypije ale tez powoli bede uciekac... :-(. Jutro M wczesniej wraca :-)... chcialbym chociaz do jego powrotu wstac :-D. Chociaz... gdybym Go tak w stroju nocnym powitala... :-P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiesz dzis wieczor mam jakies dziwne telefony ...wogole dziwny dzien....poczatek dobry ..kolezanki radosc maciezynska..ale kolejne ..o zgrozo...z bratem zatarg ..niewiem o co ...nieodzywa sie do mnie i nieodbiera telefonow....z moja mama zaczynaja dziac sie dziwne chwile....zaczela kobieta sobie popijac....moze dopiero do niej dotarly pewne rzeczy....coz ale zycie nie.....juz nic niejest w stanie mnie zdziwic.... ..zdrowko Rebeko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Ewanisia ! Wypijmy za wszystkie radosci i smutki :-). Niech radosci zostana a smutki uciekna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Rebeko niema sprawy jak chcesz uciekac niema problemu...niezly pomysl z tym strojem ...hmmmmm...radocha dla M...oni to lubia...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze w mieszkaniu balagan... :-O... ale moze by nie zauwazyl :-P. Wybacz, Ewanisia, bede uciekac... :-O. Zycze ci zeby jutrzejszy dzien byl lepszy od tego dzisiejszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak jest 100 Lat...za wszystko ...za smutki i radosci ..za dzien jutrzejszy i kazdy kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ..milej nocy Dobranoc ..a jutrzejszy dzien bankowo bedzie lepszy....👄...a balaganem sie nieprzejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak bardzo po cichutku,bo pewnie poniektóre dziewczyny jeszcze smacznie spia....nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze.... Ja dzisiaj tylko dzieki kawie jakos dzialam ,ale nie dziwi mnie to:P i pomimo tego juz sie ciesze na przyszly piatek... No dobra to stawiam wszystkim kawke w termosie ,zeby nie byla zimna jak sie obudzicie i zmykam troszke ogarnac balagan.... Bede na podgladzie...przynajmiej czasami... O bylabym zapomniala...Dla kazdej po 🌻 i 👄 na dobry dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje nocne sówki... Lubię, gdy spotykacie się w piątkowe wieczory - mam co poczytać w sobotnie ranki. Sama nie mogę się dołączyc.... wiadomo - jeden pokój i mąż już chce spać... mówi, że klawiatura i szum komputera mu przeszkadza... Może kiedyś mi się uda ... Wiatru jeszcze u mnie nie ma, ale za to pada i pada. Annapo -dostawiam drugi termos z kawą... a na dokładkę ciepłe lody w polewie czekoladowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie się rozjaśniło... deszcz przestał padać... wiatru nie słychać. Ale lepiej nie kusić licha - dzień jeszcze się nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobry wieczor 🌼 Witam wszystkich i na poczatek dla kazdej po 🌼 i 👄 na powitanie... imprezka sie nam przedluzyla do rana jeszcze zdazylabym wam Dzien dobry powiedziec ale za to wstalam po poludniu..hihi..juz niepamietam kiedy dlugo siedzialam ..zwykle w piatkowy wieczor jestem zmeczona tygodniem ..ale coz ...raz sie zyje...zaruje..🌼 strasznie wialo u mnie cala noc do tego deszcz padal..kubly na smieci walaly sie wszedzie..niesamowite to bylo ..okna w domu same sie zamykaly ..calym budynkiem trzeslo...dobrze ze juz dzis spokojnie.. zycze wszystkim milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam tak po cichutku lapka pomacham 🖐️ kochane, bo pewno juz wszystkie spicie 😘. 😍 SPOKOJNYCH SNOW 😍 PS: Ewanisia - jestes pewna ze to dzien matki ...? Bo u nas teraz jest Dzien Babci ;-) :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka..:D ..hihihi...napewno w niedziele jest Dzien Mamy ...:D:D:D Rudamaxi 🖐️..a co Ty jeszcze niespisz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spalam do 3 za sciana mlodziez imprezowala. Musze sie pochwalic moja niunia dzisiaj po raz pierwszy spala sama w swoim pokoju i wstala tylko raz po 23:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Emma mnie nie pokonała :) Jestem niezniszczalna :) W końcu kobieta, no nie? Kaszubko 😘 dziękuję ślicznie. A ja u Ciebie, masz net? Zmykam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybko... witajcie wszystkie. przetrwałam najgorszą wichurę grzecznie śpiąc z moją psinką. Prądu jednak nie wyłączono - ale i tak się zabezpieczyłam. Teraz wiatr zmienił kierunek i jest sporo słabszy. Przestało padać i nawet słonko troszeczkę prześwituje. Wczoraj tak długo zastanawiałam się i kombinowałam jak przesyła się się tekst wpisany w komputerze - aż mi się udało... i z tej radości zaraz do Was wysłałam. Ruda - do Ciebie nie wysłałam, bo nie znam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×