Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czy ma ktoś ochotę na kapuśniak? Jeśli tak, to proszę się częstować, a na drugie będzie golonka duszona w piwie, a właściwie, to topiona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌻 jasne, że jest, już Ci nalewam, a na deser serniczek. Właśnie zajadam. Miałam do wyboru: iść umyć zęby, albo poczęstować się serniczkiem. Nie wiem dlaczego, ale wybrałam to drugie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Wesoła, znowu strona Twoja, a pomyśleć, że mogła być moja. Znowu nie byłam pierwsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie ❤️😘❤️😘😘😘 dla Kazdej i po kolei!!!! Az mi lezka ze wzruszenia sie w oku zakrecila. Dziewczyny, jak to milo, ze osoby wlasciwie sobie obce, potrafia byc tak sobie bliskie!!! Naprawde Kochane jestescie! Ja mialam dzisiaj urlop, kazdego roku tak robie, bo niby dlaczego mam pracowac we wlasne urodziny? Ale do biura i tak pojechalam przedstawic Myszke paru osoba i potem dziewczyny z biura zabraly nas na obiadek :) Niestety w drodze powrotnej (przez sklepy ;) ) chyba sie przeziebilysmy... mala wrocila do domu z goraczka 38.5 a po mnie cos teraz \"chodzi\" :( Mamy zime, co tu duzo mowic, bez sniegu (jeszcze) ale prawdziwy mroz! Jeszcze raz pieknie dziekuje za wszystkie zyczenia i jesli ktoras jeszcze nie myla zabkow to kusze porcja tiramisu\' ;) a jak nie to postawie na sniadanko rano :) Dobrego wieczoru i spokojnej nocki wszystkim, ja popijam goraca herbatke teraz! 😘😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Otwieram klub.....🌻 Jestem za z niepracowaniem w urodziny :) Kawa szanowne panie i mam nadzieje tiramisu obiecane ;) Znowu szaro i ponuro........... Takie to uroki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ja też jestem za jeśli chodzi o dzień wolny w urodziny. Moje już za miesiąc i będzie dzień wolny, bo wypadają w niedzielę :-D Dea 🌻 ja bardzo chętnie poczęstuję się tym tiramisu. Wszystkim życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam za opoznienie :( przeziebilysmy sie z Myszka i dzis od samego rana marudne i powolne jestesmy :o Podwojna porcje dla Pan stawiam lacznie z kawka espresso!!!! dzis nie caluje, bom zakatarzona :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ❤️ Zimno się zrobiło.... ale prawdopodobnie aż do końca grudnia nie być u nas śniegu : Do kawy lub do owocowej herbatki dostawiam smaczne bułeczki - świeżutkie, pachnące, obsypane sezamem - pycha... właśnie je zajadam :D Kotka już otrzymała następną porcje zastrzyków... widać dużą poprawę i ... ubytek kasy w portmonetce.... ale nie narzekam - jej zdrowie było i jest dla mnie bardzo ważne. Dea ❤️ szybciutko wracajcie do zdrowia 🌼 Goja ❤️ ja w nowym roku będę mieć urodziny w poniedziałek :D Ellisa ❤️ jeszcze słoneczko mogłabyś podesłać, bo u mnie go ciut mało :D Wesoła ❤️ do wiosny już niedaleko - jakoś wytrzymamy :D 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Brrrr zimno dzis na dworze i znowu szklanka na ulicy,ale zauwazylam ze tutaj tak jest,czasami rano jest lepiej niz w poludnie,wczoraj kolo domku wpadlam w maly poslizg ale na szczescie moje autko ma niezle wyposazenie jesli chodzi o te sprawy,wyszlam z tego bez problemu- na ulicach tutaj jes taka szadz -niby nic nie widac ale jednak czuc to :D Rebeko 👄 sorki za moje znikniecie wczoraj ale