Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wy sobie tak \"wet za wet\" a mnie tu sie kiszki skrecaja ... nie z glodu ale z apetytu !!!! Uciekam do domu ... nie wiem czy do Was zagladne :-P... chyba ze obiecacie ze przestaniecie opowiadac o tych wszystkich smakolykach :-) Papa !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌼 nie narzekaj - bywają dni, ze ja sama jestem na topiku i zastanawiam się gdzie Ty jesteś hiihihihi Rebeko 🌼 nic nie obiecuję - to jest zależne od mojego humorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to zaryzykuje i zagladne ;-)... Wesola - ales poszalala :-D Goja - zakupy \"mniam, mniam\" czy upominki ? Wrocilam do domu... z handra :-(... i nawet sobie poplakalam troche M w mankiet ... sama nie wiem dlaczego tak mi sie jakos smutno zrobilo, bo przeciez zadnego logicznego powodu nie ma ... Oj, te hormony :-O... Nie lubie siebie takiej 😠 !! M tez nie wie co ma z taka beksa zrobic :-P, na szczescie dzielnie ten kryzys przetrzymal i husteczki cierpliwie podawal :-D... A po kolacji calkowita zmiana nastroju : weszlam do sypialni i znalazlam ... paczke z lozeczkiem :-) !!! Dzisiaj po poludniu przywiezli :-) a ta zolza (znaczy M) nic nie powiedzial !!! A najlepsze to to ze jako dodatek do lozeczka waniliowe ptasie mleczko dostalam :-) ! Teraz ide sie opychac :-P i moze miedzy dwoma \"ptasimi\" pare slow przez telefon uda mi sie powiedziec :-D :-D ... a Wam zycze milego wieczoru 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - z tymi nastrojami tak już bywa - po wszystkim też się zmienisz - gwarantuję :D a niespodzianka w postaci ptasiego mleczka SUPER - niech dalej następne i to znacznie częściej :D Dziś na kolację mam świeżutki chlebek z dżemem truskawkowym... nie wytrzymałam - musiałam akurat to właśnie mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :-) Kaszubko - masz szczescie ze chlebek z dzemem jest dla mnie osiagalny ... chociaz z tym chlebkiem to tez roznie bywa... ale w tym wypadku moze byc swieza bagietka ;-) ... i do tego kawa z mlekiem ... No i kurde znow sie rozmarzylam :-D :-D Dzisiaj znow mamy wyjatkowy dzien ... spiewam wiec 😍 \"STO LAT\" 😍 i zycze samych radonych dni w zyciu jednej z naszych pan :-)... a ktorej... to juz slodka tajemnica :-P :-D MILEGO DNIA zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Stawiam wszystkim kawę i ciasteczko i życzę miłego dnia. Dea 🌻 a Tobie oprócz ciasteczka jeszcze ptasie mleczko :-) i kwiatuszek i szampana i czego sobie życzysz z samego rana. Dużo zdrowia i radości, pogody ducha, spełnienia najskrytszych marzeń. Wszystkiego naj, naj, naj w dniu urodzin!!!!!! 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 witaj. Wyprzedziłaś mnie. Ciężko będzie mi się pogodzić z tą porażką, że nie byłam pierwsza :-D. No i zdradziłam słodką tajemnicę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - ja sie pogodze z tym ze zdradzilas tajemnice ;-)... a Ty z tym ze nie bylas dzisiaj pierwsza :-). Nie zawsze mozemy miec wszystko co chcemy :-), czasami trzeba sie zadowolic malymi sprawami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - wiedzielam ze moge na Ciebie liczyc :-D :-D Za to na oslode dostaniesz buleczke z rodzynkami ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa, zapomniałam, bo u mnie słonko świeci od rana, więc wysyłam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Strasznie śpiący dzionek u mnie - znowu - chyba za Was odsypiam :D Dea ❤️ *♥* *♥* Z okazji urodzin życzę Ci, by każda łza W Twoim życiu była łzą szczęścia, Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca. Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i radości I to, o czym marzysz, by się spełniło, i to co kochasz, by Twoje było. *♥* ....._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{;..\,__...-'/} .{..'-`.._;..-'; ....`'--.._..-' ........,--\\..,-"-. ........`-..\(..'-...\ ...............\.;---,/ ..........,-""-;\ ......../....-'.)..\ ........\,---'`...\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - moge prosic o zostawienie kawaleczka sernika ...? Teraz na obiad uciekam a boje sie ze juz pozniej nie zostanie ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w sloneczny dzionek i posylam Wam duuzo slonka,razi po oczkach ale jest ladnie choc dosc zimno na dodatek szklanka na drodze. DEA 👄 ❤️ 👄 🌼Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w sama siebie, trafnych zrzadzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażen i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego ...zgadnij kto..JA 🌼 Rebeko 👄 no prosze jak to paczuszka ptasiego mleczka moze zmienic humorek,oj wytrzymaly ten TM - ale juz niedlugo,ooo i na dodatek znowu dzis mowa o jedzonku,same pysznosci.🌼 Goju 👄 dziekuje za kawke i ciasteczko hihi tylko kilogramow przybywa,ale to nic 🌼 Wesola 🖐️ Kaszubko 👄 Macius super jak zwykle na kazdej fotce ta jego minka,buziak dlla niego a ja dolacze do Ciebie z ta sennoscia bo cos sie wyspac nie moge,wczoraj zerwalam sie w ostatniej chwili ale zdazylam - tylko ze dopiero nabralam ochoty na spanie,ah pospalabym - to ja wyciagam lapke po serniczka hihi🌼 - wszystkim zycze Milego Dnia 🌼 - a gdzie nasza solenizantka? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - wiesz, czasami to mi mojego M troche zal ;-)... widze ze jest bezradny i sam nie wie co ma ze mna zrobic ... :-D :-D :-D Najwazniejsze ze jest :-) i wytrzymuje te napady (na szczescie dosyc rzadkie ;-) ) I jak slysze slowa : \"...nie martw sie jeszcze tylko 3 miesiace...\" to zastanawiam sie czy sam siebie nie podnosi na duchu i nie pociesza :-D :-D :-D A teraz u mnie snieg sypie :-) !!! Wrocilam z obiadu prawie biala jak balwanek (bo rozmiarami juz sie powoli do balwanka zblizam :-D ) a teraz za oknem slicznie biale platki wiruja :-) Szkoda tylko ze przy zetknieciu z ziemia platki zamieniaja sie w bloto :-(... Kawa i herbatka na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ .... prosze sie czestowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - jestem pewna, że mąż bardziej sie wszystkim przejmuje - i tylko przed Tobą gra spokojnego - a co się będzie działo w tym najważniejszym dniu ???? warto, aby to nagrać - tzn jego zachowanie :D Nawet przy naszym czwartym dziecku - tego dnia - mąż stracił głowę hiihihi wbił się w garnitur i co chwilę tylko mnie się pytał, czy to pewne, że dziś urodzę i.... czekał na mój sygnał, ze już czas do szpitala.... nie był w stanie nawet jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to musial byc super widok :-D ! Moze postawie aparat gdzies w dobrym miejscu i w odpowiednim momencie wlacze ... ? Snieg... i po sniegu .. :-( Teraz leci mzawka .. :-O... znowu mnie zleje w drodze do domu, bo oczywiscie parasola nie mam ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILEGO WIEZORU 😘 PS: dawno juz nie bylo Rybki, Rudej, Rzeny, Amarylis, Meg... i jeszcze kilku osob... :-( ... moze jutro ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - może jeszcze przed świętami zajrzą na topik :D Trzeba być dobrej myśli. Ja mam wciąż kłopoty z netem - w ciągu dnia wiele razy mi ucieka... aby do lata... jakoś to wytrzymam :D http://www.nazlyhumor.1k.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×