Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌻 witam i ja 🌻 U mnie tez słonko od rana i dobrze ,bo od razu razniej człowiekowi na duszy....a mimo to jakis niedobry humor mnie dopadł i nie chce puscic....:( Mnie juz rak powoli brakuje rzeby trzymac kciuki ,ale bardzo intensywnie mysle i posyłam pozytywna energie wszystkim ....nie dosyc ,ze naszym dziewczynom ,to jeszcze moje dzieci tez dzisiaj tego potrzebuja...cora pisze test z angielskiego,a syn ma konkurs przyrodniczy... Wesoła ...chyba juz troszke lepiej ,co?...i dzieki za kawe.. Kaszubko...ja na pianke z cappuccino czesto sypne troszke kakao i to mi smakuje.... Reszte składu serdecznie pozdrawiam i mysle ,ze uda mi sie byc na podgladzie....🌻 i 👄 wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mi zeby zgrzytają...oczywiscie"żeby" miało byc.... widze ,ze ten moj humorek to i na pisownie ma wpływ :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 U mnie tez sloneczko sie przeciera, i od razu lepiej z humorkiem :) Ja tez trzymam kciuki mocno mocno, myslami jestem z Erato, Ruda wiem ze sobie da doskonale rade! Pryzbralam na wadze 😡 jakies jeden-dwa kilo, ale spodnie juz opiete 😭 na szczescie mam w pracy duzy polar i udaje ze mi zimno jest….. ehhhh Ja kawe z kakao pilam, pycha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...2kg to jeszcze nie tragedia :)...u mnie to norma ,na koniec cyklu to nawet na wage nie wchodze,po co sie denerwowac:)... Widze,ze kafe wpadło na nowy pomysł...mam nadzieje ,ze mnie nikt nie [zgłosi do usunięcia] :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kakao ma byc gorzkie,takie naturalne...bo narobiłyscie mi okropnego smaka i chyba sie pokusze o przyrzadzenie...poprosze o instrucje:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - to zależy tylko od Ciebie jakie ma być kakao... jeśli pijasz kawę z cukrem - to może być kakao instant ja brałam zwykłe kakao - wymieszałam je w szklance razem z kawą i wtedy zalałam wrzątkiem.... apotem mleko i cukier. Zacznij od małej ilości kakao - na dwie łyżeczki kawy 0,5-1 łyżeczka zwykłego kakao. Wypróbuj wszystkie możliwości i z jednym i z drugim kakao.... aż znajdziesz swój smak :D A wiecie, że gdy do kawy lub kakao doda się odrobinę soli - to jest znów inny niepowtarzalny smak ????? Dea - ja przybrałam znacznie więcej na wadze :D U Was też jest przy każdym nicku na niebiesko "zgłoś do usunięcia" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny kaszubka🌻ja też mam -zgloś do usuniecia;) więc chyba dodali zeby szybciej było;) A ja sie chyba znowu zakochałam:D i to w moim mężu:P Fajnie spędziliśmy weekend,juz dawno nam tak razem fajnie nie było Rebeko🌻spóźnione ale serdeczne życzenia urodzinowe😘 Dea🌻a ja chyba ostatnio schudłam jakiś kilogram bo buty mi spadają:D Pozdrawiam i zmykam do pracki,jakoś nie mogę sobie wygospodarować więcej czasu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no teraz to juz napewno zaraz zrobie ,ale chyba zaczne od słodzonego ,bo ja lubie (niestety) wszystko słodkie.... A o tym niebieskim tez juz napisałam i rzeczywiscie jest przy kazdym wpisie nawet tych starych... A kawe z sola tez piłam ,wydaje mi sie taka chocby ostrzejsza ... Tak sie zapaliłam do tej kawy,ze zapomniałam posłac i teraz moge napisac od razu ,ze bardzo dobra..jakbym jadła do kawy czekolade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - jakoś niezbyt dokładnie czytałam, dlatego nie zauważyłam, ze już pisałaś o niebieskim :D Teraz chyba częściej wypijesz taką właśnie kawę z kakao.... już nie pamiętam kto mi to pokazał, ale smak jest bardzo dobry :D She - ja już wiele razy zdążyłam się i zakochać i odkochać w swoim mężu :D Zakochanie się jest znacznie przyjemniejsze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuki
MONOLOG FACETA DESPERATA ... Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często maja cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy.......... a nie można ich bzyknąć..... Bo ??..Bo je... K**WA........ Głowa boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam, szlam do centrum handlowego po pare drobazgow dla mamy, i weszlam do sklepu i kupilam sobie spodnie o rozmiar wieksze :o teraz moge tyc! :p No wlasnie, tak niezbyt przyjemnie te [zglos do usuniecia] wygladaja. She, oj jak wspaniale zakochac sie po raz kolejny we wlasnym facecie, prawda? Zycze zi zeby to trwalo jak najdluzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea to był bardzo dobry pomysł...:)...dlaczego jakas szmatka Ci przypominac ,ze kg przytyłas :) w koncu kto tu rzadzi,Ty czy gacie? :D She...takie zakochiwanie nie jeden raz wytraca nam papiery rozwodowe z reki i to chyba obu stronom.... Kaszubko...nie wiem jak zgadłas ,ale rzeczywiscie chyba na stałe umieszcze taka kawe w moim menu :D... Rebeko...a ten Twoj uczen, to nie moze chociaz na chwilke do kibelka wyjsc ,zebys mogła z nami na dłuzej posiedziec...moze poczestuj Go jakims napojem przeczyszczajacym :D.... Niestety znowu musze sie z Wami nadzisiaj juz pozegnac 🖐️ Miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko dla twojego Męża STO LAT STO LAT niech Kaszubke na rekach nosi nam;) Dziewczyny przeszłam do trzeciego etapu z 45 osób zostalo 22.Kolejne kciuki bedziecie mocno zaciskac 29-go października o 12.30. Dzisiaj pisalismy na komputerze dyktando na czas,zrobienie tabelki,odnalezienie w Legalisie ustawy o Policji i wydrukowanie pierwszej strony.I mielismy zadanie .Artur Majewski zlozyl doniesienie do prokuratury na Jacka Filipa jakoby ten okradl ich wspolna sasiadke i prokuratura z braku dowodów stwierdzajacych zlamanie prawa przez Jacka Filipa umorzyla postepowanie.I mielismy napisac zawiadomienie o umorzeniu postepowania.wszystko latwe ale na jakim kląkru ja pisalam jak kliknelam podczas dyktanda literke \"K\" tak juz myslalam ze na tym skoncze bo za cholerke nie moglam wyciagnac tego klawisza po czym informatyk stwierdzil ze trafilam na felerna klawiature i musialam sie przesiasc i dla mnie dyktowali jeszcze raz.Balam sie ze przez to zawale ale jednak dali mi szanse Ide odreagowac na ogrodzie wymyje oczko wodne . Poczytam was potem .OBIECUJE A teraz macie po 😘-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - następna data jest dla mnie również łatwa do zapamiętania - to bliziutko rocznicy ślubu mojej najstarszej córki :D Teraz czekam na wiadomość od Erato.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wam tylko pomacham 🖐️ i uciekam do domku... jak nie padne na pyszczek po powrocie :-( to do Was zagladne :-) Papatki kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tak nieśmiało zaglądam, bo boję się, że mnie [zgłosicie do usunięcia] :-D ale co tam, zaryzykuję :-D Ruda 🌻 gratuluję, myślę, że 29-go to już pójdzie Ci gładko. Erato 🌻 mam nadzieję, że Ty też masz dla nas dobre wiadomości. Buziaki dla wszystkich, postaram się później zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼 można jedynie zgłosić reklamację, ze mamy za mało czasu [ to tyczy się Was, moje kochane] na siedzenie w kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zgłoszą, nie zgoszą?? Na dwoje babka wróżyla Jesień na mnie negatywnie wpływa. Nie chce mi się już nic. Życzę tylko więc dobranoc i czołgam się do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilkę zaglądam, żeby życzyć wszystkim dobrej nocy. Rybko 🌻 trzymam kciuki, żeby szybko przyszła wiosna. Mnie też zdarzają się fatalne dni. Tydzień temu miałam takiego strasznego doła, że aż sobie popłakałam w pracy, (oczywiście po kryjomu). Trochę bez powodu, ale nie tak do końca, trochę na własne życzenie. Czasami wszystko się tak komplikuje, ale wierzę, że będzie dobrze i jutro obudzisz się z dobrym humorkiem - chociaż podobno ma być zimno i ma padać deszcz - ale jak prognoza się sprawdzi, to udawajmy, że wcale tego nie widzimy. Kurka idę już spać, bo jakieś bzdetki wypisuję (akurat nie zauważę deszczu) :-) Pa ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ❤️ tak czasami jest, jest czas na radosc i musi tez byc czas na refleksje i troche melancholii. Ale to przejdzie, gwarantowane! I jakby nie bylo, po jesieni zima, a