Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No tak ... spiace popoludnie... :-(... Mialam sie do domu zbierac a tu zmow na deszcz sie zanosi :-O. Miomo wszystko chyba jednak pojde ! Moze miedzu kroplami przemkne ;-) Milego wieczoru mile panie 😍... jakby co ;-) ! Kiciulek i Rudamaxi sie dzis nie pojawily, She dawno nie bylo, BT, Agnieszka i Iwa o nas pewno zapomnialy :-( ... reszty nawet nie wymieniam :-( Troszke to smutne :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - dziewczyny może nie tyle co zapomniały, ale chyba zrezygnowały - szkoda tylko, że zrobiły to tak bez żadnego słowa... mogły chociaż napisac parę zdań z wiadomością, że odchodzą - tak jak zrobila to Trzydziestkapiątka. mam dziś paskudnie śpiący dzień.... wciąż tylko ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko tak zawsze bywa, najpierw euforia, zachwyt a potem nudzi się forum. Tylko w kilku przypadkach jest inaczej które znam. Kilka dziewczyn znam co to od lat siedzą tu. No to ja po pracy. Wróciłam do domu a tu pustki, więc do kompa. O ludki, spać mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Ja cały czas jestem obok;)staram sie czytać na bierząco ale nie zawsze mogę napisać, w pracy staram sie pracowac nie zagladając do netu bo to rozprasza a w domu przewaznie moja corka klika Ale jestem z Wami;) A teraz mi powiedzcie co ja mam sobie kupić do ubrania na komunie mojego synka, chciałabym jakąś sukienkę i do tego żakiet-coś w jasnym kolorze tylko gdzie ja to kupię, jeszcze nie mają wiosenno letnich kolekcji a poza tym nie chce zeby to za drogie było:PCo sie teraz nosi,co? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 😘 :D Kiedy masz tę komunię. Ja 11 maja. skoro Ty pytasz to ja też - co ja mam sobie kupić do ubrania na komunie mojej córci? Co jest w modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻ja mam tydzień po Tobie ale w sobote 24 maja;)jeszcze Isa ma też ale nie wiem kiedy, a i ona sie nie martwi o to co ubierze;)nie musi:Pta to ma szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo,jo Tydzień nie tylko dwa,pomyliło mi sie bo ja to licze na zjazdy na uczelni,czyli Ty masz w jeden zjazd a ja w drugi:Pi tak mi tygodnie teraz upływają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku:P Żyję, aczkolwiek lekko zdychałam jakiś czas temu...i pracy mam więcej niż bym chciała a czasu jakoś....vice versa ;) :D Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę:P P.S.Rybko...euforię związaną z netem( moze nie forami ) przeżywałam jakies 8 lat temu...i to nawet za mocno chyba;) od pewnego czasu cieszę się,że mogę nie zaglądać i to nie boli:) Dzięki za \"tablicę\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, wstarczy tylko troszke sobie porozpaczac i ... nasze kochane panie sie pojawiaja :-). Duza 😘 dla Was dziewczyny !!! Jestescie fantastyczne !!! She - ja Cie czulam jak mi znad ramienia na ekran zagladalas ;-). U mnie sie nosi absolutnie wszystko ... wiec pytania o mode to nie ja :-P . A na marginesie : ladnemu we wszystkim ladnie :-) Rybko - jak Twoj organizm domaga sie snu to mu go daj :-)... nie walcz z natura :-D. Milych snow zycze !! A co do tego znudzenia... na mie nie liczcie bo ja z tych co ta jak sie raz przyczepi to jak pijawka sie trzymie :-P :-) ... nawet kijem nie odpedzisz :-D. Kwestie mody : patrz powyzej :-) BT - to po tym remocie tak oklaplas ? Zartuje, zdaje sie ze Ci zmiennika zwolnili, wiec sprawa jasna :-) Kaszubko - ja ostatnio mam takie dni ze spie po 7-8 godzin na dobe ( :-) ) à i tak po obiedzieziewam jak krokodyl :-D... Byle do wiosny... jeszcze tylko niecale 3 tygodnie :-) Milego wieczoru !