Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

no chyba jeszcze jakies % pozostaly, widzac ze jeszcze nie moge pozadnie pisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka na dobranoc Noc ciepła otuliła ciszą szarości domy i ulice. Księżyc swym zachwycił się obliczem. A gwiazdki przytakująco mrugały, że: - Dzień nie jest, aż tak wspaniały! - Bo w ciemności oczka, barwy Krainy Snów oglądają. - Nóżki i rączki leżąc – biegają! - Najśmielsze sny się realizują… - I nowe pomysły produkują… - Śpiąc dzieci rosną i zdrowiem pachną jak kwiatki wiosną! - Noc jest cudowna – naszym zdaniem - Więc szybko zajmijcie się spaniem i kolorów w snach odnajdywaniem! - O ząbki dbajcie i w piżamki się ubierajcie… - Niech buziak mamy lub taty świat snów uczyni bogaty!!! - My z księżycem z nieba na was spoglądamy i o wasze bezpieczeństwo dbamy… - Więc o nas pamiętajcie i czasami na dobranoc rączką pomachajcie…! - A teraz oczka już zamknijcie i smacznie śpijcie… DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( pusto :-( Pewno poszlyscie za rada gwiazdek z bajki od Kaszubki : \"A teraz oczka juz zamknijcie i smacznie spijcie\" .. :-) No to ja tez oczka zamkne ... ;-) :-) DOBRANOC 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..... chyba jestem pierwsza.... stawiam więc kawę ... a do tego... hmmmm..... świeże pachnące bułeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 zycze wszystkim milego dnia..... Kaszubko 🌼 coz sie stalo ze Ty juz niespisz? ..ale z mila checia wpadne na sniadanko..dziekuje... dla kazdej po 🌼 i pieknego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ewaniusiu 🌻 Kaszubko 🌻- wygląda na to, że dzisiaj jesteście szybsze ode mnie. Nie mogłam was obudzić, bo ledwo przyszłam do pracy to juz miałam zajęcie. W kazdym bądź razie witam Was wszystkie i przesyłam każdej po 👄-usku Siawiam herbatkę lub kakao dla tych co kawy nie piją Miłego i słonecznego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - może chciałam być dziś pierwsza ?..... żartuję. Czekałam odpowiedź pewnej osoby z Naszej Klasy... i dziś rano ją dostałam.... dobrze wytypowałam... znalazłam następną krewniaczkę - tym razem ze strony mojego taty... dowiedziałam się również, że jeszcze żyje ostatni brat mojego ojca - ma już 99 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też - DZIEŃ DOBRY Kawka zapodana Rebeko 🌻 złego diabli nie biorą :D Przynajmniej wie jak mnie nery napierdzielają czasem. she 🌻 właśnie. Dziś pomyślności, toć to juz piątek. Nie pracuj tak ciężko ;) ewanisiu 🌻 oa rany, jak ja uwielbiam szpinak. U mnie w domu je moja córa starsza i ja. Zazwyczaj tak jest że ona i ja. Bardzo podobne gusty mamy. O czym można z gadać z małżem? U mnie rozmowa nie trwa długo, a może dlatego, że kosztuje. kiciulek 🌻 masz Liptona, lub kakao baaardzo słodkie? Takie lubię. Coś nie mogliśmy spać w nocy i niby nie pełnia. Ileż godzin można się gimnastykować. A teraz jestem jak wypompowana i przez magiel przepuszczona. Dobrze że dopiero na 14 do roboty. Teraz kolejna kawa. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z liptonem będzie problem, ale kakao mam baaaardzo słodkie więc zapraszam (do tego rogaliczek z dżemem domowej roboty) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulek ..moze byc kakao ...ostatnio dzieci pija na sniadanko 🌼 Kaszubko..fajnie jest tak odnalezc znajomych i krewnych ..ale milo mi Cie widziec rankiem 🌼 Rybko...u mnie raczej wszyscy jedza wszystko..jezeli wybrzydzaja to bankowo w nastepnym tygodniu dostaja chociarz troszke tego zeby oswoili sie ze smakiem...po czasie smakuje hihi...ale sposob co? 🌼 Dea ..i jak zagladalas na stronke DVLA ..🌼 Rebeka ...Ty nocny marku,spac niemozesz? 🌼 She...szczerze zazdroszcze Ci tej nauki ...nierezygnuj..mam tu kolezanke ..zrobila magistra filozofi ..i teraz zaluje ze wyjechala z Polski ..ma dzidzie i z checia uczylaby sie dalej ...ona jest po prostu stworzona do nauki a tu pracuje na sprzataniu...szkoda mi jej ale sama to wybrala Powodzenia 🌼 Wesola Aniu...gdzie jestes? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 No i piatek :D 🌻 dzien dobry wszystkim Paniom i poranne 😘 dla wszystkich. Rybko, hehe, zlego diabli nie biora... dobra rada aby do nieba trafic ;) Kaszubko, ciebie tez Nasza Klasa wciagnela? dla mnie to tez super sprawa, bo z niektorymi ludzmi nie mialam zadnego kontaktu od kiedy wyjechalam z PL w 86 roku, no i po tylu latach az sie cieplo na serduszku robi jak ludzie cie odnajduja i jeszcze pamietaja. Kiciulek, ja tez kakao poprosze, dawno nie pilam takiego dobrego! Ale rogalikow niestety nie rusze :( Szef wrocil z podrozy poslubnej ze Stanow i przywiozl przepyszne muffinki, dzisiaj trzeba uwazac na linie :( Ewanisiu, tak weszlam na strone, nowy regulamin zdawania wchodzi w zycie od 1go kwietnia, ale nie widze zeby bylo o wiele trudniej czy drozej. No ale i tak musze sie za to wziac jak najszybciej. Rebeko, na jakim filmie bylas? My obejrzelismy wczoraj 'Bourne Ultimatum', mowili ze z trzech to wlasnie najlepszy ale chyba sie nie zgodze.... 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac i zyczyc milego dzionka!Na razie tyle ,bo mam pare rzeczy do zalatwienia ,ale jak mi sie uda wyrobic to wpadne na kawke 🌼 i 👄 dla kazdej z Was...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj już na wizytę u Was nie miałam czasu. Wybaczycie myślę. kiciulek może jeszcze dżem truskawkowy, mój ulubiony? Mniam. kaszubko 🌻 żart. W potędze siła. Wczoraj mi nawet w pracy pan BHPowiec powiedział żem pozytywnie nastawioną do życia i pogodną osobą. A może jeszcze by tak szefostwo to zobaczyli, byoby dobrze. Aczkolwiek nie powiem żeby nie połechtał mojego jestestwa :D Szkoda ,że to około 70 letni pan :( nie bardzo lubię Jozka z Bagien, ale ... http://tyraelu.wrzuta.pl/film/hDrEkRIbf1/jozin_z_bazin_polskie_napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea🌻 a niech se idzie chop. Może tam se użyje, bo już ja mu towarzyszyć nie będe jako ta niegrzeczna dziewczynka ( nadal i wciąż ). Trochę mi życie i ludziska wredne przytary nosa, ale nie na tyle, żeby spokornieć i polubić drogę prostą :P Anna 🌻 Tobie równioeż, i pomyślenego załatwenia pochmurno u mnie i brzydko :( ale, ale słońce dziś wzeszło o 6.38 a zajdzie o 17.32, czyż to nie wspaniałe? CZas wyprawić dziecię do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - typ niepokorny z Ciebie.... zawsze na przekór ?.... ja też nie lubię prostej utartej drogi. Dea, ano wciągnęło mnie - jest w tym duży plus... odnajduję lub mnie znajdują krewniacy... z mojej klasy nikt jeszcze się nie pokazał - ciekawe dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko mam do wyboru truskawkowy, morelowy, śliwkowy, agrestowy, wiśniowy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko oj tak i bardzo lubię tę piosenkę w wykonaniu ślicznego Jacusia :) Mnie też NK pochłonęła i to bez reszty. Te znajome twarze z klas i mam okazję zobaczyć pierwszy raz znajome tu z kafe. Tez miłe. Utrzymuję teraz kontakt z kolegą z Chicago, koleżanką zeSzczecina ( już niebawem odwiedzi mnie ), do tej pory nie znałyśmy się ponieważ ona skończyl kilka lat przede mną szkołę. Najbardzij mnie frapują znajomi z podstawówki. Dziewczyny co jest dobre na skórę rąk oprócz kremów? Mam bardzo zniszczone przez środki chemiczne w pracy. ruda a co tak skromnie? Kiciulek to jeszcze poproszę o agrestowy. Uwielbiam powidła i ostatnio po pół sloiczka tak po prostu łyżeczką wyżeram. Qrczqa mać moja kotka ma chcicę i nasikała mi w buty :( Ale i jest tego dobra strona, nie lubię mieć długo tych samych. Następna zima będzie w innych kozakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 🌻 🌻 to pośpiech ze mnie czyni roztrzepańca. Już mnie nawet me młodsze dziecię pyta czemu się tak zawsze śpieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Kochane 😍 Teraz tylko Wam pomacham 🖐️ i 😘 posle i lece na obiad... Po obiedzie bede czytac i pisac i obiecuje ze juz bede z Wami !! Powiem Wam tylko ze film wczoraj byl SUUUPER... nawet M sie podobal ;-) a on jest naprawde ciezki do takich filmow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, oj ta twoja kotka, no ale to i tez komiczne, wybacz. A butow nigdy za duzo!!!! Na rece dobry jest olejek ze slodkich migdalow - tak samo jak i na stopy, cuda czyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea kotce mojej wolno wszystko. Może to śmieszne, ale jak ją przynioslyśmy ( miała 3 tygodnie, była już samodzielnym kociakiem ) mówiłam do niej, zupełnie nie kontrolując się - córcia. Z tym brojeniem jest komiczna. Ma kilka grzeszków na sumieniu, a największym jest doszczętne zniszczenie nowiutkiej sofy i fotela ( takiego mojego wymarzonego kompletu ). Drapaka soebie zeń zrobiła. No i co, mam z tego powodu ją przestać kochać? Wszystko to rzezcy nabyte. Gdzie dostanę ten olejek? Bardzo chętnie będę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawke ,herbatke i makowiec...hi,hi...Pozalatwialam co mialam zalatwic i juz jestem,a ze bylam przy okazji na spozywczych zakupach to i makowiec kupiłam.... Rebeko....smacznego!Ewanisia wczoraj sernik na zimno proponowala a to tez takie ciacho co nie potrzebuje piekarnika...ale niestety ser tak...:O Mam nadzieje,ze cos wiecej o filmie naklikasz ,no i oczywiscie ,ze bedziesz wieczorkiem... Kiciulku....jako ,ze juz masz internet to tez zapraszam na wieczorne pogaduchy... Rybko...Z tym Liptonem to chyba juz za pozno?:( Jesli juz pan bhp owiec tak Cie skomplementowal,to pewnie i od szefostwa sie docekasz :Pchyba ślepe nie jest? :D Rudamaxi....cos taka zalatana? Przysiadz na chwilke... Dea ...dla Ciebie sie postaralam i wykopalam z mojej biblioteczki fachowa ksiazke o kwiatach,zeby odpowiedziec na pytanie,jakie mam kwiaty w łazience....nigdy sie nie zastanawiałam jak sie nazywaja,poprostu podobaja mi sie i dlatego tam sa...Jeden to Sansevieria Tyle ,ze ma krotkie liscie,a drugi to Epipremnum.... Dzieki Tobie znowu poszerzyłam swoja wiedze :P A paprotki tez mam ,ale rosna w kuchni...Kiedys sie doliczylam ok 30 doniczek w moim mieszkaniu... Ewanisiu...no jak widzialas jeszcze troszke jest co robic,ale z dnia na dzien coraz mniej ,a potem tylko trzeba bedzie posprzatac.... Ok kobietki ...bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja do makowca i kawy dokładam ptasie mleczko... Rybka - olejek można kupić w sklepie zielarskim, w aptece... są też kosmetyki - np mydła z dodatkiem tego olejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja jestem głodna a nie mogę nigdzie wyjść😭 Dzisiaj zapieprzam jak bym miała motorek w dupie:P Ale zawsze tak jest w ostatni dzień miesiąca, mam juz dosć-napracowałam sie już za cały przyszły miesiąc:D Jakis szybki numerek by mi się przydał na rozluźnienie:P tylko że mąż daleko,listonosz już był a w pracy same babeczki😭 A jutro na uczelnie , to sobie chociaż popatrzę na młode mięsko;) Pozdrawiam;)pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mam nadzieję. kaszubko dziękuję. Fundnę sobie coś z tych spraw. Nie znoszę powloki kremu ani na rękach, ani na innych częściach ciała. A czy już sie pochwaliłam co dostałam od córy na urodziny? Nie? A to błąd. Zrobila mi pierścionek z Nocą Kairu na zajęciach z jubilerstwa. Jest naprawdę pięny. Jestem z niej dumna. Ależ mnie tu dziś dużo :P Już jednak zmykam bo zaraz do pracy. Cholercia zaczyna mi się lsować piaseczek i zaczyna boleć :( :( :( miłej i pogodnej ( we Wroclawiu zbiera się na deszcz) reszty popołudnia i wieczorku. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,to ja moj makowiec odkladam bo ptasie mleczko lepsze....Jak to fajnie tak sobie podjadac i nie tyc ;P Rybko...milej pracy inie strasz deszczem , bo mi robotnikow wystraszysz... She....jak tylko zrobie obiad to Ci podrzuce,a na rozluznienie tez jakies ciacho z ekipy moze by Ci podeszlo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, wiem jakie kotki sa kochane i takze jak lubia drapac skorzane meble, hihhi. Moi rodzice zdecydowali ze zmienia fotele i kanape w salonie jak juz kot nie bedzie, no i tak czekali ponad 14 lat ;) ja mojego kota uwielbialam, tez znajda tak jak twoja, i umial odwzajemnic nasza milosc. Na pierwszym miejscu rano byl buziak dla mnie a potem kuchnia i jedzenie ;) cosik znalazlam o olejku, ale widze ze Kaszubka juz ci udzielila informacji http://www.bio-market.pl/p/pl/384/olej+ze+slodkich+migdalow+50ml.html She, hihihi to moze po hydraulika dzisiaj zadzwonisz? Annapo, :) czlowiek nigdy nieprzestaje sie uczyc, prawda? A teraz ja sobie poszerze wiedze i te roslinki wyszukam ;) 😘😘😘 Kawke popoludniowa stawiam, ale bez ciacha, bo co za duzo to nie zdrowo ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×