Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkie panie i dla kazdej 👄 na powitanie...zycze milego dnia...🌼 Wesola Aniu 👄 dzieki za sniadanko..🌼 Kaszubko 👄 Dzien dobry ..dzieki za te pysznosci 🌼 Annapo 👄 swietnie ze z malym juz lepiej ..dzis juz powinien calkiem dobrze sie czuc ...jak myslisz? buziak dla niego 👄 Rebeka 👄 jak imprezka sie udala? 🌼 Dea 👄 a jak z Myszka? czy nasze maluszki juz wyzdrowialy? buziak dla niej 👄 She 👄 Rybka 👄 BT 👄 Rudamaxi 👄 jak Konradek sie czuje? 🌼 ..u mnie dopiero sniadanko i pozniej zmykam do pracy...pada deszczyk niejest za cieplo a sloneczka to juz wogole niewidac...milego dzionka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - posyłam Ci słoneczko - teraz jest go u mnie dużo.... Za chwile maja przyjść młodsze wnuki.... będzie sporo wrzawy - jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane panie 😍 w niedzielne, senne popoludnie :-) ... Po 😘 i 🌻 dla kazdej posylam !! Na zmiane deszcz pada i slonce swieci :-O wiec nawet nigdzie nie da sie isc ... Zreszta i tak bysmy nigdzie dzis nie poszli : wrocilismy do domu dobrze po 2.00 i pobudke o 5.30 sobie zrobilismy, wiec teraz caly dzien poprzeplatany drzemkami :-P :-) Wesola - kiedys w koncu sie zalapiesz :-). Ja z kolei nie mam szczescia do sniadan... zawsze sie spoznie :-(. Ania - dla F1 jestem gotowa na wszystko, bo to uwielbiam ! O 2.00 tez juz wstawalam :-P 😘 dla syna ! Kaszubko - moc 😘 dla najmlodszego pokolenia ! Ewanisia - imprezka sie udala na medal :-) Znow mi sie oczy zamykaja :-O wiec ide jeszcze troche z Morfeuszem poflirtowac ;-) :-P Zagladne wieczorkiem 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe hasła na nowy tydzień.... DEKALOG SZCZĘŚCIA 1] Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2] Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3] Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4] Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5] Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6] Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. 7] Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8] Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9] Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10] Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia. ------------------------------------------------- OTO OBLICZE CZŁOWIEKA XXI WIEKU : 1]. Właśnie próbowałeś wprowadzić swój PIN do mikrofalówki. 2]. W swoim notesie masz listę piętnastu numerów telefonów swojej najbliższej trzyosobowej rodziny. 3]. Wysyłasz swojemu synowi SMS-a z informacją o tym, że już pora na kolację, a on odsyła Ci Emila z odpowiedzią, ze zaraz przyjdzie do kuchni. 4]. Twoja córka sprzedaje lizaki przez swoją witrynę internetową. 5] Kilka razy dziennie gawędzisz z nieznajomym z południowej Afryki, ale w tym miesiącu nie rozmawiałeś jeszcze ze swoim sąsiadem zza ściany. 6]. Twoja matka prosi Cię o wysłanie zdjęcia Twego nowo narodzonego dziecka w jotpegu, by móc z niego zrobić wygaszasz ekranu. 7]. Wracając z pracy, zatrzymujesz samochód na podjeździe do swojego garażu i dzwonisz z komórki, by sprawdzić, czy ktoś jest w domu. 8]. Każda reklama w telewizji posiada adres WWW na dole ekranu. 9]. Kupujesz komputer, a po sześciu miesiącach jest on przestarzały i wart połowę ceny, za którą go kupiłeś. 10]. Wyjście bez telefonu komórkowego, którego nie miałeś przez dotychczasowe 20-50 lat swojego życia, spowoduje panikę i to, że po telefon wrócisz do domu. 11]. Zapłacenie za coś żywą gotówką, zamiast karty kredytowej czy debetowej, to przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. 12]. Sprzątanie pokoju stołowego oznacza wyrzucenie torebek po fastfudach z tylnego siedzenia samochodu. 13]. Przyczyną braku kontaktu z bliskimi jest to, że nie posiadają oni adresu emaliowego. 14]. Jeśli masz na ścianie/lodówce poprzyczepianych mnóstwo kolorowych karteczek to znaczy, że jesteś człowiekiem zorganizowanym. 15]. Większość dowcipów poznajesz po raz pierwszy przez Internet. 16]. W domu zakładasz sobie drugą linię telefoniczną, by w ogóle móc rozmawiać przez telefon. 17]. Wychodzisz z Internetu i masz paskudne uczucie, że właśnie rozstałeś się z ukochaną. 18]. Wstajesz rano i wchodzisz do Internetu zanim jeszcze zdążysz wypić kawę. 19]. Budzisz się o drugiej nad ranem, by pójść do łazienki, a w powrotnej drodze do łóżka sprawdzasz jeszcze, czy ktoś nie przysłał Ci emaila. 20]. Gdy się uśmiechasz albo robisz inne miny przekrzywiasz odruchowo głowę na bok . 21]. Czytasz ten tekst. 