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, a ja myślę, że jednak znasz się na czarach - coś w tym jest - ponarzekałam na pralkę i zaraz sama się naprawiła [ wystarczyło tobie o tym powiedzieć ] . teraz zaczęłaś o naszych dziewczętach - i co ?????????? Czaruj tak dalej. BT - mimo wszystko zaglądaj trochę częściej - byłoby fajno. She i Rybko - na szczęście u mnie już to było i nie muszę zaprzątać sobie głowy przyjęciem własnych dzieci... piątka wnucząt też już jest po... Ubierzcie się tak, aby było Wam w tym wygodnie i aby Wasze odbicie w lustrze Wam się podobało - reszta nie jest taka ważna - to Wy macie dobrze się czuć. Jak ja nie znoszę garsonek, kostiumów, sukienek - zawsze miałam kłopoty z ubiorem. Dobranoc - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem moje Panie ...hihii..jak milo widziec chociarz kilka twarzyczek... BT-👄 She 👄 jak zwykle problem z ubiorem ..ah my kobiety nigdy niemamy sie w co ubrac...co? a szafy pelne...hihii.... Rebeko👄 ...skusilas mnie musze sprobowac tej kuchni..🌼 ..jak po zebraniu? Dea 👄 niejadlam tego ...a tu z popularnych (smakolykow) to widze fasolke ...leeeee ilez to mozna jesc ...niejadam tych ich specjalnosci bo mi niesmakuja....🌼 Kaszubko 👄 ja jestem ..melduje sie ale zmeczona...a jeszcze tyle do zrobienia ...tak sie tylko mowi ale wiecie ze ja mam samych mezczyzn w domu ...pomagaja ale niezrobia tak jak ja.....🌼 Annapo 👄 poslalam Ci troszke lazanek ..ale niewiem czy doszly...hihii 🌼 ...Kobietki 👄 jutro jestem do poludnia w domu bo zamowilam komode dla syna i jutro ja przywoza...wreszcie jest zadowolony ...jeszcze tylko prosil o jakas kanapke do siedzenia ..bo wiecie jak to jest ..kawalerka mi rosnie i synowe mi sie pchaja ..a moi panowie urzadzaja sobie pokoje po swojemu ....jejku,jejku ...i nieuchronnie idzie do pelnoletnosci...;) oki mile panie ja zmykam bo M tez prosi o czas dla siebie a jutro juz o 5-ej na nogach ...brrrr....milej nocy zycze i dla kazdej po 👄..pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 👄 widze Cie juz widze ...hihihi....a jeszcze masz 🌼 i pyszne ciacho za to .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 👄 widze Cie juz widze ...hihihi....a jeszcze masz 🌼 i pyszne ciacho za to .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kaszubko !! Ja sobie jeszcze troche poczaruje :-D. Ewaniasia - zebranie dopiero w piatek ;-) Ja tez do M ide, bo cos czesto w moja strone glowa sie mu obraca :-P... lepiej nie kusic losu, bo mi jeszcze \"szalban\" na komputer zalozy i bedzie problem :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka :D bylam niemal pewna myslac ze cos mi niepasuje w tym zebraniu...ta godzina ..hmmm..🌼 🌼 Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .... w nocy był przymrozek - ciekawe jaka będzie w dzień pogoda? Kiciulek, gdzie jesteś - przyzwyczaiłam się, że Ty pierwsza rozpoczynasz dzień i stawiasz kawę..... No trudno - muszę zrobić to sama - a więc kawa z mlekiem [ bez cukru ] ... herbata z cytrynką i świeże mleczne bułeczki..... Mąż jeszcze chrapie, w mieszkaniu cichutko, nawet zwierzaczki śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam mile panie rankiem i zapraszam na kawke,herbatke i sniadanko...kanapeczki z zoltym serkiem albo bialym ..kto woli prosze kakao ....zycze milego dnia i dla kazdej z osobna 👄 na dobry poczatek dnia.