musialam,wiesz ze TM bardziej przezywa te zmiany niz Ty -wlasciwie to mezczyzni boja sie tego,a jesli juz sie cos dzieje to nie maja pojecia jak sie zachowac,juz tylko 3 m-ce i wszystko pojdzie z gorki -zycze Ci jak najlepiej,buziaki dla ,,malutkiej,, 🌼 Kaszubko 👄 sama wiesz najlepiej jak to jest z mezczyznami :D TM sam wpadl w poploch przy kolejnym dziecku - fajnie czasami tak zobaczyc jak oni nie wiedza jak sie czuc i co zrobic,sa tacy bezradni bez nas hihi 🌼 Goju 👄 a ja poprosze golonke jesli zostala,ja taka miesozerna jestem chociaz serniczkiem tez nie pogardze :D 🌼 Wesola 👄 prosze jak milo jak sie nam dzisiaj rozpisala,trzymaj tak dalej :D 🌼 Dea 👄 ciesze sie ze milo spedzilas ten wczorajszy dzien i zycze szybkiego powrotu do zdrowka,buziaki dla ,,Myszki,, 🌼 Ellisa 👄 milego dnia Tobie rowniez 🌼 Rudamaxi 👄 o ile sie nie myle jutro Twoj Konradek ma urodzinki,daj mu wielkiego buziaka z tej okazji i Wszystkiego Dobrego 🌼 - teraz pozycze Wam Milego Dnia i moze jeszcze dzisiaj zajrze,ale jutro moje panie i byc moze pojutrze mnie nie bedzie -wiecie dlaczego nie? trzymajcie kciuki za jutro,zobaczymy jak bede siie czula Pozdrawiam wszystkich i sle 👄 i 🌼 pa,pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 ja też jestem mięsożerna, więc golonkę pożarłam w mig, ale dla Ciebie zrobię jeszcze jedną. Trzymam kciuki za Ciebie i wierzę, że wszystko będzie dobrze i po jutrze wpadniesz na tą golonkę i serniczek ❤️ Dea 🌻 czyli jesteś teraz bardziej pociągająca niż zwykle :-D życzę dużo zdrowia dla Ciebie i córci ❤️ Kaszubko u mnie też strasznie zimno. Bułeczki pyszne mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - mój mąż wpadł w popłoch gdyż [chociaż to już był mój 4 poród] wcześniej nie uczestniczył przy żadnym. :D Przy pierwszym - był w pracy - mama się mną zajęła... przy drugim - akurat z pracy wrócił [na ostatni gwizdek] i za chwilę wezwał pogotowie... do trzeciego sama wezwałam sobie pogotowie - wracając z pracy do domu - on tylko zdążył podać mi wcześniej spakowaną torbę :D Pamiętam, że wbiegłam [a właściwie wtoczyłam się] do domu i zawołałam, aby szybko dal mi torbę, bo zaraz zabierają mnie do szpitalu, do porodu... jego mina była komiczna - chłopak kompletnie zdębiał.... a tu już sanitariusz był za moimi plecami :D Erato - masz mój nr telefonu - pamiętaj o tym... myślami bedę z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ a ja mam dziś mielone z ziemniakami i do tego nasz kaszubski sosik - "na słodko i kwaśno" Psotka sobie smacznie śpi - jej to dobrze :D sama bym pospała i to aż do wiosny hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - nazwa sosu podobna, ale chyba nie smak. Ma tłuszczu, który pozostał po smażeniu mielonych przyrumienia się mąkę do odpowiedniego brązu [podobnie jak zasmażkę], a potem wlewa się powoli wodę i na końcu dodaje się sól, cukier i ocet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj z doskoku jestem... ale serdecznie wszystkie pozdrawiam i po 😘 posylam. Nie mam czasu na pisanie do wszystkich :-(... pozdrawiam te chore :-(, porywam co tam dobrego na stole stoi :-P i wracam do pracy... strasznie duzo tego dzisiaj ale mam nadzieje ze uda mi sie o jakiejs ludzkiej godzinie do domu wrocic ... Pa pa !