Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Goja 🌻 - dzisiaj wrzucilam na luz i zajelam sie \"papierkowa robota\" ;-) Nudne to troche ale przynajmniej sressssu mniej :-D. poslij troche tego bolu glowy... jak sie rozlozy na 2 to bedzie moze troche bardziej do zniesienia...a moze po powrocie do domu uda Ci sie zdrzemnac ...? Wesola 🌻 Dea 🌻 - wcale po Tobie zadnych kilogramkow nie widac !!! Tylko sliczny okraglutki brzuszek :-) I nie rozumiem dlaczego mowisz ze jestes glupiutka... wcale sie z Toba nie zgadzam :-) Rzeczywiscie, zaje sie ze dzisiaj Erato ma \"ten dzien\"... no to kciuki tez zacisne !!! MOCNO !!! Lece teraz na uroczysty obiad :-)... pewno znow zejdzie ze 2 godziny :-P ale co mi tam - po wczorajszym, 11 godzinnym dniu pracy cos mi sie od zycie nalezy !!! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, zgadzam sie z toba, bo glupia to ja raczej nie jestem ;) :p ale zapomnialam wczoraj zyczyc Erato pomyslnosci, wiec czuje sie troszke glupiutka! Ja za to dzis musze wyskoczyc w porze obiadowej po prezent dla kolezanki, jutro znowu biurowe Mikolajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 mam kłopoty z wejściem na topik... kafe nie chce mnie wpuścić... może teraz się uda - już tyle razy próbowałam buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie zasypiam na siedząco - myślałam, ze wytrzymam - i ze dam się śpiącemu - a jednak mnie pokonał :D Idę przytulic się do Psotki :D Zajrzę później. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - moze to marna pociecha dla Ciebie ale ja tez zapomnialam :-( Kaszubko 🌻 - z \"panem Sennym\" nikt jeszcze nie wygral :-D Milych snow :-) !! Dla tych \"na posterunku\" stawiam kawke albo herbatke indyjska (kardamon, cynamon, imbir, zenszen i gozdziki ... pychotka:-) ) i paczki z czekolada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikt sie nie skusil ;-)... to zostawie Wam wszystko na stoliku a sama do domu uciekam :-). Postaram sie do Was zagladnac wieczorkiem :-) Narazie !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że nareszcie się obudziłam :D a prawdę mówiąc - jeszcze bym spała... tak zawsze ze mną bywa w takie szare, deszczowe dni :D Beata Kozidrak - "Rzeka marzeń" Ostatni oddech słońca przynosi wiatr pod złotą łunę, pod świata płonący dach. Znad Rzeki Wspomnień obraz unosi się: dom twój daleki zgubiony dawno gdzieś. Z dala od bliskich, w tak nowe rzucił los, w gwarze tajemnic brzmi nowy, nieznany głos. Znad Rzeki Wspomnień obłok unosi się: dom twój daleki zgubiony dawno gdzieś. Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, ono rozproszy złe nocy cienie. Niechaj nadziei skrzydła białe z powrotem niosą cię, jak ptak. Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, ono rozproszy złe nocy cienie. Niechaj nadziei skrzydła białe z powrotem niosą cię, jak ptak. I wtedy czujesz, jak dobrze może być, kiedy bezpiecznym snom już nie zagraża nic. Znad Rzeki Wspomnień księżyc odsuwa mgłę, dom twój daleki znowu odpływa gdzieś... Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, ono rozproszy złe nocy cienie. Niechaj nadziei skrzydła białe z powrotem niosą cię, jak ptak. Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, ono rozproszy złe nocy cienie. Niechaj nadziei skrzydła białe z powrotem niosą cię, jak ptak. Ostatni oddech słońca przynosi wiatr... Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie... 