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaszubko 👄 nie wiedzialam ze niespisz juz ..u mnie tez byl maly mrozik rankiem -3 ...a teraz jest -1,5...ale sloneczko slicznie swieci....milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Śnieg mi tu polatuje, brrrrr Gardło boli ,auuuu Kaszubko 🌻 wygodnie i modnie i niedrogo. Tak chcę :D Chyba założę garsonkę sprzed kilku lat. Jest w stylu klasycznym więc na topie cały czas. Wyobraźcie sobie moja córka będzie miała bal absolwentów i ogląda buty na szpilkach. Myslałam że się posikam jak powaznie powiedziała że własnie takie powinna mieć. Ciekawe która z jej koleżanek to wymyśliła. I jeszcze jeden prolem, jaki prezent powinna córcia na komunię dostać od rodziców i siostry? Tego też nie wiem. she🌻 jak to rozwiązałaś? Ellisa 🌻 a TY jak? ewanisia 🌻 :) BT 🌻 ja siedzę tu 4 lata i mi się nie znudziło. Na kafe trafiłam szukając lekarstwa na slabe moje paznokcie. Ciekawe co będzie za 8 lat, czy jeszcze będę tu zaglądać. Ze mną nigdy nic nie wiadomo. Więc jak zniknę to się nie dziwcie. Rebeko 🌻 dziś też śpisz? Mi przeszlo. Czas na kolejną kawkę. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - wiosna się zbliża - dlatego chyba krócej śpię.... hihihihi a prawda jest taka, że mąż wciąż śpi -nie mam z kim gadać [ nie licząc pieska i kotka ]. Rybko, ja nie dawałam własnym dzieciom w tym dniu prezentów - nie licząc jakiegoś łańcuszka.... A o odejściu nawet nie myśl - zapomnij o tym.... jesteś tu od początku topiku. I niech gardło szybko boleć przestanie.... toć wiosna się zbliża... koniec z chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiozlam dzieci do szkoly i zaraz wstawiam obiadek bo pozniej niebede miala czasu... Kaszubko ..ja tez niemoge spac kiedy na dworze czuje wiosne ..ale lubie czasami sie zdrzemnac kiedy promyczki slonca muskaja mnie przez okienko...hihi...szalone co? niektorzy nieusna tak ...ja tez niezasne latem na dworze ale w tym wypadku tak....🌼 Rybko....ja mam siostre i o ile pamietam rodzice w dniu komuni dali nam lancuszki ..i kolczyki...wiadomo byly inne czasy i rodzice musieli wyprawic ta komunie wiec raczej na prezenty tylko liczylysmy od chrzesnych...zycze pozytywnego rozwiazania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie w srode 😍 !! Taki piekny dzis poranek ze az sam sie czlowiek do siebie smieje :-) ! Kaszubko 🌻 - dzis ranny ptaszek z Ciebie :-) Ewanisia 🌻 - zycze Ci zeby jakies fajne ciacho z komoda przyjechalo... oczka napasiesz :-D Rybka 🌻 - Widzie u Ciabie wyrazna poprawe ! Tak trzymac !! Wyspalam sie dzisiaj, ale nie mam zludzen ze po obiedzie sobie troszke poziewam :-)... Juz poroponowalismy szefowi zeby nam w wolnym biurze kanape albo chociaz fotel postawil, ale nie chcial sie zgodzic :- ( :-O... nie mam pojecia dlaczego :-D. Ja wiem ze czasy sie zmienily ale ja tez nie dostalam nic od rodzicow na komunie... o ile \"nic\" mozna nazwac wszystkie przygotowania, ubranie i reszte niezbednych rzeczy. Mysle ze ladny lancuszek bedzie OK... tu chodzi chyba najwiecej o symbol... Dzieki za kawe i milego dnia zycze 😘 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeka🌼 jestem jestem;) Annapo 🌼pytalas o bojler:O a wiec jest nadal nietkniety,hydraulika nie ma,a mial byc😠i telefonu nie odbiera😡 kaszubka🌼 wspolczuje klotni z małżem ale dobrze ze juz wszystko ok:D DeaErwzazdraszczam siłowni(od dawna mnie się ona marzy;) )oj jak ja uwielbiam wszelakie salatki:D Nie pisalam wczoraj bo poszukiwalam ksiazek do swojej pracy bo mialam za malo ,potem bylam na rehabilitacji i tak mnie tam wkurzyli,no takich spowolnionych ruchow to nawet zolw nie ma ani anemik spedzilam tam wczoraj o zgrozo 2 godziny:O A wogole to mnie tak wczoraj bolala moja szanowna czaszka ze az wyc mi sie chcialo,dobrze ze dzisiaj mnie