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ byłam przed chwila na NK i widziałam zdjęcie :D coś mi to wygląda na chłopczyka :D Rebeko - wolniej... nie przemęczaj się.... jak papuga będę to powtarzać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Kaszubko, nie jestes pierwsza kto mowi, ze to bedzie chlopczyk. Szkoda, ze Myszka mi powtarza ze wolalaby siostrzyczke ;) no i mamy mase fajnych po niehc ciuszkow. Najwazniejsze zeby tylko zdrowe bylo!!! Spadam bo mala chce na your tube wejsc ;) Zycze wszystkim udanego wieczoru - my juz zdrowe i mala mi na glowe wchodzi :D:D:D No i smacznego, znowu mi narobilyscie smaka, WY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ A jednak wpadlam jeszcze przed snem :D ide jeszcze na mila kapiel i spadam do lozeczka. Goju 👄 trzymam Cie za slowo - wpadne i na serniczka i na golonke.🌼 Kaszubko 👄 jak szlam do porodu z pierwszym to bylam w szoku i bardzo szybko poszlo,natomiast z drugim moj wtedy partner nie za bardzo sie przejal i wyszedl z domu a ja w nerwach cos majstrowalam i prad mnie kopnal :D porod zostal przyspieszony o caly m-c - czekalam z bolami do konca i wtedy poszlam do mamy i to ona zadzwonila po karetke, tak oto zakonczylam rozdzial z moim partnerem a zaczelam nowe zycie z drugim synkiem - ech samo zycie. Kaszubko- tak mam Twoj numer - dziekuje i jestem dobrej mysli.🌼 Rebeko 👄 wyluzuj i nie przemeczaj sie to szkodzi.Pozdrawiam 🌼 Dea 👄 fajnie jak mialabys parke,zycze Ci tego i ciesze sie ze jestescie juz zdrowe,buziaki 🌼 A teraz zycze juz wszystkim Milego Wieczoru 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku :-) Dzisiaj powinien juz byc w miare normalny dzien (chociaz to nigdy nie wiadomo, bo teraz u nas \"goracy okres\" :-O) wiec kawe/herbatke/cacao stawiam i czekam na Was 😘 MILEGO DNIA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam na "Klase"... Dea 😍 - ja nie przypuszczalam ze Ty juz jestes tak wysoko :-) !! SUPER !!! Pewno na poczatku lata bedziesz juz na spacerki chodzic :-) ...? Zdaje sie ze porowadzilas ostatnio pertraktacje z szefem w sprawie macierzynskiego ;-)... Wywalczylas cos....? Jak to u Was wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Dea 🌻 ślicznie wyglądasz, ja oczywiście też obejrzałam zdjęcie :-) Rebeko 🌻 widzę, że dzielnie trzymasz wartę, mam nadzieję, że dzisiaj odpoczywasz, po wczorajszym dniu. Mnie dzisiaj o 4:30 obudził straszny ból głowy i dochodzę do siebie. Wzięłam już dwie tabletki i siedzę tak śnięta. To wszystko przez tą pogodę chyba, zamiast śniegu pada deszcz. Życzę wszystkim miłego dnia. Erato 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Glupiutka jestem :o Erato, trzymam mocno zacisniete kciuki, bedzie wszystko dobrze!!! ❤️😘❤️ Kaszubko, dopiero dzis moglam miec dostep do kartki, dziekuje przeogromnie! 😘❤️😘 Rebeko, hihi, oj jestem wysoko, ale polowa tego to pare kg nadwagi jeszcze z poprzedniej ciazy :o w moim wieku ciezej jest schudnac 😭 ale musze powiedziec ze szybciej mi tez brzusio wypchalo, ponoc w kolejnych ciazach tak jest bo miesnie juz nie te same. No i szybciej zaczelam czuc ruchy malenstwa :) Dla Wszystkich Drogich Pan, stawiam kawe/herbate/goraca czekolade i paczki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, dzieki sliczne ❤️! Nie chce sie chwalic ale fotograf jest troche do pupy i na pewno wygladam o wiele lepiej :D:D:D:D Nie zadroszcze bolu glowy, tryzmaj sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×