🌼 co by było, gdyby chociaż połowa naszych marzeń doszła do skutku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyslalam M do pracy :-( i zgodnie z obietnica zagladam do Was a tu widze ... duzego tloku nie ma... jedna Kaszubka 😍 wiernie na posterunku trwa :-) W okienku dzisiaj nie ma absolutnie NIC ( qrde, a niby troche tych kanalow jest :-O) wiec dzisiejszy wieczor przenaczam na wypisywanie kartek na Swieta...chyba juz najwyzszy czas ;-) Wszystkim posylam po 😘 i 🌻 i zycze milego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ja na swieta wysylam tylko jedna kartke:) do wujka ktory do mnie tez przesyla i niewazne ze takze do siebie dzwonimy:D a coraz bardziej chodze rozdrazniona z powodu swiat czy macie juz prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna nie wysyłam kartek... wkurzało mnie, gdy siostry męża wysyłały tylko ma imię męża... ja i dzieci się nie liczyły - więc przestałam do nich wysyłać :D Teraz mąż dzwoni do nich. A ja - no cóż ... są przecież E-kartki - w ten sposób wysle do mojej rodzinki :D Ellisa - trochę musiałam się nagłowić - ale doszło wreszcie do mnie, ze na NK to właśnie Ty i... przyjęłam zaproszenie. Rebeko - z tymi dyżurami to różnie bywa - Ty też je pełnisz hihihiihi Wyspałam się i co dalej - chyba zabiorę się za krzyżówki. 🌼 Dobranoc - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek :-) !!!! Kaszubko 🌻 - takie dyzury to przyjemnosc :-) Elisa 🌻 - ja powoli kompletuje prezenty... najwiekszy problem mam (jak co roku :-O ) z M... niby wiem doskonale co by mu sprawilo przyjemnosc, ale co z tego ... ? On z tych co to nie umieja czekac... jak ma na cos ochote to musi to miec zaraz i zazwyczaj sam sobie zdazy kupic... Niestety mam wiec bardzo male pole do manewru... :-O Stawiam na stole kawe i uciekam do moich \"papierkow\"... :-O ... musze skonczyc do poludnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rankiem zjawiła się Kasia - ma praktykę w moim mieście... w centrum komputerowym :D Rebeko - ja już nie myślę o prezentach... gdybym chciała wszystkim robić prezenty - kasy by nie starczyło... A mąż i ja - wystarczy nam, że mamy zdrową kotkę w domu... leki dla niej pochłonęły ponad 15% miesięcznego dochodu... ale nie jest mi żal tej kasy - jej zdrowie było ważniejsze. Stawiam kawę i kakao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Jestem w domku i melduje sie - dziekuje dziewczyny za mile slowa,faktycznie z Wami mozna wiele przejsc duza 👄 dla Was za to,wszystko przebieglo bez wiekszych komplikacji,dzis i jutro jeszcze leze w lozeczku,muusze,,,ale za to jak odpoczne..hihi,dzisiaj juz musialam troszke pochodzic bo za dlugo to ja nie moge wylezec (wiadomo kregoslup) - wiec juz po -o pare cm jestem mniejsza hihi,nawet wszystko ogladalam,znieczulili mnie i na dodatek dostalam glupiego jasia- dziewczyny dobrze ze M byl ze mna bo juz wywinelabym orzelka po samym wyjsciu,taki mialam kolowrotek w glowie,po poludniu zle sie czulam wszystko zaczelo bolec jak znieczulenie zeszlo,ale wzielam przeciwbolowe i wszystko przespalam,za trzy tygodnie nastepne wyniki i jeszcze skan kregoslupa,ale mysle ze juz z gorki. Pozdrawiam wszystkie i sle moc 👄 i 🌼 Milego Dnia 🌼 Rebeko 👄 dzieki za kawke.🌼 ❤️ - pewnie bede zagladac od czasu do czasu jak na razie M mnie sprawdza czy leze w lozeczku,nie pozwolil mi wstawac - a starszy syn dzis gotuje obiadek,ciekawe jak sobie poradza,az jeden dzien poleze zeby sprawdzic,pewnie tylko bedzie duzo sprzatania po mezczyznach ale trudno. - no to kawka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 Witaj nie widzialam Cie bylas szybsza,ja juz mam po prezentach i cale szczescie..dziekuje za troske 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 👄 ❤️ już mam jeden potężny ciężar [na sercu] mniej !!!! Masz leżeć i nie grymasić - Twoi faceci dadzą sobie radę.. szybko nabierz sił.. ale oni nie muszą o tym wiedzieć - przy nich bądź słaba i już :D troszkę niech koło Ciebie pochodzą - to Ci się należy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ tak jest,leze i nie grymasze,M dzwoni caly czas hihi,mowi nic nie rob ja wroce z pracy to zrobie - Ty masz sie oszczedzac,,,no to sie oszczedzam.teraz wlasnie robie sobie kawke i kieruje meza przez komputer do depotu,fajna pracka na dzis co? 