Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość malenka jestes wielka
Dzień dobry wszyskim 👄 i w koncu sie wyspałam bo 2 noce poprzednie to koszmar tak maluszek płakał przez tego ząbka ale juz jest ok.Oi nawet znalazłam stronke z różnymi dyktandami spoko są tylko synuś niezbyt zadowolony. Szepcie wirtualności przydały sie linki które podałam jak cos to tu jeszcze mam jeden http://sciaga.interia.pl/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenska 🌻 witam Cię cieplutko. Cieszę się, żę boleść zębów masz za sobą. Niestety...małe dzieci to nie tylko radości :(....Ale teraz już lepiej...to sie liczy 👄 Dzieki za linki, coś tam znalazłam, choc nie do końca, aczkolwiek wykorzystam to na pewno. Dzięki śliczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
ten ostatni link powinien Ci sie przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Na pewno kawa .Porządki no i mam spotkanie w kosciele na 19 a codo całego dnia to sama nie wiem w końcu mogłabym iśc do pracy jakos praca nadaje sens życiu oprócz oczywiscie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Deszczyk pada więc nie ma jak nawet wyjśc z dzieckiem a szkoda moze wezmę sie za szydełkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Maleńka - a gdzie kupujesz nici do szydełkowania, bo są na ogół dość drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
W sklepie tekstylnym czasem mają tam gdzie i materiały sprzedają lub firanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie - ja zaczynałam od prostych wstawek i szalików tzn łańcuszek i słupki. Potem zabrałam się za najłatwiejsze [ małe] serwetki. Jest dużo opisów dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Tak jak kaszubka mówi trzeba zacząc od łatwiejszych rzeczy a ja uczyłam się od mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry szpecie 🌻 no pewnie ze faceci maja prostsze zycie:D ale dalszy komentarz sobie daruje;) i tak jestem zla z powodu pracy biurowej;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki malenka jestes wielka 🌻 masz rację oprócz dzieci praca to podstawa. Miłość miłością ( do męża ), ale i ona blaknie jak się kwoczeje. ale taka ....... 🖐️ każdy kiedyś to przechodził. Raczej kazda, bo to my kobiety znamy te przejśćia. I wtedy najważniejsze jest wsparcie, a o to niełatwo. ellisa 🌻 i są prości w obsludze :P osóbka 🌻 a gdzieś Ty kobitko? Znów dziś bedem szukać \"szczęścia\" za 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko 🌻 ale sa sposoby na kwoczenie;) dobra, niech mnie jakas pomarancza do roboty pogoni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka skądś tam
ellisa a sio, a sio. Ale praca nie króliczek. Ja lecę łapać go jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałaś, to masz. Ale to byłam tylko ja :( teraz już milknę i śmigam na autobus. Muszę jak najszybciej zrobić sobie prawko i kupić jakąś czarna brykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny🌻 jaka ja dzisiaj jestem szczęśliwa :) mój M...się wyniósł ...dosłownie się poryczałam życzę miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
i ja sie dołańczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osóbko - moje gratulacje i to ze szczerego serca. Nie każdą stać na tak cywilną odwagę. Rozpoczynasz więc nowe życie - niech będzie szczęśliwe i bez smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ osobko 🌻 duzo szczescia!!! a i ja Y nadstawiam (jesli jeszcze cosik w tej butelce zostalo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osóbko gratulacje 😘 Dziś doszłam do wniosku że jestem nienormalna. Jak mówię ewentualnym przyszłym pracodawcom, że chciałabym zarabiać 1200 to są jakby nieco zaskoczeni. Zmarzłam dziś, zmokłam. Musiałam kupić parasol. Niedawno wróciłam i strasznie mnie zmorzył sen. To dobraaaaanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi to zrozumiec, czy 1200 zl to rzeczywiscie za duze zarobki? Wydawaloby sie ze to srednia panstwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - 1200 zł to jest mało. Taka suma z ledwością starcza na skromne życie dla dwóch osób plus opłaty. Zycie drożeje z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, pytanie dosc retoryczne :) Rybka, a moze podniesiesz troszke cene? okej kobietki mile, ide do domciu :) tylko sie znowu nie rozpijcie dzis wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×