Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aneczko, ja Cie nie wyganiam, ale jak masz ochote do lozia uciekac to sie nie krepuj tylko powiedz... Mnie sie nie spieszy, ja sobie wlasnie odpoczywam i fajnie mi sie siedzi a w dodatku jutro sobie pospie, ale ty musisz wstac a nie chcialabym zebys przezmnie niewyspana chodzila ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy to duzo...no dobra przyznam sie 5 kg...A moj M nalezy do takich mezczyzn ,ze nic nie ujdzie jego uwagi....czy nowy ciuch ,czy fryzura zaraz zauwazy...niestety jak mi przybedzie to tez widzi....:)... On ma to szczescie ,ze moze jesc i nie tyje ,a ja zjem ten kawałek czekolady i zaraz mi brzuszek wyskakuje a juz tydzien przed okresem to zamiast brzucha zawsze mam taki balon:( nawet teraz ...nawet jak wazyłam 45 kg tez miałam taki balon....dopiero to smiesznie wygladało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....musialabym zadzwonic,zeby sie dowiedzic...ale napewno urodziło sie cielatko,a jutro sama zajrze czy mu cos wisi pomiedzy nozkami...:) Rebeko...do 24 to napewno posiedze,a potem chyba bede musiała isc spac...a Ty jutro wyspij sie i za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no , 5 kilo to niezle :-) !!! Gratulacje, choc nie mialam wrazenia zebys je maiala wczesniej "za duzo". Teraz juz rozumiem : ja od Ciebie wzielam 4 a jedno sie gdzies sie w naturze zgubilo :-P ... pewnie po drodze, bo jednak troche daleko od siebie mieszkamy ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - do uslug :-) 🌻 ... lubie Robercika :-) Ania - z tym wyspaniem to mozesz na mnie liczyc :-D... mam tylko nadzieje ze mnie M zbyt wczesnie nie obudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...gdyby nie ta odległosc ,to pewnie miałabys okazje sie przekonac ,ze jednak troszke tego zbywało.... Musze przyznac ,ze przestałam sie czuc taka ociezała,chociaz jeszcze z drugie tyle tez by sie przydało pozbyc ,ale nie mam zamiaru zadnych diet przeprowadzac,to nie dla mnie....Nauczyłam sie ,ze nic na sile ,bo w krotkim czasie to wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She...no to sie rozumie,ze musisz sie nim nacieszyc,a spanie nie zając nie ucieknie ....o jutro np. bedziesz mogła godz. dluzej pospac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - nowy komp tez trzeba "podlac";-) zeby sie dobrze spisywal :-) ... moze pifkiem ...? Ale jak juz kolysanka leci to chyba w koncu do lozeczka trafisz ? Ania - ja tez sie nie nadaje do zadnych diet... moze dlatego ze nie cierpie zakazow i przewrotna istota ze mnie : im bardziej cos zakazame tym bardziej mam na to ochote :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie smiej sie, bo nawet przy glupocie mam taka plakietke w domu ... zakosilam przy okazji wakacji w jakims hotelu :-D :-D ... Ale jak milo obudzi to nie bede za bardzo narzekac :-P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Ania, godzina duchow za nami... ja Cie do lozka wygonie bo nie chce Cie miec na sumieniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....cos sobie trzeba "zakosic" na pamiatke,nie ma inaczej....przyznam sie szczerze ,ze ja wole jak mnie sie miło do snu układa a rano da sie pospac :)...niestety dzisiaj to chyba sama sie juz musze jakos ululać do snu,bo M nie ma ....:(...oj chyba jutro zaraz z rana bedziemy musieli sobie "porozmawiac" :)... Rebeko...niestety ja juz musze isc do tego lozka ,chociaz naprawde miło sie gaworzyło... W takim razie.... Dobranoc Rebeko ...Dobranoc She...🖐️ miłej nocy wszystkim 🖐️ i do jutra,albo raczej do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dobranoc Ania 🌻 tak tylko podpuszczalam ;-) ... wiedzialam ze bez porzegnania nie uciekniesz :-) Do jutra 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze takiego byka na koniec walnelam :-O... prosze o wybaczenie ... to juz "zmeczenie materialu" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy kawie. Dzień się zaczyna słonecznie i mroźnie a mnie troszeńkę głowa boli :( Dzięki za dobre słowa Pozdrawiam na kolejną kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam i ja 🌻 U mnie filizanka herbaty ,kawy o tej porze juz nie ma ....:o Udało mi sie tylko troche zaspac 💤,ale po kawie jakos udało mi sie pokonac sennosc i wykonac to co do mnie nalezy... Rebeko....no i jak z ta pobudką,było miło ;)...cieliczek sliczny,to jałoweczka ,wyroznia sie w naszym stadzie ,bo w wiekszosci to nasze łaciate takie czerwone,a ona czarna jak noc i tylko na trzy nogi zabraklo farby i sa białe....:) Rybko...to przykre tak dzien z bolem głowy zaczac,ale moze jakis Apap pomoze :) No ok ,tyle na razie ,miłego dzionka zycze i postaram sie jeszcze zajrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zwariowany dzień u mnie..... zostałam sama z pieskiem i kotką na ładnych parę godzin... :D ale moje plany odnośnie tego co będę robić - nie wypaliły. Najpierw przyszła Basia - miała dobrą godzinę do odjazdu autobusu, więc sobie poplotkowałyśmy.... potem zdecydowałam - czas na topik.... nici z tego :D Weszła Kasia - miała dziś jazdę samochodem [robi prawko] O 14 miał być Piotrek.... zadzwonił przed chwilą - musi być dziś jeszcze raz w pracy [o 16] trzeba meble przygotować do wysyłki na statek :D Przyjedzie jutro - ciekawe, czy będzie Mika - lubię tą psicę :D Annapo - u nas są głównie krowy czarno-białe. Rybka - dobrze, że minął Ci już ból głowy - każdy ból jakoś zniosę, ale głowy - makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Rybko 🌻 - Tobie rowniez milego WE ! Ania 🌻 - pobudka OK ;-)... nie narzekalam ze za wczesnie :-P Kaszubko 🌻 - prawie cale popoludnie jeszcze przed Toba, wiec jeszcze nic straconego :-) My juz po obiadku, dopijamy wlasnie kawe i za chwile zbieramy sie, wyjatkowo razem, na zakupy... moze uda mi sie jeszcze zgladnac do Was wieczorem :-) Pozdrawiam wszystkie fantastyczne babeczki 😘 i zycze milego popoludnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam razem z Psotką, a że dziś przestawiamy zegary, to co będę robić w nocy hihihi :D Zajmuję się obróbką zdjęć Baśki... już dostałam zapłatę - wiele buziaczków. Dwa zdjęcia szybciutko jej posłałam i Basia zaraz wrzuciła na NK :D Jutro dostanie następne. A tym zajmowałam się w chwilach relaksu :D http://www.garnek.pl/kama1307/3387634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×