🌼 Kaszubko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 👄 możesz pogrymasić - ale głównie w ich obecności - domownicy muszą odczuć, że jesteś chora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 az tak udawac to ja nie musze,jeszcze nie widzialam nikogo po zabiegu zeby skakal jak skowronek :D leze,siedze i mam duzo czasu dzis na odpisanie wszystkim na necie.🌼 Wesola 🖐️ a co to za dzien u Ciebie z telefonami? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica ... :-) Erato 🌻 - 😍 dobre wiadomosci nam przynosisz 😍 Duza buzka dla Ciebie 😘 i wracaj szybciutko do formy Kaszubko 🌻 - zdrowa kotka to super prezent na Swieta :-) Wesola 🌻 - nie daj sie, panzerfaust\'em ich wszystkich potraktuj !! :-D :-D Dea 🌻 Obiad zjedzony, M zajal mi kanape :-O i drzemie ... wiec ja sie chyba na zakupy wybiore ... moze jeszcze zdaze przed tlokiem ;-) a jutro juz bede miala z glowy ;-). Narazie kochane !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka była dzisiaj u mojej siostry - trochę ją poduczyła :D Mój siostrzeniec jest informatykiem, ale nigdy czasu dla własnej mamy nie ma... zawsze inne sprawy są dla niego ważniejsze. Rebeko - oby to nie były takie zakupy hiihihihi: SZYBKIE ZAKUPY W MARKECIE Wpadasz na zakupy do marketu wielkiego, by kupić coś drobnego a bardzo potrzebnego. Na każdej wystawie ciekawsze są gadżety, i jak tu kupić ten ważny - jedyny niestety. Kiedy właśnie - natura kobieca jest taka, nie przejdzie obojętnie koło żadnego stojaka. To się na pewno przyda, tego mi też brakuje, a może to przymierze bo na pewno pasuje. Oczy rozbiegane biegną po półkach wzdłuż i wszerz, przy takim wyborze już nie wiesz co i które chcesz. Z tego wszystkiego aż już się zapomniało, co tak naprawdę w markecie kupić się chciało. A czas ten na zakupach leci nieubłaganie, przy każdej półce z ciekawością się przystanie. Ukradkiem spoglądasz na tarcze swojego zegarka, i aż sobie zaklniesz pod nosem - cholera, do czarta. O rany! A miało być tylko pięć minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już conajmniej od godziny nikt do mnie nie dzwoni... Czuje niepokój ;) powiem szczerze to nie lubie takiego terroru telefonicznego..... i wszyscy coś chcą... No ale koniec z narzekaniem w końcu dziś piątkowa noc można zaszaleć z kieliszkiem winka :D:D:D:D:D i odstresować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej tu Wasz brunet wieczorową porą. Erato ❤️ 🌻 👄 bardzo się cieszę, że jesteś już w domu, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ja też jestem tego zdania co Kaszubka, nawet jak już dojdziesz do siebie, to nie pokazuj od razu tego domownikom :-D, to co jutro wpadasz do mnie na golonkę? No i serniczek oczywiście. Czekam. Fajnie, że dzisiaj już piątek, bo jutro już bym chyba nie dała rady iść do pracy. Nie wiem co się dzieje, ale cały tydzień jakoś dziwnie się czułam, a dzisiaj to już przeszłam samą siebie, wszystko mi z rąk leciało, aż było mi głupio. Kolega śmiał się że mam niezborność ruchów, a ja nie miałam na nic siły. Jak wróciłam do domu, to wydawało mi się, ze już doszłam do siebie. Poszłam więc na aerobik i tam zasłabłam. Zaraz idę się położyć i jutro śpię do oporu. Mam nadzieję, że przez weekend zregeneruję siły. Życzę Wam wszystkim spokojnej nocy i do jutra. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×