boli duzo mniej.Musze z tym isc do neurologa:( stawiam na poludniowa kawke buziale dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! O u mnie sloneczko,wiec posylam dla wszystkich cieplutkie promyczki i oczywiscie po 🌻 i 👄.... Moi panowie zmienili zdanie i sufit na razie dziewiczo nie tknięty...niby sie ciesze,ale mam coraz wieksze obawy czy to sie skonczy przed swietami...:O Ewanisiu ...dzieki za lazanki...pycha...no i pozadnie ogladaj te \"synowe\"...mnie sie na razie do domu nikt nie pcha,ale za to wisza na telefonie...:P Kaszubko...nie wiem czy jeszcze sie na herbatke zalapie...ale dziekuje ,bo dzisiaj cytrynka na pewno dobrze mi zrobi... Rudamaxi....bardzo mi przykro i wcale Ci sie nie dziwie ,ze jestes wsciekla...a nie masz tam jakiegos bardziej slownego hydraulika? Rebeko...moze zamiast tej kanapy,to sprawcie sobie materac dmuchany,jak bedzie na horyzoncie szefa widac to szybciutko spuscicie powietrze hi,hi Ok pozostaje na podgladzie i zycze milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda mnie wykiwała - było w miarę ciepło i słonecznie - już zaczęłam się szykować do wyjścia - a tu grad i zimno... buuuuu.... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będę dziś częściej na topiku. Ruda - my zawsze się kłócimy - przez wszystkie lata trwania małżeństwa... najczęściej trwa to krótko.... jedynie gdy mąż sam jest tylko winny i usiłuję mu to dobitnie wytłumaczyc - wtedy się przedłuża.... i tego właśnie nie znoszę..... te krótkie spięcia - to już chyba weszło nam w nałóg. Mąż jest gadułą, ja też - cisza długo u nas nie bywa. A jaki jest słodziutki po wszystkim - im bardziej poczuwa się dowiny, tym milszy... hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ci bardziej slowni okupuja Irlandie teraz :O kaszubka ja tez nie lubie spiec ja tak czasami mam z moja mamcia tak raz do roku musi byc cos nie tak i tez strasznie tego niecierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko z pogoda to naprawde roznie bywa...zmienna jak kobieta i co chwile zaskakuje... Ja mam teraz slonko,ale dzisiaj juz tez i snieg padal... Odnosnie komunii....u nas taki zwyczaj,ze 'komunista"dostaje w dniu komunii sporo takich drobnych prezentow od znajomych,sasiadow itp.przewaznie to np. bombonierka,ksiazka o tematyce religijnej ,i kartka z zyczeniami....Rodzice za ten prezent odwdzieczaja sie ciastem...I tak np.na te okolicznosc u mnie kazdorazowo poszlo ok 50 tacek z ciastem,to spory wydatek,ale tez bardzo mily zwyczaj,a dziecko sie na prawde cieszy... A jesli chodzi o prezenty od rodzicow i rodzenstwa to raczej tego sie nie praktykuje....przeciez przyjecie ,ubrania itd to tez w dzisiejszych czasach spory wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...no to nie wesoło...moze jednak podesle ci mojego M....on juz ma wprawe...caluski dla dzieciakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🌻 - ciesze sie ! Moze na tej rehabilitacji to oni zyja w Matrix\'ie ? :-D. A Twojej czaszce to powiedz zeby sie nie wyglupiala i takiej slicznej glowki nie meczyla :-) ! Ania 🌻 - pomysl pod glosowanie poszedl :-). A tak powaznie to nawet 10 minutowa drzemka po obiedzie podnosi sprawnosc umyslowa na reszte dnia. Szkoda ze nie ma u nas tej filozofii z krajow latynoskich ;-)... no ale klimat tez nie ten, wiec ... mowi sie trudno :-). A do Swiat zostalo jeszcze ponad 2 tygodnie... wiec badz dobrej mysli 😘 Kaszubko - czyzby wczorajszy grad od nas dzis do Was dotarl :-O ? Glodna juz jestem... ide wyciagnac kogos na obiad.... najwyzsza pora :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×