22]. Co gorsza, prześlesz go komuś dalej, taaa.... ------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - w tych \"OBLICZACH\" to jakies 50% mnie dotyczy... czy to oznacza ze jestem jedna noga w XXI wieku ;-) ? Do niczego sie dzisiaj nie nadaje :-O, nie lubie takich \"rozbitych\" dni :-O no ale mam co sama chcialam :-) Milego wieczoru zycze wszystkim i spokojnej nocy, a jutro z nowymi silami do nowych zadan :-) ! Clauski kochane 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko do mnie też kilka punktów się odnosi... hihihiihihi Dobranoc..... słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...pyszna kawunie stawiam na rozbudzenie i wszystkim paniom posylam 👄 na powitanie.... Kaszubko 👄 do mnie rowniez kilka punktow mozna przypisac 🌼 milego dzionka zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzien dobry Kochane Panie 🌻 niewyspana, wiec druga kawke stawiam, konkurencja dla Ewanisi ;) do tego mam muffina, ale tylko jednego, wiec na malutkie kawaleczki dziele ;) i oczywiscie duzo slonca kazdej zycze w ten przedswiateczny poniedzialek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek 😍 ! Nowy tydzien przed nami i zapowiada sie pracowity :-O... byle do czwartku :-) Porywam kawe (dzieki Ewanisia !) i zagladne do Was jak juz opanuje troche poniedzialkowe szalenstwo ;-) MILEGO DNIA dla wszystkich 🌻😘🌻[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - Ewanisia, Rebeka, Dea, Wesoła... i cała pozostała reszta, która się pojawi. Miałam pracowita niedzielę.....szukałam [ i znalazłam ] sposobu - jak powiększac zdjęcia, aby potem wrzucac je na Garnek. Zabiera to trochę czasu, ale jakoś dam radę - jestem uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, uparta jestes, bos prawdziwa baba ;) 😘 powodzenia! bardzo mnie dzisiaj w krzyzu boli, i jakies dziwne mdlosci mam .... ojejku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie tak jak na dworze....nic ciekawego...pochmurno ,pada i ogolnie brrr.... Na szczescie syn dzisiaj wreszcie nie ma goraczki,ale za to przeszlo to na mnie...na razie zaaplikowalam polopiryne i duzo wit.C i czekam ,co z tego wyniknie:) Przesylam moc 👄 i 🌻 dla kazdej z Was ....i od czasu do czasu na pewno zajrze ...miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam spoznialskie ;-) 😘 🌻 Wesola - na lenistwo sie pisze \"dwiema recyma\" :-), na obzarstwo troszke mniej ;-), ale chyba sobie tych wszystkich pysznosci i tak nie odmowie :-P :-D Kaszubko - dzielna babeczka z Ciebie ! Dea - mdlosci ...? Hmmmm... ;-) :-) Ania - jeszcze miod proponuje i jak mozesz to przespij sie chocby godzine. Po 😘 dla Ciebie i syna. BT - to sie chwali ze nie zapominasz :-) Troszke sie odrobilam, moge sobie na poobiednia kawe i dymka pozwolic ;-). Zapraszam :-) ... \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) hi,hi,hi,hi,hi......i na kawę się załapałam :D:D:D:D:D i dobrze,bo ciśnienie znowu spada.....pochmurno i deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..tylko pomacham wszystkim bo mamy mala akcje w miescie...szukamy rowerow i wozka dzieciecego...ktos nam sie wkradl do ogrodka i wzial co nieswoje...zostaly same przeciete zapiecia....tak mi szkoda tych moich dzieci...wszystkie radiowozy w miescie jezdza po zakamarkach...ale sasiadka niema w czym wozic dziecka...co za znieczulica..jak tu byc fear..dobrze ze moi chlopcy pozaznaczali rowery..zlodziej jeszcze o tym niewie..starszy jest bardzo zdenerwowany ..skladal go 3 m-ce...po czesci montowal ..nieznam sie na tym ...ale mlodszy jeszcze nic niewie..wroci za godzinke...dobrze teraz starczy ...pozdrawiam wszystkich i posylam sloneczko ..a ja zmykam szukac dalej...odezwe sie pozniej ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOO.... ALOOOO.... LOOOO.... LOOO... LO Straszne tu echo dzisiaj ;-) .... takie zapracowane jestescie :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Ewanisia, straszne rzeczy :-(... Powodzenia tylko nie lap tych zlodziei sama :-O !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, zdrowiej szybko 😘 Rebeko, ano mdlosci, ale mysle ze jednak to bedzie cos co zjadlam :o chociaz M czuje sie dobrze ... 😠 Nie mam pojecia, ale wg mnie troszke za szybko bym miala jakies symptomy. Czas pokaze... czuje sie bardzo kiepsko, wiec juz sie z wami zegnam bo moze do domciu wczesniej pojade 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wieczoru Dea ! Qrde, tez mialam wyjsc dzisiaj o17.00 i jak glupia wlaczylam test i nie wiem kiedy sie skonczy :-O... Tak jakby to nie moglo poczekac do jutra... No coz, za glupote sie placi :-( w tym wypadku moim wolnym czasem... dobrze mowia ze czas to pieniadz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam - byłam na wsi u drugiej córki - zabrała mnie tam Ania. Odpoczęłam psychicznie, ale ta zmiana trochę mnie wymęczyła..... Maciek - pierwsza klasa - ma bardzo dużo zaufania do mnie. Było cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz zrobiło się zimno i polatuje coś podobnego do sniegu.... czyżby zima zamiast wiosny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×