po zimie WIOSNA!!! Sciskam was cieplo 😘 Dalej trzymam kciuki za Erato, niestety nie moge juz czekac na wiadomosci, robi sie pozno i musze do lozka :o Mam nadzieje, ze jak tylko bedzie mogla to sie odezwie! dobrych snow wszystkim zycze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) oglaszam ze wrocilam z wojazy:) z tydzien na tylku posiedze;) dlugo mamy ta nowa funkcje na kafe??:) fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 Ellisa, no to dobrego odpoczynku. A nastepny wypad to gdzie? Moze o Londyn zachaczysz? Zapraszam bardzo :) Wiesci od Erato jeszcze nie ma... Ruda, zapomnialabym, gratulacje! Wiedzialam ze sobie poradzisz :) z przygodami, eh ty to numerek jestes, co? :D:D:D duze 😘 dzis kawa z mlekiem sojowym w ofercie, jesli ktos sie skusi (ale watpie ;) ) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja stawiam czarna kawe:) dea 🌻 dzieki za zaproszenie:) jak bede w Londynie to sie odezwe na pewno:) na razie predzej Lądek;) a tak naprawde chyba jakis maly wypadzik na rozgrzanie starych kosci;):P sie szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa, szczeciaro ty! A gdzie myslicie wypasc? Ja w piatek lece do Wloch, w zeszlym tygodniu byly temperatury 28 stopni, dzisiaj zapowiadaja stopni 15! Ja to dopiero mam pecha do pogody urlopowej w tym roku! Plany wyjechania na Kanarie w styczniu chyba tez pojda w las, bo obiecalam tesciowej ze przyjedziemy chociaz na tydzien…. Zaminie cieply klimat na zime gdanska :o No to Ellisa, podziel sie twoimi planami, daj pomarzyc troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ellisa - ta funkcja jest od wczoraj :D Dea - też czekam [i coraz bardziej się denerwuję] na wiadomości od Erato. Dla wszystkich będących w dołku wierszyk [skopiowałam go z innego topiku - bo jest fajny] "Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam i dziekuje za pamiec,niestety wiadomosci nie za dobre,ogladalam wczoraj to cos na monitorze,wyglada na duze,pobrali kolejne dwa wycinki,wyniki za cztery tygodnie,narazie wiem tylko tyle,ze nikt sie nie pomylil,a wyglada to paskudnie,boli mnie wszystko (nadruszone) i dzis caly kregoslup mi doskwiera,aj cholera,a w glebi myslalam ze jednak to nic powaznego..wiem,wiem,nie zalamuje sie bo co ja moge,koleje losu. -ide zrobic sobie kawke,bo mam taki metlik w glowie,wzielam wolne,ale nie moge sie skupic,musze troszke powalczyc ze swoimi myslami.Pozdrawiam Was wszystkie i szczerze dziekuje za kciuki,odezwe sie pozniej,jak mi przejdzie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam i ja 🌻..... Oj widze ,ze Erato jeszcze sie nie odezwała...ale mysle ,ze poprostu musimy spokojnie poczekac chociaz to ciezkie zadanie,ale nie mamy wyjscia... U mnie dzisiaj ładnie ,slonecznie i nawet humor nie najgorszy,chociaz znowu jakos mało czasu na wszystko...:( Po południu czeka mnie długie siedzenie w szkole,a nie za bardzo to lubie...:(.... Kaszubko...dziekuje ,za wszystkie piekne i smieszne przesyłk...dobrze ,ze Cie mamy ,bo zawsze jakos potrafisz umilic dzien:)🌻...przesyłam tez spoznine,zyczenia dla M....100 lat w zdrowiu... Rybko...milo Cie widziec 🌻...a ja jestem zadowolona ,ze juz jesien dla mnie to oznacza troszke spokoju... Ruda...no to gratulacje i trzymaj tak dalej ,a my tez na pewno nie zapomnimy o trzymaniu kciuków za Ciebie...całuki dla maluchow🌻 Goju...🌻 no i bardzo dobrze ,ze ryzykujesz :D...a jak pogoda?widzisz ten deszcz,bo ja nie :D... Dea...nie gniewaj sie ,ale ja jednak wole taka z kakaem...🌻 Ell...🌻a mnie sie nie szykuje ,zaden wypad i musze kosci grzac naszym słonkiem :(...no to chyba troche Ci zazdroszcze... Reszcie składu zycze miłego dzionka i postaram sie zagladac.....oczywiscie posyłam po 🌻 i 👄 dla kazdej z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ przytulam [w myślach] Cię mocno, mocno 👄 Ellisa - już mam zdjęcia.... później się za nie wezmę.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erato 🌻 przytulam mocno bedzie ok, ja w to wierze ❤️ dea do egiptu na nurki